Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2012., 15:58   #1
Što ste danas radili ko pravi muškarci?

Evo baš razmišljam nešto kako sva ta pederska pomagala, uključujući kompjutore i kupovne kocke za potpalu, loše utječu na muškarca u nama te kako svaki dan treba raditi nešto kao pravi muškarac tek toliko da ne zaboravimo da smo još nedavno koristili luk i strijelu a ne jebenu optiku na 30 metara, i da ne daj Bože okačimo "mušku torbicu" preko ramena ili odemo u solarij da dobijemo boju i postanemo prave pičkice.

Pa, evo ja sam danas kosio livadu PRAVOM KOSOM a ne flaksericom ili onom spodobom na guranje i moram priznati da je pravi gušt osjetiti snagu sječiva kako dere po ledini ( jest da sam više trave iskopao nego pokosio) ,oznojiti se pošteno i strusiti par gemišta svakih 2m2.

Milina

pinzgauer is offline  
Old 24.09.2012., 16:33   #2
Neznam koja si generacija ali ekipa mojih godina svako malo radi slične fizikalije (bez obzira radilo se npr. o IT stručnjaku ili nekom građevinaru terencu). Ja kod staraca na gruntu svako malo imam neku takvu fizikaliju. I da, fizički rad je višestruko koristan. Kod ovih mlađih (ima iznimaka, jasno) primjećujem određenu odbojnost prema istome...ko zna....možda dolazi novo doba jebača s nježnim rukama.
Evo ti jedna anegdota: stariji kolega ima kćer od nekih 16-17 godina..i došao joj dečko (malo stariji od nje). I sad jednom od njih dvoje pukne žarulja dok su palili svjetlo....I dođe kolega doma i pita kćer zakaj nisu žarulju prijenili...Da je on rekao da nezna.....Da bi možda trebalo majstora zvati...jebote pas...

EDIT: Ovi opanci s tvoje slike su do jaja....sjećam se kak smo jednom kosili s ručnom kosom po nekoj nizbrdici gdje nije baš preporučljivo ići s strojem....stari obavezno napomenuo da uzmem neke radničke cipele....nije bez vraga hehe

Zadnje uređivanje gnu : 24.09.2012. at 16:38.
gnu is offline  
Old 24.09.2012., 16:49   #3
Quote:
gnu kaže: Pogledaj post
Neznam koja si generacija ali ekipa mojih godina svako malo radi slične fizikalije (bez obzira radilo se npr. o IT stručnjaku ili nekom građevinaru terencu). Ja kod staraca na gruntu svako malo imam neku takvu fizikaliju. I da, fizički rad je višestruko koristan. Kod ovih mlađih (ima iznimaka, jasno) primjećujem određenu odbojnost prema istome...ko zna....možda dolazi novo doba jebača s nježnim rukama.
Evo ti jedna anegdota: stariji kolega ima kćer od nekih 16-17 godina..i došao joj dečko (malo stariji od nje). I sad jednom od njih dvoje pukne žarulja dok su palili svjetlo....I dođe kolega doma i pita kćer zakaj nisu žarulju prijenili...Da je on rekao da nezna.....Da bi možda trebalo majstora zvati...jebote pas...

EDIT: Ovi opanci s tvoje slike su do jaja....sjećam se kak smo jednom kosili s ručnom kosom po nekoj nizbrdici gdje nije baš preporučljivo ići s strojem....stari obavezno napomenuo da uzmem neke radničke cipele....nije bez vraga hehe

Hehe, da, nisam ni skužio opanke
Jebiga, tražim nekakvu sličicu košnje ali to je za metroseksualni Gugl previše pa ima sve skup 4 slike u ponudi


Ja sam 68. godište ali velim imam puno frendova iz generacije koji niš ne rade fizički ali tema se ne odnosi samo na rad nego i šire.
Evo primjer: danas sam otišao po kruh u potkošulji ko pravi muškarac
pinzgauer is offline  
Old 24.09.2012., 16:52   #4
Jebo sam.
mwm is offline  
Old 24.09.2012., 16:55   #5
Ja sam pokosio travu iza kuce malom kosilicom
pin23hole is offline  
Old 24.09.2012., 16:59   #6
nisam stigo pokosit...rastrčali se po zebri
K@rlo is offline  
Old 24.09.2012., 17:02   #7
Jebala vas općina da vas jebala... ja san jutros prominija satrani patch kabel kod korisnika, skida poklopce sa kanalica, uvuka novi kabel, zaklopija sve nazad. Ubija se... I nek mi još neko kaže da to nije muški posal, ako mi u roku 12 milisekundi ne pokaže squaw koja to radi, zakrimpaću mu kožicu na glaviću na 568B.
strange quark is offline  
Old 24.09.2012., 17:59   #8
koristio vako nesto..samo je visoko podignut bio
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Old 24.09.2012., 18:53   #9
Quote:
gnu kaže: Pogledaj post
Neznam koja si generacija ali ekipa mojih godina svako malo radi slične fizikalije (bez obzira radilo se npr. o IT stručnjaku ili nekom građevinaru terencu). Ja kod staraca na gruntu svako malo imam neku takvu fizikaliju. I da, fizički rad je višestruko koristan. Kod ovih mlađih (ima iznimaka, jasno) primjećujem određenu odbojnost prema istome...ko zna....možda dolazi novo doba jebača s nježnim rukama.
Evo ti jedna anegdota: stariji kolega ima kćer od nekih 16-17 godina..i došao joj dečko (malo stariji od nje). I sad jednom od njih dvoje pukne žarulja dok su palili svjetlo....I dođe kolega doma i pita kćer zakaj nisu žarulju prijenili...Da je on rekao da nezna.....Da bi možda trebalo majstora zvati...jebote pas...

EDIT: Ovi opanci s tvoje slike su do jaja....sjećam se kak smo jednom kosili s ručnom kosom po nekoj nizbrdici gdje nije baš preporučljivo ići s strojem....stari obavezno napomenuo da uzmem neke radničke cipele....nije bez vraga hehe
Mene je frend zva da treba odspojit bocu s plinom od štednjaka. (18 godina).
Dobro da nije sam išao to raditi
Čudio se zatvaranju boce ko pura dreku.
Njegova cura mu se smijala malo više nego ja.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Old 24.09.2012., 19:00   #10
Na 7 metara farbo šantu iliti pročelje na kući bez pridržavanja. Neupućeni prolaznik bi pomislio da sam spidermenov stric.
Veky is offline  
Old 24.09.2012., 19:03   #11
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Jebala vas općina da vas jebala... ja san jutros prominija satrani patch kabel kod korisnika, skida poklopce sa kanalica, uvuka novi kabel, zaklopija sve nazad. Ubija se... I nek mi još neko kaže da to nije muški posal, ako mi u roku 12 milisekundi ne pokaže squaw koja to radi, zakrimpaću mu kožicu na glaviću na 568B.
Imam ja kolegicu na poslu koja to radi. I zna napraviti nullmodem sa db9 na db25. Ja koji sam potekao iz čiste elektrotehničke struke i prošao od trofazne struje do mikrokontrolera nisam se mogao nadiviti. Ponudio bi joj da se uda za mene jer dotična i pitu pravi ali eto već je udana.
Veky is offline  
Old 24.09.2012., 19:14   #12
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Jebo sam.
ja sam skoro jebo..
jebem skoro svaki dan
Digitall is offline  
Old 24.09.2012., 19:57   #13
spavao sam do 12
UnknownRoad is offline  
Old 24.09.2012., 19:59   #14
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Imam ja kolegicu na poslu koja to radi. I zna napraviti nullmodem sa db9 na db25. Ja koji sam potekao iz čiste elektrotehničke struke i prošao od trofazne struje do mikrokontrolera nisam se mogao nadiviti. Ponudio bi joj da se uda za mene jer dotična i pitu pravi ali eto već je udana.
Još ako zna napraviti Laplink... ostavljam ženu oma-nama
strange quark is offline  
Old 24.09.2012., 20:05   #15
ja radio sa "nejebom" skoro cijelo popodne
NEJEB
ne troši puno, 3piva na 2 sata
__________________
:-)
ZgeNbo is offline  
Old 24.09.2012., 20:36   #16
Quote:
ZgeNbo kaže: Pogledaj post
ja radio sa "nejebom" skoro cijelo popodne
NEJEB
ne troši puno, 3piva na 2 sata

ti mora da si iz slavonije
i ja sam neki dan nejebom rokao par sati..
Digitall is offline  
Old 24.09.2012., 20:37   #17
I ja sam kosio.
Jest da je odjebala gornja ručka (današnja kvaliteta), ali onda sam shvatio da mi je tako lakše.
Zaboravio sam ponijeti pijaču.

Još da je bilo vršnjakinja koje beru kuruzu, možda bi i ...
Staromodan is offline  
Old 24.09.2012., 21:40   #18
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
ti mora da si iz slavonije
ae, piše ispod slike

Quote:
Staromodan kaže: Pogledaj post
I ja sam kosio.
možda bi i ...
to je nekad bilo zaboravi
__________________
:-)
ZgeNbo is offline  
Old 24.09.2012., 21:59   #19
Ponosno sa starim vozio đubre (stajsko gnojivo) na strnje. al će da kukuruz raste bolje.
__________________
U moj svijet je svatko dobro došao, ali malo tko me od njih nije povrijedio.
rpodnar is offline  
Old 24.09.2012., 22:07   #20
Danas sam se ko pravo musko upisala na fakultet!
__________________
Nema.
no name chic is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger