Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2013., 23:04   #21
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Pa vjerovatno je mislio da si izmjeriš sa aparatićem za šećer ako ga ima netko od tvojih u takvim situacijama.

Ovo baš nije normalno. Jesi išla kod doktora? I jesu te slali na obradu?
nema ga nitko. nitko nema problema sa šećerom.

a iskreno, nisam ni išla zbog toga kod doktora. jedem svaka 2-3 sata, između ostalog i jer sam gladna svaka 2-3 sata. ono, baš osjećam rupu u želucu.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 23:05   #22
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
ništa ti se ni ne može ovako ni reći bez pregleda i nalaza,već se kod ovakvih simptoma preporuča napraviti kontrole kao što ti je dr.Hrvoje i rekao, a onda se donose zaključci i dijagnoze

budi smirena i lijepo odi kod svog doktora na pregled, on će procijeniti što od pretraga napraviti/specijalistički pregled i na osnovu toga će ti znati reći o čemu se radi.

Draga djevojko a tko ste vi.. jel možda vama smetaju moji postovi na ovom forumu.??
Ovaj Podforum vjerovatno ne bi ni postojao kad bi svi išli kod doktora, jer onda bi i ja bila doktor neustahijo i slala vas sve kod doktora opće oprakse.

Budite razumni i udaljite se sa mog topica.


Lelo, ja želim barem indicijd koje bi boleščine mogla pokrivati simptome koje ja imama, tako da među kojom njima se prepoznam i tako olakšam sebi odlazak kod doktura.
neustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 23:10   #23
Quote:
neustahija kaže: Pogledaj post
Draga djevojko a tko ste vi.. jel možda vama smetaju moji postovi na ovom forumu.??
Ovaj Podforum vjerovatno ne bi ni postojao kad bi svi išli kod doktora, jer onda bi i ja bila doktor neustahijo i slala vas sve kod doktora opće oprakse.

Budite razumni i udaljite se sa mog topica.
draga neustahijo smiri malo doživljaj. nisam te napala, nego nećeš vjerovati, pokušala te umiriti pošto si se zabrinula da je dr. hrvoje došao do neke strašne dijagnoze koju ne želi s tobom podijeliti.

a što ti misliš da će ti netko ovdje pogledato u kristalnu kuglu i postaviti ti dijagnozu i ordinirati terapiju? to naprosto nije moguće i jedino mjesto gdje ćeš dobiti odgovore jest liječnička ordinacija.

a sada brišem s tvog topica
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 23:18   #24
Quote:
Tinkerbell 8 kaže: Pogledaj post
nema ga nitko. nitko nema problema sa šećerom.

a iskreno, nisam ni išla zbog toga kod doktora. jedem svaka 2-3 sata, između ostalog i jer sam gladna svaka 2-3 sata. ono, baš osjećam rupu u želucu.
A ne znam, nije baš normalno da se treseš ako ne pojedeš nešto nakon 3 sata, trebala bi otići na onaj ogtt test ili kako se već zove. To ti mjere razinu glukoze kroz dan pa se vidi ako nešto ne štima sa šećerom.

Quote:
neustahija kaže: Pogledaj post
Lelo, ja želim barem indicijd koje bi boleščine mogla pokrivati simptome koje ja imama, tako da među kojom njima se prepoznam i tako olakšam sebi odlazak kod doktura.
A ne može ti to nitko reći ovako preko foruma. Eto, može biti nešto vezano uz šećer. I šta ti to znači? Ionako treba prvo napraviti neke pretrage da bi se moglo o biločemu pametnome razgovarati.

Ovako možeš dobiti samo nagađanja koja ne moraju imati veze s vezom.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 23:22   #25
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
draga neustahijo smiri malo doživljaj. nisam te napala, nego nećeš vjerovati, pokušala te umiriti pošto si se zabrinula da je dr. hrvoje došao do neke strašne dijagnoze koju ne želi s tobom podijeliti.

a što ti misliš da će ti netko ovdje pogledato u kristalnu kuglu i postaviti ti dijagnozu i ordinirati terapiju? to naprosto nije moguće i jedino mjesto gdje ćeš dobiti odgovore jest liječnička ordinacija.

a sada brišem s tvog topica

Ako već hoćeš razgovarati na podf.zdravlje moraš naučiti kako razgovarati
sa osobama koje misle da imaju zdravstvene poteškoće i pitaju imaginarnog doktora na forumu za to....

ponavljam, ajmo svi sa ovog podforuma kod doktora opće prakse i prekinuti po tebi nepotrebno funkcioniranje pdf zdravlje.

I šta ti misliš da znaš šta on misli, doktor hrvoje. i ja gledam dr,house, draga moja ti, pa se ne kurčim ovdje drugima.


Tinkerbell 8, imaš nizak šećer, a to znači, previše stresa i brige, ne iscrpljuj se i sve će biti ok.
neustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 23:31   #26
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post

A ne može ti to nitko reći ovako preko foruma. Eto, može biti nešto vezano uz šećer. I šta ti to znači? Ionako treba prvo napraviti neke pretrage da bi se moglo o biločemu pametnome razgovarati.

Ovako možeš dobiti samo nagađanja koja ne moraju imati veze s vezom.

gospodin oiseau mi je ukazao na štitnu žlijezdu... možda će netko drugi ukazat na nešto treće...Otići nepripremeljen kod doktora i bum u glavu sa tamo nekom dijagnozom je jako stresno,želim se jednostavno pripremiti na sve moguće opcije.

Mislim, zašto baš da ta hladnoća mi ide niz vrat, glavu u ruke i širi se prema dole, više desnu nogu. Zašto baš odozgo, možda ima neka poveznica.
neustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 00:54   #27
imas li inace cesto glavobolje, promjene raspolozenja, periode kad te uhvati jaka pospanost?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 00:57   #28
Neustahija, ovako se ne komunicira na ovom podforumu. Došla si po savjet, ljudi su ti pristojno odgovorili i dobronamjerno te savjetovali. Uputili su te gdje da ideš, hoćeš li ih poslušati ili ne to je tvoja stvar. Tvoje zdravlje, tvoja briga.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 12:54   #29
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
imas li inace cesto glavobolje, promjene raspolozenja, periode kad te uhvati jaka pospanost?
Pa, ne, ništa baš od tog nemam.

Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Neustahija, ovako se ne komunicira na ovom podforumu. Došla si po savjet, ljudi su ti pristojno odgovorili i dobronamjerno te savjetovali. Uputili su te gdje da ideš, hoćeš li ih poslušati ili ne to je tvoja stvar. Tvoje zdravlje, tvoja briga.

Ajoj jest, oprosti, tek sada vidim...Ja sam napisala da me strah pa je ona renapisala da se smirim. A znaš kad te doktor šalje doktoru, nije ti svejedno.
neustahija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.