Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2016., 13:40   #201
Quote:
svrsko kaže: Pogledaj post
Kako oni znaju da si na neodredjeno,javila im vila?
Traže tri zadnje platne liste ovjeru poslodavca da si zaposlen na neodređeno izlist 12 zadnjih mjesečnih uplata i čistoću po hroku,a po potrebi obrazac jjpod itd...ne traže ništa manje nego druge banke čak i rigorozniji
Ta priča o osobnoj je klasična kapitalistička namamusa da udjes u banku
Jedini kredit za koji se ne traži ništa je pbz pozajmicama koja je po svim postulatima pravne države ilegalna

Evo ja jutros bila, ne traže mi ništa, samo osobnu iskaznicu, i uvid u HROK, sutra ujutro će mi novci biti na mom računu, a da sam imala račun u njihovoj banci, novci mi bili na računu danas iza 15,00 sati.
mimozak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 14:53   #202
Quote:
mimozak kaže: Pogledaj post
Evo ja jutros bila, ne traže mi ništa, samo osobnu iskaznicu, i uvid u HROK, sutra ujutro će mi novci biti na mom računu, a da sam imala račun u njihovoj banci, novci mi bili na računu danas iza 15,00 sati.

Čak ti i Ferratum online lihvari traže platne liste prije nego ti daju novce a gdje neće klasična banka
Ne ideš uzeti Mobitel na pretplatu nego kreditnjima osobna iskaznica nije dovoljna da ti daju novce
Moraš im dokazati da radiš gdje radiš i kakav ugovor imaš i to će ti sigurno reći da moraš donijeti prije nego ti daju novce
svrsko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 17:24   #203
Quote:
svrsko kaže: Pogledaj post
Čak ti i Ferratum online lihvari traže platne liste prije nego ti daju novce a gdje neće klasična banka
Ne ideš uzeti Mobitel na pretplatu nego kreditnjima osobna iskaznica nije dovoljna da ti daju novce
Moraš im dokazati da radiš gdje radiš i kakav ugovor imaš i to će ti sigurno reći da moraš donijeti prije nego ti daju novce
PItali su me gdje radim i to je sve, uostalom, provjerite sami, bez obzira kanite li zeti le taj kredit ili ne, nemam razloga lagati. POdjite, ne budite tako tvrdoglavi.
mimozak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 15:09   #204
Da li odobravaju brze pozajmice i onima koji već imaju jednu brzu pozajmicu?
Uredno ju otplaćujem a baš bi mi sada dobro došla jedna brza pozajmica pa svakodnevno provjeravam da li možda ima koja ponuda al ništa, pa me
zanima mogu li se nadati
RadosnaJura is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 23:17   #205
Quote:
svrsko kaže: Pogledaj post
Jedini kredit za koji se ne traži ništa je pbz pozajmicama koja je po svim postulatima pravne države ilegalna
Ne znam kak ti se da pisati stvari koje nisu točne. Minus na računu i revolving kredit su onda isto ilegalni?

Na kraju, stvar kreditora je pod kojim uvjetima će ti dati novac.

Kako se ne traži ništa? Sve što trebaju znati, već znaju. U protivnom ju ne bi ni nudili.
__________________
Incidit in Scyllam qui vult vitare Charybdim
rhodium11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 23:22   #206
Upravo to.
Pbz pozajmice se ne mogu traziti, vec imaju napravljen program koji prati tvoje financije i po tome ti sam nudi.
A i kako netko kaze, stvar je banke na koji ti nacin zeli posuditi novac


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 11:33   #207
Quote:
RadosnaJura kaže: Pogledaj post
Da li odobravaju brze pozajmice i onima koji već imaju jednu brzu pozajmicu?
Ja sam u jednom trenutku koristio njih 5 paralelno, ali kad se jedna ponuđena iskoristi (bez obzira na iznos), treba čekati slijedeću ponudu.






Sent from my iPad using Tapatalk
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 21:18   #208
Ako se uzme pozajmica, dolaze li vam ikakve obavijesti, planovi otplate i sl na kucnu adresu?
Moze li se napraviti da sve salju na mail?
miss_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 09:21   #209
Quote:
miss_K kaže: Pogledaj post
Ako se uzme pozajmica, dolaze li vam ikakve obavijesti, planovi otplate i sl na kucnu adresu?
Moze li se napraviti da sve salju na mail?

To ide internet bankarstvom, sve dobijete preko interner bankarstva, i plan otplate i ugovor, a možete i na mail.
Svakako, ništa vam ne stiže papirnato na kućnu adresu.
mimozak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 21:02   #210
Moze li mi netko reci, ako zelim vratiti pozajmicu ranije, trebam li vratiti cijeli iznos s kamatama ili vracam bez kamata? Pozajmica je 30000kn i za sada je otplacena prva rata... Ako odlucim vratiti istu, trebam li vratiti 41000kn koliko je s kamatama? Ili ako uplatim nekoliko rata unaprijed, znaci da mi nekoliko mjeseci ne skidaju s racuna?
ancir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 21:12   #211
Quote:
mimozak kaže: Pogledaj post
To ide internet bankarstvom, sve dobijete preko interner bankarstva, i plan otplate i ugovor, a možete i na mail.
Svakako, ništa vam ne stiže papirnato na kućnu adresu.
Postoji opcija za dostavu pismenog ugovora na kućnu adresu, treba samo označiti opciju.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 22:17   #212
Quote:
ancir13 kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko reci, ako zelim vratiti pozajmicu ranije, trebam li vratiti cijeli iznos s kamatama ili vracam bez kamata? Pozajmica je 30000kn i za sada je otplacena prva rata... Ako odlucim vratiti istu, trebam li vratiti 41000kn koliko je s kamatama? Ili ako uplatim nekoliko rata unaprijed, znaci da mi nekoliko mjeseci ne skidaju s racuna?
Pozajmica se može vratiti ranije bez kamata (zato se i zove pozajmica a ne kredit).
Ako se otplati samo dio (više od jedne rate odjednom) neće se prestati naplaćivati nekoliko mjeseci (ali će pozajmica biti prije vraćena). U tom slučaju svakako otići u poslovnicu radi točnog zatvaranja.




(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 13:18   #213
Zanimljivo.

Isplatim stambeni kredit, dovedem sve kartice na nulu....pojavi se opcija "pozajmice" u vjerovatno maksimalnom iznosu kojeg uopce nude.

Necu nasjest, ignoriram svaku mogucnost zaduzivanja
Offshore is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 19:57   #214
Ja sam imao ponudu prije doslovno dva sata, radio izračune i sve, i sad je više nema? Ima li netko takvo iskustvo?
__________________
Hello Tiger, thank you for helping sustain the S.J.'s. I wish you could have taken some italian rain.
Maybe Petra will find the words to describe to you what a fun night it was.
How far we have travelled just for this. To be here. Meet you someday, friend. ¡DCB!
oktopod is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 23:17   #215
Probaj logout - login... Vjerojatno si došao do autorizacije i sustav je zabilježio, ali proveo... Ako, sutra ujutro bi se trebalo vratit (ili bit pozajmica na računu).
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 11:33   #216
Ako uzmem jos jednu pozajmicu, mogu li njom vratiti pozajmicu koju sam uzela prije? Mogu li to sama putem internet bankarstva ili moram otici u banku?
Zagrepcanka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 10:24   #217
Možeš najprije uzeti novu pozajmicu preko internet bankarstva (jer se istovremeno može koristiti i više pozajmica), ali onda moraš otići u poslovnicu da bi prijevremeno vratila ovu prvu jer bi se uplata cijelog preostalog duga preko internet bankarstva vodila kao preplata, a ne zatvaranje pozajmice.
__________________
In this house we obey the laws of thermodynamics!
spoiled_brat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 10:45   #218
To ti nije mudar plan.

Zasto bi placala jos jednu naknadu i kamate da platis pozajmicu za koju si vec platila naknadu i placas (te iste) kamate?

OT -ako ti odobre jos jednu pozajmicu mozes s njom sto god hoces, pa i to sto si pitala.
Offshore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 16:46   #219
Lightbulb

Znam da nije mudar plan, ali treba mi vise novaca i ovo mi je jedini izbor... Pa bih zato uzela veci iznos kojim bih onda pokrila ovu pozajmicu koju sam uzela i da mi ostane koliko mi treba...
Zagrepcanka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 09:37   #220
zna li netko kada će opet krenuti predodobrenja brzih pozajmica
RadosnaJura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.