Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2012., 14:55   #41
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
A nekako mi u to ulazi i sminkanje, koje je, priznat ces, daleko veca jebada, trosi puno vise love od - povlacenja britvom dva puta po porucju pazuha
Ne, neću priznati. To mi je neusporedivo. Meni je depilacija trauma.

I depiliram se jer sam licemjerna. I to samo pazuha ljeti. I boli me ona stvar što sam zbog toga nekome neuvjerljiva i nedosljedna i za sve ostalo što se može iščitati o mome karakteru iz toga.

Ako volim povrće, ne moram gutat baš poriluk kako bih dokazala da sam dosljedna. I uz to što ne jedem poruluk, usuđujem se izjaviti da volim povrće.

Prevedeno, ako volim izgledati i osjećati se prirodno, a svejedno stavim ruž, ne čini mi se da sam time pobila prvu tvrdnju. Pa i da jesam, vrlo važno.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 14:56   #42
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Meni se gade jako izražene akne. Ne volim vidjeti ni dlake. Ne znam zašto bi to bila patologija.
Akne su poremećaj same po sebi, dlake (u normalnoj količini) nisu.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 14:57   #43
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Dlake ispod pazuha eliminiram uglavnom iz higijenskih razloga (manje znoja se zadržava kad nema dlaka), jerbo pazuhe baš i ne pipkam.
oh ne

zabranjena recenica se pojavila
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 14:58   #44
Na sebi ne volim dlake :ima tamno smeđe dlake, jako vidljive:
Zato to sve i oštrigam, ali na drugima mi ne smetaju. Mislim, nije mi i dalje lijepo vidjeti žensku osobu s čupavim nogama, ali nije da se neću družiti s nekom samo zato jer je čupava.

Njena stvar. Ako njoj ne smetaju te njene dlake, ne smetaju ni meni.
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 14:58   #45
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
patologiju... mozda malo pretjerujes

patologija bi bila kad bi dobivala napadaje uzasa pri pogledu na dlake ili kad bi, mozda, razvila kakav strah od dlaka
obicno gadjenje je jos uvijek prihvatljivo
Jebiga, meni to nije najnormalnije ikad.

Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
one noge gore ti nisu gadljive? dotaknula bi ih da moras? ili cak i da ne moras?
Masu puta sam iz zajebancije frendicu milovala po čekinjama na nozi, ne vidim šta mi tu ima biti gadljivo.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 14:59   #46
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Akne su poremećaj same po sebi, dlake (u normalnoj količini) nisu.
Ok, to stoji. No stoji i da smo kulturološki drilani da već percipiramo dlake kao smetnju estetici i što sad s tim, prati si mozak iznova?

Nisam nimalo kontrol frik oko dlaka kad sam doma, ali se puno ljepše osjećam kad sam depilirana i jednostavno se ne mogu prisiliti otići na plažu dlakava. Ako ništa drugo, s većinom žena dijelim tu patologiju pa valjda nitko neće primijetiti da sam poremećena.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:01   #47
Jel' se to meni čini ili će ova tema prerasti u onu temu o brijanju pazuha?


Iiiijuuu! Čega je tamo sve bilo!
Šteta što ju zatvoriše


Ajde, ajde, nastavite vi, nedajte se omesti



** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:02   #48
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Jebiga, meni to nije najnormalnije ikad.
Masu puta sam iz zajebancije frendicu milovala po čekinjama na nozi, ne vidim šta mi tu ima biti gadljivo.
srecom, nisu nam svima iste stvari najnormalnije ikad
cemu iscudjavanje i trazenje patologije?

meni ova tvoja aktivnost s tudjim dlakavim nogama zvuci vise nego neobicno... pa sto onda
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:03   #49
Sad ćemo opet drviti, da. Ja trenutno imam dlake od tri dana na nogama, ali branit ću žilet do zadnjeg daha.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:05   #50
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ok, to stoji. No stoji i da smo kulturološki drilani da već percipiramo dlake kao smetnju estetici i što sad s tim, prati si mozak iznova?
Generacijama nešto starijima od nas je mozak ispiran već bar dvaput; no ono što želim reći je, zašto bi se mozak uopće morao prati?
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:08   #51
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ok, to stoji. No stoji i da smo kulturološki drilani da već percipiramo dlake kao smetnju estetici i što sad s tim, prati si mozak iznova?

Nisam nimalo kontrol frik oko dlaka kad sam doma, ali se puno ljepše osjećam kad sam depilirana i jednostavno se ne mogu prisiliti otići na plažu dlakava. Ako ništa drugo, s većinom žena dijelim tu patologiju pa valjda nitko neće primijetiti da sam poremećena.
A ništa s tim. Uzet si za pravo napraviti kako je tebi najugodnije i najlakše i ne zamarati se time.

Ako ti smetaju dlake, ukloni ih. Ako ti dlake ne smetaju, ostavi ih. Ako ti ne smetaju ali ti smeta što te drugi doživljavaju nećurećikakvom, makni ih.

Ako ti dlake ne smetaju niti te je briga što svijet misli, ostaviš ih. I tak...

edit: Herp je bio kraći i jasniji.
__________________
Premnoge šuplje stvari su nam smisao života, zašto si se sad okomila na riječi? (vrrrlet)
Vraćamo se u prethistoriju. Ovo je civilizacija slike. Što ne zahtijeva sposobnost apstraktnog mišljenja. (MmeTipfeler)
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:09   #52
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
oh ne

zabranjena recenica se pojavila
O pazusima, jel? Nisam upućena sorry
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:10   #53
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Generacijama nešto starijima od nas je mozak ispiran već bar dvaput; no ono što želim reći je, zašto bi se mozak uopće morao prati?
Ne znam. Ako odrasteš na uvjerenju da je depilirano ljepše kako bi to onda tebi bilo prirodno vjerovati da je prirodno tj. dlakavo ljepše?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:10   #54
Quote:
Sienna88 kaže: Pogledaj post
sjećam se profesorice u srednjoj koja je paradirala u miniću s dlakama

al bošnjakinja je , koliko sam čula kod njih to vjera valjda nalaže iako naravno ne prakticiraju svi .
Isuse, koja količina gluposti u jednom postu

Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Masu puta sam iz zajebancije frendicu milovala po čekinjama na nozi, ne vidim šta mi tu ima biti gadljivo.
A najveća guba je ako ih ne briju, pa su mekane.. guba je
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:10   #55
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
O pazusima, jel? Nisam upućena sorry
o higijeni
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:13   #56
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
A ništa s tim. Uzet si za pravo napraviti kako je tebi najugodnije i najlakše i ne zamarati se time.

Ako ti smetaju dlake, ukloni ih. Ako ti dlake ne smetaju, ostavi ih. Ako ti ne smetaju ali ti smeta što te drugi doživljavaju nećurećikakvom, makni ih.

Ako ti dlake ne smetaju niti te je briga što svijet misli, ostaviš ih. I tak...

edit: Herp je bio kraći i jasniji.
Pa da, tako i radim. Dosta stvari radim iz estetike kad mi se da. Ali više sam mislila na percepciju estetike koja se mijenja s trendovima. No, kad jednom odrasteš na jednom trendu teško je prihvatiti drugi, mislim da je to neka suštinska razlika zašto je nekom prihvatljivije jedno, a drugom drugo.

Ja sam prihvatila depilaciju, ali ne posve, nervira me dio s voskom i brazilskom jer sam komotna i ne podnosim bol. Također, nervira me i trend pramenova jer je svijetlija kosa navodno ljepša. Netko to primijeti, netko ne, netko se ne obazire, svi smo različiti.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:14   #57
Vidim sjećate se i vi još one teme nemojte molim vas istim putem Patologiju , gađenje i vjerske razloge probajte zaobići.
Ima li se uopće još išta novoga reći na ovu temu?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:16   #58
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
srecom, nisu nam svima iste stvari najnormalnije ikad
cemu iscudjavanje i trazenje patologije?
http://en.wikipedia.org/wiki/Body_dysmorphic_disorder
Gađenje prema vlastitim dlaka mi zbilja vuče na jedan vrlo blagi oblik ove patologije.
(Isto kao što mi, recimo, vlastiti obrazac ponašanja koji mi nalaže da mi svi kontakti u mobitelu budu upisani na isti način ili da ne mogu otvoriti jedan gel za tuširanje prije nego potrošim prvi također vuče na blagi oblik jednog drugog poremećaja. Da ne bi bilo zabune. Svi imamo naše male patologije.)
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:19   #59
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Vidim sjećate se i vi još one teme nemojte molim vas istim putem Patologiju , gađenje i vjerske razloge probajte zaobići.
Ima li se uopće još išta novoga reći na ovu temu?
Pa kad je bila baš za



Bilo je tamo i da li su dlakave žene opuštenije u seksu, da li razmišljamo o tome da li nam se roditelji seksaju, o tjelesnim izlučevinama i kome se gade, a kome ne.

Ma joj ma ima toga, vidiš da još nisu došle do toga
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:21   #60
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne znam. Ako odrasteš na uvjerenju da je depilirano ljepše kako bi to onda tebi bilo prirodno vjerovati da je prirodno tj. dlakavo ljepše?
A kako se to "odraste na uvjerenju"?
Netko ti ga mora prvo dati. Ili usaditi nekakav odnos prema tom uvjerenju.
Nezakoniti je svoj seksualni život počeo u ranim osamdesetima, kad je obrijana pička bila totalna egzotika. Te žene, danas dobrodržeće 40+godišnjakinje, sigurno nisu odrasle na uvjerenju da je depilirano ljepše. Kako se sada odnose prema tome, ne znam.
Hell, i ja sam se prvi put obrijala s, onak, 24
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.