Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2022., 20:13   #3401
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Za muške, ipak je mlađe slađe i veći užitak. Ne mislim na one 18-19 i bez iskustva. Ali 25-30 godina.
Cure s 25-30 god obično opuštenije ulaze u vezu.
Nakon nekih godina se počinje javljati biološki sat, a i svi kupimo prtljagu kako vrijeme promiče.
Dosta ovisi o kontekstu, ako je sve stvari posložila kak spada, prije će te satrt neka kaguraka od 40 i nešto, nego neka klinka od 25+.
Tjelesno su vjerojatno uvijek napetije sise od 25+, ali se to često kompenzira iskustvom.
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2023., 00:42   #3402
Meni su godine samo broj, koliko znam ljudi 30-ih godina koji su lošijeg psihofizičkog zdravlja od onih 40+

Ako mi partner paše po svemu, a stariji je 15-20 godina, ne vidim to kao prepreku
Ortenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2023., 09:43   #3403
Imao sam i mlađe osjetno i osjetno starije.U tipu veze koji smo imali sasvim je nebitno koliko je razlika u godinama.
Ozbiljnijom vezom pretpostavljam kasnije dođe do zanimljivih situacija,nakon godina zajedno.
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2023., 18:18   #3404
Kako je autorica na kraju zavrsila? Puno postova je na temi pa tko ce to sve citati.
Znam od mladjih kolega da se pale na starije zene. Sad koliki je to postotak, nemam pojma. Ali cesto cujem od momaka koji imaju 25, 27 godina pa i dosta mladji, da ih pali neka zena od 45 godina. A imaju cure svojih godina. Naravno ne zanimaju ih za nekakvu vezu, nego bas sexualno ih pale. Sto se mene tice, nek samo udaraju ako mogu i ako im se pruzi prilika. I ako im njihove mlade djevojke ne doznaju.
Mladom momku je sex sa tako starijom zenom koja ih jako privlaci, sasvim neka druga dimenzija sexa. Starije zene imaju tu mirnocu, iskustvo i zrelost. Imam susjedu od 43 godine, meni nije bas nesto, ali ne mogu reci da nije zgodna. Ali jednostavno nije moj tip. Znam da se sexa sa jednim mladim momkom. Misle da je potajno, a ja primjetio. Nije da virim ko stara baba tko ulazi ili izlazi hahah, ali primjeti se. Mada oni to sve oprezno i tiho odrade. Ona ima kazem 43, a on 22. Ona cak ima kcerku koja je starija koju godinu od tog momka. Znam da je jako mlada rodila, mislim cak i maloljetna da je bila. Muz je napustio zbog druge prije nekoliko godina. Sto zenama da kazem. Ako vam se svidja tako netko puno mladji za sex. Budite oprezne, da "selo" ne vidi. Ili neke druge komplikacije da se ne dogode.
Maggio9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2023., 17:30   #3405
Smile

Da! Što je bilo s autoricom posta prvog,ako netko ima volje kratko reči?
Travanjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2023., 01:42   #3406
Imate 'pretraži postove korisnika' opciju.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger