Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2023., 10:18   #1
UFC 289 - Nunes vs Aldana (Calgary, 10.6.2023.)

Parovi main carda:

Nunes vs Aldana - za pojas u ženskom bantamu (originalno trilogija s Penom koja je otkazala zbog ozljede)

Oliveira vs Dariush

Schnell vs Dvorak - otkazano

Imavov vs Curtis


https://www.tapology.com/fightcenter.../99346-ufc-289

https://www.ufc.com/event/ufc-289
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2023., 09:28   #2
S premještanjem Oliveire i Dariusha na ovaj card, isti je postao izvrstan. Osim (bar meni) zanimljive trilogije Nunes - Pena, i borba Thompsona i šenutog Pereire bi mogla biti čista zabava.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2023., 08:57   #3
Quote:
elf123 kaže: Pogledaj post
Duša me boli što tipujem protiv Oliveire..
Mislim da nisi jedini. Meni su Dariush i Oliviera možda najdraži borci cijelog UFC-a, a bez sumnje najdraži borci divizije. Računam da je Dariush u prednosti prvenstveno zbog upitnog mentalnog stanja Oliveira nakon teškog poraza u prošlom meču. No vidjet čemo... ako Charlesa bude onaj pravi, ovo će biti poslastica. Ako ne bude ko šta se pribojavam, mogao bi se brzo pretvoriti u Tonyja.

Bastard, treba nam i novi naslov ovoj temi nakon što se card par puta ispretumbao.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2023., 09:53   #4
Ups, dugo je tema bila neaktivna. Evo stiže

Vidim da sam jedini Indijanac koji se kladio na Charlesa…brine njegova brada, borba je pomaknuta zbog njegove ozljede (ali samo za mjesec dana), al lik skoro u sve borbe ulazi kao autsajder osim protiv Gaethjea, a uglavnom izađe kao pobjednik. Realno je Dariush zaslužio borbu za pojas još odavno, tako da nemam ništa protiv ni da on pobjedi.
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2023., 11:29   #5
Oliveira je doslovno u svakom od zadnjih četiri meča bio u knockdownu i izuzev Islama nitko se nije usudio da ide na pod s njime, ovaj bi se tu nekim čudom oporavio i kasnije odveo vodu na svoj mlin, Dariush neće imati tih problema jer je lik BJJ majstor najviše klase, a zna udariti kao konj. Jedino me kod Dariusha brine što i on zna biti pogodjen u bradu i to dobro pa je par puta zaspao, no akumulirana šteta je ipak znatno veća na strani Oliveire.

Iako su mi obojica dragi, uvjerljivo najdraži borci te kategorije, navija se za Dariusha jer je on po meni odavno trebao zaslužiti napad na titulu.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2023., 13:34   #6
Ista logika kao kod vecine. Dariush vec previse ceka na borbu za naslov i bilo bi mi drago da pobjedi. Oliveira mi je takodjer jedan od drazih boraca ali uvijek imam osjecaj da je na rubu nokauta.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2023., 17:45   #7
Mec 50-50. Bit ce svega.. Svejedno tko ce dobiti. Ali da kroz sve analize moram dati prognoze rekao bi Oliveira nijansu vece sanse.
Bebano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 05:16   #8
Zasluzeno Ige...
Bebano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 06:02   #9
Oliveiraaaaa
Bebano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 06:40   #10
Charles Oliveira. <3

daj taj rematch pa šta bude

kako god, uz Charlesa do kraja

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
__________________
John Hancock with the safety off
after every show
JimiH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 07:17   #11
Kako je izgledao danas..ako takav bude protiv Islama ide Islam na spavanje..
Bebano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 07:43   #12
i to je dodao u arsenal high kickove s kojim je dobro pogodio dariusha dva puta, a ne samo onaj front kick što je radio prije za održavanje distance.

žao mi je što je bilo koji od ova dva borca morao izgubiti, ali to je sport.
__________________
Like the midget at a urinal, I'd have to stay on my toes
DarkWanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 08:23   #13
Žao mi je Dariusha jer se čini ko sjajan lik, a znamo da je strašan borac, no Do Dronx nas je večeras podsjetio da prvak ima ime. (Doduše, to ime je Islam, ali zašto ne još jednom vidjeti može li opet biti Charles?!)
Odlična predstava Oliveire na ovom, sve u svemu, dosta lošem cardu (bar po do sada viđenom).

Velika Amanda Nunes se oprostila. Čestitke i naklon do poda i nek uživa u penziji. Nikad joj ne bih osporavao veličinu, no nije mi ju se gledalo više i drago mi je da ide u mirovinu. Volio bih i da Valentina napravi to isto.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 10:21   #14
Quote:
Bebano kaže: Pogledaj post
Kako je izgledao danas..ako takav bude protiv Islama ide Islam na spavanje..
Islam ima puno bolju obranu na nogama...i bolji je udarač od Beneila, al pari Charlesu, ako ne i bolji. Toliko se govorilo o Charlesu u stojci, a Islam bio bolji.
Brojke to govore: http://ufcstats.com/fight-details/523815acf1bb2420
Charles neće nikada otvoreno napasti Islama kao noćas Beneila.
To se vidjelo u prvom fajtu, što strah čini.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 10:26   #15
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post

Velika Amanda Nunes se oprostila. Čestitke i naklon do poda i nek uživa u penziji. Nikad joj ne bih osporavao veličinu, no nije mi ju se gledalo više i drago mi je da ide u mirovinu. Volio bih i da Valentina napravi to isto.
I bolje, nema više žara u njoj, pobjeđuje na rutinu...bolje neka ode nego izgubi neki fajt pa onda počnu kritike eto ipak nije top borac itd itd.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 11:12   #16
Drago mi je za Oliveiru, najbolji je kad ga se podcjenjuje.
Ako protiv Makhacheva pruži ovakav nastup ima šanse.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 11:23   #17
Mislim da je on protiv Islama izašao prestrašen i previše impresioniran. Kao Rob u prvom meču protiv Izzyja. Da je mogao izaći samopouzdanja poput Volka, ne kažem da bi inače pobijedio, ali sigurno bi pružio bolji fajt. Po svemu sudeći,imat će priliku za popravni pa ćemo vidjeti..

A što se Amande tiče, End, apsolutno se slažem. Previše boraca u ovom sportu odradi bar jednu borbu previše. Šteta da Stipe nije otišao nakon pobjede nad Franetom, ili jedne od pobjeda nad Cormierom.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 11:25   #18
Nunes je ženski goat, ali ostvarila je sve, zaradila dovoljno za 3 života, “dobila” dijete i našla druge prioritete.
Jedino sto je bez nje zenski ufc ostaje na Valentini i hrpi dosadnih borkinja koje ne zanimaju nikog živog.

Oliveira odličan, šteta da je netko od njih dvojice uopće morao izgubiti. Da li će to biti dovoljno za Islama ne znam, a jadan Dariush vjerojatno nikada neće ni dobiti priliku za titulu.
Bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 11:33   #19
Oliveira je bio los protiv Islama. Izgledao je kao da se bori protiv stroja. Volk je otkrio neke stvari. I razmisljam ako je Volk onoliko problema stvorio Islamu kako ne bi mogao Olivwira. Ali da ne bi bilo, zasluzeno je izgubio prvu borbu i Islam ga je bas otresao kao balac tada..vjerujem da u drugom mecu nece biti straha i nece biti u glavi da su Degestanci neunistivi..
Bebano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 13:13   #20
Nema Charles šanse protiv Islama..osim da se ovaj ne pojavi potpuno nemotiviran, no to je nemoguće obzirom na ruski borbeni vjersko fanatički superioran um.

Islam, Khabib i Kamzat su međuzvjezdanim prostorom udaljeni od ostatka, to su ljudi koji su od malih nogu učeni da dave ekipu ko piliće, odrasli u siromaštvu, skromni ponizni, puno molitve, puno postova za koje dokazano da obnavljaju i osnažuju tijelo, zato su i toliko nadljudski snažni uz već superiornu tehniku..takve ljude je nemoguće pobijediti..nemaju tu nepobjedivu auru bez razloga.

A sad ozbiljno..Charles se prelako ruši što udarcima što hrvanjem a Islam je drugačija životinja kad je gore..i tu je sva filozofija.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.