Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2010., 15:46   #6401
Girl, ni jedan tvoj post koji je na temu neće biti obrisan.
Nismo toleririrali ničiju "radost" niti krivu procjenu zbog tuđe bolesti, štoviše taj post je kartoniran podjednako kao i ostali neprimjereni.
Ne možemo stalno paziti na vas, a i tema nema smisla ako vas moramo "paziti". Smisao bi bio da se ovdje osjećate dobro. Vidim da se ne volite međusobno, vi neki, pokušajte nesviđanja ublažiti druženjem na temi s onima koji su vam dragi, dakle klasičnim metodama kao i u rl, a postove koji su neprimjereni (krše pravila foruma) prijavite na trokutić pa da se njima bavimo mi.
Ako je situacija na temi postala tako nepodnošljiva da više uopće ne možete jedni s drugima (jer vidim da ste se podijelili na dva klana i par arbitara), možemo je i zatvoriti, slobodno izrazite svoje mišljenje.
Whereabout is offline  
Old 26.04.2010., 15:47   #6402
Quote:
Senadica kaže: Pogledaj post
Hvala,bas sam pomislila da ste me zaboravili.
Ma rado bi ja sa vama vazda bila na temi,ali moja
mala ima druge planove,a ona je na prvom mjestu.

A da budfem iskrena,ona i vi ste mi najbolja podrska u teskim danima.
Pozzz..
Hej, senadice! Jesi li ti išta bolje danas?
zveki 97 is offline  
Old 26.04.2010., 15:51   #6403
Quote:
Whereabout kaže: Pogledaj post
Girl, ni jedan tvoj post koji je na temu neće biti obrisan.
Nismo toleririrali ničiju "radost" niti krivu procjenu zbog tuđe bolesti, štoviše taj post je kartoniran podjednako kao i ostali neprimjereni.
Ne možemo stalno paziti na vas, a i tema nema smisla ako vas moramo "paziti". Smisao bi bio da se ovdje osjećate dobro. Vidim da se ne volite međusobno, vi neki, pokušajte nesviđanja ublažiti druženjem na temi s onima koji su vam dragi, dakle klasičnim metodama kao i u rl, a postove koji su neprimjereni (krše pravila foruma) prijavite na trokutić pa da se njima bavimo mi.
Ako je situacija na temi postala tako nepodnošljiva da više uopće ne možete jedni s drugima (jer vidim da ste se podijelili na dva klana i par arbitara), možemo je i zatvoriti, slobodno izrazite svoje mišljenje.
Mi koji se inače podržavamo i brinemo jedni za druge, ćemo to i dalje činiti. Ignorirat ćemo one koji nas pokušavaju maltretirati na razno razne načine i rado ćemo prihvatiti svakog novog člana koji nije ovdje došao provocirati i agresivno nametati svoje viđenje bolesti.
Mislim da tako možemo funkcionirati.
zveki 97 is offline  
Old 26.04.2010., 15:52   #6404
mislim da bi ispalio da ne mogu napisati koju rijec ovdje....

ipak sam ja samodopadni egocentrični narcisoidni sebični anarho-komunističko anacionalni poremećeni retardirani asocijalni kretenoidno degenerični luđačko manijakalni psihotični depresivni narkomansko sakomanski freak .. kojem je ovo jedini način da zadovolji svoje dnevne potrebe socijalizacije
Weedeemer is offline  
Old 26.04.2010., 16:02   #6405
@Weed, hoces mi bit prijatelj ?
haram is offline  
Old 26.04.2010., 16:12   #6406
Quote:
zveki 97 kaže: Pogledaj post
Mi koji se inače podržavamo i brinemo jedni za druge, ćemo to i dalje činiti. Ignorirat ćemo one koji nas pokušavaju maltretirati na razno razne načine i rado ćemo prihvatiti svakog novog člana koji nije ovdje došao provocirati i agresivno nametati svoje viđenje bolesti.
Mislim da tako možemo funkcionirati.
I ja mislim da možete. Hvala ti.
Whereabout is offline  
Old 26.04.2010., 16:30   #6407
http://img13.imageshack.us/img13/6188/avatar381053.jpg
haram is offline  
Old 26.04.2010., 16:38   #6408
Quote:
Whereabout kaže: Pogledaj post
Ako je situacija na temi postala tako nepodnošljiva da više uopće ne možete jedni s drugima (jer vidim da ste se podijelili na dva klana i par arbitara), možemo je i zatvoriti, slobodno izrazite svoje mišljenje.
Zatvaranje ne dolazi u obzir, ovdje se nakotilo nekoliko trolova željnih pažnje koje ćemo ubuduće ignorirati, i to je to, mislim da fakat ima ljudi kojima tipkanje ovdje djeluje terapeutski, kao i meni, jedino se ne slažem s onim o "arbitrima", oprosti, ali you've missed the point, nije stvar u tome, nego da se nas nekoliko ne libi nazvati ljude i stvari pravim imenom... Kome ne paše, nek' ne čita!
GiRL is offline  
Old 26.04.2010., 16:39   #6409
Talking

Takav isti je u kantini PBF-a i RGN-a!

GiRL is offline  
Old 26.04.2010., 16:39   #6410
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
@Weed, hoces mi bit prijatelj ?
barba haram, nisam ziher koji su ti motivi za prijateljstvo sa mnom, al ajde, mozemo se druzit,
Weedeemer is offline  
Old 26.04.2010., 16:41   #6411
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
mislim da bi ispalio da ne mogu napisati koju rijec ovdje....

ipak sam ja samodopadni egocentrični narcisoidni sebični anarho-komunističko anacionalni poremećeni retardirani asocijalni kretenoidno degenerični luđačko manijakalni psihotični depresivni narkomansko sakomanski freak .. kojem je ovo jedini način da zadovolji svoje dnevne potrebe socijalizacije
A micek, ti si naš, i mi smo "ludi"...

Zato se i tako dobro razumijemo, a to je i svrha ove teme, koliko je god neki željeli pretvoriti u svoju privatnu prćiju, u svakom smislu te riječi!
GiRL is offline  
Old 26.04.2010., 17:14   #6412
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
barba haram, nisam ziher koji su ti motivi za prijateljstvo sa mnom, al ajde, mozemo se druzit,
... pa, dijelimo neke slicne osobine (nije nista na seksualnoj bazi, neboj se )
haram is offline  
Old 26.04.2010., 17:22   #6413
Talking

Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ith_depression



Kol'ko nas ima, je.ote kol'ko nas ima, kol'ko nas ima, je.ote kol'ko nas imaaaa!!!!



:klap:


Ja bi se družila s ovima gore na listi!
GiRL is offline  
Old 26.04.2010., 18:35   #6414
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post
Ja bi se družila s ovima gore na listi!
sad pogledala, ti majke mile, pa svi su fakovci
ray of light is offline  
Old 26.04.2010., 18:37   #6415
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post
Takav isti je u kantini PBF-a i RGN-a!

ovo je prebrutalnoto si moram nabaviti ili sama nacrtati i staviti na zid sobe!!!
ray of light is offline  
Old 26.04.2010., 18:43   #6416
ovaj tvoj potpis, sad pogledala spot, scary
ray of light is offline  
Old 26.04.2010., 18:52   #6417
@weed i sve ovdje

what makes a man a man-mark almond
http://www.youtube.com/watch?v=y36x3YKH7gY

My mum and I we live alone
A great apartment is our home
In fairhome towers
I have to keep me company
Two dogs, a cat, a parakeet
Some plants and flowers
I help my mother with the chores
I wash, she dries, I do the floors
We work together
I shop and cook and sew a bit
Though mum does too I must admit
I do it better
At night I work in a strange bar
Impersonating every star
I'm quite deceiving
The customers come in with doubt
And wonder what I'm all about
But leave believing
I do a very special show
Where I am nude from head to toe
After stripteasing
Each night the men look so surprised
I change my sex before their eyes
Tell me if you can
What makes a man a man

At 3 o'clock or so I meet
With friends to have a bite to eat
And conversation
We love to empty out our hearts
With every subject from the arts
To liberation
We love to pull apart someone
And spread some gossip just for fun
Or start a rumour
We let our hair down, so to speak
And mock ourselves with tongue-in-cheek
And inside humour
So many times we have to pay
For having fun and being gay
It's not amusing
There's always those that spoil our games
By finding fault and calling names
Always accusing
They draw attention to themselves
At the expense of someone else
It's so confusing
Yet they make fun of how I talk
And imitate the way I walk
Tell me if you can
What makes a man a man

My masquerade comes to an end
And I go home to bed again
Alone and friendless
I close my eyes, I think of him
I fantasise what might have been
My dreams are endless
We love each other but it seems
The love is only in my dreams
It's so one sided
But in this life I must confess
The search for love and hapiness
Is unrequited
I ask myself what I have got
Of what I am and what I'm not
What have I given
The answers come from those who make
The rules that some of us must break
Just to keep living
I know my life is not a crime
I'm just a victim of my time
I stand defenceless
Nobody has the right to be
The judge of what is right for me
Tell me if you can
What make a man a man

Tell me if you can
Tell me if you can
Tell me if you can
What makes a man a man
http://www.youtube.com/watch?v=y36x3YKH7gY
ray of light is offline  
Old 26.04.2010., 19:55   #6418
Quote:
spartacus1 kaže: Pogledaj post
Najteži oblici depresije idu sa psihozom. Sch može isto ići sa depresijom. Ona nije zdrava osoba.Potrebna joj je pomoć sviju nas. Mislim da bi svi mi trebali biti više tolerantni.
Imao sam jednog mladog pacijenta koji se liječi od sch. prestao je uzimati lijekove. Došao je kod mene u ambulantu po pomoć. Nije ju direktno zatražio. rekao mi je da je bio na trčanju,pa da mu srce malo jače lupa,pa hoće izmjeriti tlak.
U daljnjem razgovoru sam skužio da je paranoičan i halucinira. njega netko prati,prisluškuje. I što sam mogao. Reći mu da je bolestan i da se treba liječiti?
rekao sam mu da nije on jedini takav slučaj. Primam stalno takve pritužbe.
U krugu bolnice je služba koja prima pritužbe građana. Dao je pristanak da ga odvedemo tamo. Uglavnom bez ikakve prisile je ušao u kola i odveli smo ga u bolnicu.
Nazvala me je pametna psihijatrica iz varaždinske bolnice. Oni bi njega u Vrapče. Mladog dečka, e ne može. Nedam uputnicu. Zovem šefa psihijatrije na Rebru koji urgira. dečko je na rispolept konsti.Dolazi svaka dva tjedna,zaposlio se je i koristan je član društva. mislim da bi se iz Vrapča vratio kao zombi jer su ga mislili staviti na kronični odjel.
Koja je poanta u svemu tome? Karamela kao i svi ljudi koji dolaze ovdje traže pomoć. trebamo čitati njihove postove i pomoći im koliko možemo. tjeranje ljudi nije riješenje.
Danas su rijetke čiste depresije ili anksioznost ili sch. Bolesti se međusobno preklapaju.
Zar ovime što si mu uskratio uputnicu, ne kosi ti se sa liječničkom zakletvom, možda. I zašto potežeš veze-što znači da se svi dr. međusobno poznaju. Mislim da to ne smiješ raditi, ali nisam sigurna.Ja mislim da ima hrpa mutiranih virusa koje doktori ne znaju prepoznati.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Old 26.04.2010., 20:08   #6419
evo, pronašla još jednu stranicu koja bi mogla biti od koristi

hrvatsko psihijatrijsko društvo- možete im postavljati pitanja

evo link

http://www.psihijatrija.hr/edu/ (ovo je baš za depru, ali ima još...)
ray of light is offline  
Old 26.04.2010., 20:13   #6420
rej, parlez vous Francais???

Ja si nadobudno nabavila neke gramatike i priručnike, htjela bi ga naučiti, dosad sam savladala engleski, njemački i osnove talijanskog, pa ono, how hard can it be? Doduše, muče me naglasci, već vidim da su zeznuti...
GiRL is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.