Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2012., 12:02   #1
18. gastronomski natječaj - Breskve, nektarine i marelice - nenatječajni radovi

Izvannatječajni topic
- jela koja želite prikazati u sklopu određene teme, ali s kojima se ne natječete, postajte na topicu za izvannatječajna jela
- izvannatječajna jela trebaju također biti još neprikazana na forumu, spremana na temu natječaja u toku natječaja, ali se ne natječu po izboru forumaša-kuhara
- izvannatječajna jela također treba prikazati fotografijama (minimalno 1, maksimalno 5) i detaljnim receptom s opisom izrade
- i na izvannatječajnim fotografijama mora biti ceduljica s natpisom "forum.hr"

Tema za komentiranje:
- u svrhu komentiranja jela otvoren je poseban topic
- topici s natječajnim i izvannatječajnim jelima sadrže samo recepte i fotografije
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Old 30.07.2012., 13:31   #2
mini pavlove s breskvama i marelicama

da ne cekamo s komentarima
uletila mi je tema kao narucena s obzirom da ovih dana radim pavlove

sastojci


4 bjelanjka
200g secera u prahu

3 marelice i 2 breskve (oguljene)
cimet
smedji secer (ja sma koristila ovo)
malo ruma

400ml slatkog vrhnja

malo tamne cokolade, otopljene
mljeveni, przeni ljesnjaci

postupak:

oguliti marelice i breskve (zarezati x na krjau svake vocke, uroniti ih u kipucu vodu na minutu i zatim ih prebaciti u ledenu vodu)

posuti ih secerom pomijesanim s malo cimeta, politi rumom i staviti u hladnjak.

pecnicu ugrijati na 150C
umutiti snijeg od bjelanjaka dok se ne formiraju meki vrhovi. dodavati secer u prahu te mutiti dok se sav secer ne otopi i nastane gusti saum.

na peki papir vaditi snijeg (ja sam formirala 6 okruglih hrpica)
susiti/peci 20ak minuta, provjeriti da se ne bi presusile i dobile prejaku boju.
moraju biti hrskave izvana i mekane unutra



umutiti slatko vrhnje i otopiti tamnu cokoladu (na pari ili u mikrovalnoj)

slagati pavlove pred samo serviranje jer slatko vrhnje topi saum


na "puslicu" staviti slatko vrhnje, poslagati voce



posuti przene ljesnjake i preliti s malo cokolade (u cokoladu se moze dodati i sok koje su pustile vocke, meni je bolje bez)



Zla patka is offline  
Old 30.07.2012., 19:34   #3
Brzinski desertić
Izmiksati dvije breskve u kašu,
isto tako posni sir oko 250 g. sa malo jogurta i žlicom fruktoze. Sir je posni iz lidla
Umiješati džem od breskve sa malo narezanih badema i zobenim pahuljicama.
Dobivene smjese redom stavljati u čašu

__________________
it´s ok
supercunt is offline  
Old 31.07.2012., 09:42   #4
Brza marmelada od marelica s daškom vanilije

Najobožavam marmeladu od marelica

Kilu marelica operite, uklonite koštice i nasjecite na manje komade - stavite u posudu u kojoj ćete kuhati marmeladu.
Dodajte tome 450 grama šećera (ili više ako volite slađe), sok od pola limuna, decilitar vode i razrezanu mahunu vanilije.
Dodajte i dvije, tri sjemenke iz koštice (razbijete košticu i izvucite sjemenke).
Stavite kuhati, uz miješanje i obiranje pjene koja se stvara.
Ja sam prvih pola sata ovo kuhala bez poklopca pa kasnije još jedno pola sata s poklopcem. Često miješajte.

Izvadite mahunu vanilije te iz nje izvucite zrnca koje tada vratite u marmeladu.
Izvadite sjemenke.

Nakon što se marmelada već dosta zgusne možete
a) ispasirati ju i dalje kuhati do željene gustoće.
b) dalje kuhati do željene gustoće bez pasiranja te tada dobijete fien komadiće voća u marmeladi
c) štapnim mikserom sve fino povezati - ja sam napravila upravo to jer ne volim baš komadiće voća u marmeladama, a bilo mi đao divnog sočnog mesa ovih marelica.

