Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2012., 15:09   #2141
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
Who do you now view as the weak link and why?
A: I’m more interested in the strongest liar.
A možda je strongest liar Spencer? Gdje je ona bila ono na početku kad je Ali nestala? I recimo, ak je Wren A, možda mu je zato Toby zanimljiv, jer mu se sviđa Spencer, a on je njen dečko.


Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
Do you want the girls to find out who you are eventually?
A: Only one of them.
I možda zato jer mu se sviđa, Wren ak je A želi da Spencer zna tko je on.

Ali ja sam opet za Ezru, Wren mi nije fora kao A, jer je sporedan lik Nekak si mislim da je uz Ali i Iana na onom videu još netko..Ezra. Ak ja Ian srušio Ali, možda ju je Ezra poslije išao dokusuriti..a Toby je isto bio u blizini, jer su na njegovom đemperu bili neki dokazi, možda je nešto vidio, pa je možda zato zanimljiv, recimo, Ezri..Just a guess

Zadnje uređivanje Gošća : 07.01.2012. at 15:18.
Gošća is offline  
Old 07.01.2012., 18:02   #2142
ne znam zašto,ali ja sumnjam najviše da je neka cura A. kad će se uopće saznati ko je A? mene to tako zanima
123nick is offline  
Old 07.01.2012., 18:21   #2143
evo i mene nakon ove pauze

svidaju mi se vase teorije, u svakoj se mogu s necim sloziti. netko je napisao da se a pojavljuje u s1e01.. meni se iskreno nekad cini da je u pitanju mike (aria-in brat)... uvijek je tu negdje nekad sporedan nekad se istice malo vise. ili on ili ezra. ezra mi je ko lik bas bzvz, nekako naporan i sva svrha mu je to sto je s arijom, a svaki lik mora imati nesto svoje. moguce da je to ''njegovo'' da je on A
oth-girl is offline  
Old 07.01.2012., 18:22   #2144
Quote:
123nick kaže: Pogledaj post
ne znam zašto,ali ja sumnjam najviše da je neka cura A. kad će se uopće saznati ko je A? mene to tako zanima
ovaj intervju sto je tu na forumu, pise da ce se identitet A otkriti ove sezone. nadam se da ce biti tako
oth-girl is offline  
Old 07.01.2012., 18:23   #2145
Quote:
oth-girl kaže: Pogledaj post
evo i mene nakon ove pauze

svidaju mi se vase teorije, u svakoj se mogu s necim sloziti. netko je napisao da se a pojavljuje u s1e01.. meni se iskreno nekad cini da je u pitanju mike (aria-in brat)... uvijek je tu negdje nekad sporedan nekad se istice malo vise. ili on ili ezra. ezra mi je ko lik bas bzvz, nekako naporan i sva svrha mu je to sto je s arijom, a svaki lik mora imati nesto svoje. moguce da je to ''njegovo'' da je on A
nema nam druge nego da svi odgledamo opet tu prvu epizodu i biramo osumnjičene. možemo i okladu neku baciti.
123nick is offline  
Old 07.01.2012., 19:27   #2146
Quote:
123nick kaže: Pogledaj post
nema nam druge nego da svi odgledamo opet tu prvu epizodu i biramo osumnjičene. možemo i okladu neku baciti.
pa bas bi se i moglo ja cu dns pogledat

btw... nasla sam ti ono iz intervju-a:

Will we learn your identity this season?
A: Yes.
oth-girl is offline  
Old 07.01.2012., 19:44   #2147
Quote:
oth-girl kaže: Pogledaj post
pa bas bi se i moglo ja cu dns pogledat

btw... nasla sam ti ono iz intervju-a:

Will we learn your identity this season?
A: Yes.
opaaa! kad otkriju tko je,oće se onda obračunati s njom/njim ili? šta kažete?
123nick is offline  
Old 07.01.2012., 20:04   #2148
Ma i to ''otkrivanje'' će sigurno biti ovako - neka od cura će vidjeti tko je A, sva u šoku će reći ''It's YOU!!!'' i vidjet ćemo crni ekran...Sljedeća sezona započinje buđenjem te cure u bolnici, saznajemo da ima amneziju i da je u bolnici 2-3 tjedna...našli su je onesvještenu i nije se budila do ovog trenutka...

Nama prikažu da ju je baš u tom trenutku kad je ona saznala tko je A, pogodio pitar koji je ispao babi s 2 kata i umalo ubio bla bla

Šta kažete?
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken (x)
LadyDragon is offline  
Old 07.01.2012., 20:07   #2149
Quote:
123nick kaže: Pogledaj post
opaaa! kad otkriju tko je,oće se onda obračunati s njom/njim ili? šta kažete?
da,otkrit ce se tko je A,a onda da serija moze ici jos u nedogled ispast ce da A radi za nekoga drugog,jer taj netko drugi ucjenjuje nju/njega.
nemojte me krivo shvatit ja san isto da se konacno sazna tko je A,ali svasta je moguce
bubamara11 is offline  
Old 07.01.2012., 20:52   #2150
Quote:
LadyDiannaAgron kaže: Pogledaj post
Ma i to ''otkrivanje'' će sigurno biti ovako - neka od cura će vidjeti tko je A, sva u šoku će reći ''It's YOU!!!'' i vidjet ćemo crni ekran...Sljedeća sezona započinje buđenjem te cure u bolnici, saznajemo da ima amneziju i da je u bolnici 2-3 tjedna...našli su je onesvještenu i nije se budila do ovog trenutka...

Nama prikažu da ju je baš u tom trenutku kad je ona saznala tko je A, pogodio pitar koji je ispao babi s 2 kata i umalo ubio bla bla

Šta kažete?
ovo identično sam ja htio napisat ali preduhitrla si me aa vjerojatno će nešto ovakvo i biti,ne vjerujem baš da će reći "ezra fitz iz a"
silas2012 is offline  
Old 07.01.2012., 21:12   #2151
Ako su rekli da će otkrit tko je A oće, a poslije će sigurno još napravit 2.sezone o tome tko je drugi pomagač

Pretty Little Liars 2x15 "Hot Piece of 'A'" Preview

Sneak peek-ovi 1, 2, 3
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Old 07.01.2012., 21:57   #2152
Quote:
LadyDiannaAgron kaže: Pogledaj post
Ma i to ''otkrivanje'' će sigurno biti ovako - neka od cura će vidjeti tko je A, sva u šoku će reći ''It's YOU!!!'' i vidjet ćemo crni ekran...Sljedeća sezona započinje buđenjem te cure u bolnici, saznajemo da ima amneziju i da je u bolnici 2-3 tjedna...našli su je onesvještenu i nije se budila do ovog trenutka...

Nama prikažu da ju je baš u tom trenutku kad je ona saznala tko je A, pogodio pitar koji je ispao babi s 2 kata i umalo ubio bla bla

Šta kažete?
kazem da me ni najmanje nebi iznenadilo da su tvoje rijeci tocne od prvog do zadnjeg slova
oth-girl is offline  
Old 08.01.2012., 02:08   #2153
Quote:
oth-girl kaže: Pogledaj post
kazem da me ni najmanje nebi iznenadilo da su tvoje rijeci tocne od prvog do zadnjeg slova
ahh evo ja sam ocito izvor informacija i svega evo jos nesto..
FACTS:





1. A was seen in the first episode, and was also met in season 2 before episode 8, according to producers. That rules out Sean, Caleb, Garrett, Maya, Samara, Paige, Wilden, Kate and others.



2. Toby cannot be A because producers said he is the most honest person on the show.



3. Lucas and Caleb were ruled out because the producers said they were far from Rosewood when A pushed Ian.



4. Common sense dictates that obvious people are ruled out, which would be Jason, Aria, Emily.



5. Oh, the biggest thing: Mona cannot be A because she was in the books, and they changed the show.
7. It's likely not a parent because of the access issues to the school and the parties.



6. It's not Spencer, because she was there when A pushed Ian.



7. It's not Mike, because the producers shared that in an interview.



8. It's not Hanna, because A ran over her.



9. It's not Melissa for two reasons. 1. She was in the hospital when A pushed Ian. The producers said A pushed Ian. 2. The waitress in episode 12 was clearly not talking to a girl. She was flirting when she called a BOY "pretty eyes."



10. It's not Jenna because what idiot would call a blind person "pretty eyes?" Also, Jenna is a still a suspect for Alison's murder, and the murdered and A are obviously two different people in the show. Their suspect lists are totally different.



11. Alison is ruled out because she was A in the books, and Courtney is ruled out because how can she possibly be in the background for all of 2B? Really?





12. Who do we really have left? EZRA, WREN, NOEL. Maybe Jason.
littleliar is offline  
Old 08.01.2012., 02:45   #2154
Quote:
LadyDiannaAgron kaže: Pogledaj post
Ma i to ''otkrivanje'' će sigurno biti ovako - neka od cura će vidjeti tko je A, sva u šoku će reći ''It's YOU!!!'' i vidjet ćemo crni ekran...Sljedeća sezona započinje buđenjem te cure u bolnici, saznajemo da ima amneziju i da je u bolnici 2-3 tjedna...našli su je onesvještenu i nije se budila do ovog trenutka...

Nama prikažu da ju je baš u tom trenutku kad je ona saznala tko je A, pogodio pitar koji je ispao babi s 2 kata i umalo ubio bla bla

Šta kažete?
odlično si opisala kako i ja očekujem da će biti

Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
ahh evo ja sam ocito izvor informacija i svega evo jos nesto..
FACTS:





1. A was seen in the first episode, and was also met in season 2 before episode 8, according to producers. That rules out Sean, Caleb, Garrett, Maya, Samara, Paige, Wilden, Kate and others.



2. Toby cannot be A because producers said he is the most honest person on the show.



3. Lucas and Caleb were ruled out because the producers said they were far from Rosewood when A pushed Ian.



4. Common sense dictates that obvious people are ruled out, which would be Jason, Aria, Emily.



5. Oh, the biggest thing: Mona cannot be A because she was in the books, and they changed the show.
7. It's likely not a parent because of the access issues to the school and the parties.



6. It's not Spencer, because she was there when A pushed Ian.



7. It's not Mike, because the producers shared that in an interview.



8. It's not Hanna, because A ran over her.



9. It's not Melissa for two reasons. 1. She was in the hospital when A pushed Ian. The producers said A pushed Ian. 2. The waitress in episode 12 was clearly not talking to a girl. She was flirting when she called a BOY "pretty eyes."



10. It's not Jenna because what idiot would call a blind person "pretty eyes?" Also, Jenna is a still a suspect for Alison's murder, and the murdered and A are obviously two different people in the show. Their suspect lists are totally different.



11. Alison is ruled out because she was A in the books, and Courtney is ruled out because how can she possibly be in the background for all of 2B? Really?





12. Who do we really have left? EZRA, WREN, NOEL. Maybe Jason.
ovo je sad ko ona igra pogodi tko i onda mičemo one za koje smo sigurni da nisu.
ali kad ovo pogledam Spencer i Hanna imaju,da tako kažem,dobro objašnjenje zašto nisu A,ali Aria i Emily baš i ne jer po gore navedenom one su preočite,a meni su baš zato sumnjive.
Ezra mi se čini previše dobar,ali baš zato mi je i čudan.
a koliko se ja sjećam Noel nije bio u prvoj epizodi,ispravite me ako griješim.

negdje sam pročitala da će u sljedećoj epizodi kao smišljati što će s mobitelom od A i onda će stići poruka: "My two year contract was up anyway, xoxo --A".
123nick is offline  
Old 08.01.2012., 03:07   #2155
Quote:
123nick kaže: Pogledaj post
odlično si opisala kako i ja očekujem da će biti



ovo je sad ko ona igra pogodi tko i onda mičemo one za koje smo sigurni da nisu.
ali kad ovo pogledam Spencer i Hanna imaju,da tako kažem,dobro objašnjenje zašto nisu A,ali Aria i Emily baš i ne jer po gore navedenom one su preočite,a meni su baš zato sumnjive.
Ezra mi se čini previše dobar,ali baš zato mi je i čudan.
a koliko se ja sjećam Noel nije bio u prvoj epizodi,ispravite me ako griješim.

negdje sam pročitala da će u sljedećoj epizodi kao smišljati što će s mobitelom od A i onda će stići poruka: "My two year contract was up anyway, xoxo --A".
od cura nitko ne moze biti jer su toliko puta dobile poruku na mob u isto vrijeme kad su stajale jedna pored druge... jedino ako nemaju neke telepatske moci pa tako salju...ehh pa citajte moje postove ja sam vam napisala da mislim da imaju dva A.. jel sam skuzila da se jedan A potpisuje ovak: -A, a jedan A ovak: --A i onda su producenti prije tjedan dana potvrdili da A ima pomagaca koji mu jako puno pomaze..treba pozorno gledat seriju i pozornost obratit na sitne detalje.. pa sjeti se samo filma Vrisak ubojica je bio lik od kojeg se najmanje ocekivalo da ce biti..
littleliar is offline  
Old 08.01.2012., 04:11   #2156
Jedina terija koja ima smisla je da je A Alisonina sestra blizanka. Ona epka za noć vještica nije bila bezveze. Tu se vidi da je alison isto primala poruke od A i na početku je auto iz ludnice kraj one napuštene kuće! E sad ne mora bit tako, ali nekako mi to ima najviše smisla! I isto tako ne virujen da je to sve sama radila i sigurno ima pomagača!

Treća sezona će imat 24 epke i iskreno se nadan da to sa A neće preć u treću sezonu jer bi to bilo mlo previšee!!
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 08.01.2012., 04:50   #2157
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
od cura nitko ne moze biti jer su toliko puta dobile poruku na mob u isto vrijeme kad su stajale jedna pored druge... jedino ako nemaju neke telepatske moci pa tako salju...ehh pa citajte moje postove ja sam vam napisala da mislim da imaju dva A.. jel sam skuzila da se jedan A potpisuje ovak: -A, a jedan A ovak: --A i onda su producenti prije tjedan dana potvrdili da A ima pomagaca koji mu jako puno pomaze..treba pozorno gledat seriju i pozornost obratit na sitne detalje.. pa sjeti se samo filma Vrisak ubojica je bio lik od kojeg se najmanje ocekivalo da ce biti..
znam,sjećam se da si rekla da imaju,ali sam čak pomišljala da pomagač šalje te poruke. ustvari na njih najmanje i sumnjamo(i ja na ezru) zato bi i mogao biti netko od njih.


Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Jedina terija koja ima smisla je da je A Alisonina sestra blizanka. Ona epka za noć vještica nije bila bezveze. Tu se vidi da je alison isto primala poruke od A i na početku je auto iz ludnice kraj one napuštene kuće! E sad ne mora bit tako, ali nekako mi to ima najviše smisla! I isto tako ne virujen da je to sve sama radila i sigurno ima pomagača!

Treća sezona će imat 24 epke i iskreno se nadan da to sa A neće preć u treću sezonu jer bi to bilo mlo previšee!!
mislim da bi totalno glupo bilo da se sad od niotkud pojavi Alisonina sestra blizanka jer inače najmanje sumnjaš na one očitije,a ona uopće nije bila očita,ako ju do sad nismo ni vidjeli. ali sjećam se da se ona pojavila u knjizi.
ona noć vještica je meni bila baš strašna,morala sam upaliti svijetlo u sobi pogotovo kad su bili u onoj kući aaaa!
i također se nadam da nas neće mučiti s A do kraja 3.sezone.

inače,koja vam je najdraža cura od njih 4?
123nick is offline  
Old 08.01.2012., 12:07   #2158
Quote:
123nick kaže: Pogledaj post

inače,koja vam je najdraža cura od njih 4?
Meni su najdraže Emily, Hanna i Spencer...za Ariu no1curr, šta se mene tiče može otići, ionako uvijek premotam njene scene

Hanna uvijek ima neke provale i tome se stalno smijem, Spencer je bamf, a Emily je Emily, kako joj je Ali rekla - you were always my favorite
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken (x)
LadyDragon is offline  
Old 08.01.2012., 12:32   #2159
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
ahh evo ja sam ocito izvor informacija i svega evo jos nesto..
Bilo je još izvora informacija, nisi jedina Ja popizdim kad kretenski Ameri na netu na pitanje who's A redovito odgovaraju radnju iz knjige i to još napišu različito koja je blizanka ubila koju iako je 1000 × rečeno da radnja serije neće biti kao u knjizi.
Inače, najbolja mi je Spencer, jer je najienteligentnija i uvijek nešto čačka
Gošća is offline  
Old 08.01.2012., 13:01   #2160
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Jedina terija koja ima smisla je da je A Alisonina sestra blizanka. Ona epka za noć vještica nije bila bezveze. Tu se vidi da je alison isto primala poruke od A i na početku je auto iz ludnice kraj one napuštene kuće! E sad ne mora bit tako, ali nekako mi to ima najviše smisla! I isto tako ne virujen da je to sve sama radila i sigurno ima pomagača!

Treća sezona će imat 24 epke i iskreno se nadan da to sa A neće preć u treću sezonu jer bi to bilo mlo previšee!!
Ja prije vjerujem boldanom nego da je Ezra, ali u ovakvom trešu sve je moguće

A za treću sezonu već će smislit neš, A će se otkrit na finalu druge sezone
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.