Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 18:21   #1
Stribor Marković - savjetovanje?

Pozdrav

Zanima me je li netko možda bio kod Stribora Markovića na fitoaromaterapijskom savjetovanju u ljekarnama, vidim da surađuje sa ljekarnama Farmacia, i tamo država ta savjetovanja popodne.

Jel netko bio i zna nešto više o tome?
Ne znam zašto sa njima surađuje, nadam se samo da ne preporučuje na kraju njihove neke tablete, lijekove za razne tegobe, uz naravno fitoaromatepijske pripravke..
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 08:07   #2
ja sam bila u Farmacija, Ilica prije cca 2 godine. Stribor kao Stribor, divna osoba koju je divno i ugodno slušati i imam osjećaj d bi mogla piti kavu s njim bar pola dana i slušati nepresušno vrelo znanja. Mi smo išli zbog kćeri i njezine bronhijalne astme. Odgovorio mi je na sva pitanja koja sam imala pripremljena vezana uz eterična ulja, čajeve i na kraju nam preporučio echinaceu i ..... joj ne sjećam se više. Uglavnom, nešto što mućkaji oni u Farmaciji. Mislim da je bilo oko 100kn troška. Dodatno smo mi sami pitali za probiotike, preporučio nam koje je on smatrao ok, uzeli smo i njih i to je to.
Vrlo ugodno iskustvo, nisam imala niti u jednom trenu osjećaj da mi netko samo prodaje priču da bi mi prodao proizvode iako je naravno sve spomenute proizvode kroz priču i moguće kupiti u Farmaciji. Ali eto nisam imala osjećaj isforsiranosti.
Od mene veeeelika pohvala za ovu inicijativu i još veća pohvala Striboru koji to tako profesionalno i nenametljivo odradi (mislim da se moram javiti da me zaposli u svoj marketing )
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 23:42   #3
Jaoo, ja sam skroz zaboravila na ovu temu, pardon i hvala na odgovoru

Upravo zbog toga trebam Stribora, tj ne bih rekla da imam astmu, ali neku vrstu bronhitisa ili nešto slično, jer od doktora nisam dobila nikakvu pomoć pa bi probala ovako. Jel vam pomogla ta terapija ili?

Samo oko 100 kn vas je došla terapija? Ja sam očekivala barem 5x više
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:18   #4
A jel znate gdje ga se trenutno može dobiti za konzultacije ?
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 08:10   #5
Quote:
Pegina kaže: Pogledaj post
A jel znate gdje ga se trenutno može dobiti za konzultacije ?
Farmacia, Ilica. Ima broj na njihovoj web stranici preko kojeg se moze naruciti.
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 11:36   #6
Quote:
tiziana kaže: Pogledaj post
Farmacia, Ilica. Ima broj na njihovoj web stranici preko kojeg se moze naruciti.
evo i link
https://www.farmacia.hr/farmacia-sav...avjetovaliste/
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:18   #7
Super,hvala puno.
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 09:48   #8
Da li se placa to savjetovanje?
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:21   #9
Placa.
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2018., 18:59   #10
Podizem temu jer me zanima je li itko bio i kako mu se cinilo za savjetovanja za netipicne hormonalne probleme?
Unaprijed hvala.
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2018., 12:27   #11
Quote:
belfegora kaže: Pogledaj post
Podizem temu jer me zanima je li itko bio i kako mu se cinilo za savjetovanja za netipicne hormonalne probleme?
Unaprijed hvala.
Itko?
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 07:49   #12
Quote:
belfegora kaže: Pogledaj post
Itko?
nemam ti odg. za to konkretno pitanje ali moj općeniti savjet je odi svakako kod Stribrora (ako možeš).
ima dovoljno znanja da razumije iščitat medicinsku dokumentaciju. u svakom slučaju nećeš dobit pogrešan savjet. nećeš izgubit puno vremena, ne čekaš skoro ništa (unaprijed se dogovori termin). ako nisi iz zg, kad budeš išla svakako iskombiniraj (tako smo i mi).
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 15:55   #13
@belfegora vidi, ovo je jedan od modula koje Stribor predaje

Hormonski sustav
Štitnjača i adjuvantna strategija. Spolni hormoni u žena i mogućnost prevencije posljedica disbalansa hormona i hormonskih metabolita. Menopauza, policistični jajnici, sterilitet. Andropauza.

tako, odi svakako kod Stribora.
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2018., 08:31   #14
Namjeravam otici kod Stribora zbog ucestalih uroloskih i vaginalnih infekcija (izgleda da nisu samo gljivice nego i bakterija).. non stop ih iman i ljeti i zimi, stalno.. sa kracim periodima kad nemam simptoma - svrbez, pecenje, zuckasti iscjedak, pa se opet vrate i tako u krug.

Takodjer, uhvatila me sad neka virusna i/ili bakterijska infekcija grla, sinusa, cak vidim da mi je i na oci preslo, nista mi ne pomaze..

Moje pitanje je sto mislite moze li mi Stribor tu pomoci, a da me ne bubne 1000 kn za terapiju za oboje?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 20:09   #15
Nemoj me krivo shvatiti, ali kako da itko od nas zna kakvu će ti terapiju dati? Odi kod njega pa vidi, nitko te ne tjera da kupiš ono što ti prepiše
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2018., 12:53   #16
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Namjeravam otici kod Stribora zbog ucestalih uroloskih i vaginalnih infekcija (izgleda da nisu samo gljivice nego i bakterija).. non stop ih iman i ljeti i zimi, stalno.. sa kracim periodima kad nemam simptoma - svrbez, pecenje, zuckasti iscjedak, pa se opet vrate i tako u krug.

Takodjer, uhvatila me sad neka virusna i/ili bakterijska infekcija grla, sinusa, cak vidim da mi je i na oci preslo, nista mi ne pomaze..

Moje pitanje je sto mislite moze li mi Stribor tu pomoci, a da me ne bubne 1000 kn za terapiju za oboje?
Pa moglo bi te izaći i više (možeš dobiti vaginalete, oleokapsule, razne epsove itd). Ali ti sama odlučuješ što ćeš prihvatiti, što ne. On u biti sugerira što bi bilo dobro. A ja sugeriram da ga poslušaš
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2018., 20:49   #17
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Nemoj me krivo shvatiti, ali kako da itko od nas zna kakvu će ti terapiju dati? Odi kod njega pa vidi, nitko te ne tjera da kupiš ono što ti prepiše
Ma znam da ne znate, ali mislila sam da mozda netko nije imao slican slucaj a da mu je pomogla njegova terapija.


Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Pa moglo bi te izaći i više (možeš dobiti vaginalete, oleokapsule, razne epsove itd). Ali ti sama odlučuješ što ćeš prihvatiti, što ne. On u biti sugerira što bi bilo dobro. A ja sugeriram da ga poslušaš
Pa bila sam nedavno pitala u farmaciji kratko za te vaginalete pa su mi rekli da je 10 komada oko 100-150 kn, ak je tako to fakat nije puno. Mislila sam da puuno vise kostaju.

A oleokapsule su oko 100 i nesto kuna kutija, koliko znam.
Jedino ne znam jel bi mi preporucio jos pet stvari uz to, to bi mi onda moglo bit previse financijski.

Znam da ne moram uzeti sve sto mi on preporuci, ali neke stvari mozda ne mogu izbjeci ako zelim pomoc.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2018., 12:50   #18
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Ma znam da ne znate, ali mislila sam da mozda netko nije imao slican slucaj a da mu je pomogla njegova terapija.




Pa bila sam nedavno pitala u farmaciji kratko za te vaginalete pa su mi rekli da je 10 komada oko 100-150 kn, ak je tako to fakat nije puno. Mislila sam da puuno vise kostaju.

A oleokapsule su oko 100 i nesto kuna kutija, koliko znam.
Jedino ne znam jel bi mi preporucio jos pet stvari uz to, to bi mi onda moglo bit previse financijski.

Znam da ne moram uzeti sve sto mi on preporuci, ali neke stvari mozda ne mogu izbjeci ako zelim pomoc.
Dok ne odeš, ne znaš.

Vaginalete se obično uzimaju tijekom 2-3 ciklusa, pa onda iznos množiš...

Neke druge stvari isto idu kroz duže vremensko razdoblje...

Ali on će ti reći što je nužno, a što bi bilo dobro uz to nužno...
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2019., 09:40   #19
Stribor više nije sa Dr Stribor kozmetikom ako sam dobro pohvatala?
__________________
Go for the eyes Boo, go for the eyes!
minuit beaute is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2019., 17:10   #20
Quote:
minuit beaute kaže: Pogledaj post
Stribor više nije sa Dr Stribor kozmetikom ako sam dobro pohvatala?
Da, nije odavno.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.