Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2012., 20:48   #561
Quote:
petko23 kaže: Pogledaj post
tako i ja. dali su mi anasteziju a ja i dalje osjeca bol kada me neko s iglom bode po glavicu. onda su me pitali ocu li jos jednu anasteziju, a ja govorin: "nego sta cu" . i tek onda nisan osjeca nista.
Bogati, ja sam bio ukočen ko kip, nisam mogao niš zucnut, reko stisni zube i trpi, sad nema mile lale... srećom je bilo brzo gotovo...
single coil is offline  
Old 08.05.2012., 08:59   #562
obrezan naravno
hrvojesadak is offline  
Old 08.05.2012., 19:55   #563
neobrezan. nekako mi je ljepsi, prirodniji.
Tonnie is offline  
Old 15.05.2012., 09:50   #564
Jedno pitanje za vas operacijski obrezane: je li vas tokom operacije boljelo? A poslije?
Civetta is offline  
Old 15.05.2012., 10:21   #565
I ja sam obrezan

Ne pamtim kako je bilo tokom/poslije operacije ...imao sam 3 god.
TomiBec is offline  
Old 15.05.2012., 11:21   #566
Quote:
Civeta kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje za vas operacijski obrezane: je li vas tokom operacije boljelo? A poslije?
Malo peckanja pred kraj zahvata kad je počela popuštati anestezija. Isto tako prva dva-tri dana dok nisu počele zarastati rane. I prilikom noćne erekcije koja je napela šavove. To je otprilike bilo to.
william1 is offline  
Old 15.05.2012., 15:47   #567
pozz ljudi,

evo registrirao sam se na forum kako bi sa vama podjelio svoje iskustvo....

nisam imao nikakvih zdravstvenih problema nego sam na obrezivanje prosao nakon duzeg razgovaranja s curom, koja je izrazila velikuuu zelju za obrezanim, a na razno raznim forumima govorilo se o boljem seksu i higjeni nakon obrezivanja

obrezivanje sam obavio pocetkom 2. mjeseca ove godine (btw bilo je fakat jeftino 1600 kn, u privatnoj poliklinici u zg, s obzirom da su kod nekih cijene dostizale i 12 000 kn, za sto mislim da je ipak puno previse za tak nes)

zahvat je trajao cca 30-40 min, jedino sto se malo osjetilo je inekcija lokalne anestezije, na jedno 3-4 mjesta, nakon toga nije bilo apsolutno nikakve boli, a ni osjeta, fakat nisam nis osjetio, ni rezanje, ni sivanje, sam je doktor reko evo gotovo (i usput pokazao koliko je odrezao)

dobio sam antibiotike za tjedan dana, i neofen za bolove

prva dva dana sam malo hodao ko kauboj, jer ipak malo boli, a najgore je bilo obavit nuzdu, ili kad se digne sam od sebe (s obzirom da nema viska koze, puno je osjetljiviji) a savovi zatezu

savovi su popucali za cca 3-4 tjedna, u trecem mjesecu sam bio u austriji na skijanju i apsolutno nis nisam osjetio, i vec sam mogao ponovno seksat (koji gust nakon pauze od mjesec dana)

danas, sto se tice seksa, uistinu je puuuuno bolje, i curi i meni, tu i tamo ponekad se jos zna dignut zbog podrazaja, jer je jos ipak malo osjetljiv
zgka45km is offline  
Old 15.05.2012., 16:01   #568
Quote:
zgka45km kaže: Pogledaj post
danas, sto se tice seksa, uistinu je puuuuno bolje, i curi i meni, tu i tamo ponekad se jos zna dignut zbog podrazaja, jer je jos ipak malo osjetljiv
Vjerojatno si zabrijao da je bolje, jer bolje nemoze biti Ali dobro ako placebo efekt djeluje i ima koristi to je super.
Sergio80 is offline  
Old 17.05.2012., 10:25   #569
Moja žena je zabrijala da bih se mogao obrezati, šta vi mislite? Čuo sam mnoge argumente za, tako da....
Mislite li da bih trebao obrezati novoreođenog sina (nije se još rodio, no žena je zapela). O dječjem obrezivanju sam čuo također puno argumenata za.

