Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2010., 16:16   #41
Zašto, zato kaj sam hetero muškarac... naime ko kaže da ne voli sise e taj je bome peder
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 16:16   #42
Cetvroka na 175 cm jeste proporcionalna.
__________________
The truth alone has never set anyone free. It is only doubt which will bring mental emancipation.
morning star ♀ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 16:17   #43
Ali ne na curi od 57 kila
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 16:21   #44
Sise su samo procenat sala, ostatak zlijezde i ostalo. Ako cura po prirodi ima velike sise, ima ih i kada je mrsava i kada je vitka i kada je debela.
Ja imam 57 pa imam cetvorke.
__________________
The truth alone has never set anyone free. It is only doubt which will bring mental emancipation.
morning star ♀ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 16:24   #45
Quote:
morning star ♀ kaže: Pogledaj post
Sise su samo procenat sala, ostatak zlijezde i ostalo. Ako cura po prirodi ima velike sise, ima ih i kada je mrsava i kada je vitka i kada je debela.
Ja imam 57 pa imam cetvorke.
Pa nebi se baš složio... dosta mojih bivših je bome znalo poprilično izgubiti/dobiti na sisama kad bi smršavile/zdebljale se...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 16:25   #46
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Pa nebi se baš složio... dosta mojih bivših je bome znalo poprilično izgubiti/dobiti na sisama kad bi smršavile/zdebljale se...
To je ono kada nemaju velike sise po prirodi nego kao posledicu debljine, onda normalno da ima razlike kada smrsaju.
__________________
The truth alone has never set anyone free. It is only doubt which will bring mental emancipation.
morning star ♀ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 19:12   #47
eto vam.
Quote:
Until very recently, it was a mystery to evolutionary psychology why men prefer women with large breasts, since the size of a woman's breasts has no relationship to her ability to lactate. But Harvard anthropologist Frank Marlowe contends that larger, and hence heavier, breasts sag more conspicuously with age than do smaller breasts. Thus they make it easier for men to judge a woman's age (and her reproductive value) by sight—suggesting why men find women with large breasts more attractive.

Alternatively, men may prefer women with large breasts for the same reason they prefer women with small waists. A new study of Polish women shows that women with large breasts and tight waists have the greatest fecundity, indicated by their levels of two reproductive hormones (estradiol and progesterone).
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 18:45   #48
Hehe. ne vole svi velike grudi. Ja volim srednje veličine, da ne vise, lijepog oblika.
Uz to mi je najvažnije lijepo lice, pravline crte lica i naravno zaobljeni bokovi i tanki
struk kao u Mariliyn Monroe! Merlinka, ta žena je BOŽICA!

Đžaba joj velike sise ako je gabor u faci.

Istraživanja pokazuju da žena sa zaobljenim bokovima i tankim strukom ima veću garanciju za plodnost.
Žene sa tankim strukom i zaobljenim bokovima
imali su manje problema srcem.
Ima li takvih forumašica?

Moram priznat kad sam bija klinjo volija sam velike sise, ali su mi dosadile.

Zadnje uređivanje Zeus Faber : 12.03.2010. at 19:15.
Zeus Faber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 03:00   #49
Quote:
morning star ♀ kaže: Pogledaj post
To je ono kada nemaju velike sise po prirodi nego kao posledicu debljine, onda normalno da ima razlike kada smrsaju.
A nije baš tako, veličina sisa se mijenja ponešto uz promjene težine, ali ipak kada je riječ o nekim normalnim granicama, te izmjene neće biti drastične i male sise neće postati velike zbog debljanja, pogotovo ne na neki estetsko pretjerano ugodan način. Žena koja prirodno ima manje sise, sasvim sigurno neće odjednom imati velike jer se udeblja 10ak kg...

Inace, naravno da muški vole sise, pa ipak je riječ o jednom od osnovnih spolnih obilježja žene i ne vidim tu ništa čudno, isto kao ni u tome što vole dobre guzice i uski struk, pješčani sat figuru itd., riječ je o genetskim obilježjima žene, a očito postoji i usađeni podsvjesni isntinkt za prepoznavanjem takvih kvaliteta u ženi koji osigurava dobar izbor u smislu genetskog materijala


Što se mene osobno tiče, naravno da volim sise, ali opet ne prevelike, neka sredina je taman, a ima jako dobrih i manjih sisa.
Bitno je da su skladne i proporcionalne tjelesnoj građi i da ne narušavaju eleganciju žene, bolje i da su nešto manje nego prevelike

S druge strane dobro dupe, strukić i taj prijelaz su mi dosta više na ljestvici i bez toga mi nekako ne ide
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 12:32   #50
Sise su došle u modu sredinom dvadesetih godina, a za razvoj takvog trenda su krivi amerikanci naša devijantna braća na drugom otoku.
Kod njih seksualnost je velika tabu tema bila tih godina, a i danas je na neki način u normalnim sredinama. Pogledajte samo naslove prosječnih novina, seks skandal je najveći mogući skandal, a i mi smo ga uvezli. Pa od kud mit o velikim ljubavnicima Talijanima ako nisu bili promiskitetni.
Mi europljani smo oduvjek živjeli blizu jedni s drugima, te smo bili svjesni seksualnosti, a u preriji sa kravom i konjem, bilo je normalno ubiti indijanca, ali seksualnost je bila dar vražiji.
Ako ste gledali filmove s temom iz srednjeg vijeka, mogli ste vidjeti da žene nose haljine koje naglašavaju šire bokove, a ne grudi. A americanci zbog svojih društvenih tabua počeli su po novinama isticati grudi, zbog bolje prodaje, jer to i nije bilo toliko sablasno, te su to bili prvi otkriveni dijelovi ženskog tijela. Forsiranjem došli smo do toga da grudi su svugdje oko nas. Ko se usudi objaviti golu guzu u jutarnjem, ili 24 sata.
Više nije važno da jedemo, niti je važno što jedemo već je postalo važno gdje jedemo, s kim jedemo, na koji način jedemo. Devijacija potrebe u društvenom okruženju.
DebeliXXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 21:59   #51
Quote:
Zeus Faber kaže: Pogledaj post
Hehe. ne vole svi velike grudi. Ja volim srednje veličine, da ne vise, lijepog oblika.
Uz to mi je najvažnije lijepo lice, pravline crte lica i naravno zaobljeni bokovi i tanki
struk kao u Mariliyn Monroe! Merlinka, ta žena je BOŽICA!

Đžaba joj velike sise ako je gabor u faci.

Istraživanja pokazuju da žena sa zaobljenim bokovima i tankim strukom ima veću garanciju za plodnost.
Žene sa tankim strukom i zaobljenim bokovima
imali su manje problema srcem.
Ima li takvih forumašica?

Moram priznat kad sam bija klinjo volija sam velike sise, ali su mi dosadile.
Oh Melpina, zar je dotle došlo?
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 23:35   #52
Quote:
morning star ♀ kaže: Pogledaj post
Sise su samo procenat sala, ostatak zlijezde i ostalo. Ako cura po prirodi ima velike sise, ima ih i kada je mrsava i kada je vitka i kada je debela.
Ja imam 57 pa imam cetvorke.
Istina... ali po meni bitniji je oblik nego veličina... jer đabe ti velike sise ako nisu čvrste, lijepog oblika i ne vise... mislim da dečkima nije dovoljno samo da budu velike pa da se zagriju...
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 10:02   #53
ali zato postoji sva sila push upova i sl. stvari u kojima i najobješenije sise izgledaju ko teška antigravitacija , bar dok ne skineš grudnjak...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 10:07   #54
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
ali zato postoji sva sila push upova i sl. stvari u kojima i najobješenije sise izgledaju ko teška antigravitacija , bar dok ne skineš grudnjak...
e vidiš tu se slažem s tobom... samo... muškaraci vole vidjeti lijepu sisu bez grudnjaka i inih pomagala
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 10:30   #55
pa naravno da volimo... tko ne voli vidjeti lijepu sisu , ali u grudnjacima maltene svaka izgleda lijepo , veliko i sl.

Eto, u petak idem na kavicu s jednom kolegicom koja mi je još prije pričala kako će si napraviti sise. Nije da ih nema ali njoj su očito premale.
I tak u petak idemo mi na kavicu kadli ona ima bome poprilično bujno poprsje... reko "pa kad si bila na operaciji" (znam da nije jel to baš i nemreš obaviti u 3 dana-valjda ) a ona meni odgovor koji sam i znao... "mo to mi je samo takav grudnjak"
To se zove "zavaravanje neprijatelja"
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 10:58   #56
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
I tak u petak idemo mi na kavicu kadli ona ima bome poprilično bujno poprsje... reko "pa kad si bila na operaciji" (znam da nije jel to baš i nemreš obaviti u 3 dana-valjda ) a ona meni odgovor koji sam i znao... "mo to mi je samo takav grudnjak"
To se zove "zavaravanje neprijatelja"
Ma sve je to OK dok je prezentacija u pitanju. Ali ipak... ono... kad se jednom raspakuje poklon

Obožavam velike dude, najbolj frend je lud za malima (da relativiziram). Dupe, noge, struk ili šta već ne... totalno mi je nebitno. I da... apsolutno mi ne smeta, kad istekne garancija, ako se objese jednog dana.

Nažalost, dudare ne privlačim. Znači, ako naiđem na društvo ljepšeg spola, na mene će uvijek navalit ona sa najmanjima. Takva mi je sudbina
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:01   #57
Mislim da baš i ne vole. Recimo, puno puta sam čula da je to sve lijepo u grudnjaku, ali kad skineš, ništa ne valja jer visi.

Ja imam 55 kg, četvorku, sise mi vise i definitivno ne vidim u njima ništa lijepo niti privlačno. Kad imaš nešto lijepo obučeno, to super izgleda, ali kad dođe vrijeme skidanja grudnjaka, stvarno ništa posebno.

Ne kažem da nema i lijepih velikih grudi koje ne vise...ali mislim da je to jako rijetko.
Perl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:23   #58
a jebi ga... svaki poznavatelj sisa zna kako to ide... ako hočeš antigravitacijske petice onda bome komade odi traži ispred ordinacija za plastičnu kirurgiju.
Potpuno jasno... no u konačnici pre velika fama se radi oko tih sisa.
OK, lijepe su, volimo ih gledati, dirati, igrati se njima ali da su presudne nisu... poželjno da, presudno-ni blizu.
Dobro, stoji da nekoj neuglednoj ili prosječnoj curi sise mogu "podignuti rejting"... ali u globalu... ako je cura komad, ako ima lijepo lice meni (a vjerujem i velikoj večini muškaraca) potpuno je nebitno što ima u grudnjaku.
Vidim po sebi... ja sam "na papiru" ljubitelj velikih grudi ali nekoliko mojih najvećih ljubavi i najdužih veza su bile cure koje nisu imale ni petice, ni četvorke ... a neke s peticama i četvorkama nisu potrajale stoga... lako za sise
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 12:17   #59
Pretpostavljam da ce ovo zvucat nevjerojatno,ali ja sam zadovoljna svojim manjim sisama,hahahahaahaha,awl stvarno.iako mi je ideal da cura ima neku vecu tricu,ali lipog oblika. na nekoj temi je jedan momak odlicno napisao nema podjele velike i male sise nego lipo ili ruzno oblikovane. neznam kako muski razmisljaju,ali meni su ljepse 3 super oblika nego petice koje bez grudnjaka dodu ko kravlje vime,do kolina
purplequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 12:30   #60
eto ja sam zadovoljna svojim sisama-poprilično između 2 i 3 sam ovisno o ciklusu.

NO-vidjela sam jedne super sise-aman taman i potrudit ću se da si ih i zaradim...jebiga, i ja volim sise!
sjeverni-vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.