Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2015., 09:57   #261
neki dan našao još jednog koji liječi vid. kaže tip da u slučaju mpd (Multiple personality disorder) svaka persona ima drugu dioptriju ili bolest očiju* i da je 80% vida u mozgu.

https://www.youtube.com/watch?v=w4-8jkXJ5lQ


bio je u beogradu i kaže da djeca sa +8 odlaze bez naočala:
https://www.youtube.com/watch?v=kyJpj0aIKgs

neke vježbe:
https://www.youtube.com/watch?v=8nnaDHTQ4oc

*
Quote:
The first such case, is reported by Dufay in 1876, “in which a woman who had severe myopia requiring glasses could, when in a somnambulistic state, do needlework and even thread the needle without her glasses and in poorer light” (Myers 1903).
http://www.earth-association.org/art...sios-komianos/
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 13:47   #262
Nosim naočale već 28 godina, dijaoptrija je -3.
Vježbam svaki dan oči po metodi Viktora Medvedeva i dioptrija je sve manja i manja.
Polako ide, ali s obzirom na godine nošenja naočala, dioptrija se smanjuje.
Slobodno pitajte...
__________________
Upregni mozak, inače će on upregnuti tebe!
Veliki-Miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 17:05   #263
Je li ikome ovaj način skidanja dioptrije pomogao da izgubi dioptriju za barem 1 stupanj (npr. imao je -4, a sada ima -3)? Koliko je vremena potrebno da se primjeti poboljšanje? Isplati li se kupiti knjigu Viktora Medvedeva Pogled bez naočala i je li dobra knjiga Harrya Benjamina (buduci da nju imam u pdf-u)?
Hvala unaprijed!
iva321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 10:07   #264
Quote:
iva321 kaže: Pogledaj post
Je li ikome ovaj način skidanja dioptrije pomogao da izgubi dioptriju za barem 1 stupanj (npr. imao je -4, a sada ima -3)? Koliko je vremena potrebno da se primjeti poboljšanje? Isplati li se kupiti knjigu Viktora Medvedeva Pogled bez naočala i je li dobra knjiga Harrya Benjamina (buduci da nju imam u pdf-u)?
Hvala unaprijed!
evo neki blog di se tipu javljaju korisnici i njihova iskustva:

http://endmyopia.org/is-it-possible-...on-in-3-weeks/

meni je za sada djelovalo sa onim vježbama iz videa "Lecenje vida na prirodan nacin" http://www.youtube.com/watch?v=FGQa1-pYqzU na 23:00, za periferni i nočni vid.

nedavno sam išao po druga stakla radi vožnje i otkrili da imam i astigmatizam (sada ostatak vremena nosim neke 20 godina stare). pa radim i vježbe od Leo Angarta, gore više su linkovi.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=261
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 17:13   #265
Quote:
rrorion kaže: Pogledaj post
Evo da vam javim svoje zapažanje, vec 10-tak god imam -1.5, i lagani astigmatizam, dioptrija mi se ne mijenja, iz drugih zdravstvenih razloga zadnjih godinu dana sam pretezito na zdravoj biljnoj hrani,
Zadnjih par tjedana sam jeo dosta sirove mrkve, i imam subjektivan osjecaj da mi se vid poboljsao, inace sam navecer redovno na kompu koristio naocale, zadnjih par dana ih na koristim, ali to traje do nekih sat i pol zatim ak visim dalje stavim naocale,
nisam radio nikakve vjezbe za oci jer sam previse lijen, ali sam uvjeren da je za to malecko poboljšanje zaslužna mrkva,
Osim toga povremeno sam prije imao nocna slijepila, ono razlijevanje boja, i smetali su mi farovi svjetla drugih auti dok vozim, sada to ne primijecujem vise
Hm, nisam probao mrkvu (zanimljivo btw.) ali vježbe za liječenje astigmatizma jesam, i ne samo da mi je pomoglo kod astigmatizma već i kod kratkovidnosti, a astigmatizam najčešće dolazi u paru s kratkovidnosti ili dalekovidnosti tako da je paket vježbi kompletan.
georgekidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 18:36   #266
Vježbe očiju stvarno pomažu - naučiš se prihvatiti sliku ( mutnu) bez naočala i skužiš da ih više ne trebaš. Fora.
Jedino kad staviš naočale onda se čudiš ko pura dreku kak je sve bistro i koliko detalja ima "slika" oko tebe.
Kao i ona hrpa budala koja "gleda" u sunce da bi skinuli dioptriju... Sad ih je pola gotovo slijepo i svi do jednoga nose naočale s većom dioptrijom nego prije.
Ovo s mrkvom dobro zvuči.
Poznato je da zečevi jedu mrkvu i da su slabovidni.
Ali to je radi pogrešne primjene - NE jesti mrkvu.
Za bolji vid i izraženije oči mrkvu treba uzimati u komadu ( što veće to bolja) i to samo analno ( višekratno - što brže u minuti).....
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 19:24   #267
Talking

Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
Vježbe očiju stvarno pomažu - naučiš se prihvatiti sliku ( mutnu) bez naočala i skužiš da ih više ne trebaš. Fora.
Jedino kad staviš naočale onda se čudiš ko pura dreku kak je sve bistro i koliko detalja ima "slika" oko tebe.
Kao i ona hrpa budala koja "gleda" u sunce da bi skinuli dioptriju... Sad ih je pola gotovo slijepo i svi do jednoga nose naočale s većom dioptrijom nego prije.
Ovo s mrkvom dobro zvuči.
Poznato je da zečevi jedu mrkvu i da su slabovidni.
Ali to je radi pogrešne primjene - NE jesti mrkvu.
Za bolji vid i izraženije oči mrkvu treba uzimati u komadu ( što veće to bolja) i to samo analno ( višekratno - što brže u minuti).....
Ti to iz vlastitog iskustva
Uvijek nam je drago kada se podijele iskustva. Bravo Slanac, idući put probaj sa metlom ili švedskim kliještima, kak veliš više puta u minuti,
izvjesti nas o učinku
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 14:26   #268
Ha, ha, ha,
Previše sam svjestan zgubidana oko sebe i mutnih igara kako se izvlači novac od bolesnih ljudi.
Previše poštujem gospodare života i smrti - doktore - da bih i zrno vjerovao bezveznjacima koji su zreli za psihološko promatranje. Njih bih stvarno poslao na promatranje u trajanju dvije godine i , ako u tom roku ne dokažu svoje maštarije, zatvorio na još dvije..

A svima koji se liječite alternativno ( mimo doktora) trajno bih oduzeo zdravstvene iskaznice i zabranio ljećenje u državnim bolnicama RH.
Pa onda uživajte i reklamirajte gluposti.
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 15:02   #269
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
Ha, ha, ha,
Previše sam svjestan zgubidana oko sebe i mutnih igara kako se izvlači novac od bolesnih ljudi.
Previše poštujem gospodare života i smrti - doktore - da bih i zrno vjerovao bezveznjacima koji su zreli za psihološko promatranje. Njih bih stvarno poslao na promatranje u trajanju dvije godine i , ako u tom roku ne dokažu svoje maštarije, zatvorio na još dvije..

A svima koji se liječite alternativno ( mimo doktora) trajno bih oduzeo zdravstvene iskaznice i zabranio ljećenje u državnim bolnicama RH.
Pa onda uživajte i reklamirajte gluposti.
Ok, po meni je danas u alternativi veći dio onih koji lažu i muzu jadan narod. A pogotovo bolesne ljude rade još bolesnijima i još im k tome isprazne đepove.
I ustupaju im se prostori na TV-u gdje se takvi gadovi još i reklamiraju.

Svi doktori su položili Hipokratovu zakletvu.
1. i 2. Hipokratov zakon glase;
Neka hrana bude vaš lijek i obratni i
Prvo me našteti.


Samo nemožeš sve trpati u isti koš.
Npr znanstveno je dokazano da manjak nutrijenata ima direktan negativan efekt na vid, a mrkva znanstveno dokazana mamirnica kao prevencija očnih bolesti(barem u određenoj mjeri)
Osim toga mrkva je hrana, od mrkve se rade prve kašice za bebe.
Tj. Ne služi za ono što si ti naveo( nećemo se vraćat na to) ogorčeno.
U jednom prestižnom sjetski poznatom medicinskom časopisu je opisana studija djece u sirotištu hranjene sa dosta mrkve uz ostalu hranu i uočene su mnogi pozitivni efekti po zdravlje.

A da bi trebalo sankcionirati prevarante ljigave koji lažnu nadu daju, unesrećenima, to se apsolutno slažem.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 17:34   #270
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
Ha, ha, ha,
Previše sam svjestan zgubidana oko sebe i mutnih igara kako se izvlači novac od bolesnih ljudi.
Previše poštujem gospodare života i smrti - doktore - da bih i zrno vjerovao bezveznjacima koji su zreli za psihološko promatranje. Njih bih stvarno poslao na promatranje u trajanju dvije godine i , ako u tom roku ne dokažu svoje maštarije, zatvorio na još dvije..

A svima koji se liječite alternativno ( mimo doktora) trajno bih oduzeo zdravstvene iskaznice i zabranio ljećenje u državnim bolnicama RH.
Pa onda uživajte i reklamirajte gluposti.
kaj bumo s ovih 335(+-) doktora u usa? bumo im oduzeli licence, stavil ih na noCure listu ili protjerali u amazonu ili u gvantanamo?

Quote:
Results: 679 physicians (57%) responded to the survey. About half of the surveyed internists and rheumatologists reported prescribing placebo treatments on a regular basis (46-58%, depending on how the question was phrased). Most physicians (399, 62%) believed the practice to be ethically permissible. Few reported using saline (18, 3%) or sugar pills (12, 2%) as placebo treatments, while large proportions reported using over the counter analgesics (267, 41%) and vitamins (243, 38%) as placebo treatments within the past year.

...

Conclusions: Prescribing placebo treatments seems to be common and is viewed as ethically permissible among the surveyed US internists and rheumatologists.
http://www.bmj.com/content/337/bmj.a1938
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 21:29   #271
Ako doktori naiđu na "bolesnika" koji inzistira da je bolestan - vjerovano će mu dati placebo da ga se riješi. Tako da ti to uopće nije informacija za ozbiljno razmišljanje.
Svi se alternativci bave izljećenjima od laganih pa do najtežih bolesti.
Sve se svodi na - ako ti ne bude bolje odi kod pravog doktora...
A teorije s ishranom - vjerovati ću kada netko od Vas super pametnih doživi 120 godina ( bez intervencije doktora, dakako).
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 21:46   #272
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
A teorije s ishranom - vjerovati ću kada netko od Vas super pametnih doživi 120 godina ( bez intervencije doktora, dakako).
Ok, tu su sada oko prehrane različita razmišljanja, podijeljena i svakakva, svako radi kak ga vlastita intuicija vodi.

Ali evo, da će ti svaki doktor danas reći da hranom možeš prevenirati podosta bolesti ili u najmanju ruku minimalizirati njihovu pojavu.

Nemožeš reći da nije istina, kao ni slijedeće

A koliko sam puta ćuo, npr. od dijabetologa slijedeće:
" pa dao sam im ja(svojim pacijentima) isprintano program prehrane, ali se oni malo toga pridržavaju, eto kako koji".
Tj. teško se riješiti loših navika.

I još ima primjera, a poanta je jasna, i cilj nije 120 god, nego smanjiti vjerojatnost da npr. završiš na stolu kardiokirurga u 45-toj, 55-toj, i da te djeca posjećuju u bolnici.
tj. Svojim razumom djelovati.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 09:32   #273
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
Ako doktori naiđu na "bolesnika" koji inzistira da je bolestan - vjerovano će mu dati placebo da ga se riješi. Tako da ti to uopće nije informacija za ozbiljno razmišljanje.
Svi se alternativci bave izljećenjima od laganih pa do najtežih bolesti.
Sve se svodi na - ako ti ne bude bolje odi kod pravog doktora...
A teorije s ishranom - vjerovati ću kada netko od Vas super pametnih doživi 120 godina ( bez intervencije doktora, dakako).
jel vrijede emerička iskustva? nije 120.
deda ima 111 godina. jede sirovo. kaj bi i njega izopčio sa socijalnog?
https://www.youtube.com/watch?v=0Hi8Ue3tA-Q

