Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2011., 20:45   #41
Evo stavio sam na 2.3.4 i mogu reci da je za sad sve ok,,sve funkionira sto se tiice svega,al ipak je meni bolji 2.3.3 jer se izgubila CRT animacija gasenja,ne rade neke igre,npr Nfs shift,sims 3.,uglavnom se ispravio bug pisanja poruke jer mi prije skoro da nije vibrirao dok sam stisnuo neko slovo (jako slabo se osjetilo) sad je super, ovo panoramsko 3d slikanje je jako tamno, jedva se vidi i po jakom svjetlu tako da nista posebno,valjda treba ispavit - nista osobito,krivo mi je sto nece da radi Nfs shift jer mi je bilo super igrat i grafika ,al ok zadovoljan sam prije svega


Bitno da se nije dogodilo ono sto sam se najvise bojao da ne polude tipke,valjda nece i dalje.
__________________
...niti lijevo niti desno...

Zadnje uređivanje robert2828 : 31.10.2011. at 20:51.
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 21:53   #42
zna li netko, otprilike, koliko obi bnip popravak displeja - pao je mob na krivu stranu i puče
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 00:50   #43
Quote:
felis23 kaže: Pogledaj post
zna li netko, otprilike, koliko obi bnip popravak displeja - pao je mob na krivu stranu i puče
Ja nemam pojma stvarno,,steta za display..brijem da nije preskupo,u servis lijepo i pitat sta drugo..jbg

Ajd ako netko zna zasto je panoramsko 3d slikanje tako tamno,jedva da se sta vidi ,nemoguce za slikanje tako da je neupotrebljivo... a normalno slikanje ili snimanje je super
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 02:52   #44
Ok slozio nfs shift i sims 3 trebalo da se skinu nove verzije i voila opet radi sve 5 jedino me muci ovo panaramsko 3d slikanje jer je mracno jako,to neznam zasto je tako,jel i kod vas tako ili ne?
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 11:53   #45
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
Ok slozio nfs shift i sims 3 trebalo da se skinu nove verzije i voila opet radi sve 5 jedino me muci ovo panaramsko 3d slikanje jer je mracno jako,to neznam zasto je tako,jel i kod vas tako ili ne?
Drago mi je čut da nisu sve mini zahvačene ovim problemom sa tipkama. Ipak su to popravili na novijim serijama uređaja (koje su se u nas pojavile). Sad mini nije baš za baciti.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 00:19   #46
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Drago mi je čut da nisu sve mini zahvačene ovim problemom sa tipkama. Ipak su to popravili na novijim serijama uređaja (koje su se u nas pojavile). Sad mini nije baš za baciti.
Da ja se nadam da i dalje nece biti nikakvog problema,makar nekoma se to pocnee dogadjat odamh ,nekom nakon 2 nekom 3 tjedna ,nekom mjesec tako da neznam,ja ga imam tocno 2 tjedna ce bit sutra i nadam se da nece biti kvara.

A ovo 3d panoramsko slikanje to je normalno ,mora biti dosta svjetline ,najbolje po vani slikat ili unutra al da ima puno svjetla i onda radi bez frke tako da sam zadovoljan
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 00:32   #47
Angry Kako ubrzati GPS signal za navigaciju na xperia mini st15i

Imam xperiu mini st15i i navigaciju copilot live 8 i dok ukljucim gps i navigaciju treba mi jako dugo (oko 5-10min) da pronadje moju trenutnu lokaciiju,,e sad dal netko zna kako bi mogo ubrzat a da netreba rootat mobitel (i dok je lijepo vrijeme treba mu duze) ..ty
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 01:03   #48
Ovo nije normalno da toliko dugo trazi lokaciju, morad da je doslo do nekog softverskog problema ili mu se GPS pokvario. Preporucio bi ti da reinstaliras softver mobitela, mozda tako uspjes popravit.
SE_HELP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 02:14   #49
Quote:
SE_HELP kaže: Pogledaj post
Ovo nije normalno da toliko dugo trazi lokaciju, morad da je doslo do nekog softverskog problema ili mu se GPS pokvario. Preporucio bi ti da reinstaliras softver mobitela, mozda tako uspjes popravit.
Ma i prije je tako trazio na x10mini,sad nekad duze nekad krace,zar nema neka caka da se brze to ide a da nije rootan? Brijem da je ok s softverom.,a kako da reinstaliram software? kojom metodom?
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 18:05   #50
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
Ma i prije je tako trazio na x10mini,sad nekad duze nekad krace,zar nema neka caka da se brze to ide a da nije rootan? Brijem da je ok s softverom.,a kako da reinstaliram software? kojom metodom?
Ako ti google maps brzo nađe lokaciju onda nije do GPS-a.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 18:39   #51
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Ako ti google maps brzo nađe lokaciju onda nije do GPS-a.
Google maps isto dosta trazi dugo,ali imam iskljucen A-gps,dok ga ukljucim onda brze nadje sad dal je to do uredjaja,jer sam cittao da neki primjer samsung,htx ili sl,nadju brze ili pak duze a neki kontra njih..ovisi o mobitelu,pa sam mislio ako ima neka caka da se ubrza ili sta vec,ako ne cekam par min da ga nadje i onda dalje je ok dok jednom nadje.
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 21:15   #52
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
Google maps isto dosta trazi dugo,ali imam iskljucen A-gps(data promet),dok ga ukljucim onda brze nadje sad dal je to do uredjaja,jer sam cittao da neki primjer samsung,htx ili sl,nadju brze ili pak duze a neki kontra njih..ovisi o mobitelu,pa sam mislio ako ima neka caka da se ubrza ili sta vec,ako ne cekam par min da ga nadje i onda dalje je ok dok jednom nadje.
Bas probao ..ukljucio A-gps (data promet) i odma ga nadje,ovako treba cekat jedno vrijeme,znaci a-gps (data promet)ukljucim dok me ne nadje i poslije ga iskljucim da mi ne papa pare i to je to .
__________________
...niti lijevo niti desno...

