Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2004., 12:23   #101
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
U tome je razlika, vidiš.
ONI ZAVRŠE U ZATVORU, a ovdje se kurca ne napravi.

Bayern je prošle sezone imao kalvariju od sezone, ja ne vidim da je neki igrač Bayerna isprebijan, ili da im je razbijen auto.
A uostalom, ajde probaj doći do igrača Bayerna, probaj ga dotaknut, ali s njemačkom policijom nema rezoniranja. Razbit će ti glavu pendrekom i odvest u ćuzu, pa ti razmišljaj tamo.
1. U zatvoru završiš ako te uhvate
2. Naša policija je gora od njemačke...
3. Torcida je istjerala Štimca, a radi se na tome da se istjera cijela uprava...
MEP is offline  
Old 31.08.2004., 12:32   #102
Quote:
-Shevchenko- kaže:
1. Nemaju navijača
2. Medijski su zaposatvljeni jer su loši
3. Nemaju navijača
Stari moj, i Rijeka ima navijača ko što je već napisano, i Varteks ima navijača (ne tolko puno al ih ima) a bogme i Osijek ima navijača...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 31.08.2004., 12:34   #103
Quote:
robybaggio kaže:
Pa jel ti trebam crtati? 70% ljudi s te tribine je otišlo. To nije grupica već grupetina.
Pa jel ja tebi trebam crtat... Nisam reko za odlazak sa tribine, već sam reko za pjevanje... Pjevala je manja grupica ljudi, a ti si odlučio GENERALIZIRAT i napisat da su svi BBB pjevali... Daj čitaj postove...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 31.08.2004., 13:29   #104
Quote:
Sinnovac kaže:
Pa jel ja tebi trebam crtat... Nisam reko za odlazak sa tribine, već sam reko za pjevanje... Pjevala je manja grupica ljudi, a ti si odlučio GENERALIZIRAT i napisat da su svi BBB pjevali... Daj čitaj postove...
Nisam znao da manja grupica radi buku kao cijela tribina...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 31.08.2004., 16:08   #105
Quote:
Zorro kaže:
Licemjeru, ja vrijeđam a ti razbijaš. Zašto bi Hajduk trebao biti prvi ?! Zašto ne može biti recimo peti ? Što ti crkotino ne igraš nogomet pa budeš bolji od njih ? U čemu si ti tako dobar u životu da možeš drugima soliti pamet i razbijati im imovinu. Koji qrac misliš da je ovo Eldorado da možeš raditi što te volja. Zbog tebe i tebi sličnih je ova zemlja u totalnom qrcu.
E svaka čast za ovaj upis
Vidim ja da na ovom topicu gubim vrime.Nemože se papcima poput presidenta i soprana neke stvari objasnit.
A što se tiče prosvjećenog pacifizma,Soprano da si ti bio di i ja, drukčije bi gledao na neke stvari i shvatio bi da je nogomet ipak samo najvažnija SPOREDNA stvar na svjetu.
A sad pozdrav ja odoh na neki pametniji topic.
Imperator is offline  
Old 31.08.2004., 17:01   #106
Quote:
Imperator kaže:
E svaka čast za ovaj upis
Vidim ja da na ovom topicu gubim vrime.Nemože se papcima poput presidenta i soprana neke stvari objasnit.
.
Jesam ja tebe vrijeđao?
__________________
Pravila o potpisima
Tony Soprano is offline  
Old 31.08.2004., 17:22   #107
Quote:
Tony Soprano kaže:
Jesam ja tebe vrijeđao?
U pravu si.Isprika zbog "papci".Ostalo stoji.
Imperator is offline  
Old 31.08.2004., 18:13   #108
Quote:
Imperator kaže:
E svaka čast za ovaj upis
Vidim ja da na ovom topicu gubim vrime.Nemože se papcima poput presidenta i soprana neke stvari objasnit.
A što se tiče prosvjećenog pacifizma,Soprano da si ti bio di i ja, drukčije bi gledao na neke stvari i shvatio bi da je nogomet ipak samo najvažnija SPOREDNA stvar na svjetu.
A sad pozdrav ja odoh na neki pametniji topic.
1. Opet vrijeđaš
2. Da si ti stari di smo MI, i ti bi gledao drugačije na neke stvari... zato sam ti i rekao da NERAZUMIJEŠ...
3. Pozdrav i tebi
MEP is offline  
Old 31.08.2004., 18:31   #109
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
1. Opet vrijeđaš
2. Da si ti stari di smo MI, i ti bi gledao drugačije na neke stvari... zato sam ti i rekao da NERAZUMIJEŠ...
3. Pozdrav i tebi
A gdje si to ti ?
Nimoy is offline  
Old 31.08.2004., 18:43   #110
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
A gdje si to ti ?
A napušava se ispred portuna
Zorro is offline  
Old 31.08.2004., 19:27   #111
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
A gdje si to ti ?
Piše ti u ''lokaciji''
MEP is offline  
Old 31.08.2004., 19:27   #112
Quote:
Zorro kaže:
A napušava se ispred portuna
Nepušim, ali volim popit
MEP is offline  
Old 31.08.2004., 19:41   #113
Quote:
robybaggio kaže:
Nisam znao da manja grupica radi buku kao cijela tribina...
Aj nema veze više, vidim ja da to nema smisla...

Ili nas dvojica jednostavno nismo bili na istoj tekmi...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 31.08.2004., 19:47   #114
Quote:
Sinnovac kaže:
Aj nema veze više, vidim ja da to nema smisla...

Ili nas dvojica jednostavno nismo bili na istoj tekmi...
Samo da te upozorim da je njemu ponekad ( ili često ) nemoguće nešto dokazati
MEP is offline  
Old 31.08.2004., 20:23   #115
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
1. Opet vrijeđaš
2. Da si ti stari di smo MI, i ti bi gledao drugačije na neke stvari... zato sam ti i rekao da NERAZUMIJEŠ...
3. Pozdrav i tebi
Moram se vratit da raščistimo nešto.Ti si di i ja a ja sam tu već 32 godine(Brda,Solin) i vidio sam ja takvih kao ti kako dolaze,prolaze i odlaze.Ne opametiš li se ubrzo prognoziram ti Bilice i raskrvaren šupak.
Imperator is offline  
Old 31.08.2004., 20:24   #116
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Samo da te upozorim da je njemu ponekad ( ili često ) nemoguće nešto dokazati
Ma skužil sam ja... Al ono... Ko da pričamo o dvoje različite stvari...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Old 31.08.2004., 20:34   #117
Quote:
Imperator kaže:
Moram se vratit da raščistimo nešto.Ti si di i ja a ja sam tu već 32 godine(Brda,Solin) i vidio sam ja takvih kao ti kako dolaze,prolaze i odlaze.Ne opametiš li se ubrzo prognoziram ti Bilice i raskrvaren šupak.
Ne stari, baš suprotni,... mi mlađi dolazimo i ostajemo i pokušavamo nešto napravit... A drugi nas ruše ( osobito novinari i hrt ) s frazama da smo ludi, da smo huligani,.... a da nema NAS na Poljudu bi bilo 50-ak gledatelja na ''malim'' utakmicama, a Torcida bi se raspala...

Ne namjeravam se opamečivat, jer sam već dovoljno pametan... a Bilice još nisam vidio a najvjerovatnije ni neću...
MEP is offline  
Old 31.08.2004., 21:28   #118
Quote:
Zorro kaže:
Takvi u SVAKOJ NORMALNOJ DRŽAVI u svijetu završe u zatvoru. Ali ja nisam za to da se hrpa beskorisnih parazita zatvori pa da češu jaja i u zatvoru. Na robiju !

Normalnih drzava ima mozda desetak u svijetu, a mi nazalost nismo "normalna drzava".
__________________
I tebi Baš što goriš plamenom / od ideala silnih vječitih,/ ta sjajna vatra crna bit će smrt,/ mrijeti ti ćeš Zlatko kada počneš sam / u ideale svoje sumnjati.
fragomir is offline  
Old 11.09.2004., 00:30   #119
Mi smo Bad Blue Boysi, čuvari zagrebačke časti
Katoličke Crkve i Hrvatske!



Miroslav is offline  
Old 15.11.2004., 12:49   #120
Quote:
Ante Balboa kaže:
Čuj Soprano, ja ću navijati za SVOJ Dinamo kada u njemu budu igrači koji će izgarati za taj klub kao onih 12 genijalaca šta igraju sličan sport, samo rukama i zove se - rukomet.

A ti i vojska kretena kao šta si ti, samo navijajte za momčad koja je sastavljena od manekena i generalnih pičaka od ljudi, koji su sa svojih 19-20 godina razmaženi za cijeli život i kojima je taj tvoj "atomski" Dinamo samo odskočna daska za neki klub iz Ukrajine ili Rusije, koji drži čvrsto 9. mjesto njihove tablice...

Uživaj i budi kreten do kraja...
Hej papane ti si navijao za koga. Dinamo je Dinamo ko god igrao za njega. Dinamo je institucija koja je bilo tu pono prije mamica i ovih papakai biti ce tu puno poslije njih. I ja navijam za svoj klub makar zavrsio u 3 zagrebackoj a ti sugo cim im je loise krenulo ti sers na njih. Pa serem ja na tebe i sve papke slicne tebi. Ti si obicno papancici koji nikada i nije bio navijac tako da to sto ti sers na Dinamo bas i ne znaci puno.
MezaZG is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.