Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2015., 13:08   #221
Da li ima tu netko tko narucuje majice na minecraft mozda

Ili za djecu, naime zanima me otkuda se narucuju takve stvari, di je najisplatljivije
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 09:02   #222
Nekako si mislim da bi ti najisplativije bilo dati izraditi majicu (tisak na majice).
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 19:57   #223
Pitanjce, sin igra minecraft. Već me neko vrijeme ganja da mu slozim igranje preko nekih servera da može igrati sa drugim prijateljima. Jel može pomoć oko toga, kako doći do nekog servera, kak se igra tada, jel treba šta kupit ili nešto deseto?

htc
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 17:40   #224
Evo i mene s pitanjem. Upravo sam sinu kupio MC za 20 eura, dakle legalno i bez crackova. Očekivao sam da je to - to, ali prema našem shvaćanju, sad treba kupiti još neku karticu sa kodom da bi uopće počeo igrati. Ta se kartica navodno kupuje na kiosku (te informacije dolaze od njegovog frenda koji je to počeo igrati prije dvije godine i zvuče mi totalno besmisleno). Pogotovo zato što te kartice navodno mogu imati različitu cijenu? Što to znači? Da ta kartica ističe nakon određenog vremena? Može pomoć?
TNX
P.S. Vidim da ima onih koji se sprdaju sa nekim pitanjima, pa ako im se ovo pitanje čini blesavim, molim da ga ne komentiraju

Samo da još nešto dodam. Kad sa desktopa "pokrenem" MC, otvori se prozor sa tri taba na vrhu lijevo (Update notes, Launcher log i Profile editor). Skroz dolje mi je gumb Play. Kad kliknem na Play, dobijem novi tab uz spomenuta tri (Game output (username)) i u prozoru pod tim tabom se ništa ne događa.
Hvala!

Malo po malo i sami pokušavamo nešto skužiti. Očito smo negdje trebali dobiti aktivacijski kod. U mailu potvrde o kupovini smo dobili Order ID i Transaction ID, ali to ništa ne aktivira. Pretpostavljam da kod treba upisati u Redeem Gift Code prozor. Ali di mi je taj kod. Poludil bum.

Zadnje uređivanje Hmxhmx : 23.10.2015. at 00:54.
Platinoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 01:11   #225
Ovak, morti si skinul launcher ali vjerojatno nisi kupio. Ima vise nacina da ga kupis... ja pretpostavljam da mislis na paysafecard, s njima možeš kupit mc, samo kad sam ja kupoval morao sam promjenit drzavu na švedsku jer ako ti je namjesteno na hrvatsku ne daje ti opciju paysafecarda kolko se ja sjecam. Paysafecard mores kupiti na kiosku. Samo kazes paysafecard od 200kn i to je to. To je kao bon za mobitel, samo sto sluzi za kupovanje prek interneta. S tim mores kupovat i igrice na steamu. Imas i na youtubeu videa kako kupiti mc s psc. Pa si pogledas ak ti kaj nije jasno. Kad kupujes mc mozes izabrat username, ali ako je vec koristeno nemres imati to ime. E to ti je ono na launcheru sto se trebas loginat kaj ti pise username i password. A ona gore tri taba ja nit ne gledam ja samo stisnem play, meni to nije nis bitnoga. Izracunaj si kolko ti je para ostalo na psc pa si ak oces kupis neku igricu na G2A, tam kupujes igrice za steam itd. I dobro je kaj mores kombinirat vise psc-a pa ako nemas dovoljno para na jednom mores kupit jos jedan paysafecard. Nadam se da ti je ovo pomoglo.
MarkTMM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 19:44   #226
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Pitanjce, sin igra minecraft. Već me neko vrijeme ganja da mu slozim igranje preko nekih servera da može igrati sa drugim prijateljima. Jel može pomoć oko toga, kako doći do nekog servera, kak se igra tada, jel treba šta kupit ili nešto deseto?

htc
Ak oćeš igrati na preminu serverima trebaš imati prem acc a ak oćeš na običnim trebaš znati samo Ip od servera a ako hoćeš da ti se sve to zapamti trebaš i ime servera
lol22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 02:02   #227
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Pitanjce, sin igra minecraft. Već me neko vrijeme ganja da mu slozim igranje preko nekih servera da može igrati sa drugim prijateljima. Jel može pomoć oko toga, kako doći do nekog servera, kak se igra tada, jel treba šta kupit ili nešto deseto?

htc
Ne trebas nista kupit za igru klincu imas nekoliko servera za igru koji su besplatni za igru.Ali ako hoces na tom serveru imati privilegije onda se mora platit.
Popularni serveri su ti nabrojani na Minecraft servers in croatia
tamo imas sve linkove

evo link

http://minecraft-mp.com/country/croatia/

Zadnje uređivanje Asgard : 24.11.2015. at 02:13.
Asgard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 11:47   #228
Quote:
lol22 kaže: Pogledaj post
Ak oćeš igrati na preminu serverima trebaš imati prem acc a ak oćeš na običnim trebaš znati samo Ip od servera a ako hoćeš da ti se sve to zapamti trebaš i ime servera
evo mene mala gnjavi da bi premium account.

Ako kupim igricu legalno,
jel to podrazumjeva premium account
ili treba još nešto dodadno kupovati-plačati ?

Jel jednom legalno kupljena igra obuhvača premium i jel to trajno ?

hvala
gringo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 11:57   #229
Ja sam baš danas naručio malom orginal. Cca 310 kn s poštarinom. Dolazi pod bor.
Smucek_10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 12:02   #230
šta ćeš staviti pod bor, kad ne dolazi fizički nego skineš igru sa neta ?

znaš li možda odgovor vezano za premium account ?
gringo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 15:26   #231
Gle, nemam ti ja pojma kaj će doći.

http://www.gameshop.com.hr/PCIgre/mi...de-182088.html

Tu si pogledaj.

Sad je vrijeme isporuke pomaknuto na 29.12.2015. Kad sam ja naručio bilo je 24.12.2015.
Smucek_10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 13:41   #232
Pozdrav svima,

Kako da povećam rezoluciju u Minecraftu da mi ne budu kockice ?
bijesanPas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 19:13   #233
Koliko sam upoznat to i je igra u takvim kockicama.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 11:55   #234
Quote:
bijesanPas kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Kako da povećam rezoluciju u Minecraftu da mi ne budu kockice ?
vanilla igra i jest takva međutim postoje razni texture packovi pa si izaberi što ti najviše odgovara... isto tako ako imaš jači komp šibni i ENB pa da vidiš ludila
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 13:44   #235
Samo nemojte drvlje i kamenje na mene.
Imamo komp iz 2007, Internet explorer je kihnuo, jedino kaj radi je Google crome.
Jel ima na internetu besplatni Minecraft a da radi u Chromu?
Nadamo se kantu zamijeniti u skorije vrijeme i ne bi za sada ništa kupovali(accaunt) a klinac želi igrati Minecraft. Inače na kompu je Windows XP.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 14:36   #236
Ne. Ne. Ne.

1. Komp preslab da vrti Minecraft kako spada
2. Igra nije besplatna
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 15:22   #237
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Ne. Ne. Ne.

1. Komp preslab da vrti Minecraft kako spada
2. Igra nije besplatna
A onda ništa.
A kaj je sa onim besplatnim kaj rade u internet exploreru. Ima ih čitavo čudo na netu. Zakaj nema isto za Chrom.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 17:56   #238
To, koliko znam, nije Minecraft.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 19:39   #239
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
To, koliko znam, nije Minecraft.
Riješila problem.
Skinula klincu nešto slično Minecraftu na mob, on zadovoljan a ja 8 dolara bogatija.
I da, kada bi platila pravi (8 dolara) jel to zauvijek ili mjesečno?
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 12:01   #240
Ima li tu kaj starije ekipe (ne-klinaca, cca. 20-te i 30-te) zainteresiranih za igranje modded Minecrafta zajedno? Znači, ne ovi javno dostupni mass serveri, nego da nas se nađe par zainteresiranih i da si skupa zakupimo/podignemo privatni server i odigramo koji modpack. Npr. trenutno me privlači FTB Infinity Evolved na Expert modeu.

Volio bih si naći neku ekipicu pa probati tak nešto. Računam si da bi rentanje takvog jednog servera koštalo cca. 20-30 dolara mjesečno, pogledao sam ogledno jednog hosting providera. Taj iznos onda podijelimo međusobno, ovisno kolko nas ima.

Možeš odgovoriti tu ili me cimni na PM.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.