Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2007., 16:04   #81
Imas Kamensko u Ilici. Mislim da tamo imas Pierre Cardin. Inace, Murina su odijela su fakat kvalitetna.

http://www.kamensko.hr/
P e t r a is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 14:12   #82
Muško odijelo

Poštovanje!
Dal zna tko neki link gdje se mogu vidjeti slike muških odijela?
Ne mora biti hrvatska stranica, bitne su mi samo slike da si odaberem neki dizajn za izradu po mjeri...

Unaprijed zahvaljujem
Night Rider is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 19:17   #83
www.hugoboss.com
www.zegna.com

Mislim da će to biti dovoljno...
dr duca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 11:19   #84
A kakve su cijene¸odijela u tom Kamenskom, imaju li neka sniženja...?
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 11:21   #85
imas u kaptol cetru oko 7 ducana s odjelima (mura, piere carden, varteks, heruc...)
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2007., 20:11   #86
city park ljubljana...ako ćemo jeftinije...u jednom od niza robnih kuća tamo...imaju uvijek na rasprodaji odijela Selected...oko 200 eura..znači stvarno dobra odijela kad se čak i meni sviđaju
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 17:03   #87
Red face Muska odijela

Ne nosim odijela, ali silom prilika bih trebao ubrati jedno. E sada, buduci da nemam pojma koja valjaju, moze neka preporuka, gdje, sto i kako, tek toliko da ne bauljam po Zagrebu, nego da odmah filtriram i uzmem si ono sto ce mi se svidjeti... Cijena nebitna, ne patim na markice, dapace

E da, cipele organski ne podnosim, pa bih ja to uz tenisice nosio, ali ne neke seljoberske poput najkica, nego superduper tenisice. Je l' to ok?

Mogu li se samo hlace kupit jer mi sako ne treba? I tak.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 17:18   #88
Hm...odijelo i patike nisu bas najsretnija kombinacija..
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 17:18   #89
Jel bi bar mogao stavit okvirno najveću cijenu jer fakat ne znam što preporučit.Isto se odnosi i na cipele. Za koju je to priliku uopće?
bulletinthehead2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 17:40   #90
Quote:
bulletinthehead2 kaže: Pogledaj post
Jel bi bar mogao stavit okvirno najveću cijenu jer fakat ne znam što preporučit.Isto se odnosi i na cipele. Za koju je to priliku uopće?
A ne mogu samo hlace kupiti? Treba mi za obranu diplomskog. Ako ne mogu samo hlace, onda recimo do 4000 kn, pa da imam kvalitetno i za ubuduce...

Koliko kostaju Hugo Boss odijela?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 22:24   #91
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
A ne mogu samo hlace kupiti? Treba mi za obranu diplomskog. Ako ne mogu samo hlace, onda recimo do 4000 kn, pa da imam kvalitetno i za ubuduce...

Koliko kostaju Hugo Boss odijela?
Bossova odijela koštaju od 3500 pa na više,najbolje bi bilo da odeš u kaptol centar u bossov dućan pa vidi što ti paše. Dobra su i Armanijeva,al ona su oko 5000 i više kn... Reci i cjenovni prag za cipele-tenisice pa da ti znam reć...
bulletinthehead2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 23:54   #92
Quote:
bulletinthehead2 kaže: Pogledaj post
Bossova odijela koštaju od 3500 pa na više,najbolje bi bilo da odeš u kaptol centar u bossov dućan pa vidi što ti paše. Dobra su i Armanijeva,al ona su oko 5000 i više kn... Reci i cjenovni prag za cipele-tenisice pa da ti znam reć...
Ok. Hvala na pomoci. Pogledat cu Hugo Boss. Tenisice imam (vansice ).
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 16:51   #93
Moze li netko reci gdje se nalazi taj Herucov tvornicki ducan , pise na stranici da imaju ducane u Centru Kaptol,Ilici 26,Mesnickoj1,Novoj cesti 99 i Petracicevoj 2 ?

Ja sam visok i mrsav di bi mogao naci za sebe neki medjubroj odijela 92,94 mislim da mi je br?

Ak sijem to nikada nece ispasti kao one iz ducana...
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 00:26   #94
Kupuješ li jedno odijelo, neka bude tamnosivo (što tamnije, što bliže crnom). Uz njega kupi kožni remen s jednostavnom klasičnom kopčom, svjetloplavu jednobojnu košulju i klasične crne kožne cipele. Kravata isto neka bude tamnija, npr. tamna bordo nijansa. Alternativno, bijela košulja i svjetloplava kravata. S tim imaš najbolju kombinaciju za sve formalne prilike u kojima se možeš naći. Sa samo jednim odijelom.

Za odijelo ne moraš potrošiti više od 2,000 kuna. Tvornički dućan Kamensko u Ilici te Varteksov tvornički dućan u Varaždinu najbolja su mjesta za kupovinu, ako te prati sreća pa nađeš nešto što ti se sviđa. Ni u dućanima ne bi trebao ići na veću lovu, nikako više od 2,500. Omjer cijene i kvalitete na višim cijenama nije vrijedan love.

Pri kupovini odijela:

Pazi da previše ne skratiš hlače, čemu su skloni svi krojači. Odijelo stoji na sasvim drugi način kad je novo i kad miruješ. Kad ćeš ga nositi, zgužvat će se na pregibima (koljena, dio oko prepona) i podignuti za koji centimetar. Također, pri hodanju (naročito bržem) će otići nešto malo prema gore, pa ti se može desiti da ti hlače izgledaju kao da imaš doma poplavu makar su ti kod krojača savršeno pristajale.

Sako neka bude što uži u ramenima, pazi da ti ne plivaju. Isto tako, pazi da ga možeš zakopčat na trbuhu a da ne pucaju gumbi ali i da ne plivaš. Uzmi sako s prorezima sa strane. Trenutno su moderni oni s dva gumba. Kad ga nosiš, nikako ne zakopčavaj zadnji donji gumb.

Košulju kupi jednobojnu, zaboravi pruge i uzorke. Ne vjeruj babama koje mjere vrat – namjerit će ti košulju koja će ti biti na knap a nakon prvog pranja bit će ti mala. Traži da probaš košulju jedan ili dva broja veću. Vrat mora imat prostora da nije stisnut. Pazi da košulja bude 100 posto pamuk. Za nju nikako ne bi trebao dati više od 350 kuna.

Kravata jednostavna, jednobojna, nešto uža. Cijena do 300 kuna. Cipele jednostavne kožne, cijena do 650 kuna. Možeš se prošvercat s nekim modernim crnim kožnim mekanim cipelama koje nemaju klasični nego ravni đon, ako ti vjera baš izričito ne dozvoljava klasične cipele Ispod košulje bijela jednobojna pod-majica kratkih rukava.

Zadnji savjet: kupi dokoljenke, crne. Nema ništa gore od noge koja viri ispod hlača, u sportskim čarapama ili srolanim tankim alkoholičarskim čarapama. Dokoljenka ne pada jer ide preko listova i uvijek je zategnuta.

Sve skupa te može doći ispod 4,000 kuna i izgledat će fantastično, ako dobro odabereš. I poslušaš ove savjete
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 00:27   #95
Boss, Armani - nema smisla, zaista. Nije potrebno, ima puno boljih odijela za te pare.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 20:49   #96
U DiCapriju sam nasao na snizenju musko odijelo 100 % runska vuna 1329 kn i odmah ga kupio
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 16:42   #97
ima netko u zg a da siva po mjeri,kvalitetno,uz normalnu cijenu?
tomy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 17:38   #98
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Boss, Armani - nema smisla, zaista. Nije potrebno, ima puno boljih odijela za te pare.
Hmm neznam bas , Armani ima prejebena odijela , predobro stoje.... Ovisi kolko si spreman dat za odijelo. Ako si spreman dat 800+ eura onda ja Armani najbolji izbor
valter_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 01:35   #99
Odeš u Heruc, za cijenu Armanija ti sašiju samo takvo odijelo i to od materijala od kojih se šiva Zegna.

Mislim, je li ti važno kako ti odijelo stoji i kakav je materijal ili koje je marke?
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 17:49   #100
koja je adresa Heruc tvornickog ducana? jesam li bas toliko corava da nisam uspjela naci

edit - kod doma sportova?
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.