Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2012., 20:50   #821
45.

46.
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 21:03   #822
Isla,baš je preslatka ova sobica
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 21:20   #823
Je! I meni. Obožavam te slatke sobice, mogla bih si dnevnu u tom stilu napraviti sve tri su mi slatke, a ova treća posebna!

Obožavam i ovu temu! Baš s guštom gledam fotkice (i čitam komentare)...
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 21:22   #824
Quote:
Isla Misla kaže: Pogledaj post
Je! I meni. Obožavam te slatke sobice, mogla bih si dnevnu u tom stilu napraviti sve tri su mi slatke, a ova treća posebna!
blago današnjoj djeci
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 21:28   #825
daaaa! joj, kad se sjetim svoje sobe! zapravo, šta pričam, i dalje je u gotovo istom izdanju kod staraca! na sreću, prestali smo je odavno oslovljavati kao "Islina soba", samo kažemo u "maloj sobi".

baš čitam gore raspravu o tome da li dvije curice u jednu sobu ili svaku u svoju, makar malu, ja moram prizanti da bih uvijek bila svaku u svoju sobu. obožavala sam osjećaj da je to *moja* soba i sigurno bi tako i svojoj djeci... moja soba nije baš bila mala kao ta što se spominje, bila je negdje, štajaznam, 4x4... voljela sam je, ali taj osjećaj privatnosti i osjećaj da je to nešto moje, super... joj, FiFi, šta ja sad meljem bez veze, provociraš me iz čista mira!
Isla Misla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 21:34   #826
Quote:
Isla Misla kaže: Pogledaj post
daaaa! joj, kad se sjetim svoje sobe! zapravo, šta pričam, i dalje je u gotovo istom izdanju kod staraca! na sreću, prestali smo je odavno oslovljavati kao "Islina soba", samo kažemo u "maloj sobi".

baš čitam gore raspravu o tome da li dvije curice u jednu sobu ili svaku u svoju, makar malu, ja moram prizanti da bih uvijek bila svaku u svoju sobu. obožavala sam osjećaj da je to *moja* soba i sigurno bi tako i svojoj djeci... moja soba nije baš bila mala kao ta što se spominje, bila je negdje, štajaznam, 4x4... voljela sam je, ali taj osjećaj privatnosti i osjećaj da je to nešto moje, super... joj, FiFi, šta ja sad meljem bez veze, provociraš me iz čista mira!


samo ti pričaj
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 11:15   #827
Bok svima...evo ja sam nova novcata na forumu pa me zanima što mislite o pločicama za dječju sobu...imam brdo onih puzzli pa sam mislila dok je beba i puže da puže po tim puzzlama, a kasnije kupiti neki fora tepihić i onda jednoga dana samo sve maknuti i imati samo pločice...najlakše za čišćenje! što mislite o tome?
tamy1107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 11:19   #828
Plocice samo ako imas podno grijanje.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 11:22   #829
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Plocice samo ako imas podno grijanje.
U potpunosti se slazem!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 11:40   #830
Ja nikad ne bih stavila pločice u sobu, imam ih u dnevnoj i zbilja ih mrzim, hladne su!!! Naravno ako imaš podno grijanje onda je to druga priča. Ali za mene je drvo zakon.
Levissima is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 11:47   #831
padovi... pa tres na poločice.. ma kakvi .. ne bi nikad
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 12:25   #832
Quote:
Sandra October kaže: Pogledaj post
padovi... pa tres na poločice.. ma kakvi .. ne bi nikad
slazem se.
plocice ni u ludilu u djecju sobu. tamo po meni u obzir dolazi iskljucivo parket.
cak ni tepison (jel se to tako zove? onaj tepih po cijeloj povrsini poda?) osim ako se nema neki profi usisavac.
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 14:01   #833
a ni one puzzle bas nisu neko super rjesenje. svako malo bude u medijima da su stetne ili opasne iz raznoraznih razloga, puno gore od malo prasine na parketu
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 15:14   #834
Quote:
Clea kaže: Pogledaj post
a ni one puzzle bas nisu neko super rjesenje. svako malo bude u medijima da su stetne ili opasne iz raznoraznih razloga, puno gore od malo prasine na parketu
slazem se.
kod mene nebi dosle u obzir ni plocice , niti te otrovne puzzle.
ili parket, ili laminat. to se cisti jednako lagano kao i plocice.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 15:26   #835
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
slazem se.
kod mene nebi dosle u obzir ni plocice , niti te otrovne puzzle.
ili parket, ili laminat. to se cisti jednako lagano kao i plocice.
je, ali i laminat je obicna plastika. neki bi rekli da je i on opasan
uglavnom, dicije sobe su obicno 10ak kv. i to stvarno nije misto di bi se tribalo stediti.
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 15:45   #836
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
je, ali i laminat je obicna plastika. neki bi rekli da je i on opasan
uglavnom, dicije sobe su obicno 10ak kv. i to stvarno nije misto di bi se tribalo stediti.
ma znam, ako cemo tako, onda je sve otrovno, pa i parket, jer se koriste otrovna lijepila, boje,... i ko zna sta sve za njega,....
slazem se za laminat, ali opet bolje od plocica, po mome. a najbolje rijesenje je uvijek parket, ali tko si ga nemoze priustit, njemu ne ostaje drugi izbor, nego laminat.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 15:49   #837
Pa pločice nisu ništa hladnije od laminata.Dijete ionako boravi u cijelom stanu.Ako imaš para parket ti je najbolje,najzdravije i
meni najlakši za održavati.Meni je i daleko najljepši,ali ako nisi u mogućnosti staviti parket,pločice nisu tako loše rješenje (osim kad se sjetim čišćenja fuga)
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 17:27   #838
Quote:
ivkaa kaže: Pogledaj post
Pa pločice nisu ništa hladnije od laminata.Dijete ionako boravi u cijelom stanu.Ako imaš para parket ti je najbolje,najzdravije i
meni najlakši za održavati.Meni je i daleko najljepši,ali ako nisi u mogućnosti staviti parket,pločice nisu tako loše rješenje (osim kad se sjetim čišćenja fuga)
pa mozda nisu hladnije, iako ja mislim da itekako jesu,....ali plocice su tvrđe, i to puno tvrđe, da dijete ne daj boze padne s neke vece visine.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 23:55   #839
Plocice su najcesce ipak hladnije od laminata. Moj glas parketu ili laminatu, iako bih ja stavila epoksi. Ne znam jedino jel hladan.

228.


229.


230.


231.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 23:57   #840
232.


233.


234.


235.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.