Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2008., 20:51   #241
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Baš je ovo lijepo
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 21:25   #242
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
super su mi je ovaj natural look kojeg gotovo svi vizažisti isfuravaju na charlize (a ko ne bi na takvom licu, no dobro ). to je meni idealna šminka, totalni preobražaj, puno posla oko šminkanja, a konačni rezultat kao da nisi našminkana tj. šminka u tragovima.

ovo je jedan totalno natural:


a ovo je jedan između, još uvijek natural, al naglašeniji:


a ovo mi je nakon natural looka, absolute favourite, ma čak mi je to najdraži način šminkanja uopće - sun kissed face!
ajmeeee kako je ovo dobro, ljubomorna sam...
leanne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 12:27   #243
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
ne pričam o nečem o čemu ne znam
Nemoj se ti naci uvrijedjenom al smijesno je za zdrav razum prizeljkivati njihov mentalitet.
Ne znam jesi li bila tamo,al ja jesam i preodvratno je.
Za zabaviti se i to,mjesto je fantasticno,al zivjeti u stilu u kojem oni zive je bolesno.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 12:28   #244
Quote:
leanne kaže: Pogledaj post
ajmeeee kako je ovo dobro, ljubomorna sam...
I ja
Posebno na ovu trecu,predivna je
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 12:29   #245
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Lijepa boja oka
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 13:45   #246
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
Nemoj se ti naci uvrijedjenom al smijesno je za zdrav razum prizeljkivati njihov mentalitet.
Ne znam jesi li bila tamo,al ja jesam i preodvratno je.
Za zabaviti se i to,mjesto je fantasticno,al zivjeti u stilu u kojem oni zive je bolesno.
ne znam šta fali stilu? ako se mogu zabaviti, mogu i poštovati tu vrstu kulture življenja. ne kažem da je raj nebeski, jer to ni ne postoji, ali da bih voljela vidjeti tekovine zapadne europe u hrvatskoj, dapače, čak, štoviše
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 13:59   #247
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
ne znam šta fali stilu? ako se mogu zabaviti, mogu i poštovati tu vrstu kulture življenja. ne kažem da je raj nebeski, jer to ni ne postoji, ali da bih voljela vidjeti tekovine zapadne europe u hrvatskoj, dapače, čak, štoviše
ma daj....

Ne da mi se ulaziti s tobom u dublju diskusiju,prvo sto ovo nije tema za to,a drugo kao sto reko ne znas sta pises.
Ja sam osjetila Amsterdam i tamo bi se vratila samo zbog ludog provoda.Odgajati djecu u tom okruzenju i stvarati takav mentalni sklop novim generacijama je bolesno.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:13   #248
slažem se s malinom,ja bi isto htjela vidjeti nizozemsku, ko što bi htjela vidjeti i proputovati skoro svaku zemlju u svijetu,ali nikada ne bi htjela tamo živjeti niti odgajati djecu...
innocent,poštujem i tvoje mišljenje,zanima me kako gledaš na onu stranku pedofila i njihove zahtjeve koje su imali...?vjerujem da nisi za,kao i nadam se bar većina nas koja ovo čita,al misliš li da je i takvo što potrebno tolerirati i ne kažnjavati njihovo ponašanje...ja kad sam vidjela onog njihovog predstavnika kako mrtav-ozbiljan priča o filozofiji stranke,došlo mi je slabo...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 14:19   #249
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post

odlična su mi oba ova look-a...


Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post


Super je ovo tirkizno!

ovako nešto slično i ja furam u zadnje vrijeme, naravno za izlaske s tim da si ja to još nekako sve intenzivnije našminkam...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 16:24   #250
Znam da nema veze s temom...ali moram se nadovezati u vezi Amsterdama ,bila sam tamo i stvarno su ljudi puno opušteniji ,manje "zatucani"...ali baš kako Malina kaže to mi je grad za otići na mjesec dana zabavljati se...jednostavno imam osjećaj da ljudi tamo imaju malo iskrivljenu percepciju vrijednosti i ne bi nikada htjela biti dio njihove kulture... Super mi je make-up Charlize Theron
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 17:24   #251
pedofiliju, naravno, ne podržavam
ali sve ostalo podržavam
i dalje tvrdim, imam pojma o čemu pišem i nema potrebe za takvim neargumentiranim pokušajima diskvalificiranja mene kao nekoga tko može imati svoje mišljenje i stav o nekom gradu/kulturi.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 17:37   #252
nadam se da se ovo nije odnosilo na mene,jer ja cijenim tvoje mišljenje i stav koji je suprotan od moga, a koji ne ide i ne smatram ga perverznom krajnosti...samo te htjedoh pitati za pedofile,nije mi te bila namjera uvjeravati u nešto...
__________________
...al ti i ja,buraz,sjajimo u mraku.
kse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 18:23   #253
Quote:
meg kaže: Pogledaj post
ovako nešto slično i ja furam u zadnje vrijeme, naravno za izlaske s tim da si ja to još nekako sve intenzivnije našminkam...
Mogu te zamisliti
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 18:41   #254
sjecam se jedne slike meg od prije,sa fuksija ruzem...sminka mi je bas izgledala profesionalno,aj rimembr
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 18:51   #255
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
pedofiliju, naravno, ne podržavam
ali sve ostalo podržavam
i dalje tvrdim, imam pojma o čemu pišem i nema potrebe za takvim neargumentiranim pokušajima diskvalificiranja mene kao nekoga tko može imati svoje mišljenje i stav o nekom gradu/kulturi.
Al to je Nizozemska moja draga,sva ekstremna u pokusaju da bude sto liberalinija...tebi ako je uradu odgajati dijete u takvoj zemlji s takvim metalitetom i meni je ok....
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 19:15   #256
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
Al to je Nizozemska moja draga,sva ekstremna u pokusaju da bude sto liberalinija...tebi ako je uradu odgajati dijete u takvoj zemlji s takvim metalitetom i meni je ok....
ajde molim te objasni mi kako si ti za ta tvoja tri tjedna odmora
tri tjedna kurvi, diskaca, trave i alkohola
mogla uopce primirisati mentalitetu nizozemaca
ljudi koji ovdje zive i rade i idu u skolu i svaki dan cekaju na tramvaj i slicno
ma dajte molim vas


neznam tko je jos nabacio neke glupe izjave o amsterdamu
tri splava za pedere i stosta, pedofili nam definitivno nisu u governement
ma presmijesne izjave u svakom slucaju, tipa ne idi zivjet u austriju netko ce te zatvoriti u podrum
a pogotovo na temi o make upu , alo, di su slike
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 19:16   #257
Quote:
Tourniquet_ kaže: Pogledaj post




Ova dva su savršena
moze mi neka od vas ekspertica objasnit kako se dobije ovaj "dewy" look? pliz. meni je lice dosta masnjikavo u zadnje vrijeme sto mi i ne smeta samo po sebi da nisam sva flekava i tockasta. al kad metnem tekuci ili toniranu, onda sam si previse mat.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 19:44   #258
Quote:
tequila kaže: Pogledaj post
ajde molim te objasni mi kako si ti za ta tvoja tri tjedna odmora
tri tjedna kurvi, diskaca, trave i alkohola
mogla uopce primirisati mentalitetu nizozemaca
ljudi koji ovdje zive i rade i idu u skolu i svaki dan cekaju na tramvaj i slicno
ma dajte molim vas


neznam tko je jos nabacio neke glupe izjave o amsterdamu
tri splava za pedere i stosta, pedofili nam definitivno nisu u governement
ma presmijesne izjave u svakom slucaju, tipa ne idi zivjet u austriju netko ce te zatvoriti u podrum
a pogotovo na temi o make upu , alo, di su slike
Ja nikad nisam bila u Nizozemskoj niti me išta vuče da tamo ide, ali meni je pretjerana liberalizacija sve samo ne dobra. Slobodno možeš pričati što želiš, ali neke granice moraju postojati.

Uostalom, Nizozemci sami pokazuju kakva je njihova kultura. Imala sam ju prilike više puta vidjeti ovdje kod nas, kada dođu na more. Ne kažem da nisu srdačni ljudi, dobri, velikodušni i tome sl. (nisu jedini, ne), ali brate mili ponašaju se kao da ih je netko pusti s lanca nakon xy godina zatočeništva. Ne znam čemu takvo ponašanje, ali nitko me ne može razuvjeriti kako to nije njihova kultura i da je to posljedica toga što su u drugoj zemlji, pa kao, radiš stvari koje ti ne bi palo napamet raditi doma. Je rajt.

Hodala sam i ja po svijetu, napijala se i sl., ali me nitko nije morao kupiti po klupicama, plažama i tome sl. I još im pokušati objasniti da je trava legalizirana samo kod njih - nemoguća misija.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 19:49   #259
OT:

Cameron Diaz - jednostavno, prirodno.



Patricia Arquette - ja nju jako volim



Hillary Duff - vidjela sam ju jednom u nekakvom teen filmu, i često mi je lijepo našminkana

__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 19:56   #260
Moj favorit

Jennifer Lopez



__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.