Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2012., 23:22   #2521
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
Vuković je više sijed nego "u boji", malo je bucmast, a nizak.. relativno. Meni je on isto simpa. Bio mi je na pregledima u TA i kasnije na odjelu prije poroda..
Ovog drugog ne znam kako izgleda ..
A točno tako je i ovaj izgleda sad samo treba neka od cura koja je vidila i Hrboku pa da usporedim

Baš mi je žao šta ga nisam pitala ime stvarno je bio ljubazan sve mi je objašnjava kad me je pregledava, stavlja gel, kad bi ga god muž zvao doša bi bez problema sve ostale dr. znam osim njega njemu jedino nije pisalo ime.


Zar taj Vuković nije stariji doktor? Ono 60+
__________________
.....volim......
mare09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 23:39   #2522
ja bi mu dala 50+.. Jel onak hoda malo "šarmerski"?
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 00:05   #2523
dr. Hrboka nije bucmast, prije je oko 55god. ja bi rekla, i smeđ je. jako ugodan i ljubazan.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 00:19   #2524
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
dr. Hrboka nije bucmast, prije je oko 55god. ja bi rekla, i smeđ je. jako ugodan i ljubazan.
Ja se ne slažem, sjećam ga se crnog, bucmastog (ili rumenijih obraza), ali, vidjela sam ga nakon što sam se budila iz nesvesti ...jedino u čemu se slažemo-naljubazniji doktor u toj bolnici, jako, jako ljubazan i drag
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 00:32   #2525
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Ja se ne slažem, sjećam ga se crnog, bucmastog (ili rumenijih obraza), ali, vidjela sam ga nakon što sam se budila iz nesvesti ...jedino u čemu se slažemo-naljubazniji doktor u toj bolnici, jako, jako ljubazan i drag
Isto tako i ja msilim,taj čovjek je oličenje ljudskosti u rodilištu.

Ja sam ga zapamtila po izrazito dlakavim rukama
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 00:32   #2526
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Ja se ne slažem, sjećam ga se crnog, bucmastog (ili rumenijih obraza), ali, vidjela sam ga nakon što sam se budila iz nesvesti ...jedino u čemu se slažemo-naljubazniji doktor u toj bolnici, jako, jako ljubazan i drag

meni je on, ono, normalne građe
e, sad, smeđ ili crn, i ja ga zadnji put vidjela pred 4. godine i ne bi žalila da mi on opet bude
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 01:09   #2527
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Isto tako i ja msilim,taj čovjek je oličenje ljudskosti u rodilištu.

Ja sam ga zapamtila po izrazito dlakavim rukama:rofl:
je, je u biti-čovik je baš crn-rudlav , čini mi se...a simpa, simpa
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 21:35   #2528
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Isto tako i ja msilim,taj čovjek je oličenje ljudskosti u rodilištu.

Ja sam ga zapamtila po izrazito dlakavim rukama

Ajme šta sam se nasmijala, je bio je dlakav to sam i ja zapamtila znači definitivno mi je bio onda Hrboka još smo sve složne oko njegove ljubaznosti stvarno je čovik kamo sriće da mi opet bude kad se nađem tamo.
__________________
.....volim......
mare09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 07:41   #2529
Quote:
mare09 kaže: Pogledaj post
A točno tako je i ovaj izgleda sad samo treba neka od cura koja je vidila i Hrboku pa da usporedim

Baš mi je žao šta ga nisam pitala ime stvarno je bio ljubazan sve mi je objašnjava kad me je pregledava, stavlja gel, kad bi ga god muž zvao doša bi bez problema sve ostale dr. znam osim njega njemu jedino nije pisalo ime.