Kuhajte do željene gustoće, na laganoj vatri uz stalno miješanje. Meni je nakon miksanja trebalo možda još 15-ak minuta kuhanja.

Marmeladu spremite u sterilizirane staklenke i poslužite po želji ili s njom dalje radite slatke divote





__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Old 31.07.2012., 10:17   #5
Pužići s nadjevom od mrkve i marmelade od marelica

Ne baš uspješni pokušaj.... žao mi je da nisam slušala sebe i iskoristila tek pola nadjeva, jer je ovo bilo previše i nije se lako moglo baratati s roladom poslije. Zato je rezultat ovako kaotičan a bome mislim da ni nemam pošteno oštrio nož doma :bogec:
No jako fina kombinacija pa eto...

Nadjev:
300 grama naribane mrkve
200 grama marmelade od marelice
1 zlica gustina
70 grama mljevenih badema
1-2 žlice šećera (ovisno koliko vam je marmelada slatka)
1 vanil ili burbon šećer (moja marmelada ima u sebi vanilije pa nisam stavljala ovaj šećer)

Mrkvu, marmeladu i šećer stavite kuhati, nakon 5 minuta dodajte žlicu gustina, te nakon još 5 minuta dodajte mljevene bademe - kuhajte još minutu, dvije.
Stavite sastrane da se malo ohladi.

Tijesto:
300 grama brasna
2 zlicice praska za pecivo
70 grama secera
malo ekstrakta vanilije
10 zlica ulja
200 grama kiselog vrhnja

Umijesite tijesto i pustite da se malo odmori u frižideru.
Razvaljajte tijesto na cca 45x30-
Rasporedite nadjev po tijestu tako da uz zadnji rub nema nadjeva.
Zamotajte roladu prema tom zadnjem, nenadjevenom rubu i pustite malo u frižideru da se stisne.
Oštrim nožem režite ploške i stavite na tepsiju obloženu masnim papirom.
Pecite u pećnici na 180-200 stupnjeva oko pola sata.





__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Old 31.07.2012., 18:32   #6
posni čizkejk bez kuhanja s breskvama

uvod
ja sam ovisnik o slatkome, i stalno pokušavam naći neku alternativu finim kremastim čokoladnim kolačima i ostalome sličnome koje pogubno utiču na moj konfekcijski broj
i osim đipsinog/pernatinog nadaleko čuvenog čizkejka nije da sam baš našla nešto što bi zadovoljavalo sve uvjete, a prvi je da i dalje mora biti fino na duže staze

i evo novog otkrića (isto iz đipsinih pita) za mene za ove prevruće ljetne dane :zimski čovjek:
ok, nije ništa revolucionarno novo ni nepoznato, ali u mojoj kuhinji meni jest

i još, imam iste sastojke ko supercunt

sastojci:



ovo je za neki mali kalup
1 jogurt
1 poluposni sir iz lidla (250g)
3 breskve
agavin sirup
želatina (kod mene instant)
vanilin šećer
ekstrakt vanilije
60-70 g zobenih pahuljica (to sam odoka koliko treba da pokrije dno posude)
malo mlijeka
za malo svečaniju tj. kaloričniju verziju ide i vrhnje za šlag

postupak:

dno posude prekrije se sa zobenim pahuljicama (bolje su sitnije nego krupne, ali naravno da sam imala doma samo krupne), polije se sa malo mlijeka izmješanog sa agavinim sirupom, doda se i ekstrakt vanilije i stavi u mikrovalnu na koju minutu da se dobije kompaktna masa
zato su bolje sitnije jer one naprave kompaktniju podlogu

breskve se ogule, narežu na kockice i zagriju u posudi, i zgnječe sa onim za pire krumpir ako se žele imati i komadići voća, ili štapnim mikserom ako se želi imati homogena smjesa,
zasladiti prema željama ali tu treba jako malo šećera jer su breskve same po sebi slatke i dodati želatinu, pomiješati i maknuti sa vatre

u posudu dodati sir, jogurt, vanilin šećer i želatinu i dobro pomiješati, i onda dodati voće i sve opet izmješati

podloga i smjesa izgledaju ovako



preliti smjesu na podlogu i staviti u frižider na barem par sati


kad se stisne, obično sljedeće jutro dobijemo fini osvježavajući ljetni kolač



ako se doda još i vrhnje za šlag, malo je kremastiji,ali nije da mu je ono neophodno
jest da mi je namjera bila jučer staviti i vrhnje, al umjesto šlaga sam dobila maslac tako da je ovaj put silom prilika preskočeno vrhnje (zato je na slici sastojaka iako nije završilo u kolaču )







Zadnje uređivanje cilla : 31.07.2012. at 18:59.
cilla is offline  
Old 01.08.2012., 21:08   #7
Evo jedan brzi desert..

Krema od nektarina

4 nektarine
2 žlice smeđeg šećera
1 mala žlica škrobnog brašna
2 žlice vode
100ml slatkog vrhnja

+ maline
piškote
pistacije


Nektarine oguliti, smiksati u kašu i staviti na vatru, dodati šećer i kuhati, kad prokuha dobro, dodati škrobno brašno pomješano s vodom i još prokuhati.
Kad se ohladi pomjesati s slatkim vrhnjem.

Slagati u čaše.
Red piškota, red kreme, red malina, red sjeckanih pistacija, pa opet

I eto


sophiella is offline  
Old 04.08.2012., 11:17   #8
Sladoled od bresaka



Najobičniji za ubaciti u aparat za sladoled:
- jedna šlag pjena
- dva čvrsta jogurta
- šećera po volji (ja ubacim šaku)
- dvije šake voća (uz breskve ubacila i desetak kupina)

Napraviti šlag i dodati sve ostalo (ja to napravim u multipraktiku i par minuta vrtim da mi dođe "falfastije" jer se onda brže zamrzne, kad si lakom i 10 minuta čekanja je previše ).
Ubaciti u aparat za sladoled i to je to.

U kuhinji je bilo +32 tako da se sladoled ubrzano topio i nije bilo vremena (niti volje ) da odem u vrt po kakav listić, npr.melise za ukras ili malo poradim na scenografiji.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Old 06.08.2012., 12:37   #9
Melba

Ovo je moj omiljeni sladoledni kup. Stavljam u nenatječajni jer su slike loše, a i koristio sam gotovi sladoled.
Trebamo sljedeće:
-breskva
-maline
-limun
-sladoled od vanilije
-malo nekakvog alkohola (ja sam koristio prigodno amaretto)



Breskvu lagano skuhati u šećernoj vodi ili u vinu. Ja sam ovaj put u zašećerenom crnom vinu kuhao. Nisam predugo da vino ne bi preuzelo okus (iako sam imao onu breskvu za koju kažem da je marelica zarobljena u tijelu breskve, mislim da je to sorta Elberta ako se ne varam, uglavnom jako mesnata, sitne koštice, izrazito žute kožice i čvrsta mesa).
Maline kratko predinstati podlijevajući ih amarettom. Vrlo brzo će se raspasti i pretvoriti u kašu. Šećeriti ne treba. Perd kraj iscijediti sok od pola limuna u njih. Po želji se mogu propasirati.
slike kuhanja breskve i malina ako nekog zanima moj štednjak s iskipjelom kavom: slika1 slika2
Na polovice bresaka staviti sladoled od vanilije i preliti umakom od malina. I to je to.



Može se ukrasiti kojekakvim đinđaminđama. Tako je i meni palo na pamet ukrasiti nitima karamele. Išao sam malo pogledati po netu kako to najbolje napraviti, i naletio na recept od neke lude žene koja kaže da se rastopljeni šećer vilicom izvadi iz posude i ako se neće rastezati da se uhvati nit prstima i razvuče. Naravno, slijepo sam vjerovao u to ne razmišljajući da rastaljeni šećer ima nekih parsto °C, da se zalijepi za kožu prstiju i ne da se odlijepiti dok te iste prste pretvara u čvarke.
x-type is offline  
Old 06.08.2012., 12:58   #10
Tart s breskvama i ponekom kupinom

Brzo je gotovo,izuzetno ukusno i lijepoizgledajuće.








A recepis:


http://jedozovniduo.blogspot.com/200...breskvama.html

Zadnje uređivanje Dlapek : 06.08.2012. at 13:05.
Dlapek is offline  
Old 06.08.2012., 16:59   #11
tart s marelicama i bosiljkom



radila sam po ovom receptu
no, krema je nakon hladjenja bila pregusta da bi se lijepo razvukla po tijestu (ovakav slican recept koristim za slasticarsku kremu kada u kremu jos nesto dodajem pa mi se i cinilo da ce biti pregusto samo za sebe)

ulupala sam malo slatkog vrhnja (oko 200ml) i dodavala u kremu dok nije dobila konzistenciju koja mi se svidja (nisam potrosila sve)

okus bosiljka u kremi za mene preintenzivan iako jako dobro pase uz marelice. sljedeci put duplo manje bosiljka (mozda je i do biljke, ovaj je jako aromatican)

tijesto je odlicno, jako prhko pa treba pazljivo rukovati (okrhnula sam ga na par mjesta)





Zla patka is offline  
Old 06.08.2012., 19:00   #12
Mini pite s breskvama i kašom od jabuka(apfelmus9

lisnato tijesto
4 breskve
5 žlica kaše od jabuka
50gr maslaca
1jaje
50gr smeđeg šećera
cimet
listići badema

Lisnato tijesto odmrznuti i izvaljati, izrezati pravokutnike, premazati im rubove izmućenim jajetom te na njih staviti komadiće tijesta, tj obložiti ih.

Nadjenuti ih kašom od jabuka(ja radim svoju domaću), posložiti na nju komadiće oguljenih breskvi,premazati otpljenim maslacem te posuti mješavinom šećera i cimeta.
Listiće badema rasporediti po piticama.
Peći oko 30min na 200 stupnjeva.

Potruditi se ne pojesti sve sami, ostaviti i za goste!


sophiella is offline  
Old 07.08.2012., 17:36   #13
Energetske pločice od breskvi i suhih marelica.
To je nešto što često radim za posao kao međuobrok ili doručak.
Tijesto
šalica zobenih pahuljica
šalica integralnog brašna
malo lanenih sjemenki
mrvica praška za pecivo
125 g. maslaca
3 žlice rižinog slada
Smjesa od breskvi i marelica
4 breskve
100g marelica
rižin slad
burbon vanilija



i jedna ružnjikava sa ceduljicom

__________________
it´s ok
supercunt is offline  
Old 07.08.2012., 19:45   #14
belgijski tart s breskvama



tijesto
250g brasna
50g secera
1 zlica suhog kvasca (ja sam koristila svjezi)
malo soli
1 jaje
100ml mlijeka
50 g maslaca

nadjev
4 velike breskve
3+1 zlica smedjeg secera
cimet
velika zlica terana
zlicica gustina


umijesiti tijesto i pustiti ga da se odmara pola sata.

breskve oguliti i narezati, posuti s 3 zlice secera i cimetom po zelji. poprskati s malo terana. povremeno promijesati.



ugrijati pecnicu na 175C.
tijesto udariti da izadje zrak pa ga izvaljati i obloziti kalup. izbosti dno i posuti zlicom secera.
pustiti da se digne 15min.

breskve posuti gustinom i poslagati na tijesto.



peci dok tijesto ne dobije zlatnu boju.

pustiti da se odmori barem 15min.
jesti toplo.


Zla patka is offline  
Old 08.08.2012., 08:48   #15
Krem torta s marelicama


ovo je jedna brzinska torta bez pećnice sa samo malo zagrijavanja.
Ja sam za podlogu stavila ostatke ovih čajnih keksića koji su čamili u jednoj kutiji.
http://jedozovniduo.blogspot.com/201...orascicem.html
Malo sam ih natopila bijelim rumom.



Krema se sastoji od 1/2 litre mlijeka,3 žutanjka,6 žlica šećera.Žutanjke stući sa šećerom pa ukuhati u mlijeko.Dodati 3 dl jogurta i umiješati 1 paketić želatine u prahu,pripremljene po uputi s vrećice.
1/2 kg marelica narezati,umiješati u kremu,preliti kekse pa ohladiti par sati.
Torta je lagana,a okus fino nadopunjuje blagi miris muškatnog oraščića i ruma.




IMG]http://i47.tinypic.com/24o15as.jpg[/IMG]



Zadnje uređivanje Dlapek : 08.08.2012. at 09:02.
Dlapek is offline  
Old 11.08.2012., 14:36   #16
Voćno čokoladne zobene



ovo je nekakav hladni desertić u čaši od zobenih pahuljica, bijele čokolade, malo tučenog slatkog vrhnja i breskvi.
pire od breskvi sam pravila za nešto drugo, pa mi je ostalo i odlučila sam to iskoristit u ovome. to nešto drugo što sam spremala, bit će malo kasnije postano

pire od breskvi:
- 3 breskve
- 2-3 žlice šećera
- malo soli
- 2 žlice limunovog soka

breskve oprati,oguliti (prvo u vrelu vodu, pa u hladnu vodu, pa ih se relativno lagano guli) i narezati na kockice. u tavu s debljim dnom staviti kockice breskvi, posuti šećerom i prstohvatom soli i grijati na srednjoj vatri dok ne zavre i dok se šećer ne otopi. neće se karamelizirat jer će breskve pustit svoj sok. smanjit vatru i kuhati miješajući još 10ak minuta dok ne postane sjajno.



prebaciti u sjeckalicu, dodat 2 žlice limunovog soka i pretvoriti u pire.



za 1 desert u čaši:
- 3 žlice zobenih pahuljica (one sitnije)
- oko 30ak gr bijele čokolade
- 3-4 žlice pirea od breskvi (po gornjem receptu)
- malo slatkog vrhnja (40ak ml možda )
- pola breskve, oguljena i narezana na kockice

zobene pahuljice malo zagrijat na tavi, miješati stalno. kad osjetite miris zobenih, dovoljno je. neće dobit nikakvu boju, samo će se omekšat i lakše će upit čokoladu.
čokoladu otopit na pari i pomiješat sa zobenim. ja sam uzela komad papira za pečenje, tanko razmazala čokoladu i posula zobenim. još sam malo to premještala i miješala nožem, tanko razmazala i stavila u frižider da se čokolada stisne i da se zobene smekšaju.
slatko vrhnje istuć, ne treba do kraja. pomiješat ga sa 2-3 žlice pirea od breskvi, ostatak pirea ostavit za ukras.

zobene izvadit iz frižidera, odlijepe se s papira, smrve među prstima i dobiju se ljepljive mekane zobene s čokoladom.
slagati malo kreme pa zobene pa kockice breskve. ponovit isto, na vrh stavit ostatak pirea od breskvi, malo zobenih i kockice breskve.
mogu se ubacit i sjeckani bademi u to...ja zaboravila kupit.



kombinacija me iznenadila, jako je fina. ne osjeti se ništa previše, svi se okusi lijepo pomiješaju. zobene nisu bezukusne, slatksate su i kremaste od čokolade, krema nije preslatka i još dodatno natopi zobene. malo je chunky, malo je kremasto, malo je šlagasto...fino je

__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 12.08.2012., 08:51   #17
Marelice, pistaci i video vrpce

Mus od marelica

300 gr pirea od marelica
40 gr zumanaca (2 zumanca)
80 gr secera
3 lista zelatine
200 gr vrhnja

Potopiti zelatinu u hladnu vodu. Umiksati slag "umeko".
U metalnoj posudi nad parom zagrijati zumanca i secer do 80 stupnjeva, uz neprestano mijesanje pjenjacom. Skinuti sa vatre i nastaviti mijesati mikserom dok temperature ne padne na 30 stupnjeva. Zelatinu iscijediti, otopit u mikrovalnoj, 5-10 sekundi je dovoljno pa dodati u jaja. Umijesati pire u jaja te na kraju dodati vrhnje. Izliti u kalup sa manjim polukuglama i zamrznuti.

Pasta od pistaca
Umiksati pistace sa malo ulja od pistaca (ili nekog drugog neutralnog ulja) u blenderu.
Karamerlizirana bijela cokolada
Peci cokoladu u metalnoj posudi u pecnici na 100 stupnjeva, 1.5 - 2 sata, ili
dok se ne dobije zeljenu karamel boja. Povremeno promijsati vilicom.
Gianduja
Dobro pomijesati 200 gr bijele karamelizirane cokolade ohladjene na
tridesetak stupnjeva i 100 gr paste po pistaca.

Mus od gianduje

300 gr gianduje
200 gr slaga
3 jaja
80 gr secera
2 lista zelatine

Potopiti zelatinu u hladnu vodu. Umiksati slag "umeko".
Gianduju zagrijati na tridesetak stupnjeva. U metalnoj posudi nad parom zagrijati jaja sa secerom do 80 stupnjeva, uz neprestano mijesanje pjenjacom. Skinuti sa vatre i nastaviti mijesati sa mikserom dok temperature ne
padne na 30 stupnjeva. Zelatinu iscijediti, otopit u mikravalnoj,
dodati u jaja. Jaja dodati u gianduju. Na kraju dodat vrhnje.

U kalup sa vecim polukuglama usuti mus od gianduje, utisnuti zamrznuti mus od marelica, te prekriti musom od gianduje do vrha. Zamrznuti.

Glazura

180 gr pirea od marelica
20 gr vode
2 zlice tekuce glukoze
1.5 gr gellana (ili 2 lista zelatine)

Sve zajedno prokuhati, kad se ohladi na 40 stupnjeva preliti zamrznuti mus.
Ostaviti u hladnjaku da se odmrzne.

Ostalo

Zamrznuto tekuce prhko tijesto iz natjecajnog rada, izmrvljeno u multipraktiku.










Zadnje uređivanje Justin Thyme : 12.08.2012. at 09:17.
Justin Thyme is offline  
Old 12.08.2012., 19:00   #18
Nije iće, al je piće.


BRESKVADA - BRESKVASTA LIMUNADA

4 zrelije breskve/nektarine
3-4 limuna
3-4 žlice šećera
med
voda


Breskve/nektarine oguliti i izrezati na komade (bez koštice naravno). Miksati ih sa šećerom (dio šećera može se zamijeniti medom). Malo duže miksati da se šećer otopi.

Iscijediti limune i dodati ih smjesi sa breskvama. Izmiksati.

Dodati 4 dcl hladne vode. Izmiješati dobro.

Sve zajedno natočiti u čaše, dodati led i ukrasiti po izboru.

Ako želite možete dodati rakije od breskve. Al to je onda neka druuuuga priča.

Cijela priča može se ponoviti sa bilo kojim voćem ( i jagodama, malinama, samo naravno trebate ocijediti sitnije koštice).







Živjeli!

Zadnje uređivanje Vodenna : 12.08.2012. at 19:07.
Vodenna is offline  
Old 15.08.2012., 19:29   #19
S pića opet na iće - nakon Justina malo američanske jednostavnosti, da mi se ne razmazite.


Cobbler s breskvama i borovnicama

Trebalo je biti nešto drugo, ali danas me puknula neka nostalgija u vezi dragih ljudi preko bare pa sam spiskala glavne sastojke na ovo, iako me cobbler sam po sebi nikad nije pretjerano oduševljavao. A to nešto drugo onda bude valjda sutra. Valjda. :ljenčuga:

Sastojci su za dvije osobe, dovoljni da se napuni manja zdjelica za pečenje. (Ova moja je lidlovska, manja, iz onog seta s 2 posude, ako to ikome išta znači kao orijentir )

Za nadjev:

1/2 kg bresaka, koštice frknute van i narezane na ploške
cca 10-15 dag borovnica
žlica gustina
3 žice vanilin šećera (može običan; vanilin je kod mene samo zato što ga imam na izvoz doma)
žlica muscovado šećera
par kapi limunovog soka
malo svježe naribanog đumbira (malo=pola žličice; on mi je ovdje glavna faca, daje fini kontrapunkt voću)

Sve gore navedene sastojke izmiješati i staviti u posudu za pečenje. Evo ovako:


Za dekicu od tijesta:

šalica brašna
žlica vanilin šećera (opet ista stvar kao i gore kod nadjeva)
žličica pp
prstohvat soli
pola mahune vanilije
1 dcl slatkog vrhnja, plus još par žlica za premaz

Unutrašnjost mahune pomiješati sa slatkim vrhnjem. Maslac smrviti s brašnom, pp-om, šećerom, soli. Pomiješati sve s vanilijom i slatkim vrhnjem. Dobije se glatka, malo ljepljiva smjesa. Uzimati komadiće smjese i njima pokriti voće. Premazati sve slatkim vrhnjem. Staviti peći u zagrijanu pećnicu na 170-180 C, cca pola sata.

Tijesto mora porumeniti, a nadjev pokušavati iscuriti van. Ili će to uraditi. Tada je gotovo.

Obavezno na dno pećnice ili ispod posude staviti papir za pečenje ili alu-foliju. Ako nadjev počne curiti van, da vam ne napravi rašomon po pećnici.

Pustiti da se ohladi jedno pola sata. Poslužite sa slatkim vrhnjem, sladoledom od vanilije, kremom od vanilije, bez ičega,... već kako tko voli. (Kod mene je posipano sa šećerom u prahu radi umjetničkog dojma , neke porcije su se jele s tučenim slatkim vrhnjem, neke bez.)

__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 15.08.2012., 21:38   #20
BRESKVASTI CHEESECAKE



onaj desert u čaši od prije par dana...rekla sam da je pire od breskvi pripremljen za nešto drugo pa je ostalo. pripremljen je za ovo.
pa da ne bi opet pisala recept:

Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
pire od breskvi:
- 3 breskve
- 2-3 žlice šećera
- malo soli
- 2 žlice limunovog soka

breskve oprati,oguliti (prvo u vrelu vodu, pa u hladnu vodu, pa ih se relativno lagano guli) i narezati na kockice. u tavu s debljim dnom staviti kockice breskvi, posuti šećerom i prstohvatom soli i grijati na srednjoj vatri dok ne zavre i dok se šećer ne otopi. neće se karamelizirat jer će breskve pustit svoj sok. smanjit vatru i kuhati miješajući još 10ak minuta dok ne postane sjajno.

breskve u tavi

prebaciti u sjeckalicu, dodat 2 žlice limunovog soka i pretvoriti u pire.

gotovi pire
za ovaj moj čizkejk potrošeno je možda 2/3 od ovoga gore pirea. inače, recept je za tortu promjera 22cm!

Podloga:
- 250gr Mcvities digestive keksa
- 70gr masla
- žlica šećera (koristila sam smeđi)

Krema od sira: (ide ukupno 600gr sira, može sve bit krem, može sve bit svježi, po volji vam)
- 250gr lidlove skute (20%m.m.)
- 350gr svježeg sira
- 100gr šećera
- 1 vanilin šećer
- sok 1 limuna
- 2 jaja (ovaj put sam stavila 1 jaje i 2 žumanjka)

+ 6 žlica pirea od breskvi

za podlogu: kekse samljeti, pomiješati sa žlicom šećera i rastopljenim maslom. kalup promjera 22cm obložiti papirom za pečenje (ja sam i stranice obložila) pa utisnuti podlogu. staviti u zamrzivač 10ak minuta dok se pećnica grije na 180C. peći u zagrijanoj pećnici 10min, izvaditi i pustiti da se malo ohladi dok se ne pripremi krema. pećnicu smanjiti na 170C.
(bilo bi dobro kalup umotati u alu foliju, jer maslo iz podloge zna iscurit vani, pa da ne bi iscurilo po pećnici... ja nisam imala foliju pa sam stavila u manji pleh)

za kremu: sireve i šećer dobro izraditi mikserom, dodati jedno po jedno jaje i miksati. ja sam dodala i sok limuna, jer mi se ta kombinacija sviđa. izliti na pečenu podlogu i poravnati.

na kremu od sira rasporediti 6 žlica pirea od breskvi (slika). uzet čačkalicu pa malo 'miješati' svaku točku pirea, kako bi malo upala u sirnu kremu (pire je rjeđi od sirne kreme, pa da bi se sve poravnalo,malo se promiješa da pire upadne dole). zatim čačkalicom potezati 'crte' od točke do točke, tj šarati po torti dok se pire fino ne rasporedi okolo.
ubaciti u pećnicu i peći pola sata.



obzirom da je svaka pećnica drugačija - torta je pečena kad su krajevi torte stabilni i kad se krema odvoji od papira za pečenje, a sredina je još uvik 'želeasta' kad se kalup protrese. hlađenjem će se krema stisnut do kraja, a ako se predugo peče, krema može bit prečvrsta. bitno je da je površina torte na sredini netekuća, još će bit želeasta...al tako triba bit.



ohladiti na sobnu temperaturu, prebaciti u frižider i ohladiti do kraja. tek onda izvaditi iz kalupa i poslužiti.



i to je to. dobar tek!

__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.