Quote:
rrorion kaže: Pogledaj post

I još ima primjera, a poanta je jasna, i cilj nije 120 god, nego smanjiti vjerojatnost da npr. završiš na stolu kardiokirurga u 45-toj, 55-toj, i da te djeca posjećuju u bolnici.
tj. Svojim razumom djelovati.
kako pričam sa starijima uglavnom dolazim do zaključka je da je najbolje "završit" na stolu kod kardiokirurga... tj najhumanije.

a što se tiče mrkvice i okica, ima gore više link na istraživanje da oboljeli od mpd ( https://en.wikipedia.org/wiki/Dissoc...ntity_disorder ) imaju razne dioptrije. i kaže taj tip, koji btw nije oftamolog, da možeš jest mrkvicu dok ne požutiš ali neče puno pomoć jerbo se vid događa u mozgu. citiram. ali ako mrkvica pomaže možda djeluje i placebo.
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 20:17   #274
rrorion - ne kažem niti govorim da ima nešto u načinu ishrane. Pa ako me žgaravica lovi nakon kulena - sam ču sebi smanjiti unos fine hrane s previše paprike.
Pročitaj tvoj post pa češ vidjeti kako spominješ doktore. DAAAAAA...

To kažem - pjesti ču i pačje govo, ako DOKTOR kaže da moram.
Ali ne možete hodati ulicom i dijeliti savjete (kao znate nešto i rekla mi baba s placa da je njenoj susjedi pomoglo) pa tako ni ovdje nije uputno savjetovati ikome neke "terapije" i zamajavti ljude i u isti čas omalovažavati doktore.

Tu preporuku i mišljenje dati će pravi doktor i to na osnovu napravljenih pregleda i nalaza - neće niti on lupati napamet (kao svi vi u alternativi).

ograničenko - ako jedan od 300 miliona doživi sumnjivih 111 to je čista slučajnost i sreća genetike , a ne napredak alternative.
Kao da pokažeš preživjeloga s 90 godina iz Ausšvica i preporučaš svima da provedu 4 godine u tim uvjetima jer eto dokazano je da to produži život.

A ovo za mrkvu -
- evo ti iz prve ruke:
1. umro mi je frend u 36 godini. ( nije imao sreče ... ili imao je krive gene) Naravno od svakakvih metastaza. Kvaka je da je nakon prvog zračenja prešao na alternativu s glupim gljivama i izgladnjivanjem.
Silne je novce razrajtal uz idiotska nagovaranja.
kada se pogoršalo - bio je preslab ( od izgladnjivanja) za drugu kemoterapiju.
hvala alternativcima ostao sam bez frenda.. ( a bome i njgova žena i dijete).
Sve bi vas trebalo pa da se liječite travama..
Primjer 2. - žena ( moja) imala rak dojke
S pola budala ( koji su mi rodbina i prijatelji) sam se posvadio. Svi su puni alternative.
Znadete li da ima 350 vrsti raka dojke?
I ta alternativa....... koji od tih 350 liječi?

Odveli mi ženu kod "travara"- ima čovjek i internet stranicu... njegove izlječene pacijente ne mogu pronaći. Jedna "koja je" u Bjelovaru definitivno nije nikada postojala u tome gradu.
Na kraju - mrtva usta ne govore - pa se može okolo hvalisati.
Nakon mojeg "ispada" mrzila me mjesec dana, a budala sam se riješio na duže vrijeme.

Hvala doktorima na Rebru jer su je operirali i nakon 4 tjedna proučavanja stanica raka - sada je na kombinaciji "pametnih" ljekova.
Prehrana: med i pripravke - NE. Špek , čvarci , mlijeko - DA...

E moji alternativci - poima nemate..
U ta tri mjeseca proučio sam sve od južnog do sjevernog pola. 97% su izmišljotine i laž za izvlačenje novca.
3% su napisali stvarni lječnici ( koji postoje i rade).

Uz put sve što nađete na internetu - tiče se naučnih istraživanja i napretka - nakon 2 godine je skoro zastarjelo jer su već pronašli neki novi put..
Ide nauka naprijed kao i tehnologija mobitela.

Jedino je alternativa vječna - na razini kamenog doba.?
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 22:02   #275
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
rrorion - ne kažem niti govorim da ima nešto u načinu ishrane. Pa ako me žgaravica lovi nakon kulena - sam ču sebi smanjiti unos fine hrane s previše paprike.
Pročitaj tvoj post pa češ vidjeti kako spominješ doktore. DAAAAAA...
.?
Da zašto ne bih spomenuo i stručne ljude, ja uzimam i poslušam svačije mišljenje, zašto ne bih pogotovo od stručnih.

Evo po njihovim je evidencijama broj raznoraznih bolest u velikom porastu, statistički gledano strašan porast ( dijabetes, tumori, autoimune, autizam...)

Dok je kontradoktorno takvoj statistici znanost, pa tako i medicina strašno napredovala.

Evo zanima me tvoje mišljenje zašto je tomu tako?
očito se kužiš u bar neke djelove svega toga, evo ozbiljno, koji su to razlozi, takvog drastičnog porasta posebice degenerativnih bolesti,kad je medicina tolko napredovala ??
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 22:32   #276
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
rrorion -

A ovo za mrkvu -
- evo ti iz prve ruke:
1. umro mi je frend u 36 godini. ( nije imao sreče ... ili imao je krive gene) Naravno od svakakvih metastaza. Kvaka je da je nakon prvog zračenja prešao na alternativu s glupim gljivama i izgladnjivanjem.
Silne je novce razrajtal uz idiotska nagovaranja.
kada se pogoršalo - bio je
Kao prvo, laka im zemlja.

Osobno sam se iz prve ruke nagledao svašta,
kao i mnogi od nas.
Sa bolesnom djecom(quadriplegija, cerebralna i sl.), tj radio sam u specijalnoj dječjoj bolnici na Goljaku, još dok je dr.M. Šokac bio ravnatelj, i da sad počnem pričati slućajeve, to bi potrajalo,
kao i sebi bliskih osoba koje su umrle baš u bolnici.

I jako tužno u cjeloj toj priči sa dječicom, je to što se nekima od njih dala nada, od doktora da će prohodati, Ali to košta (uglavnom su bile cifre vrijednosti solidne nekretnine)- operacije negdje,kod nekog uspješnog doktora, ali garancije nema.
Gledao sam i rado s tom djecom 2 i po godine i bio u komunikaciji s roditeljima, tj. gledao i roditelje u oči, netrebam opisivati.

U vinogradskoj ti dječica, bez kosice na glavi, oboljela od leukemije, često idu na misu u kapelicu, mnogima će biti posljednja.
Evo i ta je bolest statistički isto u strašnom porastu, dokle , tj do kada će se nastavit takav trend.
Nisam siguran, ali možda dok ne počnemo svi živjeti više u skladu s prirodom(da li je to uopće moguće pogotovo u gradu).

Svi mi imamo neka svoja saznanja, evo nisam ja rekao da je mrkva čarobni štapić, čarobna sveliječi pilula, takvo nešto inače i ne postoji, niti če postojati ikad.

No dobar doktor starog kova će ti reći da je zdrava.

Mislim da su se prije više držali Hipokrata i više učili o nutricionizmu,
Mada od doktora do doktora, od dobrih i savjesnih do ..

I za ove šarlatane (kugle, uroci, gledanje u karte, mileva gata u kavu, vidoviti mikani i sl) , ali i nesavjesni i nestručni travari šarlatani koji izvlače masne sume, nadriliječnici šarlatani i sl.
Po kaznenom zakonu bi trebalo.

Zadnje uređivanje Rorion : 10.11.2015. at 23:16.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 17:39   #277
Evo po njihovim je evidencijama broj raznoraznih bolest u velikom porastu, statistički gledano strašan porast ( dijabetes, tumori, autoimune, autizam...)
Dok je kontradoktorno takvoj statistici znanost, pa tako i medicina strašno napredovala.
Evo zanima me tvoje mišljenje zašto je tomu tako?


Čovjek - po prirodi ( pa svi ono koji vole prirodno neka čitaju) predviđen je da sazrije , razmnoži se i umre. Ovo umre logično je nakon 40 godine, jer , ako se ne razmnožava onda je potpuno neopravdano na ovom svijetu.
Po prirodi je beskoristan- samo troši zrak.
Nema dugo - eto neka bude prije 100 godina svi su bili zdravi ( a svako treće dijete je umrlo u prvih 5 godina). Nisu oboljevali od dijabetisa, raka i slično jer kao prvo nisu znali za to pa su umrli samo tak - bez dijagnoze..
Nije niti bilo dostupnih doktora... a velika većina nije niti doživjela godine kada staračke bolesti naviru.
Od tuda je sada veliki porast bolesti jer ih znademo naći.

Ovo ti je bilo pitanje isto kao: zašto je glad u africi ?
Zato jer se umješao bijelac.
Priroda ih je napravila da žive do 35 . Imali su 10 djece. Samo je troje preživjelo. ( za ostale nije bilo hrane niti doktora).
Sada su bijelci počeli počeli sve hraniti i spašavati. Nakon 30 godina ima ih toliko da su opet gladni. Sami se ne mogu sjetiti da više ne treba 10 djece da bi sačuvali vrstu...Tko će ih nahraniti za 15 godina? Svi će doći u EU jer tu je lijepo...a kada im se naprasno produži životni vijek na 75 godina onda će se svi čuditi kako su bolesti u velikom porastu.
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 18:02   #278
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post
rrorion - ne kažem niti govorim da ima nešto u načinu ishrane. Pa ako me žgaravica lovi nakon kulena - sam ču sebi smanjiti unos fine hrane s previše paprike.
Pročitaj tvoj post pa češ vidjeti kako spominješ doktore. DAAAAAA...

To kažem - pjesti ču i pačje govo, ako DOKTOR kaže da moram.
Ali ne možete hodati ulicom i dijeliti savjete (kao znate nešto i rekla mi baba s placa da je njenoj susjedi pomoglo) pa tako ni ovdje nije uputno savjetovati ikome neke "terapije" i zamajavti ljude i u isti čas omalovažavati doktore.

Tu preporuku i mišljenje dati će pravi doktor i to na osnovu napravljenih pregleda i nalaza - neće niti on lupati napamet (kao svi vi u alternativi).

ograničenko - ako jedan od 300 miliona doživi sumnjivih 111 to je čista slučajnost i sreća genetike , a ne napredak alternative.
Kao da pokažeš preživjeloga s 90 godina iz Ausšvica i preporučaš svima da provedu 4 godine u tim uvjetima jer eto dokazano je da to produži život.

A ovo za mrkvu -
- evo ti iz prve ruke:
1. umro mi je frend u 36 godini. ( nije imao sreče ... ili imao je krive gene) Naravno od svakakvih metastaza. Kvaka je da je nakon prvog zračenja prešao na alternativu s glupim gljivama i izgladnjivanjem.
Silne je novce razrajtal uz idiotska nagovaranja.
kada se pogoršalo - bio je preslab ( od izgladnjivanja) za drugu kemoterapiju.
hvala alternativcima ostao sam bez frenda.. ( a bome i njgova žena i dijete).
Sve bi vas trebalo pa da se liječite travama..
Primjer 2. - žena ( moja) imala rak dojke
S pola budala ( koji su mi rodbina i prijatelji) sam se posvadio. Svi su puni alternative.
Znadete li da ima 350 vrsti raka dojke?
I ta alternativa....... koji od tih 350 liječi?

Odveli mi ženu kod "travara"- ima čovjek i internet stranicu... njegove izlječene pacijente ne mogu pronaći. Jedna "koja je" u Bjelovaru definitivno nije nikada postojala u tome gradu.
Na kraju - mrtva usta ne govore - pa se može okolo hvalisati.
Nakon mojeg "ispada" mrzila me mjesec dana, a budala sam se riješio na duže vrijeme.

Hvala doktorima na Rebru jer su je operirali i nakon 4 tjedna proučavanja stanica raka - sada je na kombinaciji "pametnih" ljekova.
Prehrana: med i pripravke - NE. Špek , čvarci , mlijeko - DA...

E moji alternativci - poima nemate..
U ta tri mjeseca proučio sam sve od južnog do sjevernog pola. 97% su izmišljotine i laž za izvlačenje novca.
3% su napisali stvarni lječnici ( koji postoje i rade).

Uz put sve što nađete na internetu - tiče se naučnih istraživanja i napretka - nakon 2 godine je skoro zastarjelo jer su već pronašli neki novi put..
Ide nauka naprijed kao i tehnologija mobitela.

Jedino je alternativa vječna - na razini kamenog doba.?
gle postoje razne dijagnoze. deda od 111 godina je dokaz de je moguče zdravo jest i dugo živit bez doktora. po doktorima on je mrtav jer nije jeo životinjskog xyz u zxy dana.

što se tiče tvoji dragih osoba nije ti niko na forumu kriv. forum je alternativno liječenje. ti ih tuži i prokazuj do kraja života šta se mene tiče. možeš tražit i da se internet i jutub cenzurira. kaj me briga. sve kaj te veseli ti napravi. možeš tužit i vlasnika ove domene kaj dozvoljava da tu ljudi svašta pišeju. svako ima pamet i nek ju koristi po osobnoj volji. ja sam se nagledao "izcijeljitelja" i nikome ne vjerujem. pa bio to deda s kristalima ili tip s cviječem. isto vrijedi za doktore. ko im vjeruje neka ih pohodi.
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 18:50   #279
Quote:
Slanac kaže: Pogledaj post


Čovjek - po prirodi ( pa svi ono koji vole prirodno neka čitaju) predviđen je da sazrije , razmnoži se i umre. Ovo umre logično je nakon 40 godine, jer , ako se ne razmnožava onda je potpuno neopravdano na ovom svijetu.
Po prirodi je beskoristan- samo troši zrak.
Gle, već sam ćuo ovakva razmišljanja, koja djeluju smisleno,
i lako je u njih povjerovati, jer djeluju i zvuče logično,
ali ako se malo dublje zagrebe, nije baš tako.

Čovjekovo postojanje na planeti je puno više od pukog razmnožavanja.
Čovjek je puno više , od duhovnog do znanstvemog bića i mnogo više, al to je sad preširoka tema, ali tako je.

Uglavnom takvo je razmišljanje defenzivno(kao mi bi trebali tako prihvatiti bez imalo kritičkog razmišljanja)

I recimo ne uzeti u razmatranje, da je porast od 300 % tumora na mozgu u SAD, u vremenskom razdoblju od 5 godina, čiji se period poklapa sa puštanjem u masovnu prodaju diet i sugar free pića(uz dodatak umjetnih sladila aspartama, acesulfama-K i saharina), i to je potvrđeno u brojnim statist. analizama,
je u najmanju ruku defenzivno,a točnije bi bilo neozbiljno.

Evo u najkraće.

Da mislim da zdravom hranom možemo utjecati na prevenciju i zdravstveno stanje cijelog organizma. Pa tako i očiju.

Da držati se Hipokrata


U mišljenjima se razilazimo skroz dijametralno, no nije razlog za svađe, a i otišli smo previše od teme, tako da je ovaj razgovor s moje strane završen.

Zadnje uređivanje Rorion : 11.11.2015. at 19:23.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 23:30   #280
Smile

Pozdrav svima,
Čitao sam dosta o vježbama za skidanje dioptrije. Zanima me, da li je moguce da dođe do razvoja slabovidnosti na jedno oko zbog nekoristenja naočala?Naime imam dioptriju -5 na oba oka i star sam 22 godine! Volio bih isprobati vježbe za vid, ali sve zahtjevaju ne nošenje naočala. Kod djece, navodno, ako se ne nose naočale moguc je razvoj slabovidnosti ( vidna oštrina nije 100%). Da li se i meni može to dogoditi? Trenutno s naočalama imam vidnu oštrinu 100%, ali me strah da mi se ne smanji. I ako mogu čitati najsitniji tekst bez naočala kada se približim njemu, znači li to da mi je óštrina vida 100% ili je moguće da čitam i najsitniji tekst, a da mi vidba oštrina s naočalama ne bude 100 %? Oprostite ako sam zakomplicirao
mikimausmiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.