Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2007., 12:29   #421
Quote:
Bear kaže: Pogledaj post
Nisam znao da je tako grozno u Vrbanima 3. Živim tu, a dobro mi je. Valjda nešto sa mnom nije u redu.

Zacijelo će nam ovi tvoji linkovi ispod pomoći da se skućimo kako valja.

Ovisi gdje si i što očekuješ od naselja.
Ako si na samoj Horvaćanskoj, prvi red ,onda definitivno uživaš u prometu i
povremenoj gužvi koja se stvara.
U narednom vremenu moći ćeš uživati u motociklima i noćnim jurnjavama.
__________________
Za naše radnike nije katastrofa to što žive loše;
tragedija je ako netko drugi živi bolje !!!
rondomilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 16:31   #422
alexei the kozak zahvaljujem na info
ja sam nekako optimist pa si mislim možda kad naselje malo zaživi da će sve biti bolje (dućani i te stvari)
svaki kvart u izgradnji djeluje loše jer nije spican s finalnim detaljima, sigurna sam da će biti i parka (ne računajući onaj ispred palacia )
ja živim na jarunu ali mi je želja osamostaljenje pa bi tu blizu...ah vidjet ćemo
little bubbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 14:39   #423
Koliko sam uspio vidjeti u onom lokalu gdje je nekad bila Zagrebgradnja planira se otvoriti poslovnica Privredne banke. Isto tako sigurno je da se Petrokov iseljava iz prostora pored Pallacia i priča se da na njegovo mjesto dolazi još jedan kafić. Znam i da bi se u jednoj od K5 trebala otvoriti i ljekarna.
Pošto su počeli saditi i drveće, za jedno pet godina biti će i ovo normalni kvart u kojeg će se oni koji sada po njemu pljuju željeti useliti
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 08:49   #424
Zna li se kad ce krenuti s gradnjom shoping centra uz Horvacansku? Ja bas kao i Simon mislim da ce za pet godina to biti odlican kvart. Nadam se samo da sade kvalitetno drvece i da ce ljudi paziti da ne uniste stabla dok su mala i osjetljiva.
vava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 08:59   #425
Quote:
simon_says kaže: Pogledaj post
za jedno pet godina biti će i ovo normalni kvart u kojeg će se oni koji sada po njemu pljuju željeti useliti
onda cemo se za 5 godina i useliti, sada nas pusti da pljujemo po njemu..

kvart je meni ok (malo previse betona mozda) jedino mi ZGgradnja nije pasala u cijeloj toj prici.. lopovi gadovi i tatovi.. fakat katastrofa.. pokusao sam tamo kupiti stan, ali oni jednostavno meni nisu htjeli prodati stan.. niti iz 4. pokusaja nisu bili u stanju napisati pravovaljani ugovor o kupoprodaji nekretnine.. ..a vidio sam kaj su sve ljudi potpisivali.. (sto i nije bas normalno, da mi je ta njihova referentica prodaje pokazivala da me uvjeri da je sve ok.. tudje potpisane ugovore!!!) KATASTROFA..
Junix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 11:23   #426
Quote:
simon_says kaže: Pogledaj post
Koliko sam uspio vidjeti u onom lokalu gdje je nekad bila Zagrebgradnja planira se otvoriti poslovnica Privredne banke. Isto tako sigurno je da se Petrokov iseljava iz prostora pored Pallacia i priča se da na njegovo mjesto dolazi još jedan kafić. Znam i da bi se u jednoj od K5 trebala otvoriti i ljekarna.
Pošto su počeli saditi i drveće, za jedno pet godina biti će i ovo normalni kvart u kojeg će se oni koji sada po njemu pljuju željeti useliti
Tvoje razmisljanje je potpuno na mjestu. Ma vec iduce godine, kad se posadjeno drvece razgrana ce biti ugodnije.
Nego....muci me prometnica....zar ne moze ici zapadnije? I bukobrane ce morat uracunat u trosak, bez toga danas nema gradnje.
__________________
Quod licet Iovi, non licet bovi!
February is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 09:29   #427
Quote:
February kaže: Pogledaj post
Tvoje razmisljanje je potpuno na mjestu. Ma vec iduce godine, kad se posadjeno drvece razgrana ce biti ugodnije.
Nego....muci me prometnica....zar ne moze ici zapadnije? I bukobrane ce morat uracunat u trosak, bez toga danas nema gradnje.
nema gdje zapadnije proći, nažalost
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 12:20   #428
Zar između Vrbana III i Vrapčanske (koja ide na most) ne dolazi još jedna veća zgrada s neboderom?

Pogledajte na urbanistički plan i na desnoj strani je jedna veća zgrada koju će isto tako graditi Zagrebgradnja.
 
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 17:14   #429
Ja barem mislim da treba biti jos jedna zgrada (shopping centar mozda) na zapadnom dijelu Vrbana III tj. iza K6b, K7b a na samom ulazu u Rudesku sa lijeve strane trebao bi biti konzum....
 
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 01:51   #430
Koliko sam uspio vidjeti u onom lokalu gdje je nekad bila Zagrebgradnja planira se otvoriti poslovnica Privredne banke
molio bih te da mi kažeš koja je to zgrada,koja oznaka na planu?
sreser is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 12:42   #431
Quote:
Bear kaže: Pogledaj post
nema gdje zapadnije proći, nažalost
ja sam mislila da će to sve ić petrvaradinskom
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 19:32   #432
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
ja sam mislila da će to sve ić petrvaradinskom
Ovih dana sam pogledao GUP Grada Zagreba na internetu
https://e-uprava.apis-it.hr/gup/

Zaista je to u GUP-u tako i ucrtano: koridor ne ide Petrovaradinskom nego nešto istočnije. Danas sam se i prošetao zapadnom stranom Vrbana III. Preko nekih ledina i krumpirišta se kakva-takva prometnica može "provući". Stanarima "rubnih" zgrada ostaje nada da će poslovni dio malo zakloniti cestu. Međutim, do realizacije samog mosta i jedne takve prometnice ćemo se vrlo vjerojatno dobro načekati.
damir25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 08:25   #433
Quote:
sreser kaže: Pogledaj post
Koliko sam uspio vidjeti u onom lokalu gdje je nekad bila Zagrebgradnja planira se otvoriti poslovnica Privredne banke
molio bih te da mi kažeš koja je to zgrada,koja oznaka na planu?
Ugao Palinovečke i Središnje u sivo-crvenoj zgradi. Vidio sam na prozorima obavijest o prenamjeni za koju je otvorena javna rasprava.
 
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 08:26   #434
Quote:
damir25 kaže: Pogledaj post
Međutim, do realizacije samog mosta i jedne takve prometnice ćemo se vrlo vjerojatno dobro načekati.
Zar jedan od kandidata za predsjednika SDP-a nije rekao da će se most početi graditi ovo ljeto?
 
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 22:04   #435
Quote:
simon_says kaže: Pogledaj post
Zar jedan od kandidata za predsjednika SDP-a nije rekao da će se most početi graditi ovo ljeto?
Početi i završiti (posebno pristupne ceste) nije baš isto (vidi Domovinski most). BTW, što prije završe naselje, vrtić, školu, parkić, tržnicu, "neboder", most i cestu, bolje za sve nas.
damir25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 07:41   #436
Quote:
simon_says kaže: Pogledaj post
Ugao Palinovečke i Središnje u sivo-crvenoj zgradi. Vidio sam na prozorima obavijest o prenamjeni za koju je otvorena javna rasprava.

Informacija od jučer, 14.5. izdana građevinska. Dakle, najdalje do jeseni imamo barem Privrednu banku u kvartu.
 
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 07:43   #437
Quote:
damir25 kaže: Pogledaj post
Početi i završiti (posebno pristupne ceste) nije baš isto (vidi Domovinski most). BTW, što prije završe naselje, vrtić, školu, parkić, tržnicu, "neboder", most i cestu, bolje za sve nas.

Rečeno je da bi most trebao biti gotov do sljedeće godine, ali i ja sam skeptik što se tiče nove Vrapčanske, pa i Jarunske koja bi trebala ići između naselja i Jaruna. Jedino što mislim da je Jarunska imovinsko-pravno rješena, pa će im vjerojatno biti lakše napraviti tu cestu od Vrapčanske.
 
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 09:17   #438
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
ja sam mislila da će to sve ić petrvaradinskom
i ja sam tako mislio, ali neće tako biti, Petrovaradinska-Zagrebačka ostaju onakve kakve su i sada, a cesta ide istočnije, tamo gdje je već opisano. Pogledajte malo bolje kad prolazite tim putem, postoji rupa između zgrada na Horvaćanskoj i u smjeru Ljubljanske prostor ostavljen za tu cestu, koja će Ljubljansku prelaziti (nadvožnjakom, podvožnjakom, tko zna...) nešto istočnije od one nove OMV-ove pumpe i novog Mercatora koji je u izgradnji preko puta
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 22:35   #439
Quote:
simon_says kaže: Pogledaj post
Rečeno je da bi most trebao biti gotov do sljedeće godine, ali i ja sam skeptik što se tiče nove Vrapčanske, pa i Jarunske koja bi trebala ići između naselja i Jaruna. Jedino što mislim da je Jarunska imovinsko-pravno rješena, pa će im vjerojatno biti lakše napraviti tu cestu od Vrapčanske.
Kad se malo pažljivije pogleda izvod iz plana Zagrebgradnje
http://www.geoprojekt-zg.hr/lokal/urban-vrbani.htm
vidi se da je Vrapčanska ulica već ucrtana dosta "široko". Znači, znalo se za sve to dosta davno, samo nam baš nisu naglašavali.
Svejedno, ako se uz malo sreće, uskoro počnu sređivati javni prostori (škola, vrtić, šetnica) i nedavno posađena stabla prežive sušu (sva sreća bit će sad dosta kiše ) bit će to vrlo brzo pristojan kvart za život.
damir25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 20:42   #440
Quote:
Bear kaže: Pogledaj post
i ja sam tako mislio, ali neće tako biti, Petrovaradinska-Zagrebačka ostaju onakve kakve su i sada, a cesta ide istočnije, tamo gdje je već opisano. Pogledajte malo bolje kad prolazite tim putem, postoji rupa između zgrada na Horvaćanskoj i u smjeru Ljubljanske prostor ostavljen za tu cestu, koja će Ljubljansku prelaziti (nadvožnjakom, podvožnjakom, tko zna...) nešto istočnije od one nove OMV-ove pumpe i novog Mercatora koji je u izgradnji preko puta
vidila, i kao što sam već spomenula, ide uz tu industrogradnjinu bijelo sivu zgradu koja još nije useljena
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.