Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2011., 02:44   #21
http://www.actros-pizzeria.com/bazeni.php
kongres is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 23:56   #22
Thumbs up Banja Luka...iz prve ruke

1. Gdje jesti...
Restoran Jezero je zatvoren, Ognjiste ima slab promet, cjene su im narasle a kvaliteta je u opadanju. Citadela...ha, ha ,ha...priznacu da imaju relativno dobar kolac od sira i tiramisu - nisu losi za navratiti kada si u setnji centrom. Caj im je preskup, kafa je skuplja a losija nego na drugim mjestima.

Ja preporucujem - restoran Obala - domaci specijaliteti, cjene su manje nego u drugim restoranima (karadjordjeva je 7.5 eur, gordon blu 8 eur sa prilozima, corba je 2 eur, domaca rakija je 1-2 eur) - malo ih je na prvu teze naci ako nisis sa nekim iz BL. Nalazi se kod muslimanskog groblja na izlazu iz Banja Luke prema Jajcu, poslije Kosmosa.

Restoran Master - meksicki restoran, u samom centru iza starog kina, iza nove zgrade Akademije umjetnosti. Malo su skuplji, ali im je hrana dobra, corba im je odlicna (3 eur), samo napomena, kod njih je corba zamjena za glavno jelo, stvarno je obilna. Salate su im oko 4.5 eur, specijaliteti sa mesom od 8 do 12 eur. Imaju dosta "meksickih specijaliteta" 6-8 eur u prosjeku.

Restoran Vila Vrbas - Mejdan, preko Kamenog mosta, preko puta Kastela. Usluga im je uzasna, izuzetno su neprofesionalni, ali porcije su im jako velike i meso im je veoma kvalitetno. Cjene pica su jako visoke, najvise u gradu, tako da ne narucujte nista bez da prvo pogledate cjenovnik. Preporucujem Mjesano meso 11 eura - plata je dovoljna da se odlicno najede 3 ljudi. Karadjordjeva i gordon blu su 7.5 eur, corba 2 eur, prilozi 1.75
NAPOMENA: prilog se placa, a to ne pise u cjenovniku, niti ce vas konobar upozoriti, porcije su jako velike-ne salim se - ovdje ne mozete doci sa curom i naruciti svako posebno jelo - svako jelo je kao za dvoje. Takodje ovdje dolazite na klasicna jela od mesa.
+ im je za kvalitet mesa, ljetna basta im je odlicna, porcije su velike
- neljubaznost, previsoke cjene pica, skriveni troskovi.


Restoran Mala stanica - moje omiljano mjesto - dosta ljudi je izbjegava jer misle da tu dolaze samo bogatasi i neke civije. Stvarno ugodno mjesto sa vrhunskom poslugom. Cjene pica su iste ili nize nego u gradu (tekila 1.5, rakija 1.5-2, pivo od 1 eur, Malvazija 3 eur, kafa 0.75, kapucino 1 eur, topla cokolada 1.5, caj je poskup, ali je rinfuzni i jako je dobar izbor 1.25-1.75 eur) po meni kafa im je najbolja u gradu, kapucino je vrhunski - samo da znate, imate Malu stanicu i u Merkatoru, ali tu im je druga vrsta kafem zato su i cjene manje. Hrana im je odlicna, od zalogajcica uz pice tipa pomfri sa umakom od gorgonzole (2.5 eur), pa nekoliko vrsta zalogajcica uz razne umake 2-2.5 eur. Odlicne salate tipa Cezar i jedna sa dinjom, rukolom i mesom...6.5 eur, lignje su im 9 eur, piletina sa kikirikijem 8 eur... Cjene nisu previsoke i odgovaraju dobijenom. NE PREPORUCUJEM narucivanje jela tipa Karadjordjeva, jer necete dobiti ocekivano, za tu vrstu jela radije idite u Vilu Vrbas i Obalu. Imaju odlican sufle od cokolade, Sve u svemu ugodna atmosfera i OK cjene, bez neugpdnih iskustava.

Za jela s nogu preporucujem pekare Manja, imate ih svuda, kod DFK imate jako dobre dvije burekdzinice. U centru imate i pomfri za poneti.

IZLASCI

SHAKERS - Odlicno mjesto, nalzi se kod kruznog toka, na par minuta pjeske iz grada. To je koktel bar, jako lijepo uredjen (ne racunajuci WC), odlicni konobari. Vecina koktela je 3 eur, oni malo jaci su 3.5 i 4 eur, postoji mogucnost narucivanja mega koktela za vise osoba. Kokteli su im odlicni, ne fusere. Prijatan lokal sa dobrom uslugom.

BOOM BOOM ROOM - Nalazi se u samom centru grada u Gospodskoj, ulaz je otprilike preko puta Benetona. Imaju dosta dobrog DJ-a, pusta se vecinom dance house muzika, bude dosta velika guzva. U prosjek lljudi od 20 - 30 godina. Ako izlazite cetvrtkom - ne preporucujem koktele - odvratni su.

DFK - imate ih na netu, imaju jako dobar klub i kafic za dnevnu varijantu (klub je za nocnu, Rundek je bio prije 10-tak dana). Na njihovoj stranici imate program koncerata za svaki mjesec uz napomene ako se placa ulaz.
http://dfkbl.com/

Kod Venecija mosta, u Boriku imate pivnicu Zlatni lav, odlicno mjesto, skoro renovirano.

Za dnevene varijante, ali i vecernje ako volite tamburase imate kafe HARIZMA u hotelu Palas u centru kod Boske.

Tu su jos i Citton club ,Underground, Del Capo http://www.balkanstar.ba/index.php?o...=369&Itemid=92

Na ovoj stranici imate slike iz svih klubova, svi osim ovih koje sam navela vecinom pustaju "domacu muziku".


Soping: Gospodska (Azel France, Beneton, Zekstra), Boska, Trznica

Preporucujem gradski bazen Incel, imate iz centra bus do bazena (0.70 centi je karta u jednom smjeru), sat i 20 minuta je 1.5 eur. Pjeske iz centra vam treba 10 minuta, idete samo ravno glavnom cestom kroz Borik, pa pored fakulteta i preko mosta.

Setnja do Banj brda, ako ste u kondiciji i imate vremena.

U BL imate 2 hostela, malo su izvan centra, ali busom ste u centru za par minuta. Cjena karte za gradski je 0.70 centi i kupujete je u busu, nemojte se svercati jer su kontrole ceste. Ako odsjedate u blizini centra ili ako ste u iole boljoj kondiciji, cjelu Banja Luku mozete preci pjeske, Ja dok setam psa stignem za 2 sata sa jednog kraja BL, na drugi kraj. Od autobuske vam ide nekoliko buseva za centar, 13, 1, 2 - ako trebate do Klinickog centra idite 1.

Otprilike to vam je to.

Ako ste zainteresovani za pozoriste apsolutno preporucujem predstavu MR> BEAN pozorista Jazavac (3 eur karta).
Vecinu informacija o trenutnim desavanjima mozete naci na ovoj stranici

http://www.balkanstar.ba/index.php?o...=369&Itemid=92


I DA...Banja Luka je internacionalni grad, dozivjela sam lupanje sajbe u Mostaru (2 puta po jednom u svakoj polovini), busenje guma u Tuzli, i to sam NASIM tablicama. U BL nisam cula, vidjela dozivjela da je neko napadnut jer nosi maramu, ili prica po hrvatski ili jer ima strane tablice. Evo sad za praznike cijeli grad je bio pun stranih tablica, i mnoge od njih su bile hrvatske.

Nece vas niko napasti, silovati, uvrijediti jer ste iz Hrvatske. Seljaka ima svuda, ali da se imate cega bojati, ne. Pa koliko Hrvatskih izvodjaca je gostovalo samo prosle godine, i nikome nista nije bilo. BL je naspram Zagreba selo, ali je cista, prijatna, dosadna sa OK ljudima.

PS: Izvinjavam se na gramatici i pravopisnim greskama, pisala sam u brzini. Ako neko treba jos informacije neka me slobodno kontaktra.


Sto se tice Actrosa - to je mnogo blize Gradisci nego Banja Luci, ako vam je usput, nije lose za naici, ali cjene pica su im poskupile (kola je 1.5), kao i cijene pice - srednja je sada 5 eur.
__________________
........aegri somnia.......

Zadnje uređivanje rastko : 06.01.2011. at 00:05.
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 16:08   #23
Da cujem di su najbolji cevapi u Banja Luci? Postoji li kod njih neki Željo?
ziginjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 16:22   #24
Aca desetka - na cosku Banskih dvora-do parkica. Imaju jako dobar kajmak, nisu preskupi i uvijek su ukusni, a i sam lokal je interesantan.

Kod Muje - iza knjizare Kultura preko puta Ferhadije.

Evo ovde mozete pogledati komentare...
http://forum.banjaluka.com/viewtopic...6157&start=220
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 16:26   #25
Quote:
rastko kaže: Pogledaj post
Aca desetka - na cosku Banskih dvora-do parkica. Imaju jako dobar kajmak, nisu preskupi i uvijek su ukusni, a i sam lokal je interesantan.

Kod Muje - iza knjizare Kultura preko puta Ferhadije.
Znaci morat cu kod muje ici probat cevape,dobro,dobro tako da znam...Hvala
ziginjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 14:06   #26
Quote:
ziginjo kaže: Pogledaj post
Da cujem di su najbolji cevapi u Banja Luci? Postoji li kod njih neki Željo?
Ja ih najcesce jedem u rostiljnici "Buljoni" u zanatskom centru...Nije neki ambijent, ali su zato cevapi odlicni, ukusni i uvijek svijezi !
Kiss80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 14:52   #27
Odlično,
dosta toga mi je sada jasnije i pomalo mogu početi spremati stvari za Banja Luku.

Još samo nešto,
ako mi netko može pomoči,
tražim na netu več mjesec dana i nemogu naći nijedan kickbox klub u BL.
Trebao bi mi neki kontakt broj,adresa,ime kluba,bilo što
__________________
Karakter nemam,moral ne posjedujem
Apsints is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 16:26   #28
U krugu strog Cajevca imas fitnes centar Atrium, oni imaju u svojoj ponudi kick box. Ali to je cisto rekreativno, ako te zanima nesto ozbiljnije potrazi informacije o Ninkovicu i njegovom klubu, ranije je bio u starim zgradama kod Trznice.
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 20:51   #29
Mi smo prošle godine bili u prolazu pa smo naletili kod Muje kao najbolji čevapi u Banja Luci..ka prvo porcije su premale imali su tri velicine mislin..bili smo stvarno razocarani ..nismo ocekivali da ce bit besplatno ali smo dobili premalo a cijena je bila viša nego bilo di u Hrvatskoj, a čevapi mi nisu bili nešto..malo smo još prošetali po glavnoj ulici i bili smo u opatiji di zive trapisti i proizvode cuveni trapist..to nije bilo lose iskustvo..ali baš smo bili nabrijani na te čevape i bilo mi je malo čudno da su ti najbolji u gradu..i Mujo mi više liči na restoran a ne na čevabđinicu očekiva san nešto malo i skučeno i ogroman red..malo subjektivno al eto..zbog nedostatka vremena nismo uspili doživit grad u potpunosti ali možda nekom drugom prilikom..
Čiribimbaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 10:32   #30
Klopa u BL

Kakav Mujo kakvi bakrači.

Roštiljnica Obleliks je mjesto za ćevape ali više za ostale specijalitete sa roštilja. Preporučam kombinaciju miješane punjene piletine i ostalih specijaliteta te pečenu papriku za salatu. Taksi u Balanjulci nije skup a ljudi znaju sve tako da je najbolje sjesti i reći jede mi se to i to ili tražim to i to i riješen problem.
Za neki fine dining restoran Harizma.
A konkretna preporuka je roštiljnica Aljoša i Saša i konkretno Ramstek. Nema dalje!!! Tu roštiljnicu sami ni ne pokušavajte naći

I nakon svega nađete Kraš u Banjaluci, odete na kat i naručite neki od njihovih čokoladnih koktela, kad se već ubijate kalorijama.

I da, neki spominju Actros pizzu??? Ne preporučam jer je pizza stvarno loša, ambijent je ipak odličan. Kad idete iz smjera Zagrebav(isto tu negdje oko Actrosa) sa lijeve strane vam ide pizzeria Venezia ima terasu obloženu sitnom ciglom, tu je pizza prava, iz krušne peći...nema greške, možda najbolja u tom dijelu države.
__________________
What we do in life echoes in eternity
EL GADAFY is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 22:24   #31
Cevapi definitivno Kod Muje (kod narodnog kazalista).

Mala stanica - odlicno mjesto. Imaje dvije, jedna je u Mercatoru, druga je kod zgrade vlade. Ova kod vlade je intimnija i ljeti mnogo ljepsa i ugodnija, zbog prelijepe baste. Nikako ne propustiti njihov cokoladni sufle.

U Gospodskoj, odmah kod Parkica, skrenite u mali prolaz i nadjite kafic Vienna. Tu se bas dobro druzi.

Pizzeta, npr u zanatskom centru, radi odlicne pite (kupuju se na red, "dva reda", "tri reda" itd.)
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 14:23   #32
Quote:
rastko kaže: Pogledaj post
1. Gdje jesti...
Restoran Jezero je zatvoren, Ognjiste ima slab promet, cjene su im narasle a kvaliteta je u opadanju. Citadela...ha, ha ,ha...priznacu da imaju relativno dobar kolac od sira i tiramisu - nisu losi za navratiti kada si u setnji centrom. Caj im je preskup, kafa je skuplja a losija nego na drugim mjestima.

Ja preporucujem - restoran Obala - domaci specijaliteti, cjene su manje nego u drugim restoranima (karadjordjeva je 7.5 eur, gordon blu 8 eur sa prilozima, corba je 2 eur, domaca rakija je 1-2 eur) - malo ih je na prvu teze naci ako nisis sa nekim iz BL. Nalazi se kod muslimanskog groblja na izlazu iz Banja Luke prema Jajcu, poslije Kosmosa.

Restoran Master - meksicki restoran, u samom centru iza starog kina, iza nove zgrade Akademije umjetnosti. Malo su skuplji, ali im je hrana dobra, corba im je odlicna (3 eur), samo napomena, kod njih je corba zamjena za glavno jelo, stvarno je obilna. Salate su im oko 4.5 eur, specijaliteti sa mesom od 8 do 12 eur. Imaju dosta "meksickih specijaliteta" 6-8 eur u prosjeku.

Restoran Vila Vrbas - Mejdan, preko Kamenog mosta, preko puta Kastela. Usluga im je uzasna, izuzetno su neprofesionalni, ali porcije su im jako velike i meso im je veoma kvalitetno. Cjene pica su jako visoke, najvise u gradu, tako da ne narucujte nista bez da prvo pogledate cjenovnik. Preporucujem Mjesano meso 11 eura - plata je dovoljna da se odlicno najede 3 ljudi. Karadjordjeva i gordon blu su 7.5 eur, corba 2 eur, prilozi 1.75
NAPOMENA: prilog se placa, a to ne pise u cjenovniku, niti ce vas konobar upozoriti, porcije su jako velike-ne salim se - ovdje ne mozete doci sa curom i naruciti svako posebno jelo - svako jelo je kao za dvoje. Takodje ovdje dolazite na klasicna jela od mesa.
+ im je za kvalitet mesa, ljetna basta im je odlicna, porcije su velike
- neljubaznost, previsoke cjene pica, skriveni troskovi.


Restoran Mala stanica - moje omiljano mjesto - dosta ljudi je izbjegava jer misle da tu dolaze samo bogatasi i neke civije. Stvarno ugodno mjesto sa vrhunskom poslugom. Cjene pica su iste ili nize nego u gradu (tekila 1.5, rakija 1.5-2, pivo od 1 eur, Malvazija 3 eur, kafa 0.75, kapucino 1 eur, topla cokolada 1.5, caj je poskup, ali je rinfuzni i jako je dobar izbor 1.25-1.75 eur) po meni kafa im je najbolja u gradu, kapucino je vrhunski - samo da znate, imate Malu stanicu i u Merkatoru, ali tu im je druga vrsta kafem zato su i cjene manje. Hrana im je odlicna, od zalogajcica uz pice tipa pomfri sa umakom od gorgonzole (2.5 eur), pa nekoliko vrsta zalogajcica uz razne umake 2-2.5 eur. Odlicne salate tipa Cezar i jedna sa dinjom, rukolom i mesom...6.5 eur, lignje su im 9 eur, piletina sa kikirikijem 8 eur... Cjene nisu previsoke i odgovaraju dobijenom. NE PREPORUCUJEM narucivanje jela tipa Karadjordjeva, jer necete dobiti ocekivano, za tu vrstu jela radije idite u Vilu Vrbas i Obalu. Imaju odlican sufle od cokolade, Sve u svemu ugodna atmosfera i OK cjene, bez neugpdnih iskustava.

Za jela s nogu preporucujem pekare Manja, imate ih svuda, kod DFK imate jako dobre dvije burekdzinice. U centru imate i pomfri za poneti.

