Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2008., 22:57   #1
Unhappy dileme, ...

Imam nekoliko stvari koje me muce.
1. Trebam skinuti tapete, pa zid okreciti. Postoji li nekakova kemija (ili stogod drugo) kojom se namaze zid da se rijesim ljepila.
2. Preuredujem kupaonicu, totalno, pa bih umjesto plocica na pod postavio bambusov parket. Ima li tko da je radio slicno i kakova su iskustva?
3. Koju boju upotrijebiti za zidove kupaonice, jer sam na Dulux bojama koje sam kupio pise da nisu za prostorije gdje se dosta pari?
4. Da li laik moze brzo nauciti postavljani vodovodne instalacije od plasticnih cijevi?
Svima unaprijed zahvaljujem.
pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 15:51   #2
Quote:
pegi kaže: Pogledaj post
Imam nekoliko stvari koje me muce.
1. Trebam skinuti tapete, pa zid okreciti. Postoji li nekakova kemija (ili stogod drugo) kojom se namaze zid da se rijesim ljepila.

4. Da li laik moze brzo nauciti postavljani vodovodne instalacije od plasticnih cijevi?
Svima unaprijed zahvaljujem.
1.Možeš ih malo navlažit s vodom,a čak i postoji neko sredstvo s koje pomaže u skidanju tapeta,raspitaj se u dučanu gdje prodaju farbe.
4.Može ,nije komplicirano,ali za to postoji poseban alat koji nije baš jeftin,naročito u tvom slučaju.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 13:01   #3
pegi!

Posudi usisivač "čento gradi" i dobro ih napari.Što toplije , to bolje.Ako treba ponovi radnju.
XAVER is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.