Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2008., 23:24   #1
Seks iz samilosti...

Evo ovako, ovo mi je prva tema pa mi nemojte zamiriti ako nije nešto...
Zanima me jeste li se ikad s nekim jebali, ali ne zato što vam je taj neko napet ili zato što vas privlači na bilo koji način nego samo kao iz usluge toj osobi...
Ja osobno san par puta jeba ženske koje su bile debele ili/i ružne samo zato što znan da san van njihove lige pa san im tija priuštit da bar jednon probaju lipog(možda san umišljen, ali eto...)

znači pitanje: Jeste li se ikad jebali s nekim jednostavno iz samilosti?

Hvala...
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 17.07.2008., 23:25   #2
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
Evo ovako, ovo mi je prva tema pa mi nemojte zamiriti ako nije nešto...
Zanima me jeste li se ikad s nekim jebali, ali ne zato što vam je taj neko napet ili zato što vas privlači na bilo koji način nego samo kao iz usluge toj osobi...
Ja osobno san par puta jeba ženske koje su bile debele ili/i ružne samo zato što znan da san van njihove lige pa san im tija priuštit da bar jednon probaju lipog(možda san umišljen, ali eto...)

znači pitanje: Jeste li se ikad jebali s nekim jednostavno iz samilosti?

Hvala...
Jeli možda u trenutku kada si shvatio da je i to bolje nego biti suva kurca ili drkati u WC-u?
fgzcvijetic is offline  
Old 17.07.2008., 23:26   #3
hahahahaha... dobar!!!
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 17.07.2008., 23:30   #4


Janis Jo is offline  
Old 17.07.2008., 23:30   #5
jedan moj prijatelj je rekao kako bi karao jednu žensku i plakao nad njom.Užasno zar ne?
Gutaperka is offline  
Old 17.07.2008., 23:34   #6
skoro godinu dana u vezi

a onda kasnije sa jednim kojemu je bio mali. ali ne mogu reci da sam u tom sexu bas nadmasila sebe nista mi nije padalo na pamet sta bih mogla raditi sa tako malim. pa sam gledala u plafon

par puta iz samilosti prema samoj sebi

tu i tamo u jednoj kracoj vezi kada sam ocekivala da ce me odvesti do faxa jer kasnim ili mi kasnije kupiti pizzu i dati da gledam njegov veliki flat screen tv.
to su bila vremena
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Old 17.07.2008., 23:35   #7
nisan mislija na sex iz koristi... nego iz samilosti...
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 17.07.2008., 23:36   #8
Seks iz samilosti je korisna stvar. Zavodnik br. 6 kaže dobro:

http://www.youtube.com/watch?v=VEHwh...eature=related
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Old 17.07.2008., 23:54   #9
može seks iz samilosti... ali samo prema sebi samome...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 17.07.2008., 23:56   #10
Ja neznan jesan li ja onda normalan ili san samo pridobar za ovaj svit...
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 17.07.2008., 23:57   #11
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
Ja neznan jesan li ja onda normalan ili san samo pridobar za ovaj svit...
Predobar si za ovaj svijet. Odi na neki drugi.
fat slut is offline  
Old 17.07.2008., 23:59   #12
Evo ja se javljam da pruzam seks iz samilosti ..cure navalite..osim debelih..vi navalite u frizder jer za vas nema kruha kod mene..doslovno!
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Old 18.07.2008., 00:00   #13
Zajebavaj se ti zajebavaj.... sve dobro što napraviš Bog će platiti... i kad kaže što je s onin što si ukra 1000 kuna juri ja ću mu reći a što je s onin što san jeba debelu anu... tako da ćemo biti 1:1
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 18.07.2008., 00:01   #14
Dobro nisan ukra 1000 kuna juri ali san zato istuka nekog mulca...
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 18.07.2008., 00:01   #15
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
Zajebavaj se ti zajebavaj.... sve dobro što napraviš Bog će platiti... i kad kaže što je s onin što si ukra 1000 kuna juri ja ću mu reći a što je s onin što san jeba debelu anu... tako da ćemo biti 1:1
Pazi, brate, Bog vraća stostruko. U raju te čeka 100 debelih Ana.
fat slut is offline  
Old 18.07.2008., 00:02   #16
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
Dobro nisan ukra 1000 kuna juri ali san zato istuka nekog mulca...
Sigurna sam da je i to bilo u najboljoj namjeri.
fat slut is offline  
Old 18.07.2008., 00:05   #17
a ža mi je mulca jer san stvarno malo pristar da ga tučen ali mali je bija nabrijan, bolje da san ga ja malo klepnija nego da ga je neko ispribija... a što se tiče 100 debelih ana, to bi ovaj put priskočija, ono je bilo jednon samo ko usluga i poslije san joj reka da nećemo više...
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 18.07.2008., 00:10   #18
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
a ža mi je mulca jer san stvarno malo pristar da ga tučen ali mali je bija nabrijan, bolje da san ga ja malo klepnija nego da ga je neko ispribija... a što se tiče 100 debelih ana, to bi ovaj put priskočija, ono je bilo jednon samo ko usluga i poslije san joj reka da nećemo više...
Darovanom konju se ne gleda u zube. Neš valjda odbit nagradu za dobročinstva od Boga? C, c, c. Sretno kod sv. Petra!
fat slut is offline  
Old 18.07.2008., 00:12   #19
ma lipo je to sve ali reci ti meni jesi ti ikad pojebala nekog ko uslugu njemu....ili njoj....
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 18.07.2008., 00:14   #20
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
ma lipo je to sve ali reci ti meni jesi ti ikad pojebala nekog ko uslugu njemu....ili njoj....
Jesam, al ne smijem pričat o tome.
fat slut is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger