Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 17:54   #41
Osobno ne preferiram. Al zna se dogodit da netko čak i zna nosit, a da pritom ne izgleda..kako već izgleda većina s naušnicama.
Lančiće i prstenje ne volim. Narukvica i sat da.
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 23:37   #42
Quote:
dedina tambura kaže: Pogledaj post
a šta ako ima u oba uha po jednu malu?
Pa onda jednu može skinut. Kao da je to neki problem.

Quote:
Satene kaže: Pogledaj post
mislim da naušnica može bit bilo kakva naušnica kao i one gore s linka
a rinčica je baš ona okrugla,prstenasta (ring)

Naušnica i rinčica su sinonimi, a ring je jedan tip tog nakita.
Berenike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 00:04   #43
Quote:
Berenike kaže: Pogledaj post
Pa onda jednu može skinut. Kao da je to neki problem.
a šta ako neće da skida nijednu?

kojem žensko kaže da skida naušnice i on je posluša - peechkitza je
dedina tambura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 00:07   #44
Quote:
abrakadabraaa kaže: Pogledaj post
A razlika između rinčica i naušnica je..?
Zaboravila si minđuša https://www.forum.hr/showthread.php?t=231902
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 01:20   #45
A zašto ne volite da muškarci nose naušnice?
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 02:53   #46
Ne volim vidjeti muskarce s nausnicom, pogotovo u oba uha.
Vjencani prsten, sat ili kozna narukvica je okej.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 08:05   #47
Naušnica

Evo da se i ja umiješam.
Pozdrav svima!Osobno nosim naušnicu(rinčicu kako mi kažemo)malu,ručni sat(digitalni)i lančić(sa sidrom i pola srca).
Naušnica-jedna: na lijevom uhu.
Stavio sam je iz razloga što sam u razgovoru sa jednim barbom,koji je bio ribar i imao takvu naušnicu,doznao da je nosi ne zbog lijepog izgleda,nego zbog vida .Objasnio mi je da je to naučio od nekih domorodaca kada je navigava.Pošto sam ja tada imao dioptriju od -1.50,odlučio sam se probati staviti takvu jednu(navodno postoji nekakva točka na uhu ).Nakon 20 godina nošenja dioptrija mi je pala na -1.25 i tu ostala .
Ručni sat
Ne nosim ga radi lijepog izgleda,ili zato da bi se vi na to PALILE
već radi ronjenja.Mjeri mi unazad 100 zarona,sve podatke pohranjuje koje naknadno koristim.
Lančić(kojeg sam izgubio)sa sidrom

i polovicom srca na kojemu je ime moje drage supruge(znate tko ima drugu polovicu)
Eto,nadam se da vam je sada malo jasnije,zašto neki od nas nose tzv. nakit,i da nas muške ne treba suditi na prvi pogled.A što se tiće VAS žena,mislim da nije potrebno komentirati,slike govore same(po ovom forumu također).
Lijepi pozdrav!
E zaboravio sam i prsten na lijevoj ruci.Sorry!
Nele26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:03   #48
Minđuše ne djeluju na dioptriju niti nakon 50 godina. Satovi se nose klasični, ne digitalni. (Osamdesete su davno završile.) Polovicu ima škvadra koja nije sposobna prepoznati samoga sebe kao cjelovitu jedinku.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 17:42   #49
Posebno mrzim naušnice kod muškarca jel me odma asocira na cigana ili šiptara nekog.Žao mi je ako sam nekog uvrijedila al jebiga.Sat obožavam vidjet al ostale stvari ne.
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 18:04   #50
Quote:
Berenike kaže: Pogledaj post

Naušnica i rinčica su sinonimi, a ring je jedan tip tog nakita.
ring nije nikakav tip nakita , tu riječ sam stavila kao prijedlog otkud bi mogla nastat riječ rinčinca .
Satene is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 15:53   #51
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Naravno, još kad su zapakirani i nose ih meni...
potpis.

ne sviđa mi se to baš. rijetko kome lijepo stoji, ali ima ih. i one šljašteće 5mmx5mm koje je netko spomenuo su mi .
__________________
It's not true i had nothing on. I had the radio on ! ;)
Sugar_blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 11:07   #52
Ma dajte molim vas!
Koliko vas se napalilo na onog iz "Pirati s Cariba"? Ima sve osim sata na ruci. Čak ima i našminkane oči . Ah da: Johnny Depp.
Ima ih sigurno još,samo što njih gledate na drugi način .



Sent from my iPhone4
using Tapatalk
Nele26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 11:09   #53
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Minđuše ne djeluju na dioptriju niti nakon 50 godina. Satovi se nose klasični, ne digitalni. (Osamdesete su davno završile.) Polovicu ima škvadra koja nije sposobna prepoznati samoga sebe kao cjelovitu jedinku.
Po ovome ti nisi izuzetak


Sent from my iPhone4
using Tapatalk
Nele26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 20:27   #54
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
Dali volite kad dečki nose naušnice i općenito nakit?
naušnice da, ali samo ako su cirkoni u pitanju.
osim toga, jako je seksi vidjeti veliki zlatni križ zapetljan u ljubavni tepih.
__________________
hey man heard your dad got got
naïveté is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 20:46   #55
Bilo kakav nakit na muškarcu mi je ok mi je sat i vjenčani prsten i to je to
Signorina Despi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 17:10   #56
vjencani prsten
sat (NIKAKO digitalni)

to je maximum maximuma za muskarca

sve ostalo su pubertetske gluposti
Mizantropica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 07:56   #57
Quote:
Nele26 kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja umiješam.
Pozdrav svima!Osobno nosim naušnicu(rinčicu kako mi kažemo)malu,ručni sat(digitalni)i lančić(sa sidrom i pola srca).
Naušnica-jedna: na lijevom uhu.
Stavio sam je iz razloga što sam u razgovoru sa jednim barbom,koji je bio ribar i imao takvu naušnicu,doznao da je nosi ne zbog lijepog izgleda,nego zbog vida .Objasnio mi je da je to naučio od nekih domorodaca kada je navigava.Pošto sam ja tada imao dioptriju od -1.50,odlučio sam se probati staviti takvu jednu(navodno postoji nekakva točka na uhu ).Nakon 20 godina nošenja dioptrija mi je pala na -1.25 i tu ostala .
Ručni sat
Ne nosim ga radi lijepog izgleda,ili zato da bi se vi na to PALILE
već radi ronjenja.Mjeri mi unazad 100 zarona,sve podatke pohranjuje koje naknadno koristim.
Lančić(kojeg sam izgubio)sa sidrom

i polovicom srca na kojemu je ime moje drage supruge(znate tko ima drugu polovicu)
Eto,nadam se da vam je sada malo jasnije,zašto neki od nas nose tzv. nakit,i da nas muške ne treba suditi na prvi pogled.A što se tiće VAS žena,mislim da nije potrebno komentirati,slike govore same(po ovom forumu također).
Lijepi pozdrav!
E zaboravio sam i prsten na lijevoj ruci.Sorry!
s obzirom da si imao dioptriju - a ona se svakako popravlja protokom vremena i da nisi nosio naušnicu vid bi ti se "popravio" jer kako stariš dioptrija ide u +. To što ti je barba rekao su čiste gluposti. Oprosti ali tako je ...ja lično ne volim videti muškarca sa naušnicom niti sa bilo kojim drugim nakitom. Venčani prste, eventualno neki sat naravno ne digitalni. Ja smatram da smo za naušnice predodređene mi žene i da to treba i da ostane naša "privilegija"
miamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 13:47   #58
Naušnice - ljepše mi je da ih dečki ne nose, al ne bi mi smetalo da u jednom uhu ima mali, mali, najobičniji ring. Ljepše mi je bez takvih dodataka, ali u tom slučaju sigurno ne bih tražila dečka da to ne nosi. To je njegovo pravo.

A kaj se tiče ostalog nakita:

Prsten - samo vjenčani

Sat - to nije nakit, al mnogi ga tu spominju. Meni sat nije ni dobar ni loš, nemam ni pozitivno ni negativno mišljenje o ljudima koji ga nose.

Lančić - ipak mi je ljepše kad ga nema.
Zapravo, jedino kaj mi je baš jako sex kad muškarac nosi oko vrata je stetoskop. To mi je mljac!
Ema-Clara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 16:07   #59
u principu ne volim,al sadašnji nosi naušnicu crna, jednostavna i dovoljno mala.
narukvice su mi ok kad nisu zlatne/ srebren/ vjerske.
prsten: ovisi o tome kakav je. na rijetko kome mi to izgleda dobro.
lančići su mi kritični, jako.
Nerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 17:53   #60
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Toleriram samo ručni sat i vjenčani prsten. Naušnice, ikakve, ne dolaze u obzir.
Slažem se apsolutno...može frajer biti ne znam kak zgodan, ali ako ima naušnicu, ja ću vidjet samo tu naušnicu(ili bilo što drugo od nakita) i mislit na to kako me to grozno odbija, i sve ostalo će pasti u drugi plan
__________________
"You called the police because somebody hacked your World of Warcraft account?" - "What choice did I have? The mighty Sheldor, level 85 blood elf, hero of the Eastern Kingdoms, has been picked clean like a carcass in the desert sun! Plus, the FBI hung up on me!"
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.