Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2007., 19:01   #21
iscjedak u trudnoci je normalan pa bio on bijele,zute, ili neznam kakve boje. pa imamo ih i kad nismo trudne. ne treba se brinuti sve dok je iscjedak, problem je nedaj boze ak je krv. a kao sto putnica kaze fato kod tebe je najvjerojatnije gljivice tak da kad sljedeci put odes k ginicu, trazi neku mast protiv gljivica i sve 5
marci is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 20:33   #22
ah i ja imam frku s tim iscjedcima..
trenutno mi je žut i povremeno sirkast (nekad vuče i na zelenkasto žuto, koji opis ha ), urinokultura je pokazala da mi je urin sterilan, uf za to sam se ful brinula, al zakaj onda imam brdo bakterija u njemu i povećane leukocite ak je ok?
vjerojatno se onda radi o infekciji rodnice? sam da nije neki bed..
kaj mislite curke? luda sam već od tih iscjedaka i svrbeža, već mjesec dana to vučem
le piaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 20:54   #23
Quote:
le piaf kaže: Pogledaj post
ah i ja imam frku s tim iscjedcima..
trenutno mi je žut i povremeno sirkast (nekad vuče i na zelenkasto žuto, koji opis ha ), urinokultura je pokazala da mi je urin sterilan, uf za to sam se ful brinula, al zakaj onda imam brdo bakterija u njemu i povećane leukocite ak je ok?
vjerojatno se onda radi o infekciji rodnice? sam da nije neki bed..
kaj mislite curke? luda sam već od tih iscjedaka i svrbeža, već mjesec dana to vučem
Ma, cuj, sad smo tek osjetljive na sve i svasta. I ja imam cijelo vrijeme neke zezancije s tim, ali sve je to normalno. Mislim da nema zene, a ni trudnice koja nema neku situaciju. Vazno je da sve drzis pod kontrolom, da te gin prati, a sigurno ti nece dati nesto sto ce naskoditi tebi ili bebi. A vele i to da je iscjedak posljedica pojacanog rada hormona trudnoci. Tako da..... redovno to kontroliraj i bit ce sve ok.
Ollantay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 21:42   #24
Meni je iscjedak nekako skroz proziran i vodenkast. Ono, imam ga lagano cijeli dan i nema nikakve boje.
Ujutro mi ga najviše ima, kao da se iscjedi, a onda preko dana imam lagano. I nema nikakvog mirisa pa tako da nisam dizala nikakvu paniku. Idem skoro kod doktorice pa ću je pitati za to.
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2007., 22:31   #25
Uh da znate sto me strah.
na pidzami sam skuzila dosta velik flek bez boje,bez mirisa,samo skoreno.Koristim vaginalete zbog iscjedka.
Da li je moguce da se to vaginaleta istopila jer sam imala osjecaj da je nisam gurnula dovoljno duboko.U ponedjeljak sam bila na pregledu i beba je bila ok.
Uzasno me strah da nije sto lose s bebom.
__________________
fata
fata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 21:23   #26
Quote:
fata kaže: Pogledaj post
Uh da znate sto me strah.
na pidzami sam skuzila dosta velik flek bez boje,bez mirisa,samo skoreno.Koristim vaginalete zbog iscjedka.
Da li je moguce da se to vaginaleta istopila jer sam imala osjecaj da je nisam gurnula dovoljno duboko.U ponedjeljak sam bila na pregledu i beba je bila ok.
Uzasno me strah da nije sto lose s bebom.
ne brini unaprijed, najvjerojatnije ti je to od vaginalete i meni se jednom desilo.
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 21:30   #27
Quote:
sdbelanc kaže: Pogledaj post
ne brini unaprijed, najvjerojatnije ti je to od vaginalete i meni se jednom desilo.
Hvala puno.
Inace sam paranoja zadnjih dana.
__________________
fata
fata is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 01:42   #28
kolko god da gurnes to ti se iscjedi dio tak da bez brige
indy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:21   #29
Bezbojni iscjedak?

evo ovako..sad sam u 27 tjednu trudnoće i u zadnje vrijeme mi se događa da na gaćicama nalazim mokre fleke ( ne znam kako da to bolje objasnim ) , kao da sam se upiškila

pa recite mi da li vi imate sličan problem i da li bi za to trebala ići giniću?
__________________
Gospodin mi je svjetlost i spasenje...koga da se bojim.
machkala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:25   #30
Quote:
mačkulina kaže: Pogledaj post
evo ovako..sad sam u 27 tjednu trudnoće i u zadnje vrijeme mi se događa da na gaćicama nalazim mokre fleke ( ne znam kako da to bolje objasnim ) , kao da sam se upiškila

