Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 22:05   #81
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
jebote, već četri strane čitate, a niste skužile da joj je panika da ju taj drugi lik ne polomi kad mu kaže da ništa od jebačine. da, ženu koja drži sve konce u rukama je samo strah onoga što je sama zakuhala.
Ovo. Mozda ne polomi, ali joj svakako slozi pizdariju.
Da konci u rukama.... malo morgen.
Nykas is offline  
Old 09.10.2017., 23:07   #82
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Ja s njim pričam vrlo slično kao s najboljom frendicom. O tome šta mi se događa, gdje putujem, o poslu, ekonomiji, politicim nauci, muzici, obitelji, odluke, zaključci, zapažanja. O njegovom dosadašnjem životu, mom, anegdote, ideje. Uglavnom umiremo od smijeha.
Njega neke stvari u mom životu šokiraju, npr kako uvijek stvorim novac koji mi treba za neku novu avanturu i sam način kako dolazim do ideja.
Ali često se događalo da mi je baš on dao vrlo praktične savjete kojih se ja ovako razbarušena nisam sjetila. I tako, dok ja skitam i pri tome trošim do zadnje kinte i jovo nanovo, on samo radi i nigdje ne ide. Ako i ode, njegov je put kraći jer mu je standard viši, za njegov trošak jednog dvotjednog puta ja mogu biti šest mjeseci negdje.
Vi ste očito toliko različiti da ne znam čemu se družite.

Ja mislim da si se ti zaljubila a da te on ne doživljava puno.
Pa si jadna odlučila malo si Podić ego ovom temom.

A ovaj jadnik od muža je tu kad te zasvrbi da ne moraš dugo tražit.


Al dobro je i to. Bolje išta nego ništa.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 23:29   #83
Samo ne kužim smisao teme, jer si jasno napisala da sa tim drugim ne želiš ništa zbog njegove žene i djece

Ili želiš da te mi ohrabrimo i kažemo samo naprijed
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 09.10.2017., 23:44   #84
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Samo ne kužim smisao teme, jer si jasno napisala da sa tim drugim ne želiš ništa zbog njegove žene i djece

Ili želiš da te mi ohrabrimo i kažemo samo naprijed
Ma ne kuži ni ona smisao.
Što bi mi trebali kuzit.


Na kraju će ova tema postati tema o preziranju ljubavnica i dalaj lami.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 23:54   #85
[QUOTE=ISOLDE;65893301]Nažalost, sve je ostalo istina. Zaboravila sam reći da je i ovaj drugi super zgodan, mada bi neke mlađe dame možda našle i mog muža zgodnijim. Ali ja se neću seksati s ovim, i tu sam isključiva. Još bi mi samo to trebalo.
Sad me samo muči kao sve tko najbezbolnije prekinuti.[/QUOTE]

Nisi ti isključila sex, nego ti je on rekao da neće sex, ali ne želiš priznati.
Ti si se zapalila ko neka šiparica, pa misliš da će on popustiti i napokon te poševiti. Neće on to, nije lud da si upropasti brak zbog osobe kao što si ti.
Muči te kako to sve prekinuti?
Nema problema, prekinut će on.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 10.10.2017., 00:12   #86
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ma ne kuži ni ona smisao.
Što bi mi trebali kuzit.


Na kraju će ova tema postati tema o preziranju ljubavnica i dalaj lami.
Možda ako je mi poguramo ipak bude nešto Mislim da je to smisao.

Zašto prezirat ljubavnice? Nisu te žene ništa krive
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 10.10.2017., 00:13   #87
Quote:

Nisi ti isključila sex, nego ti je on rekao da neće sex, ali ne želiš priznati.
Ti si se zapalila ko neka šiparica, pa misliš da će on popustiti i napokon te poševiti. Neće on to, nije lud da si upropasti brak zbog osobe kao što si ti.
Muči te kako to sve prekinuti?
Nema problema, prekinut će on.
Apsolutno netočno. Nikad nije rekao da neće seks, niti smo o tome ikad razgovarali. Jednom davno davno pokušao me dodirnuti, ali ja sam se odmakla. Rekla sam mu jasno i otvoreno da ja spavam samo sa svojim mužem i niskim drugim. Ja s njim nikad ne razgovaram o temama kao što je "ševa". To nije moj nivo niti zona interesovanja. On je meni u biti kao najbolji prijatelj ali ja isto znam da između nas postoji nekakva privlačnost, ali najbolje za oboje je to ne konzumirati.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 10.10.2017., 00:53   #88
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Apsolutno netočno. Nikad nije rekao da neće seks, niti smo o tome ikad razgovarali. Jednom davno davno pokušao me dodirnuti, ali ja sam se odmakla. Rekla sam mu jasno i otvoreno da ja spavam samo sa svojim mužem i niskim drugim. Ja s njim nikad ne razgovaram o temama kao što je "ševa". To nije moj nivo niti zona interesovanja. On je meni u biti kao najbolji prijatelj ali ja isto znam da između nas postoji nekakva privlačnost, ali najbolje za oboje je to ne konzumirati.
Ma ti sama ne znaš što hoćeš. Jebala bi se, ali da ne uđe.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 10.10.2017., 01:43   #89
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Samo malo. Nisam ja ta koja ne provodi vrijeme sa svojom djecom nego satima ćaska sa nekom ISOLDE. O supruzi da ne govorim.
Ja neću završiti u krevetu s njim jer, već sam rekla, ja se ne seksam sa dvojicom u isto vrijeme, i to je moj stav, koji NIŠTA ne može promijeniti. Ja se znam kontrolirati.
Ja sam kriva jer satima i danima sjedim i pričam s nekim oženjenim muškarcem dok moj muž radi i šalje mi poruke sa " Nedostaješ mi. Puno puno. " Ja osobno ne znam zašto to radim. Možda jer sam naišla na jako interesantnu osobu i želim je proučiti. Ovdje sam jer me to zbunjuje i jer me strah da če ova situacija otići do vraga. Ne zato jer ću završiti u krevetu s njim i možda postati ljubavnica. To sigurno neću, dok god sam sa svojim mužem. Strah me je jer vidim da se tu nešto razvija. Nešto ozbiljno.

Što se tiče sebičnosti, ne slažem se da je razmjenjivati mišljenja sa zanimljivom osobom sebično. Mislim da je to puno manje sebično nego glumiti da ti je zanimljivo radi mira u kući i po mom mišljenju to je dio životnog ciklusa. Normalan čovjek treba mentalnu nadogradnju, a kad svoja razmišljanja i stavove možeš podjeliti s ljudima koji ih shvačaju to ti daje energiju da nastaviš dalje, inaće stagniraš.
Koji se hek može razviti ako tvrdiš da nisi tip osobe koja spava s dvojicom? Spolne se bolesti šire samo seksom ili ako se budete zajedno drogirali špricom.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Old 10.10.2017., 01:53   #90
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Koji se hek može razviti ako tvrdiš da nisi tip osobe koja spava s dvojicom? Spolne se bolesti šire samo seksom ili ako se budete zajedno drogirali špricom.
Nisam mislila na seks. Seks nema nikakve veze s ovom temom. Puno je, puno, puno, puno, puno opasnija mentalna bliskost dvije osobe od one fizičke tj. seksualne. Seks je apsolutno ništa. Možeš podijeliti svoje unutarnje sokove s gomilom ljudi i to ne mora značiti ništa.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 10.10.2017., 02:04   #91
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Nisam mislila na seks. Seks nema nikakve veze s ovom temom. Puno je, puno, puno, puno, puno opasnija mentalna bliskost dvije osobe od one fizičke tj. seksualne. Seks je apsolutno ništa. Možeš podijeliti svoje unutarnje sokove s gomilom ljudi i to ne mora značiti ništa.
Ok. Ovo nisi očekivala da će netko savjetovati, ali... BJEŽI OD NJEGA glavom bez obzira.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Old 10.10.2017., 03:19   #92
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Samo malo. Nisam ja ta koja ne provodi vrijeme sa svojom djecom nego satima ćaska sa nekom ISOLDE. O supruzi da ne govorim.
Ja neću završiti u krevetu s njim jer, već sam rekla, ja se ne seksam sa dvojicom u isto vrijeme, i to je moj stav, koji NIŠTA ne može promijeniti. Ja se znam kontrolirati.
Ja sam kriva jer satima i danima sjedim i pričam s nekim oženjenim muškarcem dok moj muž radi i šalje mi poruke sa " Nedostaješ mi. Puno puno. " Ja osobno ne znam zašto to radim.
A ti ne pričaš s drugim muškarcem dok ti tvoj muž šalje poruke?

Prvo se razbacuješ terminima 'nikad' i 'ništa', pišeš kako se možeš kontrolirati, a onda pišeš da ne znaš zašto to radiš.

Meni se čini da se ne možeš kontrolirati (u ovom slučaju), već da ovom temom samu sebe pokušavaš uvjeriti da možeš.
asdfgh is offline  
Old 10.10.2017., 03:22   #93
Da si prestižan trol možda bismo se mogli još malo zabavljati, ali ovako odi glumiti pismenost negdje drugdje.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.