Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 15:38   #1
Injekcijski radio valovi

Pokušavah naći temu, ali nisam uspila - budući da većina pokriva samo laserske tretmane.
Pokušavala san zadnje vrime istražiti metode uklanjanja ožiljaka na licu (uspomene na akne) i većinom naišla na tretmane laserom (Laser Doctor Zagreb, Maletić, ima još netko preporuku?)
Svjesna san mogućnosti, što se može laserom, a što ne.

No, jedna od opcija mi je i Poliderma. Iako su poznati po laserima i namjeravala otići kod njih, oni trenutno koriste "injekcijske radio valove" i to reklamiraju kao bolje rješenje za neke slučajeve. Metoda košta cca 7000kn. Sve mi je ostalo prilično nedorečeno budući da nikad za ovo nisan čula ranije i zanima me ima li tko iskustva s ovom metodom i je li uistinu prikladnija za uklanjanje ožiljaka od akni?
petarsod is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 10:10   #2
Quote:
petarsod kaže: Pogledaj post
Pokušavah naći temu, ali nisam uspila - budući da većina pokriva samo laserske tretmane.
Pokušavala san zadnje vrime istražiti metode uklanjanja ožiljaka na licu (uspomene na akne) i većinom naišla na tretmane laserom (Laser Doctor Zagreb, Maletić, ima još netko preporuku?)
Svjesna san mogućnosti, što se može laserom, a što ne.

No, jedna od opcija mi je i Poliderma. Iako su poznati po laserima i namjeravala otići kod njih, oni trenutno koriste "injekcijske radio valove" i to reklamiraju kao bolje rješenje za neke slučajeve. Metoda košta cca 7000kn. Sve mi je ostalo prilično nedorečeno budući da nikad za ovo nisan čula ranije i zanima me ima li tko iskustva s ovom metodom i je li uistinu prikladnija za uklanjanje ožiljaka od akni?
evo ja se upravo raspitujem da odem u polidermu kod doktora kaliterne na injekcijske radio valove za uklanjanje ožiljka, poslala sam slike doktoru i to mi je on preporučio kao najbolje rješenje, iako je rekao i da su laseri učinkoviti da će ova metoda dati puno bolje rezultate. Moram se informirati o načinima plaćanja jer je tretman jako skup, ako odem javim se nakon prvog tretmana da javim dojmove
lara la is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 22:51   #3
Quote:
lara la kaže: Pogledaj post
evo ja se upravo raspitujem da odem u polidermu kod doktora kaliterne na injekcijske radio valove za uklanjanje ožiljka, poslala sam slike doktoru i to mi je on preporučio kao najbolje rješenje, iako je rekao i da su laseri učinkoviti da će ova metoda dati puno bolje rezultate. Moram se informirati o načinima plaćanja jer je tretman jako skup, ako odem javim se nakon prvog tretmana da javim dojmove
Jesi možda otišla?
Ja sam malo istražila ovu metodu i uistinu predstavlja metodu koju i eminentni ljudi reklamiraju kao bolju od lasera (npr. ako netko prati realself onda zna za Lima, Edera i sl. )
Injekcijski radiovalovi su, barem prema onom što sam našla, izraz koji je Kaliterna "preveo". Radi se o frakcijskoj radiofrekvenciji i on ima Infini RF uređaj.

Ono što me malo brine je činjenica da obično ovi uređaji su kreirani tako da ne možeš 'puno pogriješiti' pri rukovanju. Infini je iznimka, postoji velika sloboda podešavanja i moguće je napraviti dosta problema ako se ne prilagode postavke točno osobnom slučaju (npr. gubitak masnog tkiva - govorim za ožiljke od akni).
Dosta je velika cijena, ja sam dobila procjenu od 6000 kn samo za jedan tretman u Polidermi, nisam doduše išla na pregled. Našla sam i alternativu u jednom kozmetičkom salonu, isto imaju Infini RF (!) i cijena je 2500 kn za jedan tretman, mislim da ću se odlučiti za tu soluciju, uz razgovor o postavkama koje bi se koristile.
petarsod is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 18:24   #4
Pozdrav!
Evo i meni je iz poliderme preporucen tretman injekcijskim radio valovima (oziljci od akni).
6000 kn prvi tretman, a kasnije svaki 800 kn.
Da li je netko bio?
Rezultati tretmana?ima li vidljivog poboljsanja oziljaka?
Ili je sve to uzaludno bacen novac? ������
Ja sam probala s microneedlingom ( 3 tretmana , svaki 1500 kn ) i nikakvih promjena/poboljsanja sto se oziljaka tice..
Cak mi se cini da su i pore prosirenije nakon odradjenih tretmana ��
Twiggy8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.