Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2012., 21:26   #281
ja mislim da on izmislja putem i pise,mislio sam da je neki ozbiljan forumas sa toliko tisuca postova,al sad znam kako ih je nabio,mislim neprovjerene stvari pises kyle pa prije nego toliko zustro zelis branit svoju tezu o svemu tome bar proguglaj i nadji si nesto u svoju korist,a ne pisat bzvz,to mozemo svi
Adatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 21:27   #282
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
pa proguglaj malo. http://en.wikipedia.org/wiki/Arab_Christians#Diaspora
libanon i sirija imali su rast broj krščana, ali MANJI od pada u drugim zemljama. isto tako, sami sirijski i libanonski krščani iseljavaju na zapad više nego muslimani iz tih zemalja. krščani iz ostatka bliskog istoka kompenziraju.
lani ti je samo iz egipta iselilo 100 000 kopta.

idu diljem zapadnog svijeta, latinske amerike, europe, SAD, australije itd...
Ipak,prije će to biti Australija (tamo ima Libanonaca svakako recimo, opet dio stara generacija) dok ne vjerujem da danas idu u Brazil ili na Karibe
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 21:33   #283
Quote:
Adatar kaže: Pogledaj post
ja mislim da on izmislja putem i pise,mislio sam da je neki ozbiljan forumas sa toliko tisuca postova,al sad znam kako ih je nabio,mislim neprovjerene stvari pises kyle pa prije nego toliko zustro zelis branit svoju tezu o svemu tome bar proguglaj i nadji si nesto u svoju korist,a ne pisat bzvz,to mozemo svi
znamo li se?
jučer sam za tebe čuo na forumu,a ti već ideš da izmišljam- šetaj momak
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 21:39   #284
Quote:
Adatar kaže: Pogledaj post
air armenia je armenska drzavna tvrtka a lufthansa je privatna kompanija

boze,reci mi da imas bar 18
A kakve po tebi ima razlike tko je većinski vlasnik dionica neke tvrtke?

I onak, usput budi rečeno, Air Armenija je privatna tvrtka, a 12% dionica Lufthanse i dalje ima država.

Quote:
Other information
Number of employees:
From 51 to 250

Form of ownership:
Non-governmental


Year established
2003

Date of information update
04.07.2012


http://www.spyur.am/en/companies/air-armenia/4053
Imam više od 18, a i znam neke stvari. Kao npr. koristiti Google, što ti očito još nisi svladao i izmišljaš podatke koje je prelako pobiti...


Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Pizvo, da si ti na mom mjestu, sada bi me napao "evo kako ne znaš, oni su IZ IRAKA, ne iz Sirije", ali evo, ja pretpostavljam da je smao greška a ne da tako misliš, ponašaj se i ti slično i super čemo se slagati
Ma lapsuz, cijelo vrijeme Sirija ovo, Sirija ono... Uostalom piše u linku. Poanta je u vjeri, ne narodnosti.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 21:46   #285
pa nije bitno ko sam ja kyle,razgovaramo a ti pises lazi,ti si vjerovatno ovdje da "pobijedis" a ja sam ovdje da prodiskutiramo o svemu sto se desava,istina je da vucem jednu stranu ali siguran sam da vucem pravu stranu

drugom forumasu bi napisao da kako nije bitno,pa lufthansa nije spustena ali i da jest nebi imalo isto znacenje jer je privatna tvrtka,to sto su spustili nacionalni avion rusije pa armenije je itekako poruka i pokusaj dobivanja reakcije rusije tj.ponizenja istih

kome bi se poslala poruka da se lufthansa prizemlji? kerumu?

turci se igraju s vatrom opasno
Adatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 21:46   #286
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Ma lapsuz, cijelo vrijeme Sirija ovo, Sirija ono... Uostalom piše u linku. Poanta je u vjeri, ne narodnosti.
Pa to sam i rekao, da je vjerovatno lapsus
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 21:51   #287
Quote:
Adatar kaže: Pogledaj post
drugom forumasu bi napisao da kako nije bitno,pa lufthansa nije spustena ali i da jest nebi imalo isto znacenje jer je privatna tvrtka,to sto su spustili nacionalni avion rusije pa armenije je itekako poruka i pokusaj dobivanja reakcije rusije tj.ponizenja istih
Ne postoji "nacionalni avion".

Nisu spustili ruski, već sirijski avion na putu iz Rusije.

Armenski avion je u vlasništvu malenog privatnog avioprijevoznika.

Quote:
turci se igraju s vatrom opasno
S vatrom? Zbog sirijskog i armenskog aviona? Straaašno opasne zemlje, za popizdit.

Jel ti voliš ovak malo kad te ispravljaju po forumima? Ne mogu drugačije objasniti to da ti sve i jedan post kojeg si napisao o ovoj tematici ima u sebi barem jednu poptunu neistinu...
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 21:57   #288
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Ne postoji "nacionalni avion".

Nisu spustili ruski, već sirijski avion na putu iz Rusije.

Armenski avion je u vlasništvu malenog privatnog avioprijevoznika.



S vatrom? Zbog sirijskog i armenskog aviona? Straaašno opasne zemlje, za popizdit.

Jel ti voliš ovak malo kad te ispravljaju po forumima? Ne mogu drugačije objasniti to da ti sve i jedan post kojeg si napisao o ovoj tematici ima u sebi barem jednu poptunu neistinu...
radi se o ruskom i armenskom avionu,mislim da si poceo izmisljat u nedostatku argumenata,procitaj,pa imas internet,koristi se njime
turska je zanijekala armenskom zrakoplovu da nastavi do allepa gdje je prevozio humanitarnu pomoc iako nisu nasli nikakvo oruzje protivno svim medjunarodnim pravima turska je zabranila i zanijekala pomoc ljudima kojima to treba ocajno u allepu,a ti brani te gadove
Adatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 22:01   #289
evo ti dokaza,taj avion su spustili

http://en.wikipedia.org/wiki/Armenian_Airlines
Adatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 22:39   #290
To što su spustili armenski avion nebitna je stvar.

Puno je više zabrinjavajuće, što se Erdoganove trupe gomiliju na granici...mediji uglavnom kurvanjski šute o tome, ali Turci se opasno grupišu i gomilaju teško naoružanje.

Benjamin je svetac za Erdogana, jer ovaj turčin je teški psihopata.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 22:53   #291
Quote:
Adatar kaže: Pogledaj post
radi se o ruskom i armenskom avionu,mislim da si poceo izmisljat u nedostatku argumenata,procitaj,pa imas internet,koristi se njime
turska je zanijekala armenskom zrakoplovu da nastavi do allepa gdje je prevozio humanitarnu pomoc iako nisu nasli nikakvo oruzje protivno svim medjunarodnim pravima turska je zabranila i zanijekala pomoc ljudima kojima to treba ocajno u allepu,a ti brani te gadove

Quote:
Turkish F-16 fighter jets forced down the Syrian Air Airbus A320 some three hours after it had taken off from Moscow's Vnukovo international airport.

http://en.rian.ru/russia/20121011/176552229.html
Dakle avion je sirijski, ne ruski.

Zbilja mi je fascinantna tvoja želja za javnom blamažom.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 22:58   #292
Quote:
Adatar kaže: Pogledaj post
evo ti dokaza,taj avion su spustili

http://en.wikipedia.org/wiki/Armenian_Airlines
Quote:
...procedures for Air Armenia's An-12 flights were simplified last Tuesday by the Turkish authorities.

http://en.rian.ru/world/20121015/176640450.html
Air Armenia i Armenian Airlines su dvije različite kompanije.

http://en.wikipedia.org/wiki/Air_Armenia

Btw., da si pročitao svoj link, vidio bi da je Armenian Airlines proglasio bankrot 2004. i od tada ne postoje. Njihov nasljednik se zove Armavia i u 100% vlasništvu je koorporacije MIKA Armenia Trading:

http://en.wikipedia.org/wiki/Armavia


Ajmo još, možeš ti to, baš mi je zabavno ovo...
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down

Zadnje uređivanje Pizvo : 15.10.2012. at 23:04.
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 23:05   #293
Iran ima oko 70 milijuna stanovnika, Turska također... zanimljivo...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 23:25   #294
Ja ovako vidim situaciju-Turskoj se nameće da uđe u rat ,no odbija poslušnost i rat ne želi.Možda će Turska dobiti upozorenje tj packu u obliku zemljotresa koji će biti izazvan preko HAARP sustava.Vidjet ćemo.Ukoliko u Turskoj bude potres bit će ubrzo.
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 07:32   #295
Quote:
ludi mjesec kaže: Pogledaj post
Ja ovako vidim situaciju-Turskoj se nameće da uđe u rat ,no odbija poslušnost i rat ne želi.Možda će Turska dobiti upozorenje tj packu u obliku zemljotresa koji će biti izazvan preko HAARP sustava.Vidjet ćemo.Ukoliko u Turskoj bude potres bit će ubrzo.
Ne piši gluposti.
Imaš na alternativi o teorijama zavjere pa tamo piši o HAARP-u i 'proizvodnji' potresa.
felixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 08:34   #296
HAARP ma sva je to đabe kada je uskoro smak svijeta
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 10:57   #297
Quote:
ludi mjesec kaže: Pogledaj post
Ja ovako vidim situaciju-Turskoj se nameće da uđe u rat ,no odbija poslušnost i rat ne želi.Možda će Turska dobiti upozorenje tj packu u obliku zemljotresa koji će biti izazvan preko HAARP sustava.Vidjet ćemo.Ukoliko u Turskoj bude potres bit će ubrzo.
Dakle SAD umjetno izazvanim potresima drži ostale NATO članice u poslušnosti?
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 11:58   #298
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Dakle SAD umjetno izazvanim potresima drži ostale NATO članice u poslušnosti?
Između ostalog i tako,Haarp je sustav koji koristi tehnologiju Nikole Tesle,manje je poznata stvar da je Tesla izvodio pokuse koji su rezultirale minipotresima što je i sam Tesla potvrdio a potvrdili su i ostali koji su stanovali u blizini gdje je Tesla radio ljudima su popucala stakla na kućama od tih minipotresa,pa je to zavrsilo u novinama i Tesla dao intervju.Dalje više neću pisati na ovoj temi.Ukoliko se desi potres u Turskoj vratit ću se na ovu temu.Bitno mi je da zapamtim petnaestu stranicu ove teme gdje sam napisao ovo što sam napisao.Da napisao si istinu,SAD drži u poslušnosti članice nato pakta raznim metodama,između ostalog i ovom metodom.Naravno postoje i prirodni potresi koji nisu umjetno izazvani,nije svaki potres umjetno izazvan.Ponavljam još jednom-Turskoj se nameće da uđe u rat ,no odbija poslušnost koliko ja vidim stvari.Moguće je da bude kažnjena umjetno izazvanim potresom.

Zadnje uređivanje ludi mjesec : 16.10.2012. at 12:20.
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 12:18   #299
Quote:
ludi mjesec kaže: Pogledaj post
Između ostalog i tako,Haarp je sustav koji koristi tehnologiju Nikole Tesle,manje je poznata stvar da je Tesla izvodio pokuse koji su rezultirale minipotresima što je i sam Tesla potvrdio a potvrdili su i ostali koji su stanovali u blizini gdje je Tesla radio ljudima su popucala stakla na kućama od tih minipotresa,pa je to zavrsilo u novinama i Tesla dao intervju.Dalje više neću pisati na ovoj temi.Ukoliko se desi potres u Turskoj vratit ću se na ovu temu.Bitno mi je da zapamtim petnaestu stranicu ove teme gdje sam napisao ovo što sam napisao.Da napisao si istinu,SAD drži u poslušnosti članice nato pakta raznim metodama,između ostalog i ovom metodom.
Malo si fulao pdf, Alternativa ti je ovdje:

https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=141
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 12:23   #300
Pa u Turskoj su svako malo potresi, ali to nema veze s Teslom, koji je, usput rečeno, proizvodio lokalne mini potrese pomoću neke vrste pneumatske bušilice. Osim što je radila mislim na paru, a ne na neznam, struju, dizel ili šta već postoji.

Nije ni čudo što mu se labos skoro raspao, okini ti Jackhammer u trošnoj kućici pa vidi što će se dogoditi.
krvoločni slaven is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.