pa recite mi da li vi imate sličan problem i da li bi za to trebala ići giniću?
eeeee. stara znala sam da ti nekaj hoću reći....
danas je teta na tečaju ptičala o tome i rekla je da ako sumnjamo, bolje dođemo do njih, da će oni pogledati (mogu sa sigurnošću utvrditi da li je plodova voda ili mokraća).....ako nije niš super, a ako je da se to kontolira.......
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:26   #31
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
eeeee. stara znala sam da ti nekaj hoću reći....
danas je teta na tečaju ptičala o tome i rekla je da ako sumnjamo, bolje dođemo do njih, da će oni pogledati (mogu sa sigurnošću utvrditi da li je plodova voda ili mokraća).....ako nije niš super, a ako je da se to kontolira.......
a jesu li rekli o kojoj se količini mora raditi da bi se išlo doktoru?
__________________
Gospodin mi je svjetlost i spasenje...koga da se bojim.
machkala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:31   #32
Quote:
mačkulina kaže: Pogledaj post
a jesu li rekli o kojoj se količini mora raditi da bi se išlo doktoru?
ne, vele da je to vrlo individualno.... da nekima pljusne i digne parkete, a nekima curka malo po malo......
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:32   #33
Quote:
mačkulina kaže: Pogledaj post
evo ovako..sad sam u 27 tjednu trudnoće i u zadnje vrijeme mi se događa da na gaćicama nalazim mokre fleke ( ne znam kako da to bolje objasnim ) , kao da sam se upiškila

pa recite mi da li vi imate sličan problem i da li bi za to trebala ići giniću?
Sada ne znam kako je kod tebe ali ja ponekad tako osjetim kao da mi nesto curne i to nesto je malo zuckasto i 13.11. sam bila kod gina rekao je da je vaginalni sekret u redu ,nema bakterija i onda sam mu napomenula i to curkanje,a on kaze da je to normalno dok god me nista ne svrbi ili pecka ili dok nema neki neugodan jaki miris! E sada sta da ti kazem osim da stalno presvlacim gace i snjofkam kao neka bolesnica ne bi li sta namirisala!
didi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:34   #34
Quote:
didi1 kaže: Pogledaj post
Sada ne znam kako je kod tebe ali ja ponekad tako osjetim kao da mi nesto curne i to nesto je malo zuckasto i 13.11. sam bila kod gina rekao je da je vaginalni sekret u redu ,nema bakterija i onda sam mu napomenula i to curkanje,a on kaze da je to normalno dok god me nista ne svrbi ili pecka ili dok nema neki neugodan jaki miris! E sada sta da ti kazem osim da stalno presvlacim gace i snjofkam kao neka bolesnica ne bi li sta namirisala!
i ja isto tako.....
nekad mi se čini da to mokraća curka (kad kihnem, ili se nasmijem) pa vježbam one vježbe stisni, pusti......
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:35   #35
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
ne, vele da je to vrlo individualno.... da nekima pljusne i digne parkete, a nekima curka malo po malo......
a šta ako je plodna voda
je li to opasno za bebu?
__________________
Gospodin mi je svjetlost i spasenje...koga da se bojim.
machkala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:35   #36
Imam i ja iscjedak... bio je malo jači... dok uzela bris... dala vaginalete... smanjio se ali ga i dalje imam... nije ništa opasno... normalno je... al ne mogu nigdje bez dnevnog uloškića...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:39   #37
Quote:
mačkulina kaže: Pogledaj post
a šta ako je plodna voda
je li to opasno za bebu?
ona kaže da ako su niži tjedni trudnoće treba paziti jer lakše dođe do infekcije, onda obično hospitaliziraju mamicu, a nekada se rupica kroz koju curi ta plodova voda sama od sebe zatvori (kao da se zaljepi).....
no ja mislim da kad to počne curiti da curi, ili jako ili slabo, ali kontinuirano curi....
e rekla je da ako je mokraća onda to možemo kontrolirti (stisnuti da prestane), a ako je plodova voda ne možeš.....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:41   #38
Ma nije plodna voda jer mislim da bi ti prije trebao otici onaj cervikalni cep o kojem nas je Stella redovno obavjestavala ako se sjecas! To je samo iscjedak i kao sto rekoh dok ne pece ili svrbi nije opasno ali svakako to napomeni kad ides na pregled!

Zadnje uređivanje putnica : 11.02.2008. at 17:36.
didi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:44   #39
ej, stara! ja sam jednom sumnjala i otišla u petrovu. i stvarno bila mokraća ali bez mirisa. bježalo mi a da nisam ni kužila
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 22:46   #40
Ja sam primjetila veće događanje dole obično kad se puno ushodam ili radim nekaj (mačkulina, mislim po kući a ne ono drugo "nekaj")...
Lelija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.