IZLASCI

SHAKERS - Odlicno mjesto, nalzi se kod kruznog toka, na par minuta pjeske iz grada. To je koktel bar, jako lijepo uredjen (ne racunajuci WC), odlicni konobari. Vecina koktela je 3 eur, oni malo jaci su 3.5 i 4 eur, postoji mogucnost narucivanja mega koktela za vise osoba. Kokteli su im odlicni, ne fusere. Prijatan lokal sa dobrom uslugom.

BOOM BOOM ROOM - Nalazi se u samom centru grada u Gospodskoj, ulaz je otprilike preko puta Benetona. Imaju dosta dobrog DJ-a, pusta se vecinom dance house muzika, bude dosta velika guzva. U prosjek lljudi od 20 - 30 godina. Ako izlazite cetvrtkom - ne preporucujem koktele - odvratni su.

DFK - imate ih na netu, imaju jako dobar klub i kafic za dnevnu varijantu (klub je za nocnu, Rundek je bio prije 10-tak dana). Na njihovoj stranici imate program koncerata za svaki mjesec uz napomene ako se placa ulaz.
http://dfkbl.com/

Kod Venecija mosta, u Boriku imate pivnicu Zlatni lav, odlicno mjesto, skoro renovirano.

Za dnevene varijante, ali i vecernje ako volite tamburase imate kafe HARIZMA u hotelu Palas u centru kod Boske.

Tu su jos i Citton club ,Underground, Del Capo http://www.balkanstar.ba/index.php?o...=369&Itemid=92

Na ovoj stranici imate slike iz svih klubova, svi osim ovih koje sam navela vecinom pustaju "domacu muziku".


Soping: Gospodska (Azel France, Beneton, Zekstra), Boska, Trznica

Preporucujem gradski bazen Incel, imate iz centra bus do bazena (0.70 centi je karta u jednom smjeru), sat i 20 minuta je 1.5 eur. Pjeske iz centra vam treba 10 minuta, idete samo ravno glavnom cestom kroz Borik, pa pored fakulteta i preko mosta.

Setnja do Banj brda, ako ste u kondiciji i imate vremena.

U BL imate 2 hostela, malo su izvan centra, ali busom ste u centru za par minuta. Cjena karte za gradski je 0.70 centi i kupujete je u busu, nemojte se svercati jer su kontrole ceste. Ako odsjedate u blizini centra ili ako ste u iole boljoj kondiciji, cjelu Banja Luku mozete preci pjeske, Ja dok setam psa stignem za 2 sata sa jednog kraja BL, na drugi kraj. Od autobuske vam ide nekoliko buseva za centar, 13, 1, 2 - ako trebate do Klinickog centra idite 1.

Otprilike to vam je to.

Ako ste zainteresovani za pozoriste apsolutno preporucujem predstavu MR> BEAN pozorista Jazavac (3 eur karta).
Vecinu informacija o trenutnim desavanjima mozete naci na ovoj stranici

http://www.balkanstar.ba/index.php?o...=369&Itemid=92


I DA...Banja Luka je internacionalni grad, dozivjela sam lupanje sajbe u Mostaru (2 puta po jednom u svakoj polovini), busenje guma u Tuzli, i to sam NASIM tablicama. U BL nisam cula, vidjela dozivjela da je neko napadnut jer nosi maramu, ili prica po hrvatski ili jer ima strane tablice. Evo sad za praznike cijeli grad je bio pun stranih tablica, i mnoge od njih su bile hrvatske.

Nece vas niko napasti, silovati, uvrijediti jer ste iz Hrvatske. Seljaka ima svuda, ali da se imate cega bojati, ne. Pa koliko Hrvatskih izvodjaca je gostovalo samo prosle godine, i nikome nista nije bilo. BL je naspram Zagreba selo, ali je cista, prijatna, dosadna sa OK ljudima.

PS: Izvinjavam se na gramatici i pravopisnim greskama, pisala sam u brzini. Ako neko treba jos informacije neka me slobodno kontaktra.


Sto se tice Actrosa - to je mnogo blize Gradisci nego Banja Luci, ako vam je usput, nije lose za naici, ali cjene pica su im poskupile (kola je 1.5), kao i cijene pice - srednja je sada 5 eur.
Ne bih se slozio da je Banja Luka naspram Zagreba selo,da je manji grad jeste ali je koncepcijski mnogo evropskiji od mnogih evropskih gradova iste velicine.Istina je da Banja Luci fali jos mnogo sadrzaja u ponudi,ali s kupovnom moci ovdasnjeg stanovnistva razumljivo je postojece stanje.Sto se tice straha da ce vam neko razbiti auto vjerujte da vise opravdanog straha postoji kod naroda iz Republike Srpske kad idu u Hrvatsku na more.Banja Luka je grad za lagan,opusten zivot bez vecih psihickih i fizickih naprezanja uz naravno solidna primanja
SaintG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 14:24   #33
Quote:
SaintG kaže: Pogledaj post
Ne bih se slozio da je Banja Luka naspram Zagreba selo,da je manji grad jeste ali je koncepcijski mnogo evropskiji od mnogih evropskih gradova iste velicine.Istina je da Banja Luci fali jos mnogo sadrzaja u ponudi,ali s kupovnom moci ovdasnjeg stanovnistva razumljivo je postojece stanje.Sto se tice straha da ce vam neko razbiti auto vjerujte da vise opravdanog straha postoji kod naroda iz Republike Srpske kad idu u Hrvatsku na more.Banja Luka je grad za lagan,opusten zivot bez vecih psihickih i fizickih naprezanja uz naravno solidna primanja
Ne bih se ni ja slozila da je BL selo, ali brate mili daleko je i od evropskog grada Fali njoj mnogo toga...

Cudi me da niko nije spomenuo pjesacenje do Sibova. Meni je ta tura za hodanje puno interesantnija nego Sehitluci, a tamo se nalazi i neko manje etno selo.
Jos bih spomenula i Krupu na Vrbasu, udaljenu nekih 20tak km od BL. Priroda je prelijepa. Vrijeme se zaista moze kvalitetno potrositi hodajuci stazom duz rijeke Krupe (citav tok rijeke se predje za nekih 2-3sata), a mogu se jos vidjeti i slapovi i vodenice na Krupi, manastir iz 13.vijeka, kanjon Vrbasa...
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 14:26   #34
Nemojte vise raspravljati sto je selo a sto je grad i slicne usporedbe.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 23:05   #35
da se vratimo na temu i da podsjetim da ako ste u banja luci obavezno odete posjetiti trapiste, obići trapističku opatiju "Marija Zvijezda" i čuti dosta znamenitosti od trapista te posjetiti mljekaru i kupiti orginalni sir trapist i popiti čašu vina,kad to obiđite idite kod muje na ćevape
__________________
Kako ne bi okolo gledali niz ulice su nam poredali velike slike u boji na kojima točno stoji kako izgleda sreća kad se uveća..
kyb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 19:39   #36
ako netko u Banja Luci zatreba kakve auto elektricarske dijelove, otvorila se nova trgovina, vrlo povoljne cijene - zove se auto eleks, na tranzitu (krajiških brigada 22), imaju stvarno obilje dijelova od zmigavca do lokomotive.
bananana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 05:52   #37
Question Kako da Banja Luke?

Pozdrav svima,nije da idem turisticki nego nisam znao gdje da otvorim temu,evo hitno ovih dana moram u BL a neznam kako najlakse da to izvedem posto se trenutno nalazim u okolici Karlovca.

Vlakom iz Ka do Zg pa iz Zg dalje za BL busom,ili da se spustim u Bihać s necim pa odande il vlak,sta da radim molim vas za savjete,zelim naravno vidjeti koja mi je najjeftinija varijanta.
Boedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 10:28   #38
Quote:
Boedo kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,nije da idem turisticki nego nisam znao gdje da otvorim temu,evo hitno ovih dana moram u BL a neznam kako najlakse da to izvedem posto se trenutno nalazim u okolici Karlovca.

Vlakom iz Ka do Zg pa iz Zg dalje za BL busom,ili da se spustim u Bihać s necim pa odande il vlak,sta da radim molim vas za savjete,zelim naravno vidjeti koja mi je najjeftinija varijanta.
najlakše ti je vozom, a i najjeftinije !!!

ZAGREB - PLOČE 13:13 - vrijeme dolaska
ZAGREB - SARAJEVO 01.45 - vrijeme dolaska
chica 053 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 12:14   #39
Koliko znam vlak 160 kn, bus skoro svaki sat 125 kn iz Zagreba. Povratno.
kiimao is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 15:54   #40
Sta ce mi ploce i sarajevo?

Kiimao znaci bus iz zg za banja luku 125kn povratna karta? Kako je moguce da je bus jeftiniji od vlaka ?
Boedo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.