Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2005., 00:11   #1
L'Erbolario

ima sad neka reklamica za prirodnu zastitu na suncu od l'erbolaria.

iskustva?
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 00:13   #2
koristila sam njihove proizvode za kosu. izvrsni! vjerujem da ni ovo ne zaostaje.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 00:23   #3
meni frendica danas pohvalila sampon za kosu.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 14:45   #4
Quote:
mrkvich kaže:
meni frendica danas pohvalila sampon za kosu.
ja godinama koristim njihov šampon od soje i prosa
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 17:58   #5
su stvarno tak dobri il....?
meni treba neki za jako suhu kosu.dala sam vec gro para,neda mi se vise trazit jer sam skoro sve probala.sad sam na johnu friedi i jako sam zadovoljna al znam da bu mi dosadil
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 10:18   #6
da li itko od vas zna gdje se moze naci njihova krema za brzo tamnjenje? pretrazila sam brdo ljekarni i parfumerija u gradu i svi se zale da su sve rasprodali
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 15:35   #7
Quote:
Prolaznica kaže:
da li itko od vas zna gdje se moze naci njihova krema za brzo tamnjenje? pretrazila sam brdo ljekarni i parfumerija u gradu i svi se zale da su sve rasprodali
Ne znam gdje si sve probala, al evo gdje sam ja vidjela da uopce imaju proizvode.
Ljekarna na pocetku Jurisiceve? Biljna ljekarna u Draskovicevoj? Ljekarna u Travnom Mamutica.

Sretno!
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 20:02   #8
nisam probala tu sunčanu liniju, ali kreme su im jako dobre.
60.ak kn su, vrlo fino mirišu i jako se dobro razmazuju.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 21:14   #9
Ja sam imala šampon za kosu od njih i bila sam prezadovoljna.
Probala sam i neke losione za tjelo isto su
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 21:53   #10
LERBOLARIO KOZMETIKA

Ima li tko iskustva s tom kozmetikom?
Lil Orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 22:19   #11
ima topik na brendovima
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 14:42   #12
Ovak..ja se špricam onom emulzijom od akacije i predobra mi je

Šampon od soje i prosa je dobar ali se uopće ne pjeni tako da za jedno pranje trebam pola bočice..

E sad, zanima me da li je netko probao ono Macassar ulje za kosu. navodno je super za ljeto, pogotovo za kovrčave..daje sjaj i štiti od isušivanja. Je li netko probao ili opet ja moram biti pokusni kunić?
Skittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 15:06   #13
šampon za kosu im je grozan,ne pjeni se,i nema silikona unutra,pa se kosa zapetlja užasno,ja imam dugu masnu kosu i stvarno mi ne paše.
a šta se tiće volumena, isti učinak imam sa keune šamponom za volumen,koji mi barem ne zapetlja kosu, i usput je jeftiniji
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 15:12   #14
da, i meni je taj šampon malo čudan..

ali ovo ulje bi si fakat htjela nabavit jer sam kovrčava i treba mi nešto takvo za sjaj..
Skittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 16:57   #15
Dal je netko probao njihove parfeme i prateću kozmetiku istog mirisa, npr. od vanilije? Zanima me koliko je miris postojan.
__________________
Love rules!
Alara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 19:31   #16
Quote:
Alara kaže: Pogledaj post
Dal je netko probao njihove parfeme i prateću kozmetiku istog mirisa, npr. od vanilije? Zanima me koliko je miris postojan.


Nisam primjetila da su manje postojani od klasičnih parfema.Još kad se stavi i odgovarajuće mlijeko za tijelo, dugo traje miris. Kod nas u ljekarnama je slab izbor.
ararita1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 20:20   #17
Nazalost primijetila sam da je izbor slab. U Zagrebu nisam nasla ruzu ni vaniliju. Ako netko zna gdje ih ima...
__________________
Love rules!
Alara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 19:33   #18
Quote:
Alara kaže: Pogledaj post
Nazalost primijetila sam da je izbor slab. U Zagrebu nisam nasla ruzu ni vaniliju. Ako netko zna gdje ih ima...
Vjerojatno ih nećeš naći, lerbolario ima preko 40 mirisa, ja sam tražila mimozu i lavandu, pa su mi rekli u apoteci da imaju samo desetak mirisa,naše tržište je malo,pa da ne dođe do zasićenosti na tržištu ne naručuju sve mirise. Šteta, imaju dobrih toniranih kremi, trebala bi ovaj tjedan dobiti njihov katalog,baš me zanima kakva će biti ponuda.
ararita1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 00:24   #19
evo i mene ljetos sam dobila na poklon talco liquido od irisa,jako mirise,ali nije po mom ukusu,pa mi stoji doma nov u kutiji...
__________________
Razgovaraju dvije sarme u želucu. Odjednom kroz jednjak uđe votka, pa još jedanput i tako još tri puta, pa jedna od njih kaže: VANI JE TULUM. IDEMO GORE!
blond-beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 01:26   #20
Quote:
blond-beast kaže: Pogledaj post
evo i mene ljetos sam dobila na poklon talco liquido od irisa,jako mirise,ali nije po mom ukusu,pa mi stoji doma nov u kutiji...
Jel to fluid za tijelo? Iris fino miriši.
ararita1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.