Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 22:45   #561
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Bit će ti isti problem kao i kad si za sebe radio prijavu. neće ti bit ništa značajno kompliciranije. vjv će ga samo dodat. al msm da je sad malo kasno za to jer su prijave gotove.

nemogu ti reć kolka ti je šansa jer neznam kolko imaš bodova. al na listi za prošlu godinu je bilo hrrpaa braće i sestra(doslovno gledaš listu i po 2-4 njih za redom s istim prezimenom i istim imenom roditelja, i dobili su svi stipendiju(naravno,oni su svi imali isti broj bodova))
prošle godine je bilo skoro duplo manje stipendija nego ove godine,pa će vjv i prag značajno past. prošle godine je msm prag bio 1500 bodova i maximalno 1000kn po članu kućanstva. po nekoj svojoj procjeni,gledajući prošlogodišnju listu,ja msm da bi ove godine prag mogao bit nekih 500 bodova...al to su čisto neke moje kalkulacije za procjenu

Zna li netko kad bi otprilike trebali bit rezultati državnih stipendija?
Prijave su bile otvorene do 12h ujutro,, tako da sam stigao napraviti još jednu za sebe i jednu za brata. Vidjeti ćemo što će biti.

Da, i mene zanima kada će biti rezultati. Trebalo bi to biti prije Nove Godine, zar ne?
cunka72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:40   #562
tbbt14, hvala!
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:48   #563
Question Životopis za stipendiju

Bok! U popisu dokumentacije za jednu županijsku stipendiju kao potreban stoji životopis, pa me sad zanima u kojem ga obliku pišem te što je uopće bitno naglasiti? Europass, kao sastavak, pišem samo osobne podatke (adresa, br. telefona) i obrazovanje ili još nešto, neku "zamolbu"? Hvala unaprijed na odgovoru!
lilliepie17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.