Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 13:47   #1
Grupni body scanning za hrvatsku trecim okom

Postoji mogucnost organiziranja grupnog body scanninga preko zooma (aplikacije za grupne sastanke preko interneta) sa Mahayogini Nithyom Mahayoganandom iz Indije koja je ucenica guru-a Paramahamse Nithyanande i koja je jedna od mnogih iniciranih u tu moc da vidi trecim okom.

Inace, i sama sam sudjelovala u tim sesijama grupnim s ljudima iz cijelog svijeta i kad ti netko s druge strane svijeta u par sekundi vidi probleme koje imas, dogadaje iz proslosti i kako su te obliko sli kojih se cak ni ti ne sjecas zbov dobi, ali roditelji ti ih potvrde, tesko je ostati skeptik kad su ta citanja tako precizna i ne naplacuju se jer je guru taj koji ih potice da sa svim probidenim mocima i trecim okom pomazu sto vecem broju ljudi.

E sad, postoji individualno skeniranje na kojemu je nekad tesko uhvatiti red, ali je moguce organizirati grupno skeniranje. Ovaj put konkretno na nivo-u drzave, jer svaka drzava ima dominantnu misao koja samim time sto zivimo u njoj utjece na svakog stanovnika, a i uvijek bude odredjeno zdra stveni problem koji ce muciti vecinu, recimo svi mi imamo svoje individualne probleme, ali i kolektivna svijest je ta koja utjece na nas.

Pa je tako bitno znati te stvari. I da bi se to uspjelo organizirati, potrebno je 50 ljudi barem iz Hrvatske da se skupi na toj online sesiji jer iako je besplatno, ni njima se ne da za 3-4 ljudi odraditi skeniranje na makrorazini iliti razini drzave.

Ako nekog zanima moje osobno iskustvo ili bi htjeli na grupno skeniranje, nek mi se javi jer osim skeniranja nude i rjesenje problema koja su vrlo jedno s tavna. Recimo za Maleziju primjerice problem zdravstveni koji vecinu muci je mjehur koji se ne isprazni do kraja i tako privlaci bakterije i toksine a rijesenje je bilo jednostavno: sok od onog tvrdog od banane. Nazalost, primjer Hrvatske nije uzet, tako da je moguce dobiti skeniranje i rjesenje samo ako bude dovoljno ljudi zaintetesiranih.

Tesko je doci do tih sesija kad su dzabe, ali svaka sesija na kojoj sam bila mi je pomogla. Saznas takve stvar o sebi, svoje blokade, da ostanes u soku koliko je to precizno.

Pa molim zainteresirane da se jave.
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:55   #2
je, u grupnom skeniranju je cak i lakse prodavat muda pod bubrege posto ce se sa svakom pricom, posebno onom univerzalnije prirode, netko u publici poistojetit.

Pocetnica prevarantskih gluparija.

Naravno da nece za malo ljudi, nije marketinski isplativo, od 50 ce se ipak bar nekoliko navuc na vise manje bilo koju budalastinu. Koja vise mozda i nije djabe.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:39   #3
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
je, u grupnom skeniranju je cak i lakse prodavat muda pod bubrege posto ce se sa svakom pricom, posebno onom univerzalnije prirode, netko u publici poistojetit.

Pocetnica prevarantskih gluparija.

Naravno da nece za malo ljudi, nije marketinski isplativo, od 50 ce se ipak bar nekoliko navuc na vise manje bilo koju budalastinu. Koja vise mozda i nije djabe.
Super si opisao, jedan od klasika prevare, same old story.
Baš htjedoh kazati nešto slično, no mislih puknit će mi karton kao da trolam.
Prvo je sve đabe, no poslije kada se malo ekipa navuće, više nije.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.11.2017., 23:20   #4
Hmm, drago mi je da ste komentirali i izjasnili se o strahu od prevare, sto sigurno i neki drugi dijele Vase misljenje. Pisala sam u uzbudenju, nisam stala ni pogledala napisano da vidim kako to moze zvucati. Radi se o neprofitnoj organizaciji, nije rijec o poslovnom subjektu. A sto se tice grupnog skeniranja, vec i sad postoje grupna skeniranja, samo sudionici su odasvud po svijetu i da jesu besplatna. Ovo je trebalo biti grupno skeniranje na nivou drzave, sto bi na neki nacin bilo kao dobivanje privatne sesije i za to postoji brojcani uvjet 50 ljudi. Zasto? To je njihova odluka i pravo jer ipak ovakvim zahtjevom izadju u susret a i to je nesto van okvira kojih rade.
Inace, svatko moze otici na sesiju preko Zooma, a mnogi inicirani ucenici to rade i preko fejsa i poruka.
Ili jos bolje, koga je strah prevare, neka ode na besplatnu online inicijaciju bit ce u 15:30 ovaj radni tjedan na stranicu nithyananda.tv bez da ide na ikakve online sastanke i moze to sam sebi raditi bez da ih itko drugi skenira i nema se cega bojati.

Ja sam takodjer nedavno inicirana, ali ne radim to grupno ili javno, samo obitelj i prijateljo su mi pokusni kunici dok se ne izvjezbam i da nema naplacivanja ikakvog iscijeljenja jer je to dar i kako ha ti dobijes od ucitelja trebas ga koristiti za pomoc drugima.
Ali kako se radi o shakti. Iliti moci koja se manifestira kroz stanje advaite (oneness) i osjecaja povezanosti s guru-om iliti uciteljem, tkogod zeli iscjeljivati druge potrebno je to dvoje imati da bi se to moglo ispoljavati.
A i koristenje te shakti iliti moci pomaze i onome tko ju ispoljava, a ta zena gore spomenuta je redovnica, isto kao i dosta tih ucenika koji rade skeniranja (mada nisu svi zaredjeni) i samim time si se odrekli mnogocega u korist duhovnog puta jer cilj u zivotu im je prosvijetljenje.

I novac koji dobiju od donacija ili nekih programa, jer 80% stvari koje rade su besplatne, sluzi samo za odrzavanje organizacije, a ovaj dio sa skeniranjem tijela je besplatan kao i ovi programi inicijacije koje ce sad biti.
Ali ne cudim se tome da se ljudi brinu zbog prevare. Pa ipak ja sam se osobno uvjerila u tocnost tih citanja vise puta tako da ja cu to koristiti za svoje potrebe dok se ne izvjezbam dovoljno da si mogu sama raditi skeniranje.

Naravno, kad stvari zvuce predobro da bi bile istina ljudima je tesko povjerovati. Tako da ako je netko znatizeljan a strah ga je, neka ode sutra i ovih dana na inicijaciju online i ovih dana dok traju i sam sebi ppomaze, sam sebe lijeci. Mada nisam sigurna koja inicijacija ce biti sutra i ovih dana. Nedavno je bila to za body scanning i healing pa moze biti nesto sasvim novo.
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 23:45   #5
Ja ne stignem, ali nadam se da ćeš skupiti ekipu, probaj oglasiti i na drugim mjestima, pa ako uspiješ, javi nam ovdje koji su zdravstveni problemi za Hrvatsku

ja mislim da je štitnjača

baš me zanima dal sam pogodila. pozivam i druge forumaše da predlože nekaj pa možemo i okladu nabacit na ovoj temi tko će pogodit
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 23:57   #6
Lol, skupljam. Evo rekli su mi, indirektna informacija, nije iz Indije da treba 50 ljudi cisto da ona moze uraditi skeniranje na razini drzave jer kof individualnog treba samo jedna osoba jel sto mi ima vise logike od mog prethodnog nagadanja.

Nadam se da se skupe ljudi pa svakako javim rezultate i koje rjesenje je dano.
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:52   #7
Quote:
angel xx kaže: Pogledaj post
Postoji mogucnost organiziranja grupnog body scanninga preko zooma (aplikacije za grupne sastanke preko interneta) sa Mahayogini Nithyom Mahayoganandom iz Indije koja je ucenica guru-a Paramahamse Nithyanande i koja je jedna od mnogih iniciranih u tu moc da vidi trecim okom.

Ova ekipa?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:38   #8
Inicijacija je inace rijec koja je danas jako u modi
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:13   #9
Nityananda je jedan od najlosijih i najprovidnijih manipulatora na guruistickoj sceni koje sam vidio u ovih par desetljeca. Koliko se ovjek puta samo rebrendirao, potpuno promjenio pricu

A vidim ima i podmladak koji ideistim putem ukazivanja na enormnost ljudske gluposti i mogucnosti da se na istoj zaradi
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 20:41   #10
Šu, Beljki! nemoj nam odgovarat ljude ovdje. Želimo saznat koji su zdravstveni problemi za Hrvatsku, da li praznimo mjehure do kraja i to.
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:14   #11
Nityananda, nije li on imao neki seks skandal? Neka glumica, nesto?
Doduse, koji guru nije
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:41   #12
Ako zelis saznati koji su zdravstveni problemi u hrvatskoj lijepo napravis istrazivanje na osnovi objektivnih medicinskih statistickih podataka.

Pa barem to nije neki problem.

Sigirno nece ovako retardirane muljarije tu pomoc.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:43   #13
Da, skandal koji je zavrsio tako sto su svi urotnici izgubili na sudu, ali mediji su to "zaboravili" objaviti kako su sve optuzbe odbacene jer su utvrdjene da su lazne.

Inace, organizacija je neprofitna, dobrotvorna i 80% toga je besplatno. Cak i program koji se placa na youtube-u su videa koja svatko moze besplatno gledati. Ima barem 3000 videa na tih par kanala na youtube-u, s time da bude besplaznih programa, a i inicijacije su dostupne svima odnedavno kako su krenule online. I sve knjige su besplatne, yoge poze detaljno opisane, ima cak i yt kanal za uciti yogu koga zanima. Knjige sve besplatne u elektronskom obliku. Koga zanima duhovnost hrpu toga ima na pladnju...cak i citanje iz knjige akasha besplatno. Zapravo, puno za pisati koliko toga ima dostupno besplatno.

I ovo skeniranje je besplatno, ali tko ne prihvaca besplatnu pomoc, sto ja tu mogu. To su Vase odluke i ja tu nista ne mogu.
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:50   #14
Pa ako je besplatno i još ako nekog veseli ne vidim tu ništa loše

Nije da ti kucaju na vrata, uzimaju novac iz proračuna ili ganjaju susjede da su sotonjare
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:00   #15
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Nityananda je jedan od najlosijih i najprovidnijih manipulatora na guruistickoj sceni koje sam vidio u ovih par desetljeca. Koliko se ovjek puta samo rebrendirao, potpuno promjenio pricu D
Mislim da se nekad na našim prostorima, takove lažove pendrečilo.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:16   #16
Body scanning ne otkriva samo zdravstvene probleme, vec i rjesenja i uzroke koji mogu biti svakojake prirode. Cak i misli koje ti stvaraju blokade, obrasce, blindspots...brzo i bezbolno.
Nije mi stalo do pravljenja studije, sigurna sam da je to netko vec uradio.
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:21   #17
Quote:
angel xx kaže: Pogledaj post
Da, skandal koji je zavrsio tako sto su svi urotnici izgubili na sudu, ali mediji su to "zaboravili" objaviti kako su sve optuzbe odbacene jer su utvrdjene da su lazne.
A sta se uopce ima gonit na sudu ako se dvoje odraslik ljudi pojebalo?

Problem je cisto eticki, ako se netko tko se nosi i predstavlja redovnikom u celibatu jebe uokolo pa je netko to usnimio kamerom i pustio na internet. Nije tu problem pravne prirode, kao sto nije niti kad lokalni svecenik u celibatu okolo sevi.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:23   #18
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa ako je besplatno i još ako nekog veseli ne vidim tu ništa loše

Nije da ti kucaju na vrata, uzimaju novac iz proračuna ili ganjaju susjede da su sotonjare
E lako vama sotonjarama koji se furate na prirodnu selekciju pa ono, pusti budalu da ga iskoriste

Quote:
angel xx kaže: Pogledaj post
Body scanning ne otkriva samo zdravstvene probleme, vec i rjesenja i uzroke koji mogu biti svakojake prirode. Cak i misli koje ti stvaraju blokade, obrasce, blindspots...brzo i bezbolno.
Nije mi stalo do pravljenja studije, sigurna sam da je to netko vec uradio.
Jasta. Jel otkriva i brojeve za sedmicu na lotu ili tako nesto konkretno i provjerivo?

Naravno da ti nije do studija, koga briga za stvarnost kad se moze zivjeti u svijetu maste
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:24   #19
I da meni su na body scanningu u 2 minute otkrili dogadaj kad sam imala 3-4 godine koji je uzrokovao sramezljivost u meni i majka je potvrdila tocnost dogadaja tako da je to vise od skeniranja zdravstvenog stanja. A to ti nijedan doktor/psihijatar/stavec ne moze uraditi u 2 minute. I moj problem rjesen.
angel xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:27   #20
meni je ovo muka čitati. razotkrilo se sve i ti i dalje ne popuštaš
Talking Heads is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.