Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2011., 22:26   #2961
Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
Da, na Novoj je bio prijevod - Savaš zna da ima sina, a na drugim tv-ima nisam gledala.
A šta je točno Yase rekla bojim se da nisam dovoljno dobar poznavatelj jezika, pa niš' od saznanja.
Super si to uočila, i inače su ti super komentari i sličice
Ma da nije rekla da je Savašev sin ,ne bi imala logike pretnja sa Šah bakom je da !¨?
bosco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:26   #2962
Hvala vam na vašim subjektivnim komentarima.
Nakon jučerašnjih pitanja i 0 odgovora, bojala sam se da opet ne dobijem 0 odgovora na svoja pitanja.
Znači Mehmet iz ljubomore (očaja) na sve načine želi povrijediti Yasu, samo kako bi sačuvao svoj vlastiti ego (on misli da je za to glavni krivac Yasa).
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:28   #2963
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Ma vraga on voli Jasemin, povrijeđena mu je taština i zato pi.di.
Ljubav i ucjena...to je nespojivo. Ne možeš ucjenjivati onoga koga voliš.
Slazem se sa tobom, njemu je krivo najvise sto ona nije htjela spavat sa njim prije braka, a desilo se to sa Savasom, kakav crni Mehmet daleko od toga da on voli Yass
YaseminSavas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:29   #2964
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Hvala vam na vašim subjektivnim komentarima.
Nakon jučerašnjih pitanja i 0 odgovora, bojala sam se da opet ne dobijem 0 odgovora na svoja pitanja.
Znači Mehmet iz ljubomore (očaja) na sve načine želi povrijediti Yasu, samo kako bi sačuvao svoj vlastiti ego (on misli da je za to glavni krivac Yasa).
Ma moš mislit nije samo ona kriva nego i on koji se kurvao okolo na veliko i široko
bosco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:31   #2965
NIje mi jasna baš ni Nazan, ako toliko žali za pokojnim mužem, što odmah trči Bori, Mislim da je malo pretjerala sa cmoljanjem i odmah drugome u zagrljaj ili pak glumi da je Šah baka pusti van bez posljedica
bosco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:36   #2966
Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
Ma moš mislit nije samo ona kriva nego i on koji se kurvao okolo na veliko i široko
Toliko se poželio nečega... da više nije mogao čekati svoju ženidbu s Yasom.
Mora i Mehmet svoju požudu negdje ugasiti, a nije on kriv što je Yasa došla u krivo vrijeme i na krivo mjesto u nezgodnom trenutku.

Vidit ćemo kako će se Yasa iščupati iz Mehmetovih okova
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:36   #2967
Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
NIje mi jasna baš ni Nazan, ako toliko žali za pokojnim mužem, što odmah trči Bori, Mislim da je malo pretjerala sa cmoljanjem i odmah drugome u zagrljaj ili pak glumi da je Šah baka pusti van bez posljedica

Ma, tu si u pravu. Ona malo ucviljena udovica, malo zaljubljena tinejđerica koja se iskrada noću na sastanak (ups, pardon - danju).
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:38   #2968
Quote:
YaseminSavas kaže: Pogledaj post
Znam to sam primjetila, i mnogo mi je zao sto neki imaju takvo misljenje, ali znam da je to nemoguce da se svi sloze, nesto nebi bilo uredu onda kad nebi bilo razlicitih misljenja.
draga @YaseminSavas
forum je lijepo mjesto gdje iznosimo mišljenje iz svoje perspektive gledanosti serije, ne umanjujući vrijednost tuđeg mišljenja…samo trebaju postojati minimalni kriteriji uljudnosti kako bi zadovoljili te uvjete komunikacije .. ..
samo se ti opusti i uživaj...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:38   #2969
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Neko je prije pitao zašto Jasemin ne kaže Savašu za Mehmeta?
U onim trenucima kad joj je Savaš priznao da je oženjen, ona je bila u tako jadnom stanju da se Mehmeta nije ni sjetila. Jedva se sjetila da ima dijete pored sebe.
Mehmeta se sjeti tek kad joj ovaj šalje poruke, vidjela si da mu je rekla da Savaš zna da je Omer njegov sin, ali Mehmet joj uputi onu prijeteću poruku:- Da li Šahnur i obitelj znaju za to dijete?I sama znaš da se ona boji Šahnurice, zato trpi Mehmetove ucjene. Ne čini to zbog sebe nego od straha za Omera.
Miss, pa zar joj nije bio dovoljan sami Meho kao podsjetnik na sebe samog, pa pojavio se pred njima glavom i bradom, ne samo porukom, pa ako joj to nije bilo dovoljno da se prisjeti što je isti kadar sve učiniti..
Ako se ona uistinu boji za svoga sina, u što apsolutno vjerujem, jel svaka majka misli prvo na svoje dijete, al ne bi li onda bilo pametno reči svome voljenom, koji bi eventualno mogao utjecati na Mehu (budući da ona ne uspjeva- osim ako mu se poda) ili bi mogao utjecati na svoju majku koje se ona toliko boji, jel ipak je on Aga..
Sigurna sam da joj je ovo bila prava prilika da skine taj teret s leđa.. i vjerujem (nisam spojelruša) da će nastati sranja oko toga i da sam ja Sav, gadno bi ju nafitiljila- upravo zbog silnih epizoda iskrenosti ona i dalje mulja i muti..
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:43   #2970
a modni izričaj?!

__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 13.10.2011. at 23:04.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:43   #2971
Savaš ; molim te da promjeniš vozilo , bar boju mrzim bijele aute
uslišaj molbe jedne očajne sljedbenice i ako nosi crno odjelo molim te i crnu košulju Molim te !!!
bosco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:44   #2972
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
a modni izričaj?!
A ja baš pišem post grozna si, samo stavljaš sol na ranu
bosco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:48   #2973
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
a modni izričaj?!


A dobar je, doooobar
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:00   #2974
Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
Ma moš mislit nije samo ona kriva nego i on koji se kurvao okolo na veliko i široko
Tako je Bosco! Netko tko voli, ne bi voljenu ženu prevario tjedan dana prije vjenčanja sa njenom najboljom prijateljicom.
I još je Jasemin toga bezobraznika financirala, jer je bio nezaposlen.
Ovome ego proradio, idiot uvrijeđen jer ga je Jasemin odje..la, prije nego mu se ponudila na pladnju.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:13   #2975
Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
Miss, pa zar joj nije bio dovoljan sami Meho kao podsjetnik na sebe samog, pa pojavio se pred njima glavom i bradom, ne samo porukom, pa ako joj to nije bilo dovoljno da se prisjeti što je isti kadar sve učiniti..
Ako se ona uistinu boji za svoga sina, u što apsolutno vjerujem, jel svaka majka misli prvo na svoje dijete, al ne bi li onda bilo pametno reči svome voljenom, koji bi eventualno mogao utjecati na Mehu (budući da ona ne uspjeva- osim ako mu se poda) ili bi mogao utjecati na svoju majku koje se ona toliko boji, jel ipak je on Aga..
Sigurna sam da joj je ovo bila prava prilika da skine taj teret s leđa.. i vjerujem (nisam spojelruša) da će nastati sranja oko toga i da sam ja Sav, gadno bi ju nafitiljila- upravo zbog silnih epizoda iskrenosti ona i dalje mulja i muti..

Meni je ovo sa Mehmetom totalno nepotrebno, scenaristi su taj lik davno trebali izbaciti, ne daje seriji nikakvu dimenziju-ma definitivno su fulali što se toga lika tiče.
Moje mišljenje se ovdje poklapa sa tvojim, Jasemin je Savašu trebala reći o Mehmetu i ucjenama.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:15   #2976
Curke, odmah da vas upozorim da ne bi bilo po prstima od Jaya, zabranjeno je quotati slike, izbrisite ono IMG ispred i iza linka..


Quote:
kader kaže: Pogledaj post
oko čega bi se onda događali zapleti, kad bi svi bili iskreni i bez tajni ne bi trebala serija.
bora je neka nova vrsta bakterije, beskičmenjaka, amebe, čega, neki novi oblik života, neka nova razina ljigavosti. svašta sam vidjela u životu,svašta doživjela na vlastitoj koži al ovaj brate uvijek nanova iznenadi.
Da nema tih zapleta i nelogicnih reakcija ne bi bilo ni vecine serija, ukljucujuci i turske koje su ipak 'inteligentnije', sto se tice zapleta, napravljene od nekih drugih. U suprotnom slucaju bismo gledali mini seriju..iako i njih jako volim, posebno BBC eve
Stvarno je potrebna nova klasifikacija jer njegova ljigavost prelazi sve poznate okvire

Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
..da je Savaš to trebalo dugačije da izgovori, mada nisam sigurna da bi njena reakcija bila drugačija( jel smem rl??? moja ne bi, one šolje bi mu završile na glavi i još po koji teži detalj iz sobe). Čovek koji te zaprosio, upoznao sa familijom, mamom, je oženjen...
Godine starosti ne donose obavezno i iskustvo, njeno naročito nije lepo, ni lično, ni ono iz okruženja...nesigurna je, a ne kvarna, i meni je normalno da ima odbrambeni gard.
I opet je ona ta koja je u nezavidnoj situaciji, sigurno goroj nego on...biti nekome metresa mora da je super osećaj, pogotovo medju naprednim turcima
Ocito moram paziti da se ne zamjerim i tebi, a ne samo Emi Mogu joj natovariti na ledja puno toga, ali ne mogu da je 'kvarna' ili da ciljano ide nekome nanijeti zlo ili manipulirati osjecajima i postupcima.
Da, turci su predvodnici za oslobodjenje zena iz okova patrijahalnosti, uz bok hrvatima i ostalim balkancima Uostalom, vidjeti cemo u dogledno vrijeme kakav je taj status..

Quote:
MalMati kaže: Pogledaj post
Za Yas se kaže da nije potpora Savašu.U čemu da mu sada bude potpora,u stvarima o kojima još ništa ne zna? Kakva potpora da mu bude zato što je plemenskim zakonom oženjen? Da sjedi s njim i kuka ili da ga vodi kod odvjetnika da traži rastavu? A rastavit se još ne može.
A bilo bi je jako lipo viditi da ode zaprijetiti Ahmetu,možda bi je i poslušao .Ako je fatalna Savašu,tko zna,?
Ona laže za Mehmeta.A da li je on njoj rekao tko je pucao po kući i tko je to naredio?Da li joj je rekao da ga je bijeli prah otškolovao i da se istim “hrani” pleme?Šta je to što je njoj Savaš priznao osim da je oženjen,jer je već bilo vrijeme za to. Moguće da je za njega lakše reći “zaobilazi istinu”, a ne da laže!?
Šta je trebala uraditi kada nije došao na prvi,drugi, itd. itd. dogovor? Možda “bravo dušo,samo ti obavljaj što imaš,ja ću te čekati,zar nisam samo žena kojoj je to u opisu posla,pa kada stigneš”. Zar tako postupaju zaljubljene ,prave žene? Ja to onda nisam bila nikada.
Ja očigledno nisam razumila da je htjela “uvaliti” dijete Bori.Ja sam shvatila da ona misli reći Bori da je trudna računajući na njegovu “veliku ljubav” i da će on to prihvatiti.Uvjerite me u suprotno.
Što se tiče AB o tome ne bih raspravljala.Svaka žena ima pravo na svoju intimu i odluku.Njena je bila takva i ja je prihvaćam.Nisam previše ni pametna ni mudra da u takvim trenutcima nekome dajem savjete,ni ocjene postupka.
Nemam sto nadodati, ali niti oduzeti.. Ali boldano Platila bih da mi je to vidjeti

Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
Zbog tog promo spota sam i napisala što sam napisala, pa nisam mislila da je spojler, ne ulazim u detalje. Možda tijekom serije i izraste u pozitivca, ili negativca, ili ko zna što
Mislim da @seeni nije mislila na tebe, nego na @Gill

Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Znam da je on ubojica Nazanina muža, a onaj insert mi daje za pravo za tvrdnju da je bio prisiljen ubiti, odnosno da iza svega stoji njegov otac. Mene je impresionirala hrabrost jednog ubojice da dođe u dom žrtvine obitelji Baldar i povrh svega ono pružanje ruke pomirenja Savašu.
Slazem se, po onom insertu, sjecanju se cini da je Yavuz bio prisiljen povuci okidac. Ne bih se slozila da se radilo o hrabrosti, on je dosao ispipati teren i eventualno izazvati njihovu reakciju. Njegov pogled prema Savasu je bio izazivacki, a ne pomirbeni, barem sam ga ja tako shvatila.

Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
..čak je i Leyla imala danas pametnu- htjela otići drugoj kući i njoj samo stajati na usluzi, ali ne, ona želi full time dadilju, ni minute sama sa svojim sinom i "budućim" kojem se BTW smrkunlo kad ju je ugledao..
Meni je njena prvotna reakcija na Leylin prijedlog normalna. Kcer joj ima kucu na cetiri kata, a ona da ide u neku malu kucicu Ja prva bih se uvrijedila kao kcer da moja mama tako nesto napravi, a uvrijedila bih se kao mama da moja kcer kaze hajde ti mama tamo sama zivi, a dodji kod mene kao pomocnica na puno radno vrijeme..

Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
NIje mi jasna baš ni Nazan, ako toliko žali za pokojnim mužem, što odmah trči Bori. Mislim da je malo pretjerala sa cmoljanjem i odmah drugome u zagrljaj ili pak glumi da je Šah baka pusti van bez posljedica
Mislim da je Yavuzov povratak u njoj izazvao budjenje starih emocija..povrijedjenosti i sve one boli koja je bila duboko zakopana. Njena reakcija je meni potpuno razumljiva, jos se i dobro drzala ispred kuce, ja bih mu skocila 'na glavu'. To sto voli Boru ne znaci da je zaboravila muza. Mislim da ce iskoristiti ovu situaciju i Sahnuricinu 'popustljivost' da se opet vidi sa Ljigom..
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:15   #2977
Taman sam se ohladila od Čiček, kad ona opet koči uzbrdo! Ja prozvizdim kad ona krene slagati one face tipa popustio mi kolagen totalno, faca mi se otapa na očigled a sila teže čini svoje! Savaš ju voza i pita kako je u školi, ima li problema? A ona opet smjesti onu kinjavu facu i prolaprda: nne, nnemmma. Katkad imam osjećaj da je namjerno sasrana e ne bi li izazvala reakciju i pitanja druge strane. A taman je krenula u dobrom smjeru.
Nazan izgleda nafiksano i inače, ali sada je totalis. Miluje usnulog sina po glavici i tone u more crnih misli. Odmakne se, a mali prema kojem se ponašaju kao da je gluh, ćorav i blesav brizne u plač. To mi je bilo užasno dirljivo, nema gorega nego kad dijete potiho samo plače. Onda znaš da ga nešto gadno tišti.
Morončina redovno uzima Viagru, pa ne propušta priliku da hebe u zdrav mozak sve po spisku. Danas se npr Čiček i Savaš nisu pojavili u sekundi kad to njemu paše, pa klimajući onom bundevom kaže da nisu ni trebali dolaziti. Čiček se pokušava rukovanjem oprostiti od Savaša, a on ju, na njeno totalno iznenađenje i na svršavanje drage joj bakterije od majke, poljubi u obraz. Prema njihovim se običajima to vjerojatno smatra oblikom erotike. Dopuštene, naravno.
Carica Fidan se simpatično žali Pali kako se ubija od posla cijeli dan, svima podmeće pod rit, a na kraju – ćorak. Skužio i Pala gdje to vodi, pa joj se toplo nasmiješi. Oni su mi pregenijalni, katkad mi izgleda da su tamo zalutali, u onaj bogataški ćumez.
Kolona crnih vozila stigla u Van. Morončinase odmah raspituje gdje je Javuz. Ćori, 7 godina ćuze izmori čovjeka, a i naputovao se bogme, sinoć se vozio i vozio... Morončina bi ga probudio, ali bakterija ne da. A kako su ga dočekali, pita opet Morončina. Kao kralja! Svi su slavili i veselili se! Ajd' dobro, i mi ćemo slaviti – kaže Morončina.
Ujutro se cijela Moron family skupila za doručkom. Morončina se susretne sa sinom koji je izašao. Ne iz ormara. Iz bajboka. Pa krene serija mračnih pogleda i domjeravanje snage. Čiček stoji kao tuš pun kamenca pa ne znaš gdje će sad procuriti . Javuz izljubi oduševljenu majku nakon uzbuđenjem satrane Čiček,a otac mu nakon igre „ tko će prije skrenuti pogled“ ispruži ručerdu sa onom prstenčinom ( mogu se kladiti da ima dugačak nokat na malom prstu) i čeka rukoljub. Javuz se nakon dobre minute premišljanja, kad je vidio da Čiček samo što nije eksplodirala, prihvati ruku i poljubi ju. Čiče se odmah smanjila za 3 cm u struku i bokovima.
Stigla Lejla! Jasemin se taman ućulila sa sinom na kauču, kad ova zvoni! Eto meeee! Dođi baki, sunce bakino. Maleni joj se ( nasnimljeno?) nasmije. Jasemin, jel' sigurno 100 % da Šahbaba neće doznati za maloga? – pita Lejlica ptica zlosutnica, odmah po dolasku. Ma neće, Pala nas neće odati, a za ostalo će se Savaš pobrinuti. Sve je O.K. mama uvjerava ju Jasemin. Zove Meho pa krene kenjažu, a Jase mu hrabro kaže da Savaš sve zna! A zna li Šahbaba, pita lukavo Mehmet? Uto se javi i Lejla, pa joj kaže: I nemoj slučajno reći Savašu za Mehmeta. Tu mi je prestala svaka nada da će Jasemin napraviti nešto pametno oko problema zvanog Mehmet the arkadaš. Nešto smo si priznali, sad nastavljamo zajednički lagati , tako bi ja to rekla.
Nazan se brzo oporavila pa prebire po kovčegu sa izgubljenim ukusom od blaga. Izabere jednu ogrlicu i hitro ju spremi u torbicu, nazivajući pritom onog odvratnog. Nađu se u kafiću i on , samo što je sjela krene kenjati o kamatarima i nek se ona eto ne brine. Pa mu ona šušne onu ogrlicu, ali njemu valjda malo, pa se sve snebiva: ma yok! Ma nema šanjsonjerke! Ma di bi ja? Pa ona krene svojim ravnim glasom kako je on njoj eto sve i samo ju on voli. Zaboravila žena na sina učas! Pa se Ljiga onda od puke zahvalnosti odluči, teška srca ( naravno, jer mu je – kako ona Ema kaže - zahodska školjka umjesto srca) prihvatiti tu ogrlicu. Od nečeg mora početi.
Ne znam jel ljudi u Vanu i na zahod idu u grupi,a li uvijek su svi kolektivno skupljeni na jednom mjestu. Tako i sada. Morončina u 21. Stoljeću, uči mlađeg sina esencijalnim vještinama. Kako priklati. Za početak ovcu. Mali Ibrahim ipak ( ili još?) nije povukao tatine gene, pa mu kaže da on to ne može. Kreće serija uvjeravanja i nepobitnih činjenica kako je on sin jednog age pa je jako važno da zna priklati. Mali sav sasran uzima nožinu, ali ne može. A Javuzu se provlače flashbackovi pred očima.... pa uzme onu nožinu i izvrši plemenitu vještinu aginog sina. Potom ocu vrati krvav nož i kaže: vi slavite, ja odoh u Istanbul. I još će on k tome, na opće neodobravanje odvesti Čiček. Dakle, Javuz uzima ¼ Viagre , on voli podhebavati.
Savaš i Jasemin, za to vrijeme, sjede u kafiću okruženi prirodom i samim sobom i guguću. Napokon se sjete da bi valjalo nešto i raditi, pa krenu svaki svojim poslom. Jasemin se u agenciju dokoturala i Sitare, ostatak XL ekipe se zaposlio. Da mi je znati gdje?
Šahbaba dočekuje Nazan iz sporta, tek toliko da se ima na koga otresti. Skužila to i Nazan, samo se na mene možeš otresati – kaže majčici.
U dvorište stiže auto sa Čiček i Javuzom. Da je crni vrag došao, s manje bi ga mržnje gledali. Šahbaba sa svojih metar i šumska jagoda stane zaštitinički pred Nazan koja je bar za glavu veća od nje. Stiže i bijeli BMW, pa ponovno krene igra „ tko će prije svrnuti pogled“. Da pogled može ubiti, Javuz bi bio faširan. Ima muda zazvati Savaša i pitati ga čašu vode. Savaš pogledom naredi da mu donesu, ovaj otpije gutljaj ( možda je pretpostavio da je voda iz zahoda?) pa izazivački pruži ruku. Mora da je vježbao u zatvoru, jer ju je prilično dugo u zraku držao, a Savaš ju na kraju ipak primi. U pozadini se čuje šištanje Čiček, koja se opet ispuhala. Nazan uleti u kuću i u trenu krene mijenjati interijer sobe.Razbija sve što joj se našlo na putu. Savaš ju moli da otvori vrata, ali ona krši li ga krši. Šahnurbaba najprije odvali verbalni šamar Čičekici ( s pravom!). Ti si ti, tebe hoću i mogu, ali njega mrzim iz dna duše. Čiček opet gleda kao da je netom precvikala sve moždane vijuge. Potom Šahbaba ode do Nazan i kaže joj da jedna žena svoju bol i tugu ne pokazuje suzama. Kao i ona je tugovala, ali nije plakala. Joj, da, ona je tugu utapala u poslu, dilala je kolko je mogla! Jebate, nego čime pokazati tugu ? Ili su suze prihvatljive samo kad ti mulac od sina ubije čovjeka, pa ga štitiš pod svaku cijenu?
Morončina kreće još jednu igru sa Javuzom za stolom. Dočekali su te puni ljubavi, ha? Ljubav je kao sol, jednom se i potroši. Aga mora vladati poštovanjem! A poštovanje se dobija strahom! Javuz ga gleda i zahvali bakteriji na finom doručku koji je ukusan i taman slan.
Pala predbacuje Šahbabi da je donosila odluke koje su bile opasne za njezinu obitelj, pa ju lijepo zamoli da ubuduće više misli na obitelj. I nek se dokopa onog packavog pištolja od Morončine, kako god zna.
Savaš na vratima sa još jednim XL buketom. Vodi on svoju tajnu obitelj na doručak. Malo mu prisjelo kad je vidio Lejlu, ali ionako su bili na odlasku. Smjeste se oni lijepo u frekventan restorančić, i krene hranjenje Omera i ispijanje čajića. Jase se ipak sjeti kako nije dobro da su tako otvoreni, mogao bi ih netko vidjeti! Ma ne, kaže savaš, ono sa Palom je bilo slučajno. Mehmetu isto kruli, pa eto i njega i naravno, ugleda ih. Pa hoće, pa neće, pa se kao da ima pune gaće, ljigavo približi i zaželi Savašu dobar tek. Jase stao zalogaj u grlu. Savaš ide platiti, a Jase dobija poruku: znaju li njegovi da imate sina? I ona opet ne reagira. Za poluditi, majke mi, čime ta žena razmišlja?
A joj, da! Mustafa odlučio izviditi situaciju, pa krene sa Haldunom (samo) do škole. Tamo presretne onog balavog siledžiju, sruši ga na tle i kaže Haldunu nek se pokloni i počne. Haldun spazio neku curu, pa se uhvatio budaletine i po glavi i po leđima. Cura se sva ushitila ( mora da je iz Vana), a Haldun je dobio obećavajući smješak. Lova će se napokon trošiti na ašikovanje.
Nazan opet ne jede, vegetira u sobi. Šahbaba joj kaže da to nije zdravo ( a jel?) i nek izađe malo na zrak. U dvorište?– kaže Nazan. Možda, kad bi izašla na par sati.....Pa Šahbaba popuši foru u interesu zdravlja kćeri joj mile. A nije Nazan baš tako sasrana , a-a!
Javuz nakon ¼ Viagre dolazi u Baldarholding. Najave ga kako agi i dolikuje, kao bratu Čiček hanume. Nosi on kutijetinu, ja mislila u njoj „tufek“. To mi ostalo od Asi, onaj tufek me tamo razbio od muke. Ali, nije puška. Savaš ga mirno primi, kaže mu da se sinoć suzdržavao zbog Čiček, ali Javuz kaže da dolazi in peace. Preda Savašu poklon, on otvori kutijetinu a u njoj sablja. Sjajna, dugačka i vjerojatno gadno oštra. Znači li to da nastavljamo sa krvnom osvetom? – pita Savaš. Ne, kaže Javuz. Vrijeme je da prestanemo. Ne znam zašto, ali mene nije uvjerio.
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:15   #2978
Quote:
bosco kaže: Pogledaj post
Savaš ; molim te da promjeniš vozilo , bar boju mrzim bijele aute
uslišaj molbe jedne očajne sljedbenice i ako nosi crno odjelo molim te i crnu košulju Molim te !!!
da upravu si "odvrano je dobar" sa onim bjelim autom/BMW X6/ a tek modne kombinacije na sve moguće varijacije ufffff ...

Ali je Yaso u ovoj plavoj haljinici i onim sandalicama izgledala savršeno, ustvari ona u svim kombiancijama izgleda odlično, sve stilove zna i može nositi....



Savašu se kao malo smrklo na Leylu
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 13.10.2011. at 23:37.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:16   #2979
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
draga @YaseminSavas
forum je lijepo mjesto gdje iznosimo mišljenje iz svoje perspektive gledanosti serije, ne umanjujući vrijednost tuđeg mišljenja…samo trebaju postojati minimalni kriteriji uljudnosti kako bi zadovoljili te uvjete komunikacije .. ..
samo se ti opusti i uživaj...
Hvala ti puno :* slazem se sa tobom...
YaseminSavas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 23:17   #2980
Hajde žene, manite se Savaš beya....

da se vratimo ozbiljnijim temema...da ne budem odmah negativna prema Yavuzu, ali mi ovo bode oči:
hasret kaže da je, kao dobar brat, spasao Ibrahima teškog zaduženja, i jeste, ali mi više liči na to da je hteo Morona seniora da iznervira i ponizi.
priča abiii sa Čiček, pruža joj podršku i kao razume zašto Savaš nije došao da mu poželi dobrodošlicu i kaže kako je njoj sigurno teško da živi u kući čijeg je člana, zeta, ubio njen brat (tata), a posle insistira da je on vozi u tu istu kuću, valjda da joj doda još malo neprijatnosti u život ili testira neprijatelje,jer koliko vidim oni i dalje jedni druge tako gledaju...
tu mi ni Cveta nije jasna, zna dobro šta joj je Šahbaba rekla i to ne govori abiju, već dozvoljava da je on vozi

a i ona sablja kao poklon "pomirenja" mi ne leži.Savaš nema lepu asocijaciju kada je video poklon...
sad sam ja abi je enigma

ali mi ga je i dalje žao kad se setim scene iz restorana
zora964 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.