Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2011., 10:20   #1
Gdje su nestale vještice?

ne mislim na gloru i pjegavu (to su muski) nego zenske vjestice. i bas se cudim kako vec nema nema ovakve teme. prvenstveno zanima je dal muskarci vole mjestice i u kojoj vjeri? mogla sam ovo istrazivanje sporovesti i na nacin da napravim vjesticji profil i osluskujem reakcije ali ja zelim autenticne rezultate zato sam dosla na mk jer tu jedino mogu dobiti direktnu informaciju.
da li su se vjestice preobukle u sponzoruse s dugackim noktima koji kad izrastu pola nokta ravno pola oblo? ili su osisane kratko i furaju sijedu kosu sa nausnicama..da li vjestice znaju praviti pick.. pitu?
da li vjesticja pita moze opeci?
da li vjestice danas spadaju u feministkinje i ostave li pitu doma kada se spremaju za vanjski svijet? zagori li ikad njima pita?
ako su vjestice feministkinje da li im njihovi muzevi moraju napismeno dostaviti molbu za pitu?
pitam, pitas..a vi odgovarate
__________________
"Kasno sam te uzljubio, ljepoto tako stara i tako nova, kasno sam te uzljubio! A eto, ti si bio u meni, a ja izvan sebe." https://www.scribd.com/doc/23745183/...relije-Augusti
1001 cipalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:25   #2
Jel smijemo odgovarati i mi, potomkinje starog plemena vještica i vlasnice metli ter kotlova za spravljanje vještičjih pita?...E, ako smijem ja bi nešto o tome rekla...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:29   #3
ako si vjestica koja zna praviti paprenjake aonda smijes dabome
__________________
"Kasno sam te uzljubio, ljepoto tako stara i tako nova, kasno sam te uzljubio! A eto, ti si bio u meni, a ja izvan sebe." https://www.scribd.com/doc/23745183/...relije-Augusti
1001 cipalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:36   #4
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Jel smijemo odgovarati i mi, potomkinje starog plemena vještica i vlasnice metli ter kotlova za spravljanje vještičjih pita?...E, ako smijem ja bi nešto o tome rekla...
Reci! Znam da ćeš ti mudro zborit!
Neke su se sa žk infiltrirale u redove mk-ovaca, pa sad mute vodu, i tjeraju muže da postaju!
Misguided Ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 10:36   #5
Quote:
1001 cipalica kaže: Pogledaj post
ako si vjestica koja zna praviti paprenjake aonda smijes dabome
A bome znam zapapriti, ali, nerado se služim paprom. Ja sam ti više od papričica i to ljutih. eh ..
Evo, rećemo, jučer sam začinila sve što se dalo začinit čilijem..ako ja nisam vještica, ne znam ko je..
štas ono pitala?

Pita može opeć , znam ja to dobro..iznutra prema van a i naopako..
ostala pitanja neću odgovarat nego se pozivam na vještičji kodeks čuvanja tajne u nosu. gujcama. sisama. čemen , štaveć imaš
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 11:24   #6
kolkose ja razumijem u geodeziju pitanje nije dobro definirano...naime mi smo svi svjesni da vjestice postoje..ona zadnja spaljena oko varazdina nije sigurno bila zadnja...bolje je pitati kako vjesticu prepoznati..
prije je bilo lako..ako gori vjesticaj..ak negori vjesticaj pa je treba bolje potpalit..
a danas zivimo u takvoj drzavi u kojoj se zene ne smiju ni taci..takav je zakon RH i narod se stim slaze a na demonstracije idu da bi udisali cisti purgerski zrak...
povraatak na konkrevetno:
evo ja nek mislim da su vjestice zenske koje ne znaju napravit pitu i koje gledaju opru i sehrzadu i tako to.. e sad kak to izbit iz njih..e toj drugo potpitanje
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 13:05   #7
Nestale? posvuda su oko nas zato se ni ne primječuju. Prije kad je bila jedna na tisuću lako si je skužio. Odi u šoping centre, tamo su 99% njih vještice.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 13:33   #8
Hmmm...pitam se, jesu li stvarno nestale...

Možda se treba pozabavit problemom gdje su nastale i tim tragom krenuti u rješavanje zagonetki tko su one pa onda kako je živjeti s vješticom; kako oženiti vješticu i ostati živ; i tako...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 20:13   #9
Vještice...

... bilo je vještica na MK,

neke smo spalili na lomači banova i parcijalnih banova, neke su ostale trudne pa su sada mlade mame...

uglavnom:

Mk je teren sa nultom tolerancijom prema vješticama!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 20:55   #10
Ma što nestale, moja baš evo po kući prevlači neko cvijeće.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 21:39   #11
beštije ne mogu nestati , samo se pretvaraju da su svetice , a mi naivni i ka povjerujemo
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 21:58   #12
vještice na potoku u ponoć rublje peru... kažu da treba đep okrenut da te ne pocopraju, ako prolaziš pored njih
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 22:06   #13
udale su se
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 22:18   #14
neznam jel iko od vas gledao mojti pajton? evo kak to pravi momci rjesavaju
al kod nas se to ne smije raditi ..zene su protiv mijenjanja zakona...dobro nam i ide kak ce tek bit
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 22:20   #15
U fazi su promjene metli.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 22:26   #16
sad su žene iz pakla...
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 23:19   #17
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
U fazi su promjene metli.
Ko još leti na metli? Meni je usisavač na vodu mrak!
Misguided Ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 23:25   #18
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
udale su se
oš reći i postali vampiri pa nam krv piju na slamku
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 23:48   #19
uvukle su se u sve pore drustva, tako da ih vise ni ne prepoznajemo. :
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 09:19   #20
Sponzoroše lete na Kribiju, Workverku ili Rainbowu (to su oni usisivači koji koštaju više nego moj auto i gdje prezentatora nakon pola sata izbacim iz kuće). metla više nije u modi. Ove skromnije lete na onom Končaru


El_Ma nisam klikao, pretpostavljam da je to onaj skeč gdje na veliku drvenu vagu stave ženu i patku. Još dodatno potvrde tako da je s kamenom bace u vodu pa ako potone i uguši se bila je pravedna, a ako ispliva tada je vještica pa je spale zato ubiju? Nešto kao preteča haškoga suda.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger