Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2004., 16:41   #81
Quote:
Feniks kaže:
Ma sve je istina, pa vidiš tko je rekao!?
Feniks..nemoj se izmotavat..šta se angiriš bezveze..
Županjac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:42   #82
Quote:
placebo kaže:
a to .. onda Feniks nije prava osoba.. ja bih nekoga da veselo cijuče kad me vidi da se vraćam doma, bez obzira koliko sati bilo
A ništa, mijenjaj kokoš za miša onda
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:42   #83
Quote:
crtica kaže:
Inkvi, ti mene ponekad plašiš...ovo kao da Anu Žube čitam
ahahhaha.. skužila si ga, crtice... sad bih ja nešto rekla o svom prijatelju, ali ne smin
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:43   #84
Quote:
Županjac kaže:
Ne samo to..nego sam siguran da bi momentalno odjeba Murtića, Fumića, JNA, zvizdu petokraku i onog druga nad drugovima za jedno tvoje DA.
Jedino u što možeš biti siguran, kad smo placebo i ja u pitanju, je da je "ljubav" strastvena i obostrana.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:44   #85
Quote:
placebo kaže:
ahahhaha.. skužila si ga, crtice... sad bih ja nešto rekla o svom prijatelju, ali ne smin
ma reci ti meni, prijo znaš da nikom neću reć...časna pionirska
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:45   #86
Quote:
placebo kaže:
a to .. onda Feniks nije prava osoba.. ja bih nekoga da veselo cijuče kad me vidi da se vraćam doma, bez obzira koliko sati bilo
Ti bi da stari revolucionar cijuče. E jebiga tražiš nemoguće. Ja ti nudim prekaljenog muškarca na dlanu koji je prošo kroz mnoge bitke a ti bi nekog feminiziranog srolju.

Ja se s Feniksom ne slažem politički al brate ne mogu reć da bi on cijuka. To ne..
Županjac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:46   #87
Quote:
placebo kaže:
a to .. onda Feniks nije prava osoba.. ja bih nekoga da veselo cijuče kad me vidi da se vraćam doma, bez obzira koliko sati bilo
A to će ovisiti o tome koliko si napušena i alkoholizirana kad se vraćaš. Doći ćeš ti brzo u fazu kad će te cijukom, sad baš jel' veselim, dočekivati vlastiti bijeli miševi.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:47   #88
Quote:
Feniks kaže:
Jedino u što možeš biti siguran, kad smo placebo i ja u pitanju, je da je "ljubav" strastvena i obostrana.

nemoj mi tu jubav pod navodnike. Reci jebote..bar si ti bez dlake na jeziku. Nisi pred narodnim sudom. Nije zločin priznat. Ajde...
Županjac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:48   #89
Quote:
Feniks kaže:
A to će ovisiti o tome koliko si napušena i alkoholizirana kad se vraćaš. Doći ćeš ti brzo u fazu kad će te cijukom, sad baš jel' veselim, dočekivati vlastiti bijeli miševi.

Feniks..to nije lijepo reći jednoj drugarici kakva je naša placebo. Prestat ću te hvalit ako budeš i dalje bezobrazan. Udvaraj se pristojno a ne nekim seljačkim forama.
Županjac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:50   #90
Quote:
Županjac kaže:
Ti bi da stari revolucionar cijuče. E jebiga tražiš nemoguće. Ja ti nudim prekaljenog muškarca na dlanu koji je prošo kroz mnoge bitke a ti bi nekog feminiziranog srolju.

Ja se s Feniksom ne slažem politički al brate ne mogu reć da bi on cijuka. To ne..
a vidi njega sad.. ako cijuče, ne mora značit da je odma feminizirani sroljo... ja samo kažem da bi meni više pasa jedan mirniji i stabilniji čovik, malo ladnije krvi od moje
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:51   #91
Quote:
placebo kaže:
a vidi njega sad.. ako cijuče, ne mora značit da je odma feminizirani sroljo... ja samo kažem da bi meni više pasa jedan mirniji i stabilniji čovik, malo ladnije krvi od moje
A da ti nisi zapravo mislila na cvrkuće umjesto cijuče, ha?
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:52   #92
Quote:
Županjac kaže:
Feniks..to nije lijepo reći jednoj drugarici kakva je naša placebo. Prestat ću te hvalit ako budeš i dalje bezobrazan. Udvaraj se pristojno a ne nekim seljačkim forama.
ma to se on raspametio od strasti, pa od ljubomore ne zna što bi nego vrijeđao
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:53   #93
Quote:
placebo kaže:
a vidi njega sad.. ako cijuče, ne mora značit da je odma feminizirani sroljo... ja samo kažem da bi meni više pasa jedan mirniji i stabilniji čovik, malo ladnije krvi od moje
Pa Feniks je miran. Ladan ko špricer..I siguran sam da ne skače u dalj priko po metra..šta bi tila još.


To što je prošlo onolke ofenzive to je sigurno mirno i stabilno kaj ne.
Županjac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:54   #94
Quote:
crtica kaže:
A da ti nisi zapravo mislila na cvrkuće umjesto cijuče, ha?
zapravo sam mislila na cvili

ajde crtice.. ti si moderatorica.. naredi nekome da mi bude virtualni ljubavnik, ili ćeš ga banirat
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:56   #95
Quote:
placebo kaže:
ma to se on raspametio od strasti, pa od ljubomore ne zna što bi nego vrijeđao
Velim ti ja...on ti je svestran..ako oš lipo može..ako oš ružno..može..akoš bečki valcer more..akoš kozaračko..more..akoš njega u fraku eto ga..akoš ga u partizanskoj bluzi more i to..

diš to više nać.
Županjac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:57   #96
Quote:
Županjac kaže:
I siguran sam da ne skače u dalj priko po metra..šta bi tila još.
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:58   #97
Quote:
Županjac kaže:
Feniks..to nije lijepo reći jednoj drugarici kakva je naša placebo. Prestat ću te hvalit ako budeš i dalje bezobrazan. Udvaraj se pristojno a ne nekim seljačkim forama.
Pa sad... al' da ja tebe onda upitam nešto. Može?
Ti i dotična se, navodno, dobro poznate, navodno je ona jebozovna mlada žena, s licem koje svku picu može prodati, a ti si navodno muškarčina za popizdit, pa zašto onda ona nije razvukla picu svuda po tvom licu, tako da ne znaš gdje si i ližeš k'o lesi?
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:59   #98
Quote:
placebo kaže:
zapravo sam mislila na cvili

ajde crtice.. ti si moderatorica.. naredi nekome da mi bude virtualni ljubavnik, ili ćeš ga banirat
Šapni mi na uho, koga bi tila, pa da dejstvujem

Odgovornost je to, velika, znaš...pa ću ga sama morat' prvo testirat, da bi ne bi poslije kukala i reklamirala
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 16:59   #99
Quote:
Županjac kaže:
Velim ti ja...on ti je svestran..ako oš lipo može..ako oš ružno..može..akoš bečki valcer more..akoš kozaračko..more..akoš njega u fraku eto ga..akoš ga u partizanskoj bluzi more i to..

diš to više nać.
pa dobro, prijatelju.. dosta više.. pomislit ću još da si se zaljubio u Feniksa
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2004., 17:00   #100
Quote:
placebo kaže:
zapravo sam mislila na cvili

ajde crtice.. ti si moderatorica.. naredi nekome da mi bude virtualni ljubavnik, ili ćeš ga banirat

pa dobro..ja se satra da ti snubim Feniksa..ma odustajem traži si sama.... ti se nećkaš ..oću-neću..ma je dobar je ali..pa ne znam...on se nešto prči i puše ka ne bi on a bi trkomice.


Dičija posla
Županjac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.