Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2010., 16:30   #1
Prekinuli davno, a on se još raspituje o meni

Pozdrav svima. Kako da počnem priču...

Prije par godina upoznala sam dečka koji mi je po svemu odgovarao, međutim on nije znao šta želi. Kratko smo bili zajedno, nije se slavno završilo, prekid, kraj. Pošto živimo u malom gradiću, izlazimo na ista mjesta, viđamo se često, na facebook-u mi je u listi prijatelja tako da imam dodira i na taj način. Nakon što smo prekinuli (od tada je prošlo oko dvije godine), soliramo. I nakon dvije godine tvrdim da mi je stalo do njega. Kad god počnem s' nekim novim izlaziti on se tu "popriječi", i onda ja naglo ohladim od izlazaka. Često raspituje za mene, pita jesam li našla nekoga (iako me viđa), pozdravlja me preko zajedničkih prijatelja ( to čini vrlo često, svako par dana). Samo da napomenem da mi se na facebook-u rijetko javlja i kad se javlja to je nekako rezervisano.
E sad, pitanje je šta on ustvari želi!? Što me tako često pozdravlja? Šta mu znači to imam li ja nekog ili ne? Da li njemu ustvari stalo ili se samo zavaravam...?!?

_______
I da, da napomenem, oboje smo u dvadesetim godinama.
_MB_ is offline  
Old 02.07.2010., 16:36   #2
zaljubila si se u pičkicu.
shoei is offline  
Old 02.07.2010., 16:38   #3
Boji se da ne nađeš dečka...Valjda želi biti s tobom...pitaj ga zašto te pozdravlja i zašto ga zanima dal imaš dečka ili ne....
Audi Tuning Girl is offline  
Old 02.07.2010., 16:39   #4
Quote:
shoei kaže: Pogledaj post
zaljubila si se u pičkicu.
Upss..
Audi Tuning Girl is offline  
Old 02.07.2010., 16:44   #5
Quote:
Audi Tuning Girl kaže: Pogledaj post
Boji se da ne nađeš dečka...Valjda želi biti s tobom...pitaj ga zašto te pozdravlja i zašto ga zanima dal imaš dečka ili ne....
Hhh, pokušala sam, ali je to nemoguće saznati, neće dečko da odgovori na takva pitanja.
_MB_ is offline  
Old 02.07.2010., 16:45   #6
Quote:
shoei kaže: Pogledaj post
zaljubila si se u pičkicu.
Šta mi reče..
_MB_ is offline  
Old 02.07.2010., 16:51   #7
Piši mu na fejšu "Ej,maleni,nemaš m... da mi kažeš istinu...nema veze...hoćeš biti samnom ili ne?"
Audi Tuning Girl is offline  
Old 02.07.2010., 16:58   #8
Quote:
Audi Tuning Girl kaže: Pogledaj post
Piši mu na fejšu "Ej,maleni,nemaš m... da mi kažeš istinu...nema veze...hoćeš biti samnom ili ne?"
Zezaj, zezaj.
_MB_ is offline  
Old 02.07.2010., 17:00   #9
dečko je šonjo.
imam ja sličnu priču.
niš od toga, nađi nekog pravog muškarca.
__________________
Od tad je prošao vek ili dva, javi se retko, ponekom kartom
i ko zna gde je, ne želim da zna, koliko čeznem za dalekim martom
kad sam je sreo prvi put...
frčkava is offline  
Old 02.07.2010., 17:02   #10
Quote:
shoei kaže: Pogledaj post
zaljubila si se u pičkicu.
točno
plincezica is offline  
Old 02.07.2010., 17:04   #11
Quote:
frčkava kaže: Pogledaj post
dečko je šonjo.
imam ja sličnu priču.
niš od toga, nađi nekog pravog muškarca.
Na prvu izgleda kao pravi muškarac, da ne kažem muškarčina.
Ali izgleda to je samo odlična "fasada". A, tražeći nekog drugog, svaki put se on pojavi.
Neko ima sličnu priču, hajde, nek' nisam sama.
_MB_ is offline  
Old 02.07.2010., 17:27   #12
hoće se sexati s tobom. Jbg...usput će glumiti da ste u vezi, ali sex mu je prvi na pameti.
covjek-od-leda is offline  
Old 02.07.2010., 19:01   #13
Quote:
covjek-od-leda kaže: Pogledaj post
hoće se sexati s tobom. Jbg...usput će glumiti da ste u vezi, ali sex mu je prvi na pameti.
Od tog nema ništa. Poznaje me i zna kako kod mene to ide. Tako da je ova opcija najmanje moguća.
_MB_ is offline  
Old 02.07.2010., 19:18   #14
Da bi se dao neki suvisliji odgovor, trebalo bi znati zašto ste prekinuli, tko je želio prekid, dali je netko želio pomirenje i tako neke stvarčice....
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 02.07.2010., 19:23   #15
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Da bi se dao neki suvisliji odgovor, trebalo bi znati zašto ste prekinuli, tko je želio prekid, dali je netko želio pomirenje i tako neke stvarčice....
Nije mi vjerovao, ljubomora, u sve je sumnjao, i na kraju smo se posvađali, i to je bio kraj. Nakon toga par mjeseci nismo se ni pozdravljali ni kada se sretnemo. Međutim počeli smo se pozdravljati, i na tome je ostalo sve ovo vrijeme. Niko nije spominjao nikakvo pomirenje, niti išta.
_MB_ is offline  
Old 02.07.2010., 19:39   #16
Quote:
_MB_ kaže: Pogledaj post
Nije mi vjerovao, ljubomora, u sve je sumnjao, i na kraju smo se posvađali, i to je bio kraj. Nakon toga par mjeseci nismo se ni pozdravljali ni kada se sretnemo. Međutim počeli smo se pozdravljati, i na tome je ostalo sve ovo vrijeme. Niko nije spominjao nikakvo pomirenje, niti išta.
Znači zbog njegove ljubomore i posesivnosti, a ne zato što je on tako htio. Eto ti i odgovora, vjerojatno želi i dalje biti s tobom.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 02.07.2010., 19:45   #17
ili možda ne želi i dalje biti s tobom, nego je i dalje ljubomoran ako si ti s nekim sretna, a on nije...
Nuru is offline  
Old 02.07.2010., 21:07   #18
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
ili možda ne želi i dalje biti s tobom, nego je i dalje ljubomoran ako si ti s nekim sretna, a on nije...
Upravo tako.

Ako ti se ispriječi svaki put kad ti nađeš nekoga, to je sindrom “možda te ja ne mogu imati, ali neće ni bilo tko drugi”.
Blokiraj idiota, prekini kontakte, a ako ti se približi, zasprejaj ga suzavcem.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 02.07.2010., 21:22   #19
Quote:
_MB_ kaže: Pogledaj post
E sad, pitanje je šta on ustvari želi!?
Manje je bitno što on želi, a puno bitnije što ti zapravo želiš? Možeš li odgovooriti na pitanje?
zanzy is offline  
Old 02.07.2010., 21:49   #20
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Manje je bitno što on želi, a puno bitnije što ti zapravo želiš? Možeš li odgovooriti na pitanje?
Mislila sam na to šta želi od mene.
Prvo, priznajem da nisam ravnodušna prema njemu. Kad bi mi se pružila prilika, možda bih i obnovila vezu ( možda!). Drugi koji su došli poslije njega nisu bili toliko bitni kao on, zbog toga nisam ni ostvarila ništa ozbiljnije ili se, kao što sam već napisala, on tu pojavljivao.
Šta želim, teško za reći...
_MB_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger