Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 13:29   #7001
Quote:
lobomaka kaže: Pogledaj post
Dragi svi, trebam pomoć naravno...

Vjerojatno ćemo uzet grupu Tip Top no još nismo sto posto sigurni, pa bih htjela čut koje vaše mišljenje Znam da su Viva, Taxi i Twist off tada zauzeti, još smo dobili preporuke za Kocku, Kontru i Neron(neki noviji bend), treba nam neki "univerzalniji" bend (ne strogo rokerski đir) i još ćemo uz njih imat tamburaše...

nadalje, dekoracija, Lanterna ili Lalisia decor (Split)? Ko i svi bi htjeli kvalitetu uz neku realnu cijenu... Magnolija iz BiH je dosta popularna ali i najniže cijene su im visoke kad se sve zbroji...

Unaprijed hvala!
Ej, mi smo uzeli Lalisu i prezadovoljna san sa Tinom, nacinom komunikacije i na kraju sa dogovorom. Rekla san sta zelin i koliki mi je budzet za dekor i dogovorile se. Obozavan njen i sestrin rad i bas je ono sta san tila, bajka :klap: vidit cemo na piru kako ce sve skupa izgledat ali stvarno ne sumnjan da nece bit dobro
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:41   #7002
Bura bend - Mirko Bura isto svira svašta i naprave odličan štimung, jedino oni naprave tijkom večeri i harmonika show, ali ako će vam to bit previše uz tamburaše vjerojatno to mogu i izbacit...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:26   #7003
Quote:
lobomaka kaže: Pogledaj post
Dragi svi, trebam pomoć naravno...

Vjerojatno ćemo uzet grupu Tip Top no još nismo sto posto sigurni, pa bih htjela čut koje vaše mišljenje Znam da su Viva, Taxi i Twist off tada zauzeti, još smo dobili preporuke za Kocku, Kontru i Neron(neki noviji bend), treba nam neki "univerzalniji" bend (ne strogo rokerski đir) i još ćemo uz njih imat tamburaše...

nadalje, dekoracija, Lanterna ili Lalisia decor (Split)? Ko i svi bi htjeli kvalitetu uz neku realnu cijenu... Magnolija iz BiH je dosta popularna ali i najniže cijene su im visoke kad se sve zbroji...

Unaprijed hvala!
Diktatori, Bravo Bend, XXS, su zagarantirana zabava a mozes uzivo poslusati ova prva dva u Zente (mislim da ti je Bravo Bend u petak , a u sridu 15og Diktatori)
Cvitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 16:02   #7004
Moze li mi netko napisat iskustva u vezi restorana Nautica u Kastelima? Hvala
Soldiergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 20:11   #7005
Quote:
Soldiergirl kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko napisat iskustva u vezi restorana Nautica u Kastelima? Hvala
Bio sam više puta i svaki put je bilo odlično.. Ne znam koji te detalji točno zanimaju ali svakako jedna od najboljih sala.
dykwiam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 07:33   #7006
Imas pp
Soldiergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:28   #7007
Quote:
nesh_ti kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ne razumijem zbog čega ne postoji podtopic za pojedine gradove u Dalmaciji, tipa Zadar-Šibenik-Split, jer ovo je nemoguće pretraživati?! Listam već ne znam koliko da vidim neke preporuke za lokacije za vjenčanja u Zadru, ali ništa korisno niti išta aktualno. Zadnje je netko pitao za iskustva s Zara Beach klubom i ne vidim da je nije dobio odgovor (btw, uprav proguglala i prostor je ovih dana zapečatila inspekcija zbog ko zna čega

Uglavnom, u potrazi sam za lokacijom za vjenčanje, ne želim hale tipa Anka, Toni il sl, a kako već neko vrijeme ne živim u Zadru, slabo sam upoznata s lokacijama. Idealno bi bilo nešto intimnije, tipa obiteljsko gospodarstvo, vila ili nešto slično, sa kapacitetom 100-150 ljudi maksimalno. Slučajnom pretragom sam vidila u Crnom Konobu Kamen koja mi se čini baš simpa, pa ako netko ima isustva, please??
Ili hotel možda, Pinija? Čini mi se ok jer je uz more i to...a i Falkensteiner valjda, samo brijem da je tamo malo skuplje...

Hvala unaprijed!!
Slažem se skroz, meni isto treba infomacija za Zadar a dobivam dojam da se tamo niko ne udaje ili što?

Ja imam rezerviranu salu Gastro, staru u Jazinama, bend Zaratino, Foto Nadio (ako netko ima iskutva, dobrodošlo!) i pratnju Trio fešta...

Imam još i dosta popratnog sadržaja riješeno, prstenje smo našli jako povoljno u zlatarni koja daje odgodu plaćanja do nakon svadbe ( :klap: )

Revere radim sama.. bla bla..

No... ja to sve iz Zagreba organiziram i stvarno trebam pomoć oko nekih sitnica lokalnih.

Vjenčanje je u Biogradu (odande je momak rodom, no ne živi tamo od djetinjstva pa ne može puno pomoći) i to smo riješili s Velečasnim i zaručnički tećaj...

Trebam neki info o iznajmljivanju šatora i stolova, kak se cijene kreću?
že-bijoux is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:48   #7008
Imate na SBooth-u popust od 33% za rezervacije još danas i sutra, šteta ne iskoristiti.
__________________
w.
blade_8699 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 09:44   #7009
Bilo kakva informacija za bend best

Zanima me kakav je bend best.. ima li iko neka iskustva sa njima.. kakva je cijena okvirno..
nika19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 10:44   #7010
Quote:
nika19 kaže: Pogledaj post
Zanima me kakav je bend best.. ima li iko neka iskustva sa njima.. kakva je cijena okvirno..
Best is the best 2200e mislim...
__________________
w.
blade_8699 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:20   #7011
Preporuka za bend

Triba mi preporuka za neki dobar bend.. kontaktirala sam grupu best al su mi malo pre skupi.. volila bi bend koji se bazira na domacoj zabavnoj glazbi.. normalno da koze halid, dino merlin i takva vrsta glazbe.. do nekih 2000€.. bilo kakva informacija dobro dođe.. culq sam za grupu viva al ne znam kakvi su i koliko uzimju.. molim vas pomozitee.. glavu gubim tražeći neki dobar bend..
nika19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 14:48   #7012
https://www.mirko-bura.com/ mislim da su ti oni oko 1900€... Viva je super ali i skuplja, mislim da nije ispod 2500, ako ne i više
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:05   #7013
Evo moje iskustvo... najprije - sve što dogovorite sa svima, em zapišite konačan dogovor i možete im reći (bendu, fotografu, cateringu...) da vam pošalju u poruci konačni dogovor. Ili vi pošaljite njima. Uglavnom da negdje imate zabilježen dogovor koji će i oni vidjeti. Jer se meni dogodilo dva puta da se druga strana nije sjećala usmeno dogovorenog povoljnijeg dogovora za mene. Neugodna iskustva.

Fotodalmacija - još nismo dobili slike, ali iskustvo s njima je bilo odlično. Ostali su cijelu večer, odradili sve što sam zaželjela, bili strpljivi i nasmijani.
Photobooth Split - vrhunski odrađen posao, svaka čast curama
Euforija band (s Petrom Dragojevićem) - odlični. Svirali su sve što smo se dogovorili i nisu svirali ono što nismo. Ostali su do kraja i odradili su ono što smo se dogovorili, unatoč tempiranjima sale (nisu završili kad su im ovi govorili, već kad su vidjeli da je vrijeme došlo za to - slažem se s njihovom procjenom, na ulazu su nas požurivali da sjednemo, oni su odradili dvi pisme koje smo se dogovorili). Preporučam! Odlični glasovi, odlična svirka, odličan štimung.
Petrić (harmonikaš) - zovemo ga na svaku proslavu (moj pir, sestrin, diplome, rođenja djece...) još nikako nije razočara. Preporuka!
Tonći Zekić (catering) - odradio je sve po dogovoru, ali kad je došla naplata zaboravio je da smo dogovorili povoljniju cijenu. Uzeli smo ga i mi i muževa strana, njima je naplatio punu cijenu, nama povoljniju jer smo ga podsjetili da nam je snizio cijenu zbog toga što smo ga oboje uzeli. Nakon vrhunski odrađenog posla u tom dijelu me razočara.
Salona Palace - težak voditelj koji nije ni najmanje fleksibilan. Sa svih strana smo čuli masu negativnih komentara. Čak i mi smo s njim dogovorili prijem kod bazena, da bi nam tjedan prije vjenčanja reka da radi neke skale i da nema reflektora pa da ne može... mijenja priču. Kad se dogovaramo - sve može, a kad je došlo do realizacije - ništa ne može. Mi smo salu kaparali dok još nije bila izgrađena pa smo dobili cijenu od 39 eura ali čujem da je sada već puno viša cijena. Kad smo se dogovarali pokaza nam je 3D potpuno uređenog okoliša, obeća prijem uz bazen...to nije bilo tako u stvarnosti. Unatoč voditelju - hrana je dobra, konobari odlični, voditeljica (konobara) je stvarno odradila vrhunski posao i bila nam cijelu večer na raspolaganju za sve što nam je trebalo.
Lanterna - preporučam cure, jednostavne za dogovor, odradile i više nego što smo se dogovorile, cijena pristojna (nije bagatela, ali nije ni skupo s obzirom na ostale ponude).
Zbor u crkvi - zbor iz župe Sv. Petar na Neslanovcu - savršeno odrađen posao, pjevale su što smo se dogovorile u vrijeme za kad smo se dogovorile, čak su uspjele rješit neki problemčić s mojim svećenikom zbog čega im skidam kapu jer ja nisam uspila, donijeli su svoj razglas koji moja crkva nema i time uljepšale sam čin vjenčanja.
Imali smo i stand-up na vjenčanju, u sali, ali to nije ispalo dobro. I to je jedina stvar koja mi na samom danu vjenčanja nije bila kako treba. Sve ove gore navedne usluge su ispunile (neke i premašile) moja očekivanja i unatoč nekim nedostacima sam im svima u konačnici zahvalna jer mi je dan bio savršen i nisam morala brinuti ni o čemu niti se nervirati niti oko čega.
the queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 06:35   #7014
Ima li tko iskustva sa hotelom Neva u Podstrani?
Hrana, ambijent, usluga, cijena?
Agnees is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 19:55   #7015
Klapa neka dobra u splitu da otpiva 2,3 pisme u crkvi? Zna li tko?
chevchelios is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 07:32   #7016
I ako ntko zna koja crkva u splitu dopusta da klapa otpiva ne-vjerske pisme?
chevchelios is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 12:40   #7017
pozzz cure, ja se udajem 15.12.2018. cca 160-180 ljudi

Rezervirali smo slijedeće:

Restoran Sky- 38 EUR po stolici, klasičan meni, ne toče žestoka pića, možemo donijeti svoje, 500 EUR kapare, voditelj se čini ok (nadam se da nismo falili s obzirom da smo čuli komentare da je sve bilo savršen ili totalna suprotnost- da je bilo ajme...nitko nije komentira da je bilo osrednje- ili TOP ili FLOP)
TAXI bend- ekipa je super, ja sam ih davno slušala i bili su mi ok, ali budući suprug je prepreprezadovoljan s njima i želio je isključivo njih
Fotograf- obiteljski prijatelj
Cvjetne dekoracije Lanterna- curke su odlične, fleksibilne, kreativne, sve pohvale.
Vjenčano prstenje- zlatrna Đonlić (Bosanska ulica)

Treba mi preporuka za make up, frizuru, kolače, rasvjetu, vjenčanicu i odijelo.

Neke stvari neželimo kao što su- catering (okupljanje gostiju direktno u crkvi na obredu- na izbor svakome želi li ili ne želi doći u crkvu), nemamo ni zahvalnice.
Procjenjujemo ukupne troškove oko 15.000 EUR. Ništa nam nije pretjerano skupo, neželimo raznorazne kerefeke, al mi se isto zamanta u glavi od ovolike cifre. U ovu cijenu je, ja mislim, uključeno sve (ispravite me ako griješim)- večera, glazba, fotograf, vjenčanica, odjelo, dekoracija sale, crkve i buket, vjenčano prstenje, torta, kolači, djevojačka i momačka večer, troškovi vezani za mladenku (manikura, pedikura, make up, frizura), te sve ono što će se potrošiti na goste kroz kuću u mene i mog dragog (znate ono kada gosti dolaze tjedan prije i tjedan nakog samog vjenčanja). Sad kada gledam sve ovo skupa, imam osjećaj da sam čak potcjenila ukupnu cifru, moguće da čak bude nešto viši iznos.

U procesu traženja ove informacije sam skupila (ako kome dobro dođe bilo bi drago ;-))

Restoran Aria- 42 EUR subota
40 EUR petak
2 EUR manje ukoliko sami donesemo vino
Dolis Dugopolje- 37 EUR subota
36 EUR petak
Salona Palace hotel- 45 EUR
Sala za vjenčanja Bloom (Mejaši)- 37 EUR

Bend Aura- 16.000,00 kn + putni troškovi- kapara 2.000,00 kn
Bend Kocka- 2.000 EUR- kapara 200 EUR
Vox Box- 1800 EUR- kapara 200 EUR
Pink panther band Split (Romeo Komić)- 1800 EUR
Pink Panther band- 2.000 EUR

Eto to je sve! ;-)
ludonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 13:08   #7018
Quote:
ludonna kaže: Pogledaj post
pozzz cure, ja se udajem 15.12.2018. cca 160-180 ljudi

Rezervirali smo slijedeće:

Restoran Sky- 38 EUR po stolici, klasičan meni, ne toče žestoka pića, možemo donijeti svoje, 500 EUR kapare, voditelj se čini ok (nadam se da nismo falili s obzirom da smo čuli komentare da je sve bilo savršen ili totalna suprotnost- da je bilo ajme...nitko nije komentira da je bilo osrednje- ili TOP ili FLOP)
TAXI bend- ekipa je super, ja sam ih davno slušala i bili su mi ok, ali budući suprug je prepreprezadovoljan s njima i želio je isključivo njih
Fotograf- obiteljski prijatelj
Cvjetne dekoracije Lanterna- curke su odlične, fleksibilne, kreativne, sve pohvale.
Vjenčano prstenje- zlatrna Đonlić (Bosanska ulica)

Treba mi preporuka za make up, frizuru, kolače, rasvjetu, vjenčanicu i odijelo.

Neke stvari neželimo kao što su- catering (okupljanje gostiju direktno u crkvi na obredu- na izbor svakome želi li ili ne želi doći u crkvu), nemamo ni zahvalnice.
Procjenjujemo ukupne troškove oko 14.000 EUR

U procesu traženja ove informacije sam skupila (ako kome dobro dođe bilo bi drago ;-))

Restoran Aria- 42 EUR subota
40 EUR petak
2 EUR manje ukoliko sami donesemo vino
Dolis Dugopolje- 37 EUR subota
36 EUR petak
Salona Palace hotel- 45 EUR
Sala za vjenčanja Bloom (Mejaši)- 37 EUR

Bend Aura- 16.000,00 kn + putni troškovi- kapara 2.000,00 kn
Bend Kocka- 2.000 EUR- kapara 200 EUR
Vox Box- 1800 EUR- kapara 200 EUR
Pink panther band Split (Romeo Komić)- 1800 EUR
Pink Panther band- 2.000 EUR

Eto to je sve! ;-)
evo ti preporuke nekih za rasvjetu

Zoran Flies (Samper Fi Vjencanja) 091 506 2028
Zvone Licitar (rasvjeta Zvone) 092 200 0820
Ivo Orlandini (Media Rent) 091 202 3360
Lolita 098 265 320
Rabbit Rock 098 706 631


pa vidi tko ti daje najbolji omjer ulozenog-placenog, sve mozes naci na fb i webu
Cvitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 12:04   #7019
Pozdrav,
zanima me komentar na sale na podrucju Kastela (mislim se izmedju Castello, Ina i Mr.&Mrs.). Ako ste bili molim Vas komentar na hranu, uslugu i cijenu.
Marija Anaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 00:22   #7020
Quote:
Marija Anaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
zanima me komentar na sale na podrucju Kastela (mislim se izmedju Castello, Ina i Mr.&Mrs.). Ako ste bili molim Vas komentar na hranu, uslugu i cijenu.
Sve je to jako slično.....
nankora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.