Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2010., 14:53   #41
evo kako će izgledat taj save import
giovannininho is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 13:22   #42
"Izaslo" za X-box vidim

majku im!

Mass.Effect.2.XBOX360-GLoBAL

Ajmo PC, ajmoooo Makar, s ovime nema zajebancije, skidam samo da provjerim da li mi radi, nakojn toga picim u Algoritam
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 13:25   #43
i mene je bocnula ta xbox verzija

neco odma kupit u algoritmu... za koju godinu kad jako padne cijena. takvu igru moram imat original al necu odma tolke pare bacat a nema ni multiplayer

a s druge strane treba ih poticat da naprave i trojku... vidjet cu
__________________
Zato!
Trakavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 14:52   #44
pravit ce trojku kako god, trilogija je planirana od pocetka

meh, jos 5 dana, sada brzinski kljokam zadnji prijelaz sa lv56 infiltratorom pa da ga ubacim u dvicu, iako mi se sve cini da bi mozda bolje bilo krenut svjeze, ovisno dali/koliko su unaprijedili character editor
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 14:57   #45
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
meh, jos 5 dana, sada brzinski kljokam zadnji prijelaz sa lv56 infiltratorom pa da ga ubacim u dvicu, iako mi se sve cini da bi mozda bolje bilo krenut svjeze, ovisno dali/koliko su unaprijedili character editor
nemoj mislit da ćeš startat sa lvl56 ako portaš lika.. možeš samo dobit bonuse na svog "novog" lika u MS2 ovisno o postignućima u MS1.. i kod porta možeš mijenjati cjelokupan izgled i klasu, jedino što nećeš moći promjeniti su tvoje odluke iz prošlog nastavka..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 16:14   #46
Quote:
Sauron_zg kaže: Pogledaj post
nemoj mislit da ćeš startat sa lvl56 ako portaš lika.. možeš samo dobit bonuse na svog "novog" lika u MS2 ovisno o postignućima u MS1.. i kod porta možeš mijenjati cjelokupan izgled i klasu, jedino što nećeš moći promjeniti su tvoje odluke iz prošlog nastavka..
lol, pa naravno, nisam ni ocekivao da cu moci upasti sa nabrijanim likom i napravit kaos
nego imam svoj lik koji mi pase po balansu, znam ga dobro igrati i imam SVE 100% zavrseno i otkriveno sto mozes (za earthborn/war hero) i pazljivo sam odabrao sto i kako hocu
iako ako stvarno ima izbornik sa 100 opicja di mozes poklikati na SVE odluke koje si napravio, onda lol za trud
uglavnom... jos malo, jos malo
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 13:37   #47
Jebeno! Za sve koji nisu sačuvali ME1 save, evo stranice sa hrpom Sheparda! Muško, žensko, paragon, renegade, svega ima! Link: http://www.annakie.com/me/home.htm

@Valsharess: https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=51
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 15:59   #48
Iss, kako dobar početak. ME1 je na početku bio dosadan, ovo je odmah ludilo. Za sada mi se stvarno sviđa igra, importao sam lvl 60 chara i odmah sam lvl 5, al hebiga.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 16:11   #49
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Iss, kako dobar početak. ME1 je na početku bio dosadan, ovo je odmah ludilo. Za sada mi se stvarno sviđa igra, importao sam lvl 60 chara i odmah sam lvl 5, al hebiga.
Kak se preslika lik iz jedinice u dvojku? Jel ostaju naučeni skillovi? Jel ostaju paragon/renegade pointovi? Vjerojatno ne, ali da pitam...

Izgled?

I jel bitno da u jedinici dođeš do lvl60 ili je svejedno jesi li lvl60 ili npr. lvl57?

Kaj je s itemima i novcima? Ostaju ili nestaju?
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 16:44   #50
Nisam usporedio kako je bez importa, pa ne znam razliku. Ali većina stvari se resetira, budući da Shepard zapravo umre par tjedana nakon kraja ME1.

Ostaneš lagano Paragon/Renegade orijentiran, ali ne skroz. Skillovi su skroz novi, meni se sviđa novi sistem. Izgled može ostati isti ili se promjeniti, zbog gore zabijeljenog razloga.

Jedino ne znam kakva je situacija s lovom i lvlom. Možda ako importaš lvl 50 chara ćeš dobiti manje love i samo lvl 3, ne znam. Treba isprobati.


Edit: Nakon kraja prve misije se izlistaju bonusi dobiveni importom. Za import lvl 60 chara se dobije +4000xp (odmah lvl 5), 50000 Creditsa i po 10000 ostalih currencya (novo u ME2). Također sam dobio dodatnih 100000 credista jer je importani char imao "Rich" achievement.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~

Zadnje uređivanje Spectre : 22.01.2010. at 17:04.
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 17:38   #51
@Valsharess
imam najsporiji adsl vjerojatno ko i većina na forumu,ali treba naći dobar torent jednostavno(u mom slučaju je s privatnog trackera)

nego me zanima jel nema opcija ako nemaš stare sejvove da izbiraš recimo ko će ti biti živ od posade u igri i te šeme?jer sam zapamtio kako mi je zadnji put bilo kad sam prešo stari ME pa bi htio tako podesit,jer sam sjevove izgubio,negdje sam čuo da i ako krećeš bez sejvova možeš si izbirat kako hoćeš da bude ali ja nisam vidio da se to može

Nego malo osvrt na igru,premda nisam nešto puno igrao...malo mi je čudna u usporedbi sa prvim ME,malo je durgačiji combat sistem i naravno akcija kreće od samog početka igre...za sada mi se sviđa,jedino da se malo naviknem na te izmjene,naživcirale su me malo drugačije kontrole nego što su bile u ME...igra je super optimizirana moram priznat i izgleda malo bolje s obzirom na stari.
Eto toliko o prvim dojmovima,a sada idem na netu naći neki sejv da vidim kako ide s importanjem likova
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!

Zadnje uređivanje Osječko : 22.01.2010. at 19:00.
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 18:40   #52
Znači igra je optimizirana super za PC iako je napravljena i za konzole? Skida mi se atm, trebat će jedno dan barem. (Ken je za to kriv. )
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 21:30   #53
kurton, ne ucitava ME1 save... ??
pokrenem ME1, svi sejvovi su ok, pokrenem ME2 idem na load profile i nista - prazan ekran...
nisam mogao odoliti i pokrenuo sa novim likom, jeboga kako dobro izgleda, ali malo mi je neugodno jel sam upravo do sada igrao ME1 i onda sad kontrole i sitem drugaciji, cudno je...
ali fakat, sad pizdim zbog ovog, sav trud uzalud...??
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 00:35   #54
@THE dzubre: Jesi probao u ME2 Configuration Utility-u, pod Save Games, odabrati ispravni folder (...My Documents\BioWare\Mass Effect\Save)?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~

Zadnje uređivanje Spectre : 25.01.2010. at 15:30.
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 06:07   #55
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
@THE dzubre: Jesi probao u ME2 Configuration Utility-u, pod Save Games, odabrati ispravni folder (...My Documents\BioWare\Mass Effect\Save)?
yup, thnx, nisam gledao uopce na vanjski config
zgodni bonusi
igra izgleda odlicno, onaj customization je odlican, jedino do sada mi ide uzasno na kuratz clipovi za cool down
jeboga posrali su se po super stvari sto je bilo
mislim i ja sam mrzio fakin overheat oruzja, ali trebali su to ostaviti, pa kada ostanes bez clipova i dalje mozes pucati samo se pregrijava onda, a ne da ti oruzje ne funkcionira uopce kada ostanes bez municje
codec entry za oruzja MEa je bilaj jedna od najacih stvari ikada po opisu tehnologije, a sad to nista neznaci...
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 08:55   #56
meh, sad sam dosta zabrinut vise... ovo pocinje smrditi na hack&slach with guns bez puno mozga...
ono jebote...
ljudi se zale na mako - umjesto poboljsanog vozila - maknu vozilo
ljdui se zale na los inventory - MAKNUT INVENTORY???
ljudi se zale na overheat oruzja - maknu overheat i uvedu cooldown clips koji je jebeni equal za municiju
potrosis municiju i moras na tipove koji beskrajno pice po tebi trcati za melee??
koja je fora da jednostavno maknu umjesto da poboljsaju sistem dobre ideje? imam osjecaj ko cisto zatupljivanje
ono, cemu stati i planirati i organizirati, istrazivati - KADA SE MOZE ONAKO PIZIDITI OKOLO I KLAT< EKXXPLOZIJE JEEJEEHAAA
i do sada onak ide se kroz podrucja koja lijepo izgledaju, ali nemaju neku funkciju...
stvarno ne zelim srat, toliko sam ovo zeljno cekao, ali lagano me strah
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 10:29   #57
heh, EA&BW stvarno odlucili da deru lovu sa svojim bebama
u maniri Dragon Agea, pohlepni kurci tek izdaju igru i odma dodaju stvari koje DODATNO platis ako hoces
fakat koja kurvinska fora za ne povjerovati, kao da te neko jebe
ukljucuju vozilo, dodatnog lika, oprema i dodatne misije...

Quote:
# Zaeed Messani, a human bounty hunter and mercenary hired by Cerberus to join Shepard's squad.
# Hammerhead, a hover tank which will allow exploration of harsh planetary environments.
# Episodic combat, weapon and armor packs, characters, worlds and full campaign expansions will be available for download
# Periodic updates via the in-game 'Cerberus Network'
# Smaller and larger DLC options with varied pricing
takoder ima i par armora i oruzja koje mozes dobiti samo ovisno o nabavi igre
- Blood Dragon armor - ako registriras originalnu kopiju Dragon Agea
ostale ovisno o tome da li si napravio pre-order, gdje si kupio, blablabla...

samo ja jos uvijek jebeno ne mogu vjerovati da nema inventory
kakav to jebeni rpg bi trebao biti bez inventorya??
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 10:36   #58
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
meh, sad sam dosta zabrinut vise... ovo pocinje smrditi na hack&slach with guns bez puno mozga...
ono jebote...
ljudi se zale na mako - umjesto poboljsanog vozila - maknu vozilo
ljdui se zale na los inventory - MAKNUT INVENTORY???
ljudi se zale na overheat oruzja - maknu overheat i uvedu cooldown clips koji je jebeni equal za municiju
potrosis municiju i moras na tipove koji beskrajno pice po tebi trcati za melee??
koja je fora da jednostavno maknu umjesto da poboljsaju sistem dobre ideje? imam osjecaj ko cisto zatupljivanje
ono, cemu stati i planirati i organizirati, istrazivati - KADA SE MOZE ONAKO PIZIDITI OKOLO I KLAT< EKXXPLOZIJE JEEJEEHAAA
i do sada onak ide se kroz podrucja koja lijepo izgledaju, ali nemaju neku funkciju...
stvarno ne zelim srat, toliko sam ovo zeljno cekao, ali lagano me strah

Maknuli su inventorij ali postoji mijenjanje oklopa, oruzja i ostalih bedastoca..samo se radi na drukciji nacin..iskreno i ja bi inventorij natrag.

Ali kaj se municije radi ne slazem se s tobom..u ME sam mogo sa Assult rifle propucati cijelu igru bez razmisljanja, a sad moram koristiti sva oruzja na raspolaganju, od pistolja do snipera ovisno od situacija...imo ovo je bolje uspjelo i jos nikad nisam morao melee ici mlatiti nekog..mozda slabo ciljaš

I ima planiranja i organiziranja i istrazivanja planeta samo jos nisi dosel do toga..trebalo bude sve planete istraziti koliko vidim da kupim sva poboljsanja i nadogradnje za likove i brod.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 10:47   #59
Zanima me da li se može promjenit klasa ako ste importirali save iz jedinice ili sve ostaje isto
giovannininho is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 13:28   #60
evo nochas nabavio.... sad malo isprobavao... pricha je kao i inahe fenomenalna.... ali fakat... di je inventory... apgrejdi za oruzhja? shift i space su zamijenjeni... fakat 1001 sitnica koja mi je zasrala igricu zasada... zashto mijenjaju michu dobre stvari.... ovo mi je sad kao modern warfare MP

i koji vam je mushki spolni organ sa tim forumom... non stop erorr ili kratki servis....
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:20.