Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2010., 21:05   #1001
ja nikada ne stavljam kremu na guzu u platnenima. I guza je .

A ni fleke od kakice mi ne ostaju. Pokakanu pelenu odmah sperem sa vodom... nikakve fleke mi nisu ostale iako ne koristim nikakve posebne sapune i sl.
Poslje kada počme dohrana vjerojatno će biti flekica, ali kod dojenčadi mislim da ih ne bi trebalo biti.
tabita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2010., 21:19   #1002
Ja nisam stavljala kremu sa platenima jer sam negdje ranije na temi pročitala da kao ne treba. I za sada nema problema. Dok sam koristila jednokratne ponekad se nakon kakanja znala zacrveniti guza pa sam sa sudokremom to rješavala, ali sad nikakvih problema
*Miha* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 18:00   #1003
Quote:
tabita kaže: Pogledaj post
ja nikada ne stavljam kremu na guzu u platnenima. I guza je .

A ni fleke od kakice mi ne ostaju. Pokakanu pelenu odmah sperem sa vodom... nikakve fleke mi nisu ostale iako ne koristim nikakve posebne sapune i sl.
Poslje kada počme dohrana vjerojatno će biti flekica, ali kod dojenčadi mislim da ih ne bi trebalo biti.
meni ti je manje flekica od kakice odkad je dohrana-prije mi se i znalo desiti da mi ostane sada vise ne

mi se uvijek mazemo kremom i to obilato i guza je ko bombon
__________________
10.06.2009.sada imam svog princa;)
mops0807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 18:56   #1004
Ne kužim, u čemu je onda problem, ispada da nikome ne ostaju flekice nego meni. I nisu to baš flekice, više fleketine, cijela unutrašnjost pelene je žuta. I ja ju isperem odmah nakon upotrebe, ne koristim doduše nikakva sredstva protiv mrlja, jer mi se to činilo agresivno, a i probala sam jednom ukloniti s bodija vanishom, nije ništa pomoglo. U čemu je problem, prašku (koristim tekući persil, jako malu količinu), mašini
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 19:02   #1005
Quote:
Yin&Yang kaže: Pogledaj post
U čemu je problem, prašku (koristim tekući persil, jako malu količinu), mašini
ja npr.stavljam normalnu kolicinu praska-koliko i za nase stvari.ali zato nakon pranja upalim jos program ispiranja bez praska
__________________
10.06.2009.sada imam svog princa;)
mops0807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 19:18   #1006
Ja perem s DM-ovim tekućim sensitive, stavljam ga trunku (15 ml u pretpranje i pranje zajedno), pjeni se ko lud. Ponavljam ispiranje i u drugom ispiranju ima još pjene. Ne znam kako bi bilo da stavljam normalnu količinu deterdženta. A mašina mi je krš, jedva čekam da kupim novu, ova mi jede živce...
Nature is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 20:17   #1007
Quote:
Yin&Yang kaže: Pogledaj post
Ne kužim, u čemu je onda problem, ispada da nikome ne ostaju flekice nego meni. I nisu to baš flekice, više fleketine, cijela unutrašnjost pelene je žuta. I ja ju isperem odmah nakon upotrebe, ne koristim doduše nikakva sredstva protiv mrlja, jer mi se to činilo agresivno, a i probala sam jednom ukloniti s bodija vanishom, nije ništa pomoglo. U čemu je problem, prašku (koristim tekući persil, jako malu količinu), mašini
nemoj se sekirat, ja nekad šnjofam pelene da skužim dal je oprana pa sflekana ii zamazana. možda nemaju sva djeca istu stolicu po sastavu pa onda nekima više ostane a nekima manje. ja to ignoriram, navikla sam se... nakon par paranja ode.
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 23:17   #1008
kod mene isto bude fleka... odu na suncu, iako ne svaki put...
sad jos vise, pogotovo kad jede ciklu... ostane sve crno...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 12:24   #1009
Cure, ja razmišljam o kupnji naturinih platnenih pelena za svoju bebu. Počela bi ih koristiti nakon što pupak otpadne.
Kupila bih odmah paket od 20 komada i zanima me koliko zaštitnih gaćica da uzmem i koje veličine.
Također me zanima koju veličinu uložaka da uzmem.
Hvala vam na pomoći.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 12:44   #1010
ulošci ti u početku trebaju samo po noći, tak da ti je dosta nekih 5-6 komada. a za veličinu ne znam jer mi mama šiva uloške, ne znam koje su veličine naturini. zašitnih gaća nemoj puno uzimat njihovih, ja nisam nikako s njima zadovoljna. imam jedne S i poklonim ti ih ako želiš. jednom korištene, odma sam ih otpisala. inače je dobro imat po 2 ili 3 zaštitnih da možeš mijenjat kad se zamažu. al nemoj ih unaprijed kupovat, uzmi recimo 3 S i to ti je dosta za prva dva mjeseca ako ne i dulje, pa ćeš vidjet onda što ti više odgovara, jer ima puuuno proizvođača i različitih modela.
mislim da se svi slažu da su ve zaštitne odlične: imsevimse vjerojatno ćemo opet neš s te stranice naručivat dok ova naručena tura stigne pa se pridruži ako želiš.
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 13:01   #1011
hvala ti puno na savjetima i na ponudi. ako su ove s linka najbolje, onda ti neću oteti te naturine .

rado bih naručila s vama kada budete naručivali

naručujete li i njihove pelene? koje su vam najbolje?
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 14:49   #1012
ja nisam izvana još pelene naručivala, dosta su skupe. inače su mi najbolje natura i tabita pelene. malo čitaj unazad temu pa ćeš nać svakakvih mišljenja i sikustava, svakom nešto drugo odgovara. prati tu temu, ja ću napisat kad ćemo naručivat pa se javi.
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 15:36   #1013
Pogledajte ove zastitne sto sam nasla, zar nisu slatke

http://hyenacart.com/prod_details.php?id=73173&vid=1761
Jucer sam narucila jednu da vidim kakve su, kako pise mogu se koristiti od 4.5kg to 15kg, znaci nesto kao one size pelene se smanjuju i povecavaju.
__________________
13. 05 stigla moja Lana, bas na termin :)
4294g 53cm
lutkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 15:58   #1014
čitam ja temu, ali sam tek na 12-oj strani pa sam požurila pitati.
svakako ću se priključiti kada budete naručivale zaštitne, pa ako me ne bude kojim slučajem na temi, pliz pliz, pošalji mi privatnu poruku ako se sjetiš.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 13:31   #1015
stiglo jeeee! u ponedjelajk šaljem poštom vama kojima tebam poštom slat(pošaljite mi adresu na PP), za ostale nek dođu u ponedljek na kavu u AM (detalji na temi o kavi


da usput prokomentiram ove covere. ja nisam skužila iz slike al to je plišani cover, naravno ima i onaj nepropusan sloj. uzela sam smeđi sa plavim točkama veličina M i taj je super, mekan, veličina je sad taman. ona ima oko 6,5-7 kg i nisam baš sigurna da će joj taj cover biti dobar do 13kg al budemo vidjeli. u pranju nije ništa uništen i ima jako čvrsti čičak. toplo preporučam. uzela sam i jedan veću veličinu (al još taj nisam koristila da vidim dal joj je jako veliki) sa plavim i smeđim krugovima i taj nije toliko mekan i lijep, al poslužit će. nije mi baš jasno kak je tolika razlika a samo je drugi uzorak. donesem ih na kavu da ih prostudirate

planiram ponovo naručivati za koja 2 tjedna, već me više ljudi pitalo, pa pogledajte stranicu i javite ako želite naručivat (i šta želite naravno)


edit: i da, poslala sam im mail da ih pitam zašto ne dostavljaju ME u hrvatsku je ja bi njihove covere još naručila.
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....

Zadnje uređivanje Mrs.B : 12.02.2010. at 13:57.
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 14:15   #1016
Konačno!!! Idem se odmah prijaviti za kavicu!
__________________
19.04.2008.
vjenčanje
Tinchi-Linchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 16:01   #1017
Mojeg još nema, ali dobra vijest je, ako ne dođe do ponedjeljka poslat će mi ponovno!
Ne šalju ME u Hrvatsku?? A baš sam si mislila još jedam Rikki wrap naručiti
Nature is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 16:26   #1018
na stranici piše da ne šalju. ja sam im sad poslala mail, možda ipak budu htjeli slat jer sam returning customer i to...
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 16:31   #1019
Quote:
Mrs.B kaže: Pogledaj post
na stranici piše da ne šalju. ja sam im sad poslala mail, možda ipak budu htjeli slat jer sam returning customer i to...
Ako budu htjeli, ja bi naručila s vama. Svakako javi što su odgovorili!
Nature is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 17:52   #1020
evo odgovorila mi je i kaže da im proizvođač ne dopušta.

gledam njihovu stranicu, može se naručit direktno al primaju samo visu i mastercard a ja plaćam samo paypalom ak ima neko ko bi to naručio a da ima te kartice...
__________________
Dramatična pčelicaZvrkasta pčelicaBrbljavi bumbarNajmanji bumbar ♥ I anđeli nekad zalutaju....
Mrs.B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.