Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2010., 22:22   #41
Evo danas sam zvao Bosch servis u Zagorju. Tip Top u Zaboku. Za punjenje klime za punta 450kn. Dal ovi u Zg imaju sad neku akciju ili kaj jer razlika je ogromna!!!
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 23:31   #42
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Evo danas sam zvao Bosch servis u Zagorju. Tip Top u Zaboku. Za punjenje klime za punta 450kn. Dal ovi u Zg imaju sad neku akciju ili kaj jer razlika je ogromna!!!
tiptop (tip-top) servis u zaboku je koma, čisti lopovi, navuku te sa jeftinim malim popravcima, a onda kad pomisliš kako su fer ogule te kad dođeš sa večim kvarom.

frendu mjenjali getribu, nisu promjenili sve što je trebalo, pa ga opet iznova opljačkali. i što je najgore znam masu ljudi koji su popljugali kod njih.

s druge strane mehaničari su full nezadovoljni primaju mizerne plače a vlasnik ih tlači...

TIPTOP izbjegavati u širokom luku !!!
__________________
Perfection Is The Mastering Of Simplicity
perfect day / Work / Train / Eat / Sleep /
dor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 01:25   #43
Ma ja sam kod njih išo samo na špur. A za klimu je ionako preskupo pa nema šanse da idem.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 22:30   #44
Pozdrav,

Nedavno sam primijetio da mi se kompresor klime neće upaliti od prve. Kad ju upalim na gumb čujem da se kompresor upali, ali nakon 5-6 sekundi ponovo čujem isti zvuk i to se ponavlja nekoliko puta. Klima normalno hladi. Ranije se to nije događalo. Jesu ovo simptomi nekakvog kvara, nedostatka plina ili nečeg trećeg?

Hvala.
Heywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 23:36   #45
Quote:
Heywood kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Nedavno sam primijetio da mi se kompresor klime neće upaliti od prve. Kad ju upalim na gumb čujem da se kompresor upali, ali nakon 5-6 sekundi ponovo čujem isti zvuk i to se ponavlja nekoliko puta. Klima normalno hladi. Ranije se to nije događalo. Jesu ovo simptomi nekakvog kvara, nedostatka plina ili nečeg trećeg?

Hvala.
Imao sam isti problem prilikom uključivanja klime ništa se nije čulo kao da se ništa ne uljučuje. Otišao sam kod mastora i odmah su znali u čemu je riječ. Špula je pregorila, to su zamjenili koštalo je nekih 650kn i sada sve štima, lijepo hladi. Preporuka gdje se možeš obratiti Rudeš,Posavska 16, 095 8393049 Mladen
zdenko.vukovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 23:40   #46
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Evo danas sam zvao Bosch servis u Zagorju. Tip Top u Zaboku. Za punjenje klime za punta 450kn. Dal ovi u Zg imaju sad neku akciju ili kaj jer razlika je ogromna!!!
Neznam, ali to mi izgleda malo skupo. Danas sam punio klimu 700g u Rudešu. Cijena 250 kn ( plin+boja+dezifekcija). Cijena je fantastična
zdenko.vukovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 13:04   #47
Quote:
zdenko.vukovic kaže: Pogledaj post
Imao sam isti problem prilikom uključivanja klime ništa se nije čulo kao da se ništa ne uljučuje. Otišao sam kod mastora i odmah su znali u čemu je riječ. Špula je pregorila, to su zamjenili koštalo je nekih 650kn i sada sve štima, lijepo hladi. Preporuka gdje se možeš obratiti Rudeš,Posavska 16, 095 8393049 Mladen

Mislim da si krivo razumio. Kod mene se čuje paljenje kompresora i klima hladi. Problem je u tome što kad upalim klimu čujem da se kompresor pali svakih pet-šest sekundi.
Heywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 13:18   #48
ja i klima smo novi drugari , jedno 2 mjeseca. Ali nikad do sad nisam cuo da se ista pali il ne pali, samo se ukljuci lampica i hladi. I osjetim na gasu..
gentor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 13:22   #49
Quote:
Heywood kaže: Pogledaj post
Mislim da si krivo razumio. Kod mene se čuje paljenje kompresora i klima hladi. Problem je u tome što kad upalim klimu čujem da se kompresor pali svakih pet-šest sekundi.
Najbolje ti je da se raspitaš jer oni će ti to znati reći što je to točno ne štima.
zdenko.vukovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 19:12   #50
Quote:
Heywood kaže: Pogledaj post
Mislim da si krivo razumio. Kod mene se čuje paljenje kompresora i klima hladi. Problem je u tome što kad upalim klimu čujem da se kompresor pali svakih pet-šest sekundi.
pa i kod tebe je najvjerojatniji kvar kuplunga.
elektromagnetska spojka nije dobra pa joj treba 5 ili 6 puta dok ukopča kak treba.
da se to podesiti na nekim autima, ali rijetko. većinom krepa i treba nova.
dobra vijest, netreba punjenje klime zbog toga.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 21:33   #51
Quote:
dor_ kaže: Pogledaj post
tiptop (tip-top) servis u zaboku je koma, čisti lopovi, navuku te sa jeftinim malim popravcima, a onda kad pomisliš kako su fer ogule te kad dođeš sa večim kvarom.

frendu mjenjali getribu, nisu promjenili sve što je trebalo, pa ga opet iznova opljačkali. i što je najgore znam masu ljudi koji su popljugali kod njih.

s druge strane mehaničari su full nezadovoljni primaju mizerne plače a vlasnik ih tlači...

TIPTOP izbjegavati u širokom luku !!!
Potpisujem, preskupi, jaki na riječima a u praksi ništa neznaju a cijene dijelova su da se smrzneš, inaće poslovnica u Konjšćini im propada tak im treba...

Sigurno su ti frendu zaračunali dva puta skidanje getribe iako je bila nijhova greška.
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 21:36   #52
evo ja ću vam napisat par stvari na koje se moram osvrnut a pročitao sam ih tu u vašim postovima, pa krenimo redom:

- prvo klima se u pravilu servisira barem jednom u 2 godine bez obzira dali radi dobro ili ne, jer se u sistemu s vremenom stvori vlaga koja djeluje na kompresor i kompresor se više troši, a samim korištenjem i ulje gubi svoju kvalitetu i svakako ga je dobro dopunit ili izmjenit, tako da one priče 7-8 godina ništa nisam dirao i sve radi super stoje al pitanje je do kad, jer po meni je bolje uložit 200-400 kuna u prevenciju nego kad krenu crkavat kompresori i ostali djelovi pa da vidite onda cifri

- kod većine novih auta a pogotovo talijanski klima sistemi su katastrofalni tj. štedi se nenormalno na svim djelovima i klime jako često gube plin i postoje slučajevi da na novim autima klime nemogu 1 sezonu izdržat da ne ispuste plin, zbog loših gumica i spojeva

- i tokom zime upalite 2-3 puta mjesečno klimu nekih 10-ak minuta, s ovim postižete da kroz sitem procirkulira ulje iz kompresora a tako ujedno podmazujete sve gumice na spojevima i spriječavate propuštanje plina

- pravilno servisiranje klima s izvlačenjem plina i ulja, tlačenjem i kontrolom propusnosti, vakumiranjem i čišćenjem sistema od vlage i sitne prljavštine, punjenjem ulja, plina i eventualno boje traje minimalno 30 minuta, a ponekad i po 1 sat
150jams is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 00:59   #53
Quote:
150jams kaže: Pogledaj post
evo ja ću vam napisat par stvari na koje se moram osvrnut a pročitao sam ih tu u vašim postovima, pa krenimo redom:

- prvo klima se u pravilu servisira barem jednom u 2 godine bez obzira dali radi dobro ili ne, jer se u sistemu s vremenom stvori vlaga koja djeluje na kompresor i kompresor se više troši, a samim korištenjem i ulje gubi svoju kvalitetu i svakako ga je dobro dopunit ili izmjenit, tako da one priče 7-8 godina ništa nisam dirao i sve radi super stoje al pitanje je do kad, jer po meni je bolje uložit 200-400 kuna u prevenciju nego kad krenu crkavat kompresori i ostali djelovi pa da vidite onda cifri
vlaga? a čemu onda filter?

Quote:
- kod većine novih auta a pogotovo talijanski klima sistemi su katastrofalni tj. štedi se nenormalno na svim djelovima i klime jako često gube plin i postoje slučajevi da na novim autima klime nemogu 1 sezonu izdržat da ne ispuste plin, zbog loših gumica i spojeva
na klimama se štedi, a gumice i spojevi propuste?
japanci i nijemci sigurno u klime ugrađuju dijelove vrhunske kvalitete?
Quote:
- i tokom zime upalite 2-3 puta mjesečno klimu nekih 10-ak minuta, s ovim postižete da kroz sitem procirkulira ulje iz kompresora a tako ujedno podmazujete sve gumice na spojevima i spriječavate propuštanje plina
gumice se podmazuju uljem? koje gumice?
Quote:
- pravilno servisiranje klima s izvlačenjem plina i ulja, tlačenjem i kontrolom propusnosti, vakumiranjem i čišćenjem sistema od vlage i sitne prljavštine, punjenjem ulja, plina i eventualno boje traje minimalno 30 minuta, a ponekad i po 1 sat
kako mijenjaš ulje koje je u kompresoru?
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 09:30   #54
Quote:
150jams kaže: Pogledaj post
evo ja ću vam napisat par stvari na koje se moram osvrnut a pročitao sam ih tu u vašim postovima, pa krenimo redom:

- prvo klima se u pravilu servisira barem jednom u 2 godine bez obzira dali radi dobro ili ne, jer se u sistemu s vremenom stvori vlaga koja djeluje na kompresor i kompresor se više troši, a samim korištenjem i ulje gubi svoju kvalitetu i svakako ga je dobro dopunit ili izmjenit, tako da one priče 7-8 godina ništa nisam dirao i sve radi super stoje al pitanje je do kad, jer po meni je bolje uložit 200-400 kuna u prevenciju nego kad krenu crkavat kompresori i ostali djelovi pa da vidite onda cifri

- kod većine novih auta a pogotovo talijanski klima sistemi su katastrofalni tj. štedi se nenormalno na svim djelovima i klime jako često gube plin i postoje slučajevi da na novim autima klime nemogu 1 sezonu izdržat da ne ispuste plin, zbog loših gumica i spojeva

- i tokom zime upalite 2-3 puta mjesečno klimu nekih 10-ak minuta, s ovim postižete da kroz sitem procirkulira ulje iz kompresora a tako ujedno podmazujete sve gumice na spojevima i spriječavate propuštanje plina

- pravilno servisiranje klima s izvlačenjem plina i ulja, tlačenjem i kontrolom propusnosti, vakumiranjem i čišćenjem sistema od vlage i sitne prljavštine, punjenjem ulja, plina i eventualno boje traje minimalno 30 minuta, a ponekad i po 1 sat
Ti si neki serviser klima jel tako.

Jer ovakvu hrpu sranja može napisat samo serviser kojem je u interesu odrat neuke.

Koja mrtva vlaga? Odkud? S Marsa ili je već bila ugrađena?
Sušač - jel ti ta riječ nešto govori? Da ti ga poslikam pa da vidiš kako izgleda?

Ulje krepa za 2 godine? Da ako je motorno, u stalnom kontaktu sa zrakom (oksidacija) gorivom (gubitak svojstava) i produktima izgaranja (prljanje). Ako je u hermetički zatvorenom sustavu - nema šanse. Ulje u volanu koje radi u debelo gorim uvjetima traje 5 godina.

Jedino pametno što si napisao je da se klima po zimi pali par puta.

I za kraj nagradno pitanje - kako to da kompresori u hladnjacima rade i po 10-15-20 godina s istim uljem? I jesi li ikad vidio kako to ulje izgleda nakon tih 10-15-20 godina?

Zadnje uređivanje CDRW : 31.05.2010. at 09:38.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 09:58   #55
Zbog takvih bisera idem na reklamaciju hladnjaka klime starog pola godine, jer je začepljen filter od vlage. Pitanje je koliko je dugo stajao "otvoren".
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 10:11   #56
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
gumice se podmazuju uljem? koje gumice?
Meni je to uvjek bilo zanimljivo, ulje u kompresoru. Jel to ulje šta se ubaci u sistem ostane negdje u kompresoru na dnu ili se rašprši po cijevima i cjelom sistemu.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 10:17   #57
kad klima ne radi, ulje iz sistema se istaloži. u kompresoru, u isparivaču......
i onda je normalno da to ulje nemožeš promijeniti, jer ni nemožeš do njega. da bi došao do njega, treba skidati kompresor. a to onda sigurno nije servis od 200 kn.
tak da, tumpljo nema pojma o čemu priča. izgleda.

kad klima proradi, ulje počne cirkulirati zajedno sa rashladnim medijem i podmazuje kompresor.
ulje je sintetičko, ali svejedno, gumice nisu sretne s njim. možda ih i ima nešto, ali su većinom brtve od klingerita ili nečeg sličnog. gumica nema, barem kolko ja znam. može biti i da neznam
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 11:04   #58
Ma ima samo jedan bitan semering - onaj na osovini kompresora. I na njemu može početi curiti.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 11:15   #59
Meni curi na hladnjaku klime... vidim (a slabo vidim kroz branik) tragove ulja i farbe.
Tko to krpa?
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 11:19   #60
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
ulje je sintetičko, ali svejedno, gumice nisu sretne s njim. možda ih i ima nešto, ali su većinom brtve od klingerita ili nečeg sličnog. gumica nema, barem kolko ja znam. može biti i da neznam
Kolko ja znam postoje gumice na crijevima između spojeva gdje se spajaju aluminijska cijev sa gumenom. Gumice idu između spoja cijevi i kompresora, cijevi sa cijevi i cijev sa kabinom. Tj one na spoju kompresor cijevi su neki semeringi. Te gumice više liče na neke o ringove.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.