Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2013., 13:32   #1021
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
a dobra im je i mjuza
ožežiiiii
ubijaaa
__________________
Uletim ti u garažu i izađem van s autom....
CrniBombarder is offline  
Old 18.04.2013., 14:12   #1022
Prepisao auto na sebe, dofural ga u ZG, opral, videl da će ipak trebati sređivati limariju opet, usisal ga i odjuril na posel. popizdil jer mi je krepal relej za žmigavce, ali dobro, auto je samo limarijski sređen pred 3 godine, a stariji je od mene.
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Old 18.04.2013., 14:39   #1023
Quote:
wackyzg kaže: Pogledaj post
Prepisao auto na sebe, dofural ga u ZG, opral, videl da će ipak trebati sređivati limariju opet, usisal ga i odjuril na posel. popizdil jer mi je krepal relej za žmigavce, ali dobro, auto je samo limarijski sređen pred 3 godine, a stariji je od mene.
O kojem autu je riječ ?
__________________
Uletim ti u garažu i izađem van s autom....
CrniBombarder is offline  
Old 18.04.2013., 14:42   #1024
Quote:
CrniBombarder kaže: Pogledaj post
O kojem autu je riječ ?
VW Golf I, 83. (TASovac), 1.6 D. Nasljedstvo od djeda.
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Old 18.04.2013., 15:09   #1025
Quote:
wackyzg kaže: Pogledaj post
VW Golf I, 83. (TASovac), 1.6 D. Nasljedstvo od djeda.
oho fino fino old school
__________________
Uletim ti u garažu i izađem van s autom....
CrniBombarder is offline  
Old 18.04.2013., 15:10   #1026
Šetao se po Baumax-u i kupio šarafe.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Old 19.04.2013., 01:53   #1027
nestalomi Danijelsa i rjesio situvaciju tako dasan presa na crno vino , mogu rec jebeno je
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 19.04.2013., 10:54   #1028
Kupio uz gablec 3x PAN bambooche po litru (doma za bauštelce) i iz zajebancije platio drhtavim rukama na negodovanje baba u redu iza mene
SpaceJesus is offline  
Old 19.04.2013., 12:02   #1029
Ugradio jučer preko nekoliko zubnih implantanata u čeljust...skupa sa umjetnim kostima.

...jest da je glava ko bundeva...

I danas sam naravno na poslu...
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Old 19.04.2013., 15:45   #1030
začepio ćenifu
__________________
Uletim ti u garažu i izađem van s autom....
CrniBombarder is offline  
Old 19.04.2013., 16:50   #1031
Sjedio na balkonu i škico susjedu
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Old 19.04.2013., 16:54   #1032
doveo do kraja izradu spojlera za brod(sav ponosan)
još samo bojanje i gotov je
 
Old 21.04.2013., 10:32   #1033
Bio na sajmu rudarske opreme i gledao mongolske hostese, kasnije jeo pastete i kruva
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Old 21.04.2013., 13:08   #1034
Quote:
Altan Gobi kaže: Pogledaj post
Bio na sajmu rudarske opreme i gledao mongolske hostese, kasnije jeo pastete i kruva
Altane ti kao da zivis u 15.stoljeću Kako mozes da gledas te ruzne azijatkinje
Bezi iz te rupe u civilizaciju
Marino15 is offline  
Old 21.04.2013., 13:09   #1035
jučer sam se opet bavio zemljom, a danas ću konačno sredit biciklu za sezonu proljeće/ljeto/jesen...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 21.04.2013., 13:36   #1036
dva dana san ima rat sa rakunima , neka pijana budala mi ostavila vrata od garaze otvorena priko noci, te zivotinje ka dase jebu cilu noc skvice vrisce smijuse nisan oka sklopia i undasan krenija u akciju sa hokej scapon i goli maskon na glavi , reko sacuimse najebat mame al kurac nisan moga skontat djesuse zavukli djeje prciona, malosan gugla i svese svodi nato dain skuvas veceru i posluzis jos toplu da lipo vonja ispri garaze oko 3 ujutra
i tako dasan in na tacni ciken vingsova i dva slajza pizze extrim i usa u avto i cekaj i cekaj jebenti suvi led dame neko od susida vidijo zvabi policiju mislilibi dasan oni mutavac iz Petak 13, e i cekan ja cekan kad nedje oko 4 ujutra i pola flase Danijelsa vidin ja izlazi baja iz garaze i pravo na klopu , reko miran Tudume nije on onolko vriscija od drkanja karoje baja mora i drolja tuj bit , i vidin gegase i ona ogladnila kurva i ja polasko izadjen kroz gepek od konbija i kako iman ono svitlo nakuci stose pali na kretanje kakosan ja podiga nako haki scap na kuk frajerski ka Gary Kuper upalise svitlo i sad ide scena

nji obadvoje poleko okrecu glavu i kacume ugledali nako sa hokej scapon i maskon samse u tisini noci culo iiiiiiiiiiiii , unda idjen ja , ju lil pis of shit vona mes vid mi a oni biz u cempres ja zanjiman kad cujen najmladjeg gore na prozoru vrisci tatataaa neki virdo nan trga cemprese , de sine jasan , sta radis tata ma tiran rakune , a zasto bassu kjut, dobro mali idi lezi , utose upalise svitla kod tri susjeda i tako morasan bizat ukuce dame nebi izbjegavali judi , e i kasan usa ukuce oko pola 5 popija jos koju sitijasanse da nisan zatvorija garazna vrata , eto sad cekan oculih cut nocas kakose karaju i vrisce po garazi jebiga sacu bar siti
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 21.04.2013., 14:09   #1037
Obavio:
- prošetao psa i posjetio dućan
- pripremio nedjeljni ručak - žena ga ima samo gurnuti u pećnicu
- pripremio sve neophodno za kuhanje sutrašnjeg ručka
- zamjesio dva različita kruha (finski i crni).
- odradio servis računala na lokaciji partnera

Čeka me još:
- pranje (površno) auta
- poduka matematike djetetu i njenim prijama (čeka ih skori kontrolni)
- kuhanje sutrašnjeg ručka
- kreiranje ponuda za kupce
- pisanje nekakvih vlastitih umotvorina (čista razbibriga koja se, možda, jednog dana i proda).

Usput, moja bolja polovica dobro kuha ali ja kuham bolje tako da je nedjeljom kuhinja moj hram.
fgzcvijetic is offline  
Old 21.04.2013., 14:19   #1038
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Obavio:
- prošetao psa i posjetio dućan
- pripremio nedjeljni ručak - žena ga ima samo gurnuti u pećnicu
- pripremio sve neophodno za kuhanje sutrašnjeg ručka
- zamjesio dva različita kruha (finski i crni).
- odradio servis računala na lokaciji partnera

Čeka me još:
- pranje (površno) auta
- poduka matematike djetetu i njenim prijama (čeka ih skori kontrolni)
- kuhanje sutrašnjeg ručka
- kreiranje ponuda za kupce
- pisanje nekakvih vlastitih umotvorina (čista razbibriga koja se, možda, jednog dana i proda).

Usput, moja bolja polovica dobro kuha ali ja kuham bolje tako da je nedjeljom kuhinja moj hram.
da si slobodan ja bi posta gay za tebe
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Old 21.04.2013., 14:29   #1039
Popio dvije šljive na prazan želudac.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Old 21.04.2013., 14:38   #1040
Prošetao se po Hreliću, kupio nosače za zadnju policu za Golfa, kupio dud i Stanley šljivu, u Getrou kupio sastojke za sutrašnji ručak (raditi će se okruglice od mljevenog mesa u umaku od rajčice), kupio nosače za police za sestru, postaviti će se tokom popodneva, popizdio jer je hrđa progrizla lim kod zadnjeg stakla na Golfu, popil travaricu, pojeo ručak, i sad odmor mali, pa onda police i prčkanje oko Golfa. Popušio samo 3 cigarete do sada, uspjeh za mene (inače bi već pola kutije otišlo da pušim kao inače)
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger