Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2011., 15:03   #141
Quote:
Kobayagi kaže: Pogledaj post
I ja sam knjigoljubac i vjerujem da će serija biti pun pogodak. Treba samo prihvatiti različitost medija, ali smatram da je atmosfera tu. Osim toga, ne može se reći da nisu vjerni Martinu - kad je sam pisao seriju.
Sam je napisao samo jednu epizodu. Dogovor je da će on svaku sezonu napisati po jednu epizodu.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 14.04.2011., 17:39   #142
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
vec vidim zesci hejt na ovoj temi od knjigoljubaca

interesantan clanak, al ovo me zabrinjava: The bad news is, it is a bit confusing. There's no way around it — large amounts of backstory are alluded to and hashed out, and you might find yourself wishing for a "pop-up video" style explanation of exactly who was betrothed to whose sister 10 years earlier.

Volim serije koje znaju bit kompliciranije, al ne volim kad budu prekomplicirane za pratit, i kad budu previse hekticne. Al potrudit cu se pratit nekako. Oni predlazu gledanje epizode dva puta, al to mi nikad ne ide
pretjerujes ali citateljima ce prva asocijacija kad vide lik biti ono sto su procitali u knjizi, to je jednostavno tako
ne kazem da hejtera nece biti, ali na ovoj temi se nadam samo konstruktivnim kritikama


Quote:
bandera kaže: Pogledaj post
Ja sam knjigoljubac i vjerujem da ce serija biti fantasticna.
Quote:
Kobayagi kaže: Pogledaj post
I ja sam knjigoljubac i vjerujem da će serija biti pun pogodak.
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”

Zadnje uređivanje NorthGirl : 14.04.2011. at 17:51.
NorthGirl is offline  
Old 14.04.2011., 20:27   #143
Will HBO’s Game of Thrones gamble pay off?

http://io9.com/#!5792122/will-hbos-g...gamble-pay-off

Review: "A Game of Thrones" is Terrific Fantasy TV (Even if it Starts Slow)

http://www.afterelton.com/tv/review-...-george-martin
Kevin Fisher is offline  
Old 14.04.2011., 20:37   #144
nadam se da će im se isplatit jer inače nećemo imat drugu sezonu, šmrc
 
Old 14.04.2011., 20:40   #145
Quote:
ivanchicaaa kaže: Pogledaj post
nadam se da će im se isplatit jer inače nećemo imat drugu sezonu, šmrc
E, toga je i mene strah... da nas ne navuku, a onda mucak. Ali koliko glupih serija se snima po par sezona, ne vidim razloga da ne snime i ovu...
A dodatan plus je sto knjiga, a time i serija, nije iskljucivo fantasy zanr. Moze proci pod povijesni, politicki, i tako to.
bandera is offline  
Old 14.04.2011., 20:45   #146
istina... a ako je svaki Martinov fan izreklamirao seriju tolikom broju neupućenih kao ja, onda nema straha
 
Old 14.04.2011., 20:48   #147
Quote:
ivanchicaaa kaže: Pogledaj post
istina... a ako je svaki Martinov fan izreklamirao seriju tolikom broju neupućenih kao ja, onda nema straha
ma ne verujem... koliko god priča bude izmenjena u odnosu na knjigu, opet u sebi sadrži toliko potencijala da ne znam šta bi trebalo da se desi pa da bude negledljivo, dosadno i slično
Kevin Fisher is offline  
Old 14.04.2011., 21:22   #148
50 milijuna dolara za 10 epizoda?! to je znaci 5 milijuna po epizodi! pa to je skuplje od onih post-superbowl epizoda koji dobijaju vise od 20 milijuna gledatelja. iskreno se nadam da ce im se to isplatit.

Ovo mi je bilo zanimljivo: "HBO is airing the first episode 11 times during the first 26 hours of the show's run, so you'll have lots of chances to see it."
alen76 is offline  
Old 14.04.2011., 21:25   #149
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post

Ovo mi je bilo zanimljivo: "HBO is airing the first episode 11 times during the first 26 hours of the show's run, so you'll have lots of chances to see it."
Da, to sam video u njihovom programu al sam mislio da je neka greška
Kevin Fisher is offline  
Old 15.04.2011., 06:47   #150
5 new (unfinished) clips

http://www.youtube.com/watch?v=oMaMRtBL0Xk
Kevin Fisher is offline  
Old 15.04.2011., 08:25   #151
All Roads Lead to Westeros



brutalno dobro
Kevin Fisher is offline  
Old 15.04.2011., 09:46   #152
super clipovi, iako je zvuk loš, muzika mi je super... ono kad dothraki dolaze
samo mi se ne sviđa ono što tyrion kaže jonu, inače mi je to najdraži citat (never forget who you are for surely the world won't, itd), a malo su ga srezali čini mi se...
znam da su neki komentirali da im izbor za cersei ili dany nije idealan, ja ne mogu zamislit bolji
 
Old 15.04.2011., 12:56   #153
Nisam čitala knjige al svida mi se tematika serije pa cu je sigurno gledati.
I za sve one koji su se pitali, vidjela sam jucer reklamu na nultom kanalu maxtv-a
HBO ide besplatno na dan emitiranja prve epizode i u Hrvatskoj!!!!
evel is offline  
Old 15.04.2011., 13:47   #154
Dobar clanak, Martin i producenti pricaju u seriji:
http://tv.ign.com/articles/116/1161935p1.html

Od svih ovih clanaka, malo mi je lakse skuzit o cem se radi. Jer me traileri samo zbunjuju
alen76 is offline  
Old 15.04.2011., 13:54   #155
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
Dobar clanak, Martin i producenti pricaju u seriji:
http://tv.ign.com/articles/116/1161935p1.html

Od svih ovih clanaka, malo mi je lakse skuzit o cem se radi. Jer me traileri samo zbunjuju
A što ne počneš čitat knjige?

I ja isto volim knjige, jako. I apsolutno sam zadovoljna kako sve to do sad izgleda. Ok da se razumjemo važno je meni kako glumci izgledaju, ali mi je isto tako puno važnije da oni odrade posao sa likovima kako spada. A mislim da hoće.

I da drago mi je da rade seriju. Jer toliko priče u jedan film ne bi stalo. A tako ćemo imat barem 1 sat tjedno GoT-a.
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Old 15.04.2011., 14:05   #156
Quote:
Amidala kaže: Pogledaj post
A što ne počneš čitat knjige?
cak sam i mislio pocet... al odlucio sam da cu samo pratit seriju i tako ju gledat spoiler-free
alen76 is offline  
Old 15.04.2011., 14:11   #157
Quote:
alen76 kaže: Pogledaj post
cak sam i mislio pocet... al odlucio sam da cu samo pratit seriju i tako ju gledat spoiler-free
joj sretno ti stim. Ja sad ih čitam po drugi put. Prvi put sam ih pročitala pred nekih 8-9 godina. I tak su mi sad gušt za čitat. No dosta o knjigama.

Ja planiram skinut seriju i u ponedjeljak organizirat ekipno gledanje
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Old 15.04.2011., 14:24   #158
A evo kako je prošla premijera u Zagrebu

http://www.serijala.com/izdvojeno/pr...e-prijestolja/

Kevin Fisher is offline  
Old 15.04.2011., 14:55   #159
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
A evo kako je prošla premijera u Zagrebu

http://www.serijala.com/izdvojeno/pr...e-prijestolja/

ne vjerojatno koliko se HBO trudi da svi cuju za seriju

Ovo mi je olaksanje: "Svaka od epizoda, u trajanju od otprilike sat vremena, prošla je nevjerojatno brzo. Tempo epizoda je odličan, čak i uz veliku količinu izlaganja radnje kroz mnoštvo dijaloga. Mnogo se priča, ali mnogo se toga i događa. Paralelni tijek nekoliko radnji izvrsno je riješen i ni na jednom mjestu se ne zadržavamo više nego je to potrebno."
alen76 is offline  
Old 15.04.2011., 14:56   #160
I treba da se čuje!
bandera is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.