Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2012., 15:12   #521
Quote:
Black Milk kaže: Pogledaj post
ja uredno gutam. to mi je najuzbudljivio dio. iako mislim da bas ne znam popusiti kvalitetno, ali se trudim i obozavam kad osjetim da ce on svrsiti. i jos kad me poslije gutanja osamari, onak polugrubo a opet njezno, to me strasno napali.
di si bila cijeli moj život ako ikad prekineš sa mužem javi mi se skinut cu ti zvijezde sa neba
razbijen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 01:18   #522
rci cu samo jednu stvar sve vi zene volite kad se mi muski spustimo vama dole i jezikom radimo posao i prilikom toga se nagutamo vasih izlucevina a kad vam svrsimo u usta onda pljujete i je...e sve po spisku zasto smo to napravili .... ja cu rec da je to jedna od rupa u koju mozemo i nemoramo ga vadit na vrijeme... meni moja guta i radi to zato sto joj se sviđa to kako to mene napali jer ja se s svrsavanjem suzdrzavam dok je nezadovoljim ... a sto se tice ljubljena poslje toga ... boga ti neces se otrovat ako ona moze gutat tuđi DNK uzorak mogu je i ja poljubit nakon... jednog dana kad budete imali djecu i isli ih poljubit samo se sjetite da ti je to nekad bilo u jajima.. sve je to normalno ako vam se gadi sto cu vam ja. ali onda nezahtjevajte od nje da joj svrsite u usta...
nemamsrece1988 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger