Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 10:56   #1001
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post

Mene zanimaju Rimske pa ako je netko nedavno bio zanima me kakaav je smještaj ,te izbor hrane ostalo mi paše.
Zadnje di smo bili su Zreće i oduševljena se vratila ,Bled me razočarao po izboru hrane i udobnosti soba ,ponuda sauna je dobra ,bazeni nisu nešto
drago mi je što ti se Zreče svidjelo i meni je ostalo u lijepom sjećanju...

Rimske terme - bila samo jedno noćenje i ono što ti temeljem toga mogu reči da mi se čini da uopće (i to namjerno) nije namijenjeno parovima s djecom, dakle, nema nikakvih sadržaja posebno za djecu...kao da je cijeli kompleks ciljano uređen kao mjesto za opuštanje odraslih...nažalost, nisam stigla koristiti njihov wellness pa detalje o tome ne znam, ali što se bazena tiče, zaboravi plivanje...na slikama možeš vidjeti da je to jedan veći bazen i nekoliko jacuzzija i sve je okrenuto nekom namakanju više

a smještaj, imaš više razina smještaja (u 2 tj., 3 povezana objekta), a o tome ovise i cijene...uglavnom, išlo se na neku varijantu kombinacije starinskog i modernog, sve u svemu OK., ali ništa spektakularno (ali je na nivou, nedavno uređeno/preuređeno, vrlo uredno i extra čisto)... fora su im natpisi/latinske poslovice po hodnicima i sobama
klopa, može proći...ništa extra dobro ni loše, onako, uobičajeno...

imaš negdje (prošle godine) komentar od jedne forumašice koja je bila tamo s dragim i veli da im se jako svidjelo...koliko se sjećam neki "romantični" paket je bio u pitanju
Sagitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 16:50   #1002
Quote:
Sagitta kaže: Pogledaj post
drago mi je što ti se Zreče svidjelo i meni je ostalo u lijepom sjećanju...

Rimske terme - bila samo jedno noćenje i ono što ti temeljem toga mogu reči da mi se čini da uopće (i to namjerno) nije namijenjeno parovima s djecom, dakle, nema nikakvih sadržaja posebno za djecu...kao da je cijeli kompleks ciljano uređen kao mjesto za opuštanje odraslih...nažalost, nisam stigla koristiti njihov wellness pa detalje o tome ne znam, ali što se bazena tiče, zaboravi plivanje...na slikama možeš vidjeti da je to jedan veći bazen i nekoliko jacuzzija i sve je okrenuto nekom namakanju više

a smještaj, imaš više razina smještaja (u 2 tj., 3 povezana objekta), a o tome ovise i cijene...uglavnom, išlo se na neku varijantu kombinacije starinskog i modernog, sve u svemu OK., ali ništa spektakularno (ali je na nivou, nedavno uređeno/preuređeno, vrlo uredno i extra čisto)... fora su im natpisi/latinske poslovice po hodnicima i sobama
klopa, može proći...ništa extra dobro ni loše, onako, uobičajeno...

imaš negdje (prošle godine) komentar od jedne forumašice koja je bila tamo s dragim i veli da im se jako svidjelo...koliko se sjećam neki "romantični" paket je bio u pitanju

Hvala na komentaru ,hmmm sada si me bacila na razmišljanje iskreno od Zreča nisam ništa extra očekivala a bilo nam je prepredobro ,ovdje sam nekako puno očekivala ali mi drago da si mi se javila ,ostalo mi još par termi koje još nisam obišla (Ptuj ,Šmarješke ,Rogaška,Dobrna)sve sam vidjela izvana ali nisam boravila .
Možeš mi za Rimske reći jeli samoposlužna hrana to mi bitno zbog izbirljivog djeteta.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 08:10   #1003
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
Hvala na komentaru ,hmmm sada si me bacila na razmišljanje iskreno od Zreča nisam ništa extra očekivala a bilo nam je prepredobro ,ovdje sam nekako puno očekivala ali mi drago da si mi se javila ,ostalo mi još par termi koje još nisam obišla (Ptuj ,Šmarješke ,Rogaška,Dobrna)sve sam vidjela izvana ali nisam boravila .
Možeš mi za Rimske reći jeli samoposlužna hrana to mi bitno zbog izbirljivog djeteta.
doručak i večera su bili samoposlužni, za ručak ne znam
Sagitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 18:47   #1004
evo mene opet...
ostala sam skroz zbunjena kad sam danas saznala da terme rogaska.si i rogaska.si imaju u ponudi skroz druge hotele i druge bazene ako sam dobro razumila.
razlika je mala jer adresa se razlikuje u par kućnih brojeva.
ajde pomozite sa bilo kakvom informacijom.
hvala!
mrvica37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 20:36   #1005
Quote:
mrvica37 kaže: Pogledaj post
evo mene opet...
ostala sam skroz zbunjena kad sam danas saznala da terme rogaska.si i rogaska.si imaju u ponudi skroz druge hotele i druge bazene ako sam dobro razumila.
razlika je mala jer adresa se razlikuje u par kućnih brojeva.
ajde pomozite sa bilo kakvom informacijom.
hvala!

Bo ja znam da ima par hotela i da se Rogaška zove još i Lotus terme. Ima hotel Zagreb,Sava,Grand hotel,Strossmayer

Zadnje uređivanje strijelčica : 15.02.2013. at 20:42.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2013., 15:37   #1006
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
Bo ja znam da ima par hotela i da se Rogaška zove još i Lotus terme. Ima hotel Zagreb,Sava,Grand hotel,Strossmayer
i ja mislila,ali samo Sava i Zagreb spadaju pod Lotus terme.
ostali imaju skroz drugi svijet sauna i svega.
bar mi tako izgleda,a i kažem skroz drugačije internet stranice.
mrvica37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 23:24   #1007
Preporuka molim

Dal možete nešto preporučiti za stariji bračni par koji vole toplice, termalne bazene a nežele dačeko putovati iz dalmacije?
andjela1502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 11:14   #1008
Samo malo upozorenje svima koji žele u Sv. Martin... One sve lijepe slike s njihove web stranice se odnose na bazene koji su dostupni jedino gostima hotela ili posjetiteljima koji ekstra plate nekakav Svijet sauna. Uglavnom, nigdje u cjeniku ne možete primjetiti da su ti bazeni koji su na slikama i stalno se vrte na naslovnoj stranici zapravo neka ekskluziva. Dečko i ja smo se fino opekli jer smo uzeli apartman u blizini misleći kako ćemo se brčkati u tim lijepim bazenčićima, a na kraju dobijete sasvim nešto drugo. Također, jedan od vanjskih bazena nije radio, iako piše da radi cijele godine tako da se gomila ljudi zgurala u dva bazena - jedan rekreativni i jedan termalni. Totalna gužva i razočaranje. Da smo znali kamo idemo, ne bismo ni benzin platili do tamo, a kamoli neke apartmane. Eto, samo da znate.
Zleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 02:49   #1009
Quote:
Zleep kaže: Pogledaj post
Samo malo upozorenje svima koji žele u Sv. Martin... One sve lijepe slike s njihove web stranice se odnose na bazene koji su dostupni jedino gostima hotela ili posjetiteljima koji ekstra plate nekakav Svijet sauna. Uglavnom, nigdje u cjeniku ne možete primjetiti da su ti bazeni koji su na slikama i stalno se vrte na naslovnoj stranici zapravo neka ekskluziva. Dečko i ja smo se fino opekli jer smo uzeli apartman u blizini misleći kako ćemo se brčkati u tim lijepim bazenčićima, a na kraju dobijete sasvim nešto drugo. Također, jedan od vanjskih bazena nije radio, iako piše da radi cijele godine tako da se gomila ljudi zgurala u dva bazena - jedan rekreativni i jedan termalni. Totalna gužva i razočaranje. Da smo znali kamo idemo, ne bismo ni benzin platili do tamo, a kamoli neke apartmane. Eto, samo da znate.
Zato ubuduce dobro citati web stranicu , ali kad odsjednete u hotelu mozete koristiti bas sve sadrzaje
Petrobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 08:30   #1010
Quote:
Zleep kaže: Pogledaj post
Samo malo upozorenje svima koji žele u Sv. Martin... One sve lijepe slike s njihove web stranice se odnose na bazene koji su dostupni jedino gostima hotela ili posjetiteljima koji ekstra plate nekakav Svijet sauna. Uglavnom, nigdje u cjeniku ne možete primjetiti da su ti bazeni koji su na slikama i stalno se vrte na naslovnoj stranici zapravo neka ekskluziva. Dečko i ja smo se fino opekli jer smo uzeli apartman u blizini misleći kako ćemo se brčkati u tim lijepim bazenčićima, a na kraju dobijete sasvim nešto drugo. Također, jedan od vanjskih bazena nije radio, iako piše da radi cijele godine tako da se gomila ljudi zgurala u dva bazena - jedan rekreativni i jedan termalni. Totalna gužva i razočaranje. Da smo znali kamo idemo, ne bismo ni benzin platili do tamo, a kamoli neke apartmane. Eto, samo da znate.
curo draga očigledno je da nisi dobro pogledala njihovu stranicu ili ti je ovo prvi put da si negdje bila.
hotelski bazen i saune svugdje su samo za hotelske goste,a ostali sadržaji za sve.
mi godinama idemo u sv.Martina cijela ekipa i definitivno se svi slažemo da su to naše najbolje toplice.
vidijeli smo mnogo drugih i u nas i vani tako da tvoja rezenzija ne stoji baš osim dijela za bazen koji je morao radit,a nije.
još nešto za sve...ako dobro prostudirate skužit ćete da je ista cijena bili u hotelu ili apartmanima ako želite ić u saune.
dobit ćete mirno mjesto sa bazenom i super svijet sauna.
što se tiće luksuza nemjerljivi su apartmani i hotel.
mrvica37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 11:13   #1011
Upravo sam i ja htjela to napisati da je to sve u ponudi hotelskim gostima ,isto ko i kada idete u Olimiju ako si ne doplatite za Orhideliju
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 11:18   #1012
Ja još tražim di ići iza Uskrsa ,hmmm prošla jako puno termi malo ih je ostalo i neznam koje još valjaju
Zanima me dali je netko boravio u nekima od navedenih

Šmarješke,Dobrna,Rogaška,Ptuj

Da je dobar smještaj ,solidna ,hrana,dobre masaže,Solidni i čisti bazeni
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 11:20   #1013
Mi ćemo u Sv.Martin u hotel Golfer za Uskrs nismo nikad bili, pa ćemo uzeti ovu njihovu first minute akciju valjda se neću razočarati jer treba mi samo mira za spavanje i eventulano malo masaže.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 13:39   #1014
Evo listajuči naišla na Bioterme meni se čine solidne
imaju 5 unutarnja i tri vanjska bazena ,novesobe lijepo uređeno ,ko voli manje terme nije loša opcija ja gledala ponudu za tri polupansiona dođe 147 eura
Sada vidla do 28.3 je još i povoljnije
http://www.bioterme.si/
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 14:06   #1015
...ajde napiši dojmove ako odeš...i ja ih već duže vrijeme "pikiram", ali nikako da dođem do nekakvih konkretnih iskustava, a često imaju akcije

btw. i ja tražim nešto za onaj tjedan iza Uskrsa, pa ako nađeš nešto povoljno, pls. podijeli
Sagitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 14:34   #1016
Quote:
Sagitta kaže: Pogledaj post
...ajde napiši dojmove ako odeš...i ja ih već duže vrijeme "pikiram", ali nikako da dođem do nekakvih konkretnih iskustava, a često imaju akcije

btw. i ja tražim nešto za onaj tjedan iza Uskrsa, pa ako nađeš nešto povoljno, pls. podijeli
Hoću draga ,samo reći je ideš solo,sa djecom,,,, šta ti je važno

Ja dala upite nekim agencijama i sada razmatram di bi,opetr mi nekako draže na neku novu destinaciju nego u Olimiji,Čatež i LAŠKO di sam već bila jako puno puta.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 18:09   #1017
Molili bi za iskustva onih koji su bili u "TERMAMA TUHELJ" -Tuheljske Toplice! Čitamo da reklamiraju 2 polupansiona za cca. 1500 kn (ukupno). jel su obične sobe zadovoljavajuće, moež li se bez ograničenja kupati u zatvorenim bazenima , ima likoji bazen s besplatnom hidromasažom??? Kada se može ući u sobu, tj. doći-- npr. petak popodne poslije 14.00 i do kada se u nedjelju mora odjaviti, tj. izaći iz sobe? Ima li u nedjelju doručak u toj cijeni??

Kakvi su popratni sadržaji u hotelu, kvaliteta i cijena hrane, te samo mjesto i noćni život??

Hvala!
hkolar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 21:33   #1018
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
Hoću draga ,samo reći je ideš solo,sa djecom,,,, šta ti je važno

Ja dala upite nekim agencijama i sada razmatram di bi,opetr mi nekako draže na neku novu destinaciju nego u Olimiji,Čatež i LAŠKO di sam već bila jako puno puta.
plan je ići s djecom, točnije djetetom ...bitno mi je... hm...sve!
...zapravo, bitno mi je da je uredno i čisto, da je izbor hrane dobar, bazeni samo da su solidni po pitanju održavanja (ne trebaju čudesa od tobogana i sl.) i recimo da ima sauna negdje u kompleksu...pokoji sadržaj za djecu je naravno veliki +

u LAŠKOM još nismo bili...ajd kad ti se bude dalo, pls. napiši koju
Sagitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 10:26   #1019
Quote:
Sagitta kaže: Pogledaj post
plan je ići s djecom, točnije djetetom ...bitno mi je... hm...sve!
...zapravo, bitno mi je da je uredno i čisto, da je izbor hrane dobar, bazeni samo da su solidni po pitanju održavanja (ne trebaju čudesa od tobogana i sl.) i recimo da ima sauna negdje u kompleksu...pokoji sadržaj za djecu je naravno veliki +

u LAŠKOM još nismo bili...ajd kad ti se bude dalo, pls. napiši koju
Ma nije mi bed napisati meni je Laško među tri najbolje terme .Točnije Olimija pa LAŠKO.

Mene vežu jako lijepe uspomene za Laško bila i u proljeće i zimi i uvjek se lijepo provela zimi smo išli do Rogle ,u proljeće išli u šetnje i obavezno pogedati Celjsku koću ,super izletište za djecu i odrasle na čistom zraku ,a ima i hotelčić za one koji žele gore boraviti.
Laško jedina zamjerka sama pozicija uz samui magistralu to me doslovce šokiralo ali kada uđeš unutra sve to nestaje koda si u drugom svijetu sobe sve gledaju na šumu prirodu ,baš su lijepe i prostrane sobe mi izabrali narančastu boju ima još plava ,zelena,bež ,ako se nevaram .Hrana je samoposlužna i zbilja obilata i raznolika.Bazeni ,čisti ,uredno,održavani ,ležaljke nove ,čiste nikada nismo bili tamo a da je velika gužva i to mi se osobiti sviđa.Ima sauna nfracrvena Laconium, Sanarium, klasične finske i parne saune.Raznih masaža,a i dio za rehabilitaciju.Mi smobili u welnes parku ,mislim da je puno bolji izbor nego onaj drugi hotel iako su praktički u neposrednoj blizini.Imaš terasu pa pogledom na riječicu i prirodu ,predobre kolače imaju i kavu .Imaš i ala carte restoran kao i restoran u sklopu bazena ako oglednite a i ako se nevaram bar u sklopu saune. Ako niste bili moj izbor bio bio svakako Laško ,uvjek je neka animacija a i taj tobogan za djecu.Čisto ,uredno ,osoblje ljubazno,e da imaju ti i svoju karticu pogledaj na njihovoj strani ,mislim da smo mi platili 20 eura po osobi ali vrijedi ti godinu dana i sa njom imamš popuste na smještaj i masaže .Ako te šta još zanim a samo pitaj.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 10:31   #1020
Quote:
hkolar kaže: Pogledaj post
Molili bi za iskustva onih koji su bili u "TERMAMA TUHELJ" -Tuheljske Toplice! Čitamo da reklamiraju 2 polupansiona za cca. 1500 kn (ukupno). jel su obične sobe zadovoljavajuće, moež li se bez ograničenja kupati u zatvorenim bazenima , ima likoji bazen s besplatnom hidromasažom??? Kada se može ući u sobu, tj. doći-- npr. petak popodne poslije 14.00 i do kada se u nedjelju mora odjaviti, tj. izaći iz sobe? Ima li u nedjelju doručak u toj cijeni??

Kakvi su popratni sadržaji u hotelu, kvaliteta i cijena hrane, te samo mjesto i noćni život??

Hvala!
Hmmm moj izbor bi bio ipak Olimija pogotovo ako idete solo bez djece ,ugođaj i sve ostalo je daleko na višem nivou.Ja sam bila u Tuhelju ali nisam boravila samo na povratku iz Olimije išli na kupalnje i mogu reći nebo i zemlja u usporedbi.Kolegica je bila obožava kao i mi welnes njezina ocjena dvojka,od smještaja ,kaže dočekala ju napola uređena soba ,prljav wc ,blatan korišten ručnik....Hrana osrednja ,bazeni prolazni ,ali blatne ležaljke .Neznam ja bi rađe u Olimiju imaju često akcije pa možda i upiknete neku dobru cijenu a doživljaj je daleko bolji.
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.