Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2010., 23:11   #1
Restoran Bota Šare

E ovako.., zasad sam čula sve najbolje o njima - i njihovim restoranima na moru, kao i ovim inačicama u Zg. Recenzije na netu su im odlične, hvale ih. Al ono kaj me škaklja je što nisam čula od nikog od povjerenja uživo da su ok, za otić tamo i potrošiti lovicu na večericu neku.
Planiram sad uskoro rođendan proslaviti kod njih sa društvom, pa me zanimaju vaša iskustva. Jeste li bili zadovoljni prevenstveno hranom kod njih? Što ste tamo jeli - što preporučate, a što izbjegavati.

__________________
something gotten hold of my heart..
klarchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 00:44   #2
Eto ga tu, prebacio.

Ako neko zna...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 16:04   #3
Bio 2 puta. Oba puta bilo odlično. Hrana je bila stvarno savršena, konobar također. Jeli smo ribu, ali se detalja ne sjećam. Za desert sam jeo rožatu i bila je odlična.

E da, od vina imaju Medvida i Medvidicu (barem su imali kada sam ja bio), pa im je i to dodatni plus.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 16:09   #4
Mi smo bili nekoliko puta na lokaciju u Zvonimirove.Imam sampo pohvale.
Što se god jelo bilo je više nego dobro,tuna steak čak vrhunski.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 16:55   #5
Evo stranice.
Što uopće znači ime restorana?

Malo su netransparentni, dali su (lokacija ili kontakt) ulice (bez brojeva?) i telefone, gdje su oni uopće na Kaptolu? Tamo sam svaki dan...
A bogme ni jelovnik nema cjene. Hm...
Cifre, enibadi?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 17:35   #6
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Evo stranice.
Što uopće znači ime restorana?
Piše ti na toj stranici što znači "bota", a također ti piše da se vlasnik preziva Šare .

Restoran je malo prije kaptol centra. Cca. 20 metara, skoro da je preko puta Baltazara.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 23:00   #7
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Piše ti na toj stranici što znači "bota", a također ti piše da se vlasnik preziva Šare .

Restoran je malo prije kaptol centra. Cca. 20 metara, skoro da je preko puta Baltazara.
A, hvala.

I hvala!

(nisam imao vremena čitati sve- samo sam se namalo iznenadio nepotpunim adresama, kao i (ipak nešto manje) jelovniku bez cijena)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 11:57   #8
Cijene su im velike al je hrana vrhunska,
netko je pitao za proslavu rodjendana...
Kombinacija ribljih predjela ( salata od hobotnice, rizoto crni i bijeli, incuni) , riblja juha, riba na gradele s blitvom i rozata za desert su sigurno u tom restoranu nepogresiva kombinacija
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 12:08   #9
Bila sam u splitskom restoranu.Cijena se više ne sjećam točno, mislim da je rižoto bio oko 100-ak kuna.Jeli smo crni i s plodovim mora i bilo je super.
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 13:21   #10
restoran je super, bar ovi u stonu i splitu gdje sam ja jela.
ciljano idite na ribu, tražit tamo neke mesne delicije nema smisla. a šta se cijena tiče, jesu malo više, al i za očekivat je, s obzirom da se radi o svježoj ribi i školjkama, da će koštat koju kunicu više
mlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:31   #11
Hvala svima na odgovorima!
__________________
something gotten hold of my heart..
klarchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 09:40   #12
Quote:
klarchi kaže: Pogledaj post
E ovako.., zasad sam čula sve najbolje o njima - i njihovim restoranima na moru, kao i ovim inačicama u Zg. Recenzije na netu su im odlične, hvale ih. Al ono kaj me škaklja je što nisam čula od nikog od povjerenja uživo da su ok, za otić tamo i potrošiti lovicu na večericu neku.
Planiram sad uskoro rođendan proslaviti kod njih sa društvom, pa me zanimaju vaša iskustva. Jeste li bili zadovoljni prevenstveno hranom kod njih? Što ste tamo jeli - što preporučate, a što izbjegavati.

Bila na Kaptolu, super je, interijer - četvorka, konobari - čista petica, ponuda sasvim pristojna... cijena..a onak, relativno skupo.

Preporučam škampe na žaru i određenu vrstu školjaka..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 10:33   #13
Preko Kolektive, ukoliko danas kupite kupon, imate mogućnost ušparati stotku u tom restoranu. Pa ko voli...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 14:38   #14
koliko mi je dosta da se najedem od škampa s žara? pol kile ili kila?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 15:35   #15
naknadno su ogranicili broj kupona na kolektivi. samo 200.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 17:56   #16
ebemu...bijah neodlučan i popušio kupon...kak to oni mogu tako naknadno odlučiti i srezati ponudu? ja sam mislio da se mogu do kraja dana premišljati. a niš, morat ću se zadovoljiti s krojačkim popravcima za pola cijene na kupime.hr
Loopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 17:59   #17
Quote:
Loopy kaže: Pogledaj post
ebemu...bijah neodlučan i popušio kupon...kak to oni mogu tako naknadno odlučiti i srezati ponudu? ja sam mislio da se mogu do kraja dana premišljati. a niš, morat ću se zadovoljiti s krojačkim popravcima za pola cijene na kupime.hr
haha... proširi si odjeću, pa kreni po restoranima.

A čuj, ograničili su očito u dogovoru sa vlasnikom restorana. Nije htio veći broj ljudi koji će mu doći preko kupona.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 02:11   #18
Sutra idem tamo po dagnje na buzaru (na crveno), pa vam javim kakve su mi bile!
ernakvadratpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 18:42   #19
u bota - šare, ako je na meniju, od srca preporučam tunjevinu sa pancetom pečenu na žaru sa rižotom u umakom od 4 vrste papra!!!
bože šta bi sad dala za to!
pappričica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 18:49   #20
dagnje bile totalno bezveze! ne preporučam.

bolje ih moja žena doma sprema, a tek teta.. po tome bi onda moja teta mogla biti glavni kuhar u bota šare
ernakvadratpi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.