Zadnje uređivanje robert2828 : 02.11.2011. at 21:45.
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 01:30   #53
Na xperia mini se a-gps kako ukljucuje,sad sam se cjeli zbunio,nest sam citao.. ajme!??
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 15:40   #54
pošto vidim da ovde već postoje neke rasprave, zanimalo bi me dal je istina da pri snimanju nekog videa na mini pro mobitelu, nastaje neki šum, jer sam na par mjesta vidio kako se pojavila ova informacija. Nadam se da je u pitanju samo jedan ili dva mobitela, i da nije kod većine to slučaj. Ja sam baš razmišljao da da kupim jedan ovakav mobitel jer pisanje sms-a koristim dosta često i sa qwerty tipkovnicom bi za sekundu mogao otkucati jednu poruku
Inače izgled mobitela mi je isto super, baš su ga pogodili
cicamaca07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 16:58   #55
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
Na xperia mini se a-gps kako ukljucuje,sad sam se cjeli zbunio,nest sam citao.. ajme!??
Imaš razne widgete Promjena stanja i Uključivanje i isključivanje: GPS gdje možeš upalit ili ugasit a-GPS. Možeš ga uključit i u postavkama pod Postavke utvrđivanja položaja i sigurnosti gdje treba upaliti Koristi GPS satelite. Za korištenje a-GPS moraš imati upaljen promet podataka.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 18:15   #56
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Imaš razne widgete Promjena stanja i Uključivanje i isključivanje: GPS gdje možeš upalit ili ugasit a-GPS. Možeš ga uključit i u postavkama pod Postavke utvrđivanja položaja i sigurnosti gdje treba upaliti Koristi GPS satelite. Za korištenje a-GPS moraš imati upaljen promet podataka.
Da ovo za widgete znam i sam gps nego nisam znao za a-gps ,znaci samo ukljucim data promet i a-gps se sam upali i pocne radit i to je to? nema veze sto sam na 2G ili moram prebacit na 3G?


@CICAMACA07 A ovo sto se cuje na xpera mini pro zujanje sam isto procitao u par korisnika,sad nekome se to dogadja nekome ne,isto ko i sa xperiom mini s pregrijavanjem,nekome da a nekome ne,ako kupis imas itako garanciju,inace je mobi super,ja prezadovoljan (ja imam bez tipkovnice znaci samo xperia mini
__________________
...niti lijevo niti desno...

Zadnje uređivanje robert2828 : 03.11.2011. at 19:03.
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 11:21   #57
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
Da ovo za widgete znam i sam gps nego nisam znao za a-gps ,znaci samo ukljucim data promet i a-gps se sam upali i pocne radit i to je to? nema veze sto sam na 2G ili moram prebacit na 3G?


@CICAMACA07 A ovo sto se cuje na xpera mini pro zujanje sam isto procitao u par korisnika,sad nekome se to dogadja nekome ne,isto ko i sa xperiom mini s pregrijavanjem,nekome da a nekome ne,ako kupis imas itako garanciju,inace je mobi super,ja prezadovoljan (ja imam bez tipkovnice znaci samo xperia mini
Moraš uključit i GPS i promet podataka. Ako ti je GPS upaljen bez prometa podataka uglavnom neće naći lokaciju.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 13:54   #58
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Moraš uključit i GPS i promet podataka. Ako ti je GPS upaljen bez prometa podataka uglavnom neće naći lokaciju.
A jel ima veze s tim dal sam na 2G ili 3G?
Posle dok nadje lokaciju mogu ugasit promet podataka ?
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 09:45   #59
Quote:
robert2828 kaže: Pogledaj post
A jel ima veze s tim dal sam na 2G ili 3G?
Posle dok nadje lokaciju mogu ugasit promet podataka ?
Na kojoj si generaciji mreže nema nikakve veze. I uvijek drži upaljen promet podataka jer tako ti a-GPS radi. Jedno bez drugog ne mogu opstati. Vidio sam u mene kad isključim promet podataka neko vrijeme mi radi a-GPS, a onda nestane signal GPS-a i kad upalim promet podataka sve je ponovo normalno.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 13:14   #60
Quote:
tomo100brt kaže: Pogledaj post
Na kojoj si generaciji mreže nema nikakve veze. I uvijek drži upaljen promet podataka jer tako ti a-GPS radi. Jedno bez drugog ne mogu opstati. Vidio sam u mene kad isključim promet podataka neko vrijeme mi radi a-GPS, a onda nestane signal GPS-a i kad upalim promet podataka sve je ponovo normalno.
hmmm..da kuzim ,al to onda papa pare,a imam na bonove

Cek to je kod svih mobitela tako ili? ,jer sam imao xperia x10 mini pa mi je copilot live 8 radila samo s ukljucenim gps-om bez data prometom,a sad ovog nisam isprobao al vidim dok nadje lokaciju da mogu iskljucit data promet i drzi gps signal al cu probat tokom voznje.
__________________
...niti lijevo niti desno...
robert2828 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.