Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2011., 22:10   #21
Quote:
spejs-ekses kaže: Pogledaj post
To da nece ici kod doktora jer joj je neugodno je preseravanje, doktor je doktor i ne moze znati sta ti je (i dal ti je) dok te ne vidi
ovisi... i ja sam se par godina premišljao dok nisam s doktorom pričao o papulama, baš zbog skidanja...

a i ona bi vjerovatno išla da zna da nešto ima(ispravak, one, ima ih xy)
Quote:
Ako ima panicni strah od pokazivanja vlastitog tijela pred drugima (a ocito nema, sumnjam da se seksala obucena - pa ono "pod suknju" ) onda to treba rjesavati sa psihologom. Reci joj da se sabere i napravi sta treba.
za primjer: JA! ne volim vidjeti gole dijelove ljudskog tijela"slučajno" i neugodno mi se skidati osim tokom seksa... ali tada razmišljaš malo drugačije.. a hvala bogu, na LJES-u sam, pa se nemam čega stiditi
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 00:33   #22
ovo " da selo ne sazna" mi najbolja izjava defiinitivno!

ja sam prvi put isla sa 18 god kod ginica cisto iz zdrastvenih razloga jer neke stvari nisu bas bile kak bi trebale, i zamisli ziva sam ! A zivim u ne bas velikom gradu a nisu svi saznali da sam bila kod ginica
I daj fakat reci joj ak je mogla sirit noge pred deckima moze i ginekoloskoj ordinaciji.
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 01:08   #23
meni stvarno nije jasno kako nekoj curi moze biti neugodno ic kod ginekologa, jos pogotovo ako se skinila pred dečkom. ja sam nevinost izgubila s tek napunjenih 15 godina, odma sam otisla kod ginekologa iako nisam imala nikakvih problema, i ja sam njemu i on je meni bio prvi.
eto olakotna okolnost je bila to sto imam razumnu mamu i nije to uopće shvačala tragično,isla je samnom. i još je moj prvi pregled bio u samoj bolnici, a osim ginek. gledalo me je jos 5-6 studenata koji su učili. i nije mi nimalo bilo neugodno jer je seksualnost dar i treba uživati u njoj. sad imam 18 i idem svako malo kod ginekologa, iz dosade maltene, iako nemam stalne seks. odnose.. naučila sam doslovno uživati pri pregledu, ginekologica mi je jako nježna pa se ja samo opustim i uživancija
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 01:11   #24
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
meni stvarno nije jasno kako nekoj curi moze biti neugodno ic kod ginekologa, jos pogotovo ako se skinila pred dečkom. ja sam nevinost izgubila s tek napunjenih 15 godina, odma sam otisla kod ginekologa iako nisam imala nikakvih problema, i ja sam njemu i on je meni bio prvi.
eto olakotna okolnost je bila to sto imam razumnu mamu i nije to uopće shvačala tragično,isla je samnom. i još je moj prvi pregled bio u samoj bolnici, a osim ginek. gledalo me je jos 5-6 studenata koji su učili. i nije mi nimalo bilo neugodno jer je seksualnost dar i treba uživati u njoj. sad imam 18 i idem svako malo kod ginekologa, iz dosade maltene, iako nemam stalne seks. odnose.. naučila sam doslovno uživati pri pregledu, ginekologica mi je jako nježna pa se ja samo opustim i uživancija
mislim da nije usporedivo skidanje pred dečkom i pred ginekologom... jedno je kad te dečko ljubi, dira, mazi, i onda se nakon mjesec dva skineš pred njim... s druge strane imaš ginekologa koji kaže:"skinite se i raširite noge"(il kako već, al shvaćaš poantu, u prvom slučaju si napaljena, u drugom može biti malo nelagodno)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 01:18   #25
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
mislim da nije usporedivo skidanje pred dečkom i pred ginekologom... jedno je kad te dečko ljubi, dira, mazi, i onda se nakon mjesec dva skineš pred njim... s druge strane imaš ginekologa koji kaže:"skinite se i raširite noge"(il kako već, al shvaćaš poantu, u prvom slučaju si napaljena, u drugom može biti malo nelagodno)
pa meni bi prije bilo obrnuto. do dečka ti je stalo i do njegovog mišljenja, i što će misliti o tebi, ili o tvom tijelu/intimi u ovom slučaju. dok se ginekologu jebe kako izgledas i zaboravit ce dok dođe sljedeci pacijent. sve je formalno i od njih ne možeš očekivati nikakvu negativnu reakciju, za razliku od seksa gdje su ipak neka očekivanja. kod gin mozes doc sa šumom striborovom i panjevima na nogama i neće ti ništa reć.
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 01:20   #26
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
još je moj prvi pregled bio u samoj bolnici, a osim ginek. gledalo me je jos 5-6 studenata koji su učili.
mislim da bi ovakav scenarij svrstao pod top 20 najgorih mogucih situacija koje mogu zamisliti.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 01:23   #27
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
pa meni bi prije bilo obrnuto. do dečka ti je stalo i do njegovog mišljenja, i što će misliti o tebi, ili o tvom tijelu/intimi u ovom slučaju. dok se ginekologu jebe kako izgledas i zaboravit ce dok dođe sljedeci pacijent. sve je formalno i od njih ne možeš očekivati nikakvu negativnu reakciju, za razliku od seksa gdje su ipak neka očekivanja. kod gin mozes doc sa šumom striborovom i panjevima na nogama i neće ti ništa reć.
ja ti govorim da nisi opuštena kod ginekologa... ima više primjera da doktor nije mogao pregledati ženu jer nije bila opuštena... a kad se ševiš, ipak si u nekoj fazi kada ste već dovoljno opušteni da ne moraš paziti na baš svaku sitnicu... a i ne možeš toliko pogriješiti..

i ponavljam, kod doktora nema predigre... da mi dođe jessica alba i kaže "skini gaće" vjerovatno bih ju stjerao u rodni kraj dok nakon predigre vjerovatno i s neznankom ne bi bio toliko bed
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 01:25   #28
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mislim da bi ovakav scenarij svrstao pod top 20 najgorih mogucih situacija koje mogu zamisliti.
i još kad zamisliš da je to nekima prva ili druga koju vide
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 01:26   #29
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ja ti govorim da nisi opuštena kod ginekologa... ima više primjera da doktor nije mogao pregledati ženu jer nije bila opuštena... a kad se ševiš, ipak si u nekoj fazi kada ste već dovoljno opušteni da ne moraš paziti na baš svaku sitnicu... a i ne možeš toliko pogriješiti..

i ponavljam, kod doktora nema predigre... da mi dođe jessica alba i kaže "skini gaće" vjerovatno bih ju stjerao u rodni kraj dok nakon predigre vjerovatno i s neznankom ne bi bio toliko bed
pa ne znam.. očito smo svi različiti.
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 01:29   #30
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
i još kad zamisliš da je to nekima prva ili druga koju vide
pa s obzirom da poprilično držim do sebe, vjerujem da nisu imali traumatično iskustvo
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 01:31   #31
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
i ponavljam, kod doktora nema predigre... da mi dođe jessica alba i kaže "skini gaće" vjerovatno bih ju stjerao u rodni kraj dok nakon predigre vjerovatno i s neznankom ne bi bio toliko bed
friendship over.






ja joj ne bi mnogo zamjerio.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 01:36   #32
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
friendship over.






ja joj ne bi mnogo zamjerio.
karikiram, ali hoću reći da meni za prvi seks s nekom nije dovoljno da znam da će seksa biti... vjerovatno bih se samo uspaničio bzvz... al kada to dođe kao jedna od stvari u nizu, spontano, napališ se i svejedno ti je
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 01:40   #33
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
karikiram, ali hoću reći da meni za prvi seks s nekom nije dovoljno da znam da će seksa biti... vjerovatno bih se samo uspaničio bzvz... al kada to dođe kao jedna od stvari u nizu, spontano, napališ se i svejedno ti je
mislim da bi se na jessicu albu spontano napalilo i poveci dio zenskih na svijetu, o cemu ti
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 11:28   #34
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
meni stvarno nije jasno kako nekoj curi moze biti neugodno ic kod ginekologa, jos pogotovo ako se skinila pred dečkom. ja sam nevinost izgubila s tek napunjenih 15 godina, odma sam otisla kod ginekologa iako nisam imala nikakvih problema, i ja sam njemu i on je meni bio prvi.
eto olakotna okolnost je bila to sto imam razumnu mamu i nije to uopće shvačala tragično,isla je samnom. i još je moj prvi pregled bio u samoj bolnici, a osim ginek. gledalo me je jos 5-6 studenata koji su učili. i nije mi nimalo bilo neugodno jer je seksualnost dar i treba uživati u njoj. sad imam 18 i idem svako malo kod ginekologa, iz dosade maltene, iako nemam stalne seks. odnose.. naučila sam doslovno uživati pri pregledu, ginekologica mi je jako nježna pa se ja samo opustim i uživancija
nije ti bilo bed kaj ti 7oro ljudi gleda u međunožje ??????????
addenda20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:20   #35
Quote:
addenda20 kaže: Pogledaj post
nije ti bilo bed kaj ti 7oro ljudi gleda u međunožje ??????????
Odakle ta fascinacija "međunožjem" kao da je to nesto jako grozno, ružno i sramota....pa fuj, šta ti je to tamo dole??! Kako ce se jadan ginic ikada oporavit od toga sta je vidio???

Dio tijela kao i svaki drugi. Pička ko pička. Kako vi žene jednog dana mislite rodit pred doktorom??

Ginekolog je profesionalac. Sirila sam noge pred doktorima vec u 4. osnovne, i ne, nije mi mama bila tamo da me drzi za ruku. Saberite se.
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:22   #36
Srećom,nismo svi isti..
addenda20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 22:00   #37
Quote:
addenda20 kaže: Pogledaj post
Srećom,nismo svi isti..
Slažem se i izuzetno mi je drago što sam toliki frik zato jer mi nije neugodno prilikom pregleda kod doktora
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 16:09   #38
Obzirom na komentare oko toga jel treba roditelj ili ne, možda nije loše otići privatno i to ginekologici (palo mi je na pamet da se majka traži kao pratnja zbog toga što je ginekolog u igri i maloljetnica, no ne znam, nije mi trebalo).

Anyway - odeš i pitaš, ili nazoveš.

O selu, vjeri, roditeljima koji nisu minute odvojili da vas educiraju o sexualnosti, neću trošiti riječi. Ne troši mi se karton na tako nešto
Odite na edusex.org i čitajte, koliko me sjećanje služi ekipa je napisala pregršt korisnih članaka. Osim toga - imate prostranstvo interneta - educirajte se.

Što se tiče ovih koji osuđuju ekipu koja se NE srami pregleda - što reći, žao mi vas je, pregledi kod doktora su normalna stvar, i što manje važnosti pridajete činu da će vam vidjeti sise, dupe, pičku ili kurac (kako kome, jel), to će pregled biti manje bolan (uslijed napetosti i nervoze), to ćete uspjeti popamtiti sve savjete, čak ćete se osloboditi i sami pitati koješta, bez ikakvog grča. Nije samo stvar ginekološkog pregleda, već i slušanja pluća, RTG, i koješta drugo...

Pregled sam po sebi je nelagodan, pa i bolan ako si u grču. Treba strpljiv ginekolog/ica i ti poradiš na sebi i opustiš se maksimalno moguće - kako bi olakšao pregled i sebi i liječniku. Negdje sam nabasala na vrlo detaljan opis pregleda, tako da se i to može naći na netu. Kad je meni trebalo - nije toga bilo, pa sam pitala ginekologicu i žena mi je natpikala vrlo detaljno u mejlu - zato sam ju i odabrala, i zato već godinama idem k njoj. Privatno. Mejlovi su nažalost izgubljeni

Meni pregledi nisu trauma, ženska kojoj idem je zafrkantica*, svaki put mi objašnjava gdje mi je jajnik na UZVu, i svaki put ja njoj objašnjavam da je to meni samo hrpa flekica i da ja tu ništa ne vidim , smijemo se, sjeća se prethodnih razgovora, pita za nastavak i što ima novoga, daje savjete, pričamo o eventualnim problemima i ne izađem van sa 'uf, što je rekla da moram napraviti'. Biram liječnike tako da se dobro osjećam tamo, ne očekujem orgazmički užitak od pregleda, al očekujem korektan odnos i da mogu bez zadrške pitati što me god zanima - čak i ako nije 100% vezano uz njenu struku, al mene muči.
Je, imam i kul zubarku*, privatnica isto

*prema meni, inače ne čujem salve smijeha dok čekam vani
Odnos je svakako profesionalan, ali se prilagode pacijentu bez problema
__________________
A rose by any other name would smell as sweet.
Ashtaroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 19:27   #39
Quote:
smotana_xp kaže: Pogledaj post
Moja najbolja prijateljica je sedamnaestogodišnjakinja koja je u prošlosti hodala sa 2 dečka s kojima je imala sexualne odnose. Ukratko, prvi puta sa dečkom poslije 3 godine veze koji je također bio djevac, a drugi puta sa dečkom poslije pola godine veze za kojeg nisam sigurna i ako ona "njemu vjeruje" da nikad nije spavao s nekom djevojkom ranije, ili je bar vjerovala, jer je ta veza sad gotova.

Ja sa sam njena sušta suprotnost. Štreberica koja ne želi momka, a i ne može imat jednog koji joj se sviđa.
Smatram da je problem u tebi!!!
The Angel of Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 19:42   #40
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
a frendica ti se ipak čuva(da se razumijemo, mislim da je odlazak ginekologu svakih godinu dana, ili koliko već, potreban, ali manji je problem za zdravlje ako preskoči jednu godinu, nego ako se poševi bez kondoma jednom)...
A ako se redovno ševi s kondomom, a ipak dobije HPV visokog rizika koji počne raditi svoj posao, a to se ne primijeti na vrijeme jer preskače Papa-testove, to isto nije problem.

CIN II ili III više manje, šta.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger