Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 06:09   #181
Ja imam dvije smrtno bolesne osobe..istog ranga..jedna govori da ce brzo umrijet, a druga je totalno poludila ali totalno..zloba isijava iz te osobe na kvadrat te samo pokusava unesreciti druge niskim udarcima, takodjer ima seksualne disfunkcije pa je postala promiskuitetna sto ni ne krije te trci skoro za svakim da se zadovolji ili izivljava..takodjer trazi samo odredjeno jelo za klopu, a ako je slucajno nest drugo dozivi zivcani slom..i da hoda okolo gola i pokazuje spolovilo

Obe osobe imaju zlocudni rak
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 15:34   #182
Probaj nazvati bolnicu Novi Marof ili Klenovnik , ili neku ubožnicu, ili područni CZSSS, ako si sigurna da je sat otkucao i da spasa za njih nema, na taj način da ti možeš nešto učiniti u smislu poboljšanja, niti uz pomoć bliže rodbine, a sama već doživljavaš preiscrpljenost koja te može dotući.
Ljubav prema bližnjima bi trebala biti maksimalna, no ne i u smislu da i ti sama potoneš na dno.
Daj maksimalno od sebe, no i zatraži pomoć svakako ako vidiš da ne ide.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 08:38   #183
Quote:
Leviant kaže: Pogledaj post
To je izgleda normalno , isto se dogodilo i s mojim djedom .

Tko je to ?

Pa vjerovatno njegovi najdraži koji su otišli prije njega ali u astralnom tijelu

otvara se astralni vid , najvjerojatnije

P.S.

Svih nas će netko dočekati s druge strane
Možda jedan od ovih.
A možda jedan od ovih.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:27   #184
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Možda jedan od ovih.
A možda jedan od ovih.
Kad bi bilo tako jednostavno...
Postoji i ono između...
povratak u novu zemaljsku egzistenciju...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 01:24   #185
Quote:
andelicka kaže: Pogledaj post
Ja imam dvije smrtno bolesne osobe..istog ranga..jedna govori da ce brzo umrijet, a druga je totalno poludila ali totalno..zloba isijava iz te osobe na kvadrat te samo pokusava unesreciti druge niskim udarcima, takodjer ima seksualne disfunkcije pa je postala promiskuitetna sto ni ne krije te trci skoro za svakim da se zadovolji ili izivljava..takodjer trazi samo odredjeno jelo za klopu, a ako je slucajno nest drugo dozivi zivcani slom..i da hoda okolo gola i pokazuje spolovilo

Obe osobe imaju zlocudni rak
metastaza na mozak?
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:22   #186
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Govoriti da je to halucinacije je traženje objašnjenja za stvari koje ne želimo prihvatiti. Ako je tako onda svakoj takvoj smrti predhodi halucinacija
Ne znam što je čudno u tome da u procesu umiranja mozak ne radi normalno!?
Smanjivanjem aktivnosti pojedinih dijelova ili njihovim gašenjem u posljednjim trenucima je sasvim realno očekivati halucinacije.
Pitanje je samo kojim redom će se to dogoditi. Neki će biti dovoljno svjesni neposrednih okolnosti ali neće prepoznavat ljude. Drugi će prepoznavat ljude ali neće imat dojam o vremenu. Treći će miješat sadašnjost i prošlost. Četvrti će se izgubiti u halucinaciji.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 10:33   #187
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Ne znam što je čudno u tome da u procesu umiranja mozak ne radi normalno!?
Smanjivanjem aktivnosti pojedinih dijelova ili njihovim gašenjem u posljednjim trenucima je sasvim realno očekivati halucinacije.
Pitanje je samo kojim redom će se to dogoditi. Neki će biti dovoljno svjesni neposrednih okolnosti ali neće prepoznavat ljude. Drugi će prepoznavat ljude ali neće imat dojam o vremenu. Treći će miješat sadašnjost i prošlost. Četvrti će se izgubiti u halucinaciji.
Nemam osobnog iskustva u tome...za sada.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 14:14   #188
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Nemam osobnog iskustva u tome...za sada.
Mislim da imaš...
Na mora to biti gubitak isključivo ljudskog bića.
i ne mora se osobno doživjeti.
Možeš li zamisliti vlastitu prolaznost?
Posljednji dani života predstoje i svakom od nas.
Smatranje da prije prestanka postojanja u zemaljskoj egzistenciji, mozak tješi umiruće biće halucinacijama,je samo samoutjeha za onog koji to tvrdi.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:00   #189
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Mislim da imaš...
Na mora to biti gubitak isključivo ljudskog bića.
i ne mora se osobno doživjeti.
Možeš li zamisliti vlastitu prolaznost?
Posljednji dani života predstoje i svakom od nas.
Smatranje da prije prestanka postojanja u zemaljskoj egzistenciji, mozak tješi umiruće biće halucinacijama,je samo samoutjeha za onog koji to tvrdi.
Ne bavim se samoutjehama a i nemam iskustvo umiranja.

Kako bi rekli, nisam dobar materijal...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 15:03   #190
Ponukale su me teme na temu smrti. U zadnje vrijeme proučavam ovu metodu zamrzavanja tijela. Što mislite o tome?

http://www.bbc.co.uk/science/0/23695785

http://www.alcor.org/
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:17   #191
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Nemam osobnog iskustva u tome...za sada.
A i nije da bi ti takvo stanje išlo na ruku u objektivnoj procjeni.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 16:31   #192
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
A i nije da bi ti takvo stanje išlo na ruku u objektivnoj procjeni.
I to što kažeš.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 00:11   #193
Prije nekoliko mjeseci jedan obiteljski prijatelj je pozvao jednog člana moje obitelji i rekao "u mojoj garaži se nalazi to i to, u jednoj fascikli su ti i ti dokumenti, ovo ti je moj token i pin je xxxx, ima na računu yy tisuća kuna..." Ovaj član moje obitelji je bio poprilično zbunjen, dobro čovjek ima skoro 70 godina, ali ni blizu smrti, vitalan, vozi, šeta, radi s alatom itd. Kad mu je rekao "zašto mi to sve govoriš?" pa onda ono dalmatinski dodao "pari da ćeš sutra umrit" čovjek je odgovorio "znam da hoću". Sutra je umro od moždanog.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 22:17   #194
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Prije nekoliko mjeseci jedan obiteljski prijatelj je pozvao jednog člana moje obitelji i rekao "u mojoj garaži se nalazi to i to, u jednoj fascikli su ti i ti dokumenti, ovo ti je moj token i pin je xxxx, ima na računu yy tisuća kuna..." Ovaj član moje obitelji je bio poprilično zbunjen, dobro čovjek ima skoro 70 godina, ali ni blizu smrti, vitalan, vozi, šeta, radi s alatom itd. Kad mu je rekao "zašto mi to sve govoriš?" pa onda ono dalmatinski dodao "pari da ćeš sutra umrit" čovjek je odgovorio "znam da hoću". Sutra je umro od moždanog.
Zen majstor.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2018., 12:24   #195
Za dva laksa slucaja sam cuo

Prvi. Na selu, usred noci, mog strica je probudilo iznenadno lajanje djedovog psa. Pas je bio vani, dole u dvorištu zavezan. Stric se probudio, isao pogledati bolesnog djeda u njegovu sobu, i vidio da je umro.

Drugi slucaj. Pricao mi je jedan covjek kojem se moze vjerovati, bio je ozbiljan. Njemu je pak pricao prijatelj za kojeg kaze da sigurno nije takav da bi izmisljao takve stvari.
Dakle, njegovom prijatelju se dogodilo ono poznato gledanje filma o vlastitom zivotu, sto se dogodi kroz sekundu. Taj film mu se izvrtio pred ocima u trenutku kada je hodao po nekoj visokoj stijeni i nogom je negdje krivo stao, izgubio ravnotezu, mislio je da ce pasti dole i poginuti....ali sljedece sekunde, nakon filma, uspio se zadrzati gore.
sanzibar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2018., 12:54   #196
Oni koji ne vjeruju obično kažu da kad umreš nema ničega, osjecajem onako isto kao što je bilo prije nego li smo se rodili.

Ok, a kako je iz tog ničega došlo nešto, došao "ti". Ako si jednom iz tog mraka nastao "ti", tko moze biti siguran da opet neces nastati "ti".

Čovjek se moze bas zamisliti nad tako necim. Tko smo to "mi" ? Koliko je uopce bitno da netko upravo "nama pojedincu" upali zarulju ?

Iz ničega odjednom nastaneš svijestan ti, svijestan sebe, razvije ti se ego, i radije bi tada glumio nekoga i nešto nego se vratio nazad resetirati ego.

I ako ne vjerujes u duse, raj i pakao, šta ima tako strasnoga u tome da si u nekom stanju gdje nema ni prostora, ni vremena, nisi svijestan ičega, slicno kao da ne postojis
sanzibar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2018., 09:10   #197
Živo se sjećam slučaja od prije nekolikog godina što se desilo mojoj baki u njenom selu koja nažalost jako izumire pa, po mojoj procjeni, za 10-ak godina bit će više kuća nego ljudi

Uglavnom, došla joj je jedna susjeda, draga žena, muž joj je umro jedva kojih godinu dana prije, i veli mojoj baki da se došla pozdraviti. Baka se čudila je li ide nekamo (imala je djecu u Zagrebu), ali, veli ona noćas će umrijeti. Naravno da ju je baka prvo nagrdila što priča gluposti, pa ju je pitala je li možda bolesna i sl., ali ne, nije bolesna, je, bila je stara ali vitalna, ali eto, umorila se od života, odgojila je djecu koja žive svojim životom, i veli spremna je otići za svojim mužem koji joj fali, a došla se pozdraviti i zadnji put ispričati sa bakom jer da joj je bila dobra prijateljica još iz mladosti. I stvarno dan kasnije je našli mrtvu u njenoj kući, a baka mi zapanjeno sve to odmah ispričala na telefon. Bili smo baš iznenađeni, ali sada, kada s ove vremenske distance razmišljam o tome, mislim si kako to i nije loša smrt kada se pomiriš sam sa sobom i sa drugima, pgotovo ako ti je život bio dobar, premda težak.

S druge strane, imam nedavni primjer iz istog sela, još jedan dragi starac s kojim sam se baš popričao kratko koji dva tjedna prije, malo je teže hodao, ali isto nije bio bolestan, samo je bio u dubljoj starosti, ali svejedno vitalan, sve dogovorio za kolinje sutradan, ali noć prije je umro u snu. Mislim si, nije ni to loša smrt, ono vitalan do samog kraja, i umreš mirno u svom krevetu.

I baš si mislim kako neki ljudi, znači ne govorim o teškim i kroničnim bolesnicima, znaju što ih čeka, a druge ih, ajmo tako reći, zatekne. Ipak, ono što sam često primjetio, a potvrđuje mi se u ova dva primjera, naime kada starcima umre njihova žena/muž, doslovno je pitanje vremena kada će i sami otići. Recimo žena iz prvog primjera je rekla da joj fali muž i spremna je otići za njim, naprosto je izgubila volju za životom i nekako je predvidjela dan. Drugi primjer bio je oženjen. Mislim i moja baka govori već godinama da će skoro umrijeti, još otkako sam bio dijete, da joj fali muž (deda kojeg nikad nisam upoznao jer je mlad umro), ali ona je ipak ostala mlada udovica. Možda jednostavno stariji ljudi znatno lakše "gase" svoj životni mehanizam.
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2018., 15:38   #198
Quote:
andelicka kaže: Pogledaj post
Ja imam dvije smrtno bolesne osobe..istog ranga..jedna govori da ce brzo umrijet, a druga je totalno poludila ali totalno..zloba isijava iz te osobe na kvadrat te samo pokusava unesreciti druge niskim udarcima, takodjer ima seksualne disfunkcije pa je postala promiskuitetna sto ni ne krije te trci skoro za svakim da se zadovolji ili izivljava..takodjer trazi samo odredjeno jelo za klopu, a ako je slucajno nest drugo dozivi zivcani slom..i da hoda okolo gola i pokazuje spolovilo

Obe osobe imaju zlocudni rak
dosta je takvih ljudi koji kad shvate da im se bliži kraj postanu nemoguci...al, u pravilu, vecina njih je zapravo negdje u dubini sebe i bila takva dok je bila zdrava. osobno, takvo ponašanje gledam kao ocaj covjeka koji zna da ce otici a, to ne želi pa sad želi izbaciti iz sebe svu onu zlocu koja je ostala negdje u njemu...

zato, ne zamaraj se njegovim ponašanjem, ne trudi se cak ni ugoditi jer to kod takvih ljudi nemreš...i dobro pripazi na sebe, ti si ta koja ostaje.
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2018., 06:34   #199
ja bi rado kraj...kakav god bio.....nitko nemoze pomoci zbog ilegale.....napucat se heroinom i gotovo....samo da ova bol stane.....poslijednji dani?
nije me briga...samo dok znam da ce biti kraja...bol je trenutna i prestaje....
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2018., 12:29   #200
A sto te boli?
I zašto?
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.