Zar taj Vuković nije stariji doktor? Ono 60+
to je vjerojatno bio Hrboka
Kad sam ja prvog radjala, on mi je bio na porodu, nije mu pisalo ime na mantilu,pa sam ga usred izgona pitala
Mozda ti se cinio bucmastiji, jer ima malo obraza
I Hrboka je bas crn/smedj, nosi naocale...sad mi je cesto bio na pregledu dok sam lezala na odjelu i u viziti s drugim
I nizak je, bar najnizi od onih sto su mi setali u vizitama

A Vukovic je veci od njega, deblji i sijed skroz..ono a la Sanader

S oba sam se dosta sretala ovaj put...
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 13:12   #2530
Daj recite koji je ono dr. koji ke visi stsriji i celav?bas mi o nije nesto simpatican...
Hely is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 21:37   #2531
Quote:
bubasta kaže: Pogledaj post
to je vjerojatno bio Hrboka
Kad sam ja prvog radjala, on mi je bio na porodu, nije mu pisalo ime na mantilu,pa sam ga usred izgona pitala
Mozda ti se cinio bucmastiji, jer ima malo obraza
I Hrboka je bas crn/smedj, nosi naocale...sad mi je cesto bio na pregledu dok sam lezala na odjelu i u viziti s drugim
I nizak je, bar najnizi od onih sto su mi setali u vizitama

A Vukovic je veci od njega, deblji i sijed skroz..ono a la Sanader

S oba sam se dosta sretala ovaj put...
Ma je to je on baš si ga točno opisala baš mi je takav ostao u sjećanju.

Quote:
Hely kaže: Pogledaj post
Daj recite koji je ono dr. koji ke visi stsriji i celav?bas mi o nije nesto simpatican...
Ja mislim po tvom opisu da bi to mogao bit Budimir on je onako baš visok i obrijane glave , meni je dolazio u vizite pa sam ga dobro skenirala.
__________________
.....volim......
mare09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 10:39   #2532
Rodila sam prije 6 dana u st. rodilistu. Par dana sam lezala na patologiji. Sve pohvale osoblju i na patologiji, u radaoni i na babinjacama.
Porodio me doktor Budimir, doktor Hrboka je bio u viziti, za sve samo rici hvale, takoder pohvale i doktorici Stanic.
Muza su mi pustili cim sam usla u box i pustili ga da bude s nama sve dok mene i bebu nisu odveli u sobu.
Porod je bio kao na filmu, nisam se ni okrenula, vec sam rodila! zelim svima porod kao moj
__________________
A&N
Clicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 01:20   #2533
Quote:
mare09 kaže: Pogledaj post
Ajme šta sam se nasmijala, je bio je dlakav to sam i ja zapamtila znači definitivno mi je bio onda Hrboka još smo sve složne oko njegove ljubaznosti stvarno je čovik kamo sriće da mi opet bude kad se nađem tamo.
Dr Hrboka je super, drag , ljubazan al možda je bio i Dr Meštrović koji je izrazito dlakavih ruku i isto vrlo drag i ljubazan, mene ohrabrio kad sam se ajviše bojala ( na amniocintezi)
poma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 20:15   #2534
Pozdrav trudnice i mlade mame, ne znam gdje bih drugje stavila pitanje pa...
Kada budu tečajevi (po datumu) i u koliko sati, mora li muž bit na predavanjima (vidjela sam da je nekom bilo u 13h ). Nadam se da mi nije kanso jer su me isprepadali poznanici da sam se davno trebala zapisat (a niš drugi nisu znali reč). Sad sam 26 tt i svejedno mi je kad ću ić, samo da stignem
__________________
Sunce naše
Agape is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 02:48   #2535
Ne znam točno po datumu jer se još nisam interesirala tamo, ali manje-više budu oko 13h (meni osobno ne paše, kao ni njemu jer ne može izlazit s posla). Ali sad je to došlo tako da ti samo platiš, dobiješ potvrdu i ne trebaš dalje ništa (barem meni pričaju ovi što nisu bili nazočni i ovi što idu), nema tu nekog posebnog naručivanja koliko sam shvatila ili da će ti odbit lovu. (nek me ispravi netko ako je drugačije) A predavanja ko predavanja - da se ništa novo ne nauči, samo bajke o epiduralnoj, sve nešto uljepšano.

Ja sam 23 + 4 i neću se još žurit s tim, a za predavanja ću svratiti do kluba trudnica/beba eva, ovisno kako mi bude pasalo. Njima su termini u normalnim satima, predavanja actually budu od koristi i obično bude vikendom.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 11:27   #2536
Drage buduce mame,
evo Vam pisem svoje iskustvo u rodilistu na lito.
Cuvala sam trudnocu na Patologiji 2 i moran pohvaliti cijelo osoblje, sestre su bile super hrana je bila o.k., jedino mi se nije svidila higijena. Jedino jedna gospoda sta je cistila na cijelom katu (gda. Marija-odlicna zena) ove ostale su samo kupile smece, i sluzile hranu, katastrofa (zasto zene primaju placu). I sto je uvijek falilo toaletnog papira. Tako da morate to uvik imati sa sobom, bile na Patologiji ili na Babinjacama.
Kad su mi krenili trudovi sve se odvilo relativno brzo (iako sam prvorotkinja), smistili me u predradaonu na CTG, pa na ciscenje (katastrofa iskustvo), tusiranje i tada sam po hodniku odala vamo tamo dok mi se nisu trudovi pojacali (to mi je bilo uzasno, ko da si sam na svitu) i napokon me sestra odvela u box, dobila Apaurin i tad su se pojacali trudovi i sve je krenilo. Ekipa se skupila i u par trudova rodila malog andela. Jedino me muka uvatila za sivanje, ali brzo je dr. dosao i profesionalno odradio posao, cak mi je reka da ce mi i muz biti zadovoljan. Toga sam se vise bojala nego poroda ali sricom i to dobro zavrsilo. Odvelo me na 4. kat di su rodilje sa carskog (bilo mi cudno), rekla mi je sestra da nije bilo mista u Babinjacama. Na kraju ispalo super, sestre odlicne, minjali dicu svako par sati, bilo spavacica na bacanje i posteljine (dok na Patologiji i Babinjacama nije bilo ni posteljine ni spavacica). Kao da si u drugom rodilistu kaze mi prija. Tako da je sve super ispalo. Doktori su bili super (Vukovic, Hrboka i jedan visoko mladi) nisu me doktorice odusevile. Sve u svemu jako zadovoljna, ali mislim da svaka zena ima svoje iskustvo i svakoj je drugacije.

sitila sam se doktora visokog, mladog, kratko osisan Ante Mrsic, extra doktor

Zadnje uređivanje tisi : 28.01.2013. at 00:02. Reason: spajanje dva posta u nizu
Zab is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 22:40   #2537
Zab i ja sam lezala na patologiji2. Potpisujem te sve. Sestre su predivne. Dr. Hrboka mi se pokazao odlican. I covik i doktor. Dr. Mrsic me ostavio u bolnici, takoder famozan.
Osobno, na nikoga u St. Rodilistu nemam nikakvu primjedbu. Nakon poroda sam bila na babinjacama 2, svi predivni.
I porod i dani u bolnici su mi ostali u lipom sjecanju. Stvarno se na nikoga ne mogu potuzit ili reci nesto ruzno!
__________________
A&N
Clicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 14:21   #2538
Quote:
annusha kaže: Pogledaj post
mislim da ću drugu trudnoću vodit privatno upravo iz tog razloga da budem kod nekog doktora koji radi u bolnici.
to je žalosno ali istinito.
jedna prija mi je imala vezu i svi su skakali oko nje, šivana je bila tako da je čak i njena ginekologica pitala ko je to tako lijepo sašio
Ja sam vodila trudnoću kod privatnog doktora samo iz tog razloga i nije mi žao. Kad sam došla (to je bilo prije 8 god ) prvo su bili bezobrazni, a čim je jedan doktor otvoria trudničku knjižicu i vidia ime doktora odmah je drastično promjenio ponašanje.
Nažalost, kod nas je takva situacija. Nadam se da je danas malo bolje.
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 08:28   #2539
Thumbs up

Evo i od men pohvale osoblju na patologiji 2, sestre, doktori, stvarno nemam zamjerku na nikoga. Puno ugodnije iskustvo nego sta sam imala prije skoro 3 godine na babinjacama... Ipak se nadam da se ovde necu dugo zadrzavat, ali sve cimerice koje su mi odavde otišle na porod su rodila jako brzo
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 13:11   #2540
Imam jednu science fiction ideju - ima li nade da će jednog dana i u Splitu dobit/profunkcionirat porod u vodi (mislim da bazen imaju) i na stolčiću ili je to zaista samo reklame radi, a nema ni volje ni ljudi ni novaca da se to zaista i ostvari. Novo je reodilište već dovoljno u pogonu da su mogli nešto poduzet...
__________________
Sunce naše
Agape is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.