Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2009., 14:59   #61
baš simpa bube.Budite ok prema njima pa će oni biti više od ok prema vama.
Torvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 22:54   #62
Prije par dana sam jednog slučajno uhvatila,gmizio mi po nozi i tako je lijepo zamirišalo po jabukama morat ću ih češće maltretirat.
fokylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 23:18   #63
raphigaster nebulosa
mariocactae is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 18:57   #64
Meni nikad nisu smrdili. Znači li to da me se ne boje?

Simpatične male bube
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 00:11   #65
super su martini..ne diraju me ne diram ih...dosta prijatelja mi se cudi he he..
imam jednog oko desetak dana,zivi mi u palmici,'provijerim tu i tamo dal je ziv i sve 5..
a drugi baulja okolo jos
balishag is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 11:20   #66
super su kurac. u gače mi se uvlaće. imamo i proljetnu najezdu. sad sam ih našao na firungama desetak.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 22:43   #67
Quote:
Zego kaže: Pogledaj post
super su kurac. u gače mi se uvlaće. imamo i proljetnu najezdu. sad sam ih našao na firungama desetak.
usred noći kad počne zujati i letjeti po sobi i onda aterira na glavu pa ga pukneš a ono zasmrdi.
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:55   #68
Quote:
zoreena kaže: Pogledaj post
Znam da ovo nije kucni ljubimac, al je meni to kucni neljubimac..

Neznam sta da radim, u posljednje vrijeme se pojaviuo i puna mi ga kuca, amlo malo pa on.

Dal mi moze netko reci kako da ga se rijesim, cula sam da se prilijepi za oprano rublje, al sad mi ga ima u svakoj sobi?

Ako netko znam bila bi mu zahvalna da mi kaze kako da ga istrijebim.

Unaprijed zahvalna



Mene njih užasno strah.
Skužila sam da oni ulaze u kuće nakon ljeta, kad malo zahladi. Oni onda skuže di je toplo i evo ih.
Ne znam kako ih se riješiti, osim da ih klepiš nečime, ali nakon toga smrde.
Meni je žao ubiti bilo što, pa se suzdržim. Kažem bratu da ga baci van jer kao što već rekoh, mene njih strah.
APerfectCircle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 14:54   #69
Aaaaa dobro je,nisu samo kod mene! Joooj mrzim ih,mrzim mrzim mrrrzziiim.jednom sam ga slucajno primila,ruka mi je smrdila cijeli dan,nikako isprat...oni ne smrde onak...ko kad prdnes ili smrad znoja...nije bas smrad smrad,nego bas neugodan miris...neki dan na tavanu stari pomaknuo vrecicu na kojoj je bilo par njih,i u pocetku mi se cinilo samo kao cudan miris ali sto vise udisem to mi vise smeta i dize mi se zeludac cak....

using...tapatalk...copy that?...over.
__________________
You can easily judge the character of a man by how he treats those who can do nothing for him....true story...
SolisMystica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 16:46   #70
ja sam pomiješao ulje čajevca sa vodom i time našpricao prozore i zavjese, inače je prirodni insekticid ali na martine ima totalno bizaran učinak, kao da ih napuši ili nešto i onda polagano umiru u mukama. ako netko ima još neki, još destruktivniji način ubijanja tih odvratnih životinja, samo recite.
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 03:00   #71
Ako počne onak letit ko idiot, zabijajući se u zidove i vrata konstantno, to je neš najiritantnije kaj postoji.
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given to us."
navie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 12:04   #72
A kad pocne najezda hrusteva??? Jel to vec bilo??? Nisam ih uopce vidila ove godine :O
martyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 07:42   #73
Obicno pred Bozic....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 22:48   #74
Kako ja nemam naviku ubiti kukce vidjevsi ih u kuci, nego ih samo iznesen vanka, tako cesto snosim zrtvu svoje navike jer ih moram primiti i staviti na prvo najblize mjesto vanka, sto je balkon.
Smrdi opako ruka kasnije, to je posljedica kad ne volis nanositi bol zivinama.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 00:22   #75
Nešt mi se čini da ih ove godine ima malko više
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 08:56   #76
Quote:
pobosutljanin kaže: Pogledaj post
Nešt mi se čini da ih ove godine ima malko više
Ne baš malo viška nego ih ima iznenađujuće previše. Kad god budu prozori otvoreni evo ih po desetak komada dnevno. Noćas mi dođe na jastuk, tako da me smrad probudio.Zahlađenjem smo se riješili muha i komaraca a sada došla smrdljiva napast
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 13:42   #77
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Kako ja nemam naviku ubiti kukce vidjevsi ih u kuci, nego ih samo iznesen vanka, tako cesto snosim zrtvu svoje navike jer ih moram primiti i staviti na prvo najblize mjesto vanka, sto je balkon.
Smrdi opako ruka kasnije, to je posljedica kad ne volis nanositi bol zivinama.
Da te stara iskusnjara nešto nauči: u kući moraš imati jednu "čašu za kukce" i razglednicu (može i čestitka, naravno). Smrdljivi martini su toliko smotani da ih uloviš u čašu bez problema pa ih poklopiš razglednicom. Onda izađeš na balkon i jednim dobro odmjerenim zamahom izbaciš bubu što dalje. Oprez, vraćaju se kao bumerang - što brže uđi i zatvori vrata! Na taj način ne puštaju miris - to je njihov obrambeni mehanizam, a kada ih uloviš u čašu, ne znaju što ih je snašlo, hehe...

Metoda vrijedi za sve malo sporije bube - paukove, uholaže i sl.

Ni ja isto ne volim ubijati kukce... ali komarce, recimo, ubijam s nekim užitkom... hmm, je li sa mnom sve u redu?
__________________
“To answer power with power, the Jedi way this is not. In this war, a danger there is, of losing who we are.” Yoda
ja_bih_na_kviz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 15:32   #78
Za humano odstranjenje dobro posluži i kutijica od šibica
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 19:57   #79
Quote:
pobosutljanin kaže: Pogledaj post
Za humano odstranjenje dobro posluži i kutijica od šibica
kad taj smrad koji ti gmiže po jastuku treba humano odstraniti neznam kako onda treba žohara ili miša, koji nemaju mirise
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 20:44   #80
Quote:
navie kaže: Pogledaj post
Ako počne onak letit ko idiot, zabijajući se u zidove i vrata konstantno, to je neš najiritantnije kaj postoji.
Haha,iritira da...ali ajde nekako ga se ulovi,a za riješavanje smrada najbolji je limun..
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.