Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2009., 10:00   #1
jelovnik za debljanje

ako netko ima ili zna neka mi javi jer ubih se trazecu po netu i nista! zelim se zdebljati muku mucim s tim vec godinama i godinama! a znam da nas ima jos pa ako netko ima taj masni jelovnik
nastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 11:14   #2
jesti jesti i sve to x2
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 12:46   #3
Quote:
nastasia kaže: Pogledaj post
ako netko ima ili zna neka mi javi jer ubih se trazecu po netu i nista! zelim se zdebljati muku mucim s tim vec godinama i godinama! a znam da nas ima jos pa ako netko ima taj masni jelovnik
ti nas zajebavaš jeli?jedi sve šta ti dopadne šapa
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 13:03   #4
Pa bolje da baš ne jede bilo kaj. Po meni, za debljanje treba jesti isto ko za mršavljenje, samo u većim količinama, uz dosta više kvalitetnih UH i masti. Dakle, UH prilozi uz meso, banane, i navečer UH također, ali ne da su junk.

Dobro je raditi ono kaj ja najviše volim - požderati milijun kila badema i oraščića dnevno
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 17:38   #5
a čokolade?mislin da joj to ne bi teško palo.
majko mila kad se sitin kad san pročita da prosječna čokolada ima 550 kalorija i da triba trčati skoro uru vrimena da se to neutralizira, noge su mi se odsikle!
lažni branitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 13:39   #6
Imam 1,95 m i 73 kg, takav sam oduvik(mršav, nisam uvik ima 1,95 ). Odusta sam od bilo kakvog debljanja
some_dude is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 20:26   #7
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Dobro je raditi ono kaj ja najviše volim - požderati milijun kila badema i oraščića dnevno
Ti bi već mogla, sad kad ti je prehrana posložena, vidjeti koliki ti je, zapravo, kalorijski unos kroz dan.
Ljudi to pročitaju po raznim FAQovima kao "bb approved" hranu, pa trpaju, a zaborave koliko je to kalorično.

Quote:
some_dude kaže: Pogledaj post
Imam 1,95 m i 73 kg, takav sam oduvik(mršav, nisam uvik ima 1,95 ). Odusta sam od bilo kakvog debljanja
Nije presudan taj "oduvik", nego što s njim radiš.
Ja sam bio "oduvik" 190 i 70 kg, sad sam na 190 i 95.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 12:33   #8
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Nije presudan taj "oduvik", nego što s njim radiš.
Ja sam bio "oduvik" 190 i 70 kg, sad sam na 190 i 95.
Neki ljudi se jednostavno ne mogu udebljat, ti ocigledno ne spadas u takve, ali nismo svi isti pa nemoj sve ljude trpat u isti kos. Ja sam 185 i najdeblji u zivotu sam bio u vojsci, oko 78kg. Zadnjih 15 godina se vrtim oko 70.
Dosta veliku ulogu igra genetika i metabolizam svake pojedine osobe a za debljanje preporucam kao prvo i osnovno imati 3 redovna i normalna obroka dnevno(sto sam imao u vojsci) sa punom kucom kojecega za prigrist izmedju obroka.
__________________
13/22 na Z skali
beznicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 14:59   #9
Quote:
beznicka kaže: Pogledaj post
Neki ljudi se jednostavno ne mogu udebljat
Samo oni koji su na bolničkoj hrani se ne mogu udebljati.

Usput, cilj obično i nije "udebljavanje", nego bolja figura, veća mišićna masa, veća snaga, bolje atletske performanse. Ne salo.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 14:08   #10
Quote:
some_dude kaže: Pogledaj post
Imam 1,95 m i 73 kg..
a zašto bi se udebljao
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 14:10   #11
Quote:
conan12 kaže: Pogledaj post
a zašto bi se udebljao
Po nicku bi se reklo da je muško.

I čudno je da ga jedan Conan tako nešto pita.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 14:48   #12
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ti bi već mogla, sad kad ti je prehrana posložena, vidjeti koliki ti je, zapravo, kalorijski unos kroz dan.
Ljudi to pročitaju po raznim FAQovima kao "bb approved" hranu, pa trpaju, a zaborave koliko je to kalorično.
Hm, dobro jutro, kako ste?

I ja mislim da jedem previše kalorija, već dugo. Manje je nego prije početka režima, ali i dalje previše. Sad sam na godišnjem jako smanjila, ali ne krećem se baš intenzivno zbog koljena, pa je i logično da ih je manje.

Ja imam obrnut problem od mršavih, jednostavno mi organizam "traži" određeni broj kcal (oko 2000), i moram se jako mučiti da ga iskontroliram.

Naravno, broj kcal raste kako se krećem. Tijelo mi užasno teži zadržati trenutnu masu, toliko da sam već nervozna od svega toga.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 15:02   #13
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Hm, dobro jutro, kako ste?

I ja mislim da jedem previše kalorija, već dugo.
Odlično.
Već dugo je, znači, odlično.
Ne znam samo, koji je ono idući korak poslije dijagnoze..

Quote:
Tijelo mi užasno teži zadržati trenutnu masu, toliko da sam već nervozna od svega toga.
E al kad skineš još te mase, bit ćeš sretna zbog toga što je teži zadržati.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 15:04   #14
Moja poanta je da treba biti barem malo gladan da bi mršavio, mislim, ja barem

Ne pušim baš te spike o mršavljenju bez gladovanja, jer moj organizam je gladan dokle god ne dobije potrebno.

Idući korak? A kaj misliš da se ne trudim? I kaj misliš zakaj sam ponekad živčana?

Nevjerojatno je koliko je mozak kreativan. Prestala sam jesti sto smeća od hrane, ali i dalje nađem načina da pojedem previše Pa makar to značilo 2 tune u salamuri za 1 obrok or something
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 15:29   #15
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Moja poanta je da treba biti barem malo gladan da bi mršavio, mislim, ja barem
Dobro je ovo što veliš "barem ja".

To, može li se "bez gladovanja" zavisi o osjećaju gladi, što je individualna stvar. Ovisi o pojedincu, o tome koliko je pojedeno, i o tome koje su namirnice pojedene.

Quote:
Ne pušim baš te spike ..., jer moj organizam je gladan dokle god ne dobije potrebno.
A e, tako je to s vama, ženama.

Quote:
Nevjerojatno je koliko je mozak kreativan. Prestala sam jesti sto smeća od hrane, ali i dalje nađem načina da pojedem previše Pa makar to značilo 2 tune u salamuri za 1 obrok or something
Ne znam kako bi ti to moglo biti previše.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 15:45   #16
Pa treba znat sebe A ja se upoznajem pomalo

Može biti previše, kako ne. Taman tih 300 kalorija koje mi ne trebaju, obzirom da sam jela i druge obroke do te tune koja je navečer obično.

Dosta, skrećemo s teme.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 20:21   #17
Quote:
conan12 kaže: Pogledaj post
a zašto bi se udebljao
Pa većinom zato što izgledam anoreksično, i ne bih htio se udebljati, nego nabaciti 10ak kila i pravilno ih rasporediti, teretanom oblikovati itd.
some_dude is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 21:50   #18
Quote:
some_dude kaže: Pogledaj post
Pa većinom zato što izgledam anoreksično, i ne bih htio se udebljati, nego nabaciti 10ak kila i pravilno ih rasporediti, teretanom oblikovati itd.
Onda jedi i treniraj.
Prilično jednostavno.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.