Šta mislite?
Civetta is offline  
Old 17.05.2012., 13:38   #570
Quote:
Civeta kaže: Pogledaj post
Moja žena je zabrijala da bih se mogao obrezati, šta vi mislite? Čuo sam mnoge argumente za, tako da....
Mislite li da bih trebao obrezati novoreođenog sina (nije se još rodio, no žena je zapela). O dječjem obrezivanju sam čuo također puno argumenata za.

Sa sobom radi sto god hoces, ali pusti jadno dijete na miru.
Gervasius74 is offline  
Old 17.05.2012., 15:35   #571
Obrezivanje je zaostali običaj iz neke primitivne i zaostale prošlosti, izgleda nakazno i potpuno je nepotrebno na zdravom tijelu. Neka si obrežu onda usne da imaju bolju higijenu usta, očne kapke ili sfinkter da lakše peru guzicu to jest bilo što što je od prirode stavljeno sa razlogom.
takoy8 is offline  
Old 17.05.2012., 18:41   #572
Quote:
Civeta kaže: Pogledaj post
Moja žena je zabrijala da bih se mogao obrezati, šta vi mislite? Čuo sam mnoge argumente za, tako da....
Mislite li da bih trebao obrezati novoreođenog sina (nije se još rodio, no žena je zapela). O dječjem obrezivanju sam čuo također puno argumenata za.

Šta mislite?
NE!

Ako nemate medicinskog razloga za zahvat, NE!
william1 is offline  
Old 17.05.2012., 18:45   #573
Najjaci su ovi kaj se obrezuju jer bi cura voljela obrezanoga...
Saketina is offline  
Old 17.05.2012., 18:49   #574
ostavi djete da sam odluci(kad poraste) jedino ako ti to vjera nalaze ..
oni rano dijecu obrezuju ,sa takvim sam jednim pa znam
sto se tice sexa je bolje je ..
adryy is offline  
Old 19.05.2012., 03:54   #575
Obrezan sam sa 6 godina u bolnici. Bilo neko grupno obrezivanje djece, 600 kožica je taj dan palo u mojoj okolini.

Danas sa svojih 23 godine i nakon dosta promiskuitetnog života, cure su mi uglavnom govorile da više vole kad je obrezan. Danas to i nije toliko bitno sa higijenskog aspekta, ali sa estetskog i nije toliko loše. Ovi što govore prirodno je najbolje, nek malo pogledaju clanke o upalama slijepog crijeva (preventivnom operiranju itd.) i ostalim anomalijama koje svaki normalan čovjek ima.

I da, prošle godine na odmoru bio sam sa jednom djevojkom iz Banjaluke, koja mi je rekla da je prvi put vidjela obrezanu kitu, i da joj je osjećaj bio puno bolji a i da je ljepši.
RuSkO_17 is offline  
Old 19.05.2012., 04:15   #576
Quote:
Civeta kaže: Pogledaj post
Moja žena je zabrijala da bih se mogao obrezati, šta vi mislite? Čuo sam mnoge argumente za, tako da....
Mislite li da bih trebao obrezati novoreođenog sina (nije se još rodio, no žena je zapela). O dječjem obrezivanju sam čuo također puno argumenata za.

Šta mislite?
Jel bi svojoj kćeri dao podrezati vanjsko spolovilo, tako da bude onako lijepo uredno, da ništa ne viri i tako to?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 14.07.2012., 20:46   #577
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Jel bi svojoj kćeri dao podrezati vanjsko spolovilo, tako da bude onako lijepo uredno, da ništa ne viri i tako to?
ocito nisi cuo za labioplastiku
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 15.07.2012., 22:50   #578
Obrezan.

Mnogo ljepse izgleda, musko sam ali mi se gadi kada na 18+ filmovima vidim onu kozu kako razvlaci, ruzan prizor.
Mnogo je ljepse vidjet obrezan
44nazgul44 is offline  
Old 15.07.2012., 23:00   #579
meni to nije bbitno.... kurac je kurac..... bitno samo da je velik i debelll i ja uživam
mistik2010 is offline  
Old 15.07.2012., 23:27   #580
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ocito nisi cuo za labioplastiku
Jesam, o tome i govorim.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger