Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2011., 10:53   #1
Cijena Bandićevih fontana

Dragi moji Zagrepcani i ostali koji ste zdravog razuma.

Pogledajte na koji nacin MIlan Bandic, koji proziva bogate da se skinu s grbace siromasnima, koji dize cijene vrtica, koji se obrusava na svakoga tko ga prozove zbog trosenja novca van svake pameti i kontrole, trosi vas novac

Gledajte kako se gomila novac od mita za ucinjene radove koji ce biti koristeni za predizbornu kampanju.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...8/0105006.html

Nadam se da cemo uskoro gledati kako dijeli celiju sa ostatkom ekipe u Remetincu i izabrati nekog normalnog da konacno ovaj grad prestane biti Bandiceva prcija...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 10:55   #2
Jel i dalje priča o 5 fontana? Zašto ih treba toliko?Bojim se da neće skoro u zatvor on koristi za izbore
Carlity is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 11:21   #3
Kaj trebamo čekati da zaduži i naše unuke dok ga ne strpamo u Remetinec?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 11:27   #4
nevjerojatno kako se svi boje tog bandića poslati u remetinec na doživotnu.
jumpbyte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 12:17   #5
Quote:
Carlity kaže: Pogledaj post
Jel i dalje priča o 5 fontana? Zašto ih treba toliko?Bojim se da neće skoro u zatvor on koristi za izbore
Može ih ndje biti i 10 (lupam) to je jednostavno prostor koji zahtrijeva luksuz ,raskoš ,centralna os grada neš kao Champ elysee
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 14:02   #6
Naravno. I vrijeme je bas za trosenje viskova iz gradske blagajne koja se prelijeva od novca.

Lopovcuga grabi novac prije izbora kroz provizije a klincima poskupljuje vrtice i glumi Robina Hooda

Bajicu, molim te, MOLIM TE poduzmi nesto u ime zdravlja svih onih kojima je stalo do Zg...

A Jaca stopira svaku akciju protiv njega jer racuna na koaliranje
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 09.05.2014. at 19:04. Reason: Q
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 14:48   #7
ma da.. te fontane su nam nužno potrebne.

pogledom na njih ćemo zaboraviti da npr. u vrtićima i školama prokišnjavaju krovovi i da djeca nemaju sapuna i wc papira (ako im roditelji ne kupe).

solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 14:56   #8
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Naravno. I vrijeme je bas za trosenje viskova iz gradske blagajne koja se prelijeva od novca.

Lopovcuga grabi novac prije izbora kroz provizije a klincima poskupljuje vrtice i glumi Robina Hooda

Bajicu, molim te, MOLIM TE poduzmi nesto u ime zdravlja svih onih kojima je stalo do Zg...

A Jaca stopira svaku akciju protiv njega jer racuna na koaliranje
A kada je vrijeme???Da se tako gledalo nikada ne bi bilo pola Zagreba valjda
Siugrno je onda nešto bilo bitnije od umjetničkog paviljona ali eto danas imamo jedan od simbola grada (samo jedan primjer)
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 18:21   #9
A kaj mu se čudite k'o tele šarenim vratima?,

naravno da ga nije briga za Zagreb i sam je rekao da mu je 10 godina gradonačelnikovanja u Zg samo odskočna daska za Pantovčak, i da nije rekao znao bi da ga nije briga za grad nego za sebe samog, to se vidi iz aviona,

i da naravno da ne trebaju tamo tolike fontane pogotovo ne tako skupe, što se počeo furati na Lenucija i fontane po Zrinjevcu itd?

i neka se zapita a gdje to njegov pes piša i ostalo?

i nek' se konačno nauči govoriti, majke ti, vrli intelektualac, kao da slušam čobana
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 18:34   #10
Quote:
solar kaže: Pogledaj post
ma da.. te fontane su nam nužno potrebne.

pogledom na njih ćemo zaboraviti da npr. u vrtićima i školama prokišnjavaju krovovi i da djeca nemaju sapuna i wc papira (ako im roditelji ne kupe).

Zimi bi to trebala bit klizališta ako sam dobro pročitala kad se o tome pisalo

Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Naravno. I vrijeme je bas za trosenje viskova iz gradske blagajne koja se prelijeva od novca.

Lopovcuga grabi novac prije izbora kroz provizije a klincima poskupljuje vrtice i glumi Robina Hooda

Bajicu, molim te, MOLIM TE poduzmi nesto u ime zdravlja svih onih kojima je stalo do Zg...

A Jaca stopira svaku akciju protiv njega jer racuna na koaliranje
U kombinaciji sa Kerumom tj Kerum i Miki će biti u istoj stranci

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 09.05.2014. at 19:05.
Lambaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 07:42   #11
Ne trebaju fontane nikakve,to je trashina!
Ni nikakvo plastično cvijeće,pravo cvijeće i sva ona njegova hortikultura aka Zrinjevac!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 09:08   #12
Daj zamisli velebne fontane i one kućerke u uličicama preko puta nacionalne u istom kontekstu
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 17:09   #13
Šta je Bandićev grijeh rasipanja para jedino pokušaj sa fontanama ??? Imali još neka spojna stranica o tom lopatanju para, mislim onom lopatom za snijeg, kao npr: Nastrešnice na bus stanicama ili ono o javnom wc-u , a toga ima i previše, pa tražim u koju da upišem moja saznanja. Znate onaj transparent iz prosvjeda, Bando lopovska: "Ja sam bandit domovine sin, imam dara za trošenje para !"
Jezikbezdlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 10:18   #14
evo nam i nastavak

http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/ni...iteatar-937415

i kaj je najtužnije... lik bu to zgradil i opet bu glasali za njega?!
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 11:10   #15
Naslo bu se jos fontana, ima dosta mjesta do Novog Zagreba
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 13:43   #16
a najveća glupost je "amfiteatar" odnosno "tribina s pogledom na grad"... zanimljivo bi bilo vidjeti koliko ljudi bi tamo sjeli a da im iza leđa i sa strane nonstop jure auti
mada možda pokušava prekopirati Zrinjevac, s obzirom na studente koji dolaze u NSK učiti, nije nemoguće da hrpa njih izađe van...
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 14:04   #17
Možda da se posadi koje stablo radi hladovine ovako tko će sjedit na suncu
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 14:29   #18
http://www.index.hr/vijesti/clanak/d...ne/745248.aspx
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 15:02   #19
Meni sadašnje fontane izgledaju odlično i baš uživam u pogledu kad prolazim pored njih. Smatram da je tako nešto potrebno gradu kao što je Zagreb.
Novi projekt izgleda još bolje, a neuspredivo bolje od prijašnje zakenjane livade od raznih ljubimaca i neodgojenih vlasnika.

Novac koji se izdvaja za tako nešto i nije prevelik s obzirom na gradski proračun. Zar bi sav novac trebao ići u socijalne transfere koje baš Zagreb ima najveće ili na zadržavanje prava iz kolektivnog ugovora preplaćenim Zet-ovcim? Kuda sreće da još ovakvih objekata nikne diljem Zagreba!
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 15:08   #20
Kak ne kuzis da su zetovci samo dio Bandiceve slagalice!
I da nema Bandica,da bi se vec nasao neki rodjo koji bi uskocio